"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 157 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 ақпандағы № 176 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 ақпанда № 6166 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 157 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6074 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 179 073 300,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 123 982,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 288 363,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163 652 655,7 мың теңге;
2) шығындар – 177 977 206,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -816 300,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 8 704 819,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 521 119,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 824 224,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 824 224,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 88 170,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -88 170,5 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 20), 21), 22) тармақшаларымен толықтырылсын:
"20) абаттандыру;
21) әлеуметтік объектілерді ағымдағы және күрделі жөндеу;
22) облыстық деңгейден аудандық деңгейге 7 бірлік штаттан тыс қызметкерлерді бөлу.";
6-тармақ жаңа мазмұндағы 4), 5), 6), 7), 8), 9) тармақшаларымен толықтырылсын:
"4) заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту;
5) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру;
6) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау;

"О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 157 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 12 февраля 2018 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 февраля 2018 года № 6166. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 157 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6074, опубликовано 27 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 179 073 300,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 123 982,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 288 363,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163 652 655,7 тысяч тенге;
2) затраты – 177 977 206,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -816 300,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 8 704 819,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 521 119,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 824 224,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 824 224,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства –0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 88 170,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -88 170,5 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 20), 21), 22) нового содержания:
"20) благоустройство;
21) капитальный и текущий ремонт социальных объектов;
22) перераспределение 7 единиц внештатных сотрудников с областного уровня на районный уровень.";
пункт 6 дополнить подпунктами 4), 5), 6), 7), 8), 9) нового содержания:
"4) увеличение уставного капитала юридических лиц;
5) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
6) проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда;

7) жылу-энергетикалық жүйені дамыту;
8) әлеуметтік нысандарды дамыту;
9) қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамыту.";
жаңа мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінен электронды құжат айналымы бірыңғай жүйесінің орталықтандырылуына байланысты 51 435 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

7) развитие теплоэнергетической системы;
8) развитие социальных объектов;
9) развитие благоустройства городов и населенных пунктов.";
дополнить пунктом 9-1 нового содержания:
"9-1. В связи с централизацией единой системы электронного документооборота возвратить 51 435 тысяч тенге с бюджетов районов и города Кызылорда в областной бюджет.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 18-сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы "12" ақпандағы 18-сессиясының № 176 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы "12" желтоқсандағы 17-сессиясының № 157 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 18 сессии
Кызылординского областного маслихата,
секретарь областного маслихата
Н. Байкадамов
Приложение к решению 18 сессии Кызылординского областного маслихата от "12" февраля 2018 года № 176
Приложение 1 к решению 17 сессии Кызылординского областного маслихата от "12" декабря 2017 года № 157
Областной бюджет на 2018 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

75 072,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 707 363,2
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
6 290 105,4
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 265 060,4
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 777,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
913 536,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
48 849,0
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
50 816,0
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
9 067,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
417 257,8
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
417 257,8
04
Бiлiм беру
21 521 240,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
584 067,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
129 621,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
454 446,0
261
Облыстың білім басқармасы
13 344 476,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
126 830,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
988 803,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11 416,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
38 459,1
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
807 881,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
323 726,3
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
272 940,0
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
17 091,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 164 056,0
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 845 247,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 516 056,0
029
Әдістемелік жұмыс
95 016,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
611 276,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

75 072,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 707 363,2
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
6 290 105,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
5 265 060,4
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 777,0
006
Капитальные расходы государственного органа
913 536,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
48 849,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
50 816,0
015
Организация содержания служебных животных
9 067,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
417 257,8
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
417 257,8
04
Образование
21 521 240,3
253
Управление здравоохранения области
584 067,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
129 621,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
454 446,0
261
Управление образования области
13 344 476,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
126 830,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
988 803,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
11 416,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
38 459,1
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
807 881,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
323 726,3
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
272 940,0
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
17 091,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 164 056,0
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
2 845 247,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 516 056,0
029
Методическая работа
95 016,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
611 276,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника

189 271,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
165 500,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 170 908,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 841 942,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 465 903,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
376 039,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 750 754,4
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 557 483,6
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 993 270,8
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
200 000,0
05
Денсаулық сақтау
10 316 550,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 241 910,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
184 610,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
166 529,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
174 363,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
222 342,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 816,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
23 672,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 743 364,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
32 070,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 573 943,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
621 808,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
457 113,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
280,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 074 640,2
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 074 640,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 087 854,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 789 338,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

189 271,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
165 500,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 170 908,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 841 942,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 465 903,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
376 039,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 750 754,4
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 557 483,6
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 993 270,8
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
200 000,0
05
Здравоохранение
10 316 550,2
253
Управление здравоохранения области
6 241 910,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
184 610,0
006
Услуги по охране материнства и детства
166 529,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
174 363,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
222 342,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 816,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
23 672,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 743 364,0
029
Областные базы спецмедснабжения
32 070,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 573 943,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
621 808,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
457 113,0
042
Проведение медицинской организации мероприятий, снижающих половое влечение осуществляемые на основании решения суда
280,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 074 640,2
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 074 640,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 087 854,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 789 338,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

110 797,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
255 214,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
680 730,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
781 849,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
548 939,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
340 229,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
247 384,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 457,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 026 876,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
420 265,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6 560,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 414 993,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
28 800,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 680,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

110 797,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
255 214,0
003
Социальная поддержка инвалидов
680 730,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
781 849,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
548 939,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
340 229,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
247 384,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 457,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 026 876,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
420 265,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
6 560,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
1 414 993,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
28 800,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 680,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения

76 433,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
47 329,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
795 803,0
261
Облыстың білім басқармасы
201 490,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
148 608,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
52 882,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 619,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 619,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
65 627,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
65 627,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 451 287,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 291 518,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 426,6
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
744 443,0
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
636 524,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 455 724,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
566 130,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
14 436,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
85 051,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
648 783,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 159 769,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 847 049,0
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
400 000,0
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

76 433,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
47 329,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
795 803,0
261
Управление образования области
201 490,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
148 608,0
037
Социальная реабилитация
52 882,0
263
Управление внутренней политики области
26 780,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 619,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 619,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
65 627,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
65 627,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 451 287,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 291 518,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
140 426,6
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
744 443,0
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
636 524,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 455 724,0
038
Развитие коммунального хозяйства
566 130,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 436,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
85 051,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
648 783,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 159 769,0
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 847 049,0
030
Развитие коммунального хозяйства
400 000,0
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

242 472,5
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
70 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
412 559,5
019
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
412 559,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
12 550 814,8
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
42 686,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 686,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 999 782,8
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 229,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
49 878,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
38 581,5
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
759 732,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
16 596,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
558 268,3
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
57 083,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
435 415,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
10 201 611,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 709,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
421 290,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
421 133,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 013,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
30 000,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 974 127,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
94 956,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
2 040,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
749 505,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау

242 472,5
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
70 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
412 559,5
019
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
412 559,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
12 550 814,8
251
Управление земельных отношений области
42 686,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
42 686,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 999 782,8
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
84 229,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
49 878,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
38 581,5
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
759 732,0
006
Охрана животного мира
16 596,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
558 268,3
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
57 083,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
435 415,0
255
Управление сельского хозяйства области
10 201 611,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
131 709,0
002
Поддержка семеноводства
421 290,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
421 133,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 013,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
30 000,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 974 127,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
94 956,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
2 040,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
749 505,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала

32 734,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
378,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 718 319,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
17 165,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 456 428,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
17 069,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділі мен сапасын арттыруды субсидиялау
2 248 857,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
15 233,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
624 679,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
18 762,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
184 957,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
27 213,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 044,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
248 858,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 342,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
4 492,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
204 024,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
57 877,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 877,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
319 500,6
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
231 619,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

32 734,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
378,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 718 319,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
17 165,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 456 428,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
17 069,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 248 857,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
15 233,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
624 679,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
18 762,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
184 957,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
27 213,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13 044,0
719
Управление ветеринарии области
248 858,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
40 342,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 492,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
204 024,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
57 877,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
57 877,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
319 500,6
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
231 619,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне