"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 157 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы № 230 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 тамызда № 6400 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 157 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6074 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің электрондық эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 201 685 283,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 867 940,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 545 404,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 178 263 638,7 мың теңге;
2) шығындар – 197 417 858,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 678 548,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12 199 667,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 521 119,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 205 554,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 5 205 554,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 616 677,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 616 677,5 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 26), 27) тармақшаларымен толықтырылсын:
"26) тұрғын үй көмегін көрсету;
27) спорттық іс-шараларды өткізу.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 106 859,7 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 157 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 8 августа 2018 года № 230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 августа 2018 года № 6400. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 157 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6074, опубликовано 27 декабря 2017 года в электронном эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 201 685 283,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 867 940,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 545 404,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 178 263 638,7 тысяч тенге;
2) затраты – 197 417 858,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 678 548,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12 199 667,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 521 119,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 205 554,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 5 205 554,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 616 677,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 616 677,5 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 26), 27) нового содержания:
"26) оказание жилищной помощи;
27) проведение спортивных мероприятий.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2018 год в сумме 106 859,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 22-сессиясының төрағасы
Р. Байназарова
Қызылорда облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
Р. Искакова
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы "8" тамыздағы 22-сессиясының № 230 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы "12" желтоқсандағы 17-сессиясының № 157 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 22 сессии
Кызылординского областного маслихата
Р. Байназарова
Исполняющий обязанности секретаря
Кызылординского областного маслихата
Р. Искакова
Приложение к решению 22 сессии Кызылординского областного маслихата от "8" августа 2018 года № 230
Приложение 1 к решению 17 сессии Кызылординского областного маслихата от "12" декабря 2017 года № 157
Областной бюджет на 2018 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

1 260 351,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
187 610,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
152 607,5
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты
есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 612 398,0
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
405 036,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 437 053,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 998 172,6
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 620 545,1
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
377 627,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 744 521,6
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 557 084,7
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 987 436,9
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
200 000,0
05
Денсаулық сақтау
11 284 165,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 456 932,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
224 728,8
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
165 269,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
190 036,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
158 871,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 816,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
23 672,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 743 364,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 854,6

1 260 351,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
187 610,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
152 607,5
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
2 612 398,0
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
405 036,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 437 053,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 998 172,6
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 620 545,1
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
377 627,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 744 521,6
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 557 084,7
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 987 436,9
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
200 000,0
05
Здравоохранение
11 284 165,4
253
Управление здравоохранения области
6 456 932,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
224 728,8
006
Услуги по охране материнства и детства
165 269,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
190 036,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
158 871,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 816,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
23 672,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 743 364,0
029
Областные базы спецмедснабжения
31 854,6

033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 836 625,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
689 718,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
350 698,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
280,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 827 233,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 827 233,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 424 827,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 131 215,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 315,3
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
261 034,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
554 029,1
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
765 188,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
452 163,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
337 912,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
240 497,4
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 457,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 319 090,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 836 625,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
689 718,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
350 698,0
042
Проведение медицинской организации мероприятий, снижающих половое влечение осуществляемые на основании решения суда
280,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 827 233,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 827 233,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 424 827,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 131 215,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109 315,3
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
261 034,0
003
Социальная поддержка инвалидов
554 029,1
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
765 188,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
452 163,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
337 912,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
240 497,4
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 457,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 319 090,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

416 414,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6 560,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 414 993,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
37 800,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 680,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 383,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
52 937,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 069 762,3
261
Облыстың білім басқармасы
200 339,8
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
147 800,7
037
Әлеуметтік сауықтандыру
52 539,1
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 777,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 777,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 619,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 619,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
61 876,6
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
61 876,6
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 717 471,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 897 556,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 164,7
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
812 767,4
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

416 414,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
6 560,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
1 414 993,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
37 800,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 680,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
86 383,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 937,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 069 762,3
261
Управление образования области
200 339,8
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
147 800,7
037
Социальная реабилитация
52 539,1
263
Управление внутренней политики области
26 777,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 777,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 619,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 619,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
61 876,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
61 876,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 717 471,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 897 556,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
139 164,7
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
812 767,4
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

10 813 284,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
141 586,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
391 104,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
421 133,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 013,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
49 400,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 954 127,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
94 956,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
2 040,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
749 505,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
32 734,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
378,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 718 319,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
17 165,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 456 428,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
17 069,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділі мен сапасын арттыруды субсидиялау
2 248 857,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 273 134,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
18 762,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
184 957,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
27 213,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 404,0

10 813 284,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
141 586,0
002
Поддержка семеноводства
391 104,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
421 133,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 013,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
49 400,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 954 127,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
94 956,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
2 040,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
749 505,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
32 734,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
378,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 718 319,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
17 165,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 456 428,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
17 069,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 248 857,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 273 134,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
18 762,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
184 957,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
27 213,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
12 404,0

719
Облыстың ветеринария басқармасы
227 873,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 057,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 200,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
185 616,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
57 189,4
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 189,4
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
467 725,2
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
382 213,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 920,0
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
100 917,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
156 376,6
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
85 511,6
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 124,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 387,3
12
Көлiк және коммуникация
13 484 268,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
13 484 268,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 419,3
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 711 042,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
172 930,9
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
171 645,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
585 415,7
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 053 755,8
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
2 696 969,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
100 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 916 091,0
13
Басқалар
2 983 813,6
120
Облыс әкімінің аппараты
512 413,0

719
Управление ветеринарии области
227 873,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
40 057,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 200,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
185 616,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
57 189,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
57 189,4
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
467 725,2
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
382 213,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
124 920,0
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
100 917,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
156 376,6
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
85 511,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
71 124,3
003
Капитальные расходы государственного органа
14 387,3
12
Транспорт и коммуникации
13 484 268,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
13 484 268,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
76 419,3
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 711 042,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
172 930,9
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
171 645,0
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
585 415,7
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 053 755,8
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного занчения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 696 969,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
100 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4 916 091,0
13
Прочие
2 983 813,6
120
Аппарат акима области
512 413,0

008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
512 413,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
41 350,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
41 350,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
131 089,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
131 089,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
106 859,7
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
106 859,7
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
420 906,5
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
420 906,5
261
Облыстың білім басқармасы
4 001,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
4 001,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
110 000,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
110 000,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
99 586,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 586,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
72 127,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
72 127,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
42 720,8
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
42 720,8
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 442 760,6
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
200 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
900 238,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
72 439,6
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
219 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
512 413,0
253
Управление здравоохранения области
41 350,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
41 350,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
131 089,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
131 089,0
257
Управление финансов области
106 859,7
012
Резерв местного исполнительного органа области
106 859,7
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
420 906,5
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
420 906,5
261
Управление образования области
4 001,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
4 001,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
110 000,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
110 000,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
99 586,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
99 586,0
285
Управление физической культуры и спорта области
72 127,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
72 127,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
42 720,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
42 720,8
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 442 760,6
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
200 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
900 238,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
72 439,6
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
219 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства