2018 жылы өткiзiлетiн бiрыңғай мемлекеттiк сатып алулардың кейбiр мәселелерi туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 10439 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 ақпанда № 6174 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысы болып Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі айқындалсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыруды және өткiзудi мемлекеттік сатып алудың бiрыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер айқындалсын.
3. Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада бекітілген тәртiппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкiмдігiнiң 2018 жылғы 14 ақпандағы №10439 қаулысына қосымша
Мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыруды және өткiзудi мемлекеттік сатып алудың бiрыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
Атауы
1.
Тауарлар:
Білім беру объектілеріне физика, химия, биология кабинеттерін сатып алу
2.
Жұмыстар:
Әлеуметтік нысандарын және инженерлік инфрақұрылым нысандарын, көше жолдарын реконструкциялау, күрделі жөндеу, орташа жөндеу, ағымдағы жөндеу
3.
Көрсетілетін қызметтер:
Жекешелендіру мақсатында жылжымайтын және жылжымалы мүлікті бағалау

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2018 году
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 14 февраля 2018 года № 10439. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 февраля 2018 года № 6174. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение "Кызылординский городской отдел государственных активов и закупок" акимата города Кызылорда единым организатором государственных закупок для заказчиков.
2. Определить товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Руководителю коммунального государственного учреждения "Кызылординский городской отдел государственных активов и закупок" акимата города Кызылорда в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению акимата города Кызылорды от 14 февраля 2018 года №10439
Товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок
Наименование
1.
Товары:
Приобретение кабинетов физики, химии, биологии для объектов образования
2.
Работы:
Реконструкция, капитальный ремонт, средний ремонт, текущий ремонт уличных дорог, социальных объектов и объектов инженерной инфраструктуры
3.
Услуги:
Оценка движимого и недвижимого имущества в целях приватизации