Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 163-26/10 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 маусымда № 6343 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 167-23/10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 25.07.2022 № 167-23/10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджеттік төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 509-бабының 5тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзібасқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6бабының 1-13) тармағына және Қызылорда қаласы әкімінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № 07-20/1880 хатына сәйкес, Қызылорда қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Қызылорда қаласының аймағындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық кодексi) Қазақстан Республикасының Кодексiнiң 503-бабында белгiленген жер салығының базалық мөлшерлемелерi 10 (он) есеге жоғарылатылсын.
2. "Пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 77-12/4 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5799 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезекті ХХVІ сессиясының төрайымы
Л.ҚОЖАНИЯЗОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының
хатшысы
Р. БОХАНОВА
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер
комитеті Қызылорда облысы
бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Қызылорда қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
____________ Н.Нұрсейітов
"08" маусым 2018 жыл

О повышении базовых ставок земельного налога
Решение Кызылординского городского маслихата от 8 июня 2018 года № 163-26/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 июня 2018 года № 6343. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 25 июля 2022 года № 167-23/10
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 25.07.2022 № 167-23/10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), с пунктом 1-13) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма акима города Кызылорда от 7 июня 2018 года за №07-20/1880, Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога, установленные статьей 503 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) в 10 (десять) раз на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан на территории города Кызылорда.
2. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 28 марта 2017 года № 77-12/4 "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5799, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 26 апреля 2017 года).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХVІ сессии
Кызылординского городского маслихата
Л. КОЖАНИЯЗОВА
Секретарь Кызылординского городского
маслихата
Р. БОХАНОВА
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление Государственных
доходов по городу Кызылорда
Департамента Государственных
доходов по Кызылординской
области Комитета
Государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_____________ Н.Нурсейтов
"08" июня 2018 год