Сайлау учаскелерiн құру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2018 жылғы 5 қарашадағы № 795 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қарашада № 6499 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2020 жылғы 5 наурыздағы № 886 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 05.03.2020 № 886 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Қызылорда қаласы бойынша сайлау учаскелерi құрылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
"КЕЛIСIЛДI"
Қызылорда қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Есжанов Асқарбек Темiрбекұлы
________________________
5 қараша 2018 жыл
Қызылорда қаласы әкімінің 2018 жылғы 5 қазандағы №795 шешіміне қосымша
Қызылорда қаласы бойынша сайлау учаскелерi
№172 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Сақтапберген Әлжіков атындағы №144 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылжарма ауылдық округi, 9 көше №32 ғимарат.
Шекарасы: Қызылжарма ауылының Р.Батырбаев көшесі мен Әл-Фараби көшесінің қиылысынан басталады. Әл-Фараби көшесінің бойымен Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен солтүстікке Ы.Жахаев көшесіне дейін, Ы.Жахаев көшесі бойымен солтүстік батысқа Абай көшесіне дейін, Абай көшесімен оңтүстікке Қ.Сексенбаев көшесіне дейін, Қ.Сексенбаев көшесі бойымен батысқа қарай Ә.Әбенов көшесіне дейін. Ә.Әбенов көшесімен (қоспай) оңтүстік шығысқа Әл-Фараби көшесіне дейін.
Әл-Фараби көшесінің жұп бетіндегі №2-30 үйлер, Б.Нысанбаев көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер, Т.Бисенбаев көшесінің екі бетіндегі №1-14 үйлер, Есахаев көшесінің екі бетіндегі №1-30 үйлер, Тереңсай көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер, А.Меңлібаева көшесінің екі бетіндегі №1-22 үйлер, Ы.Жахаев көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер, Ы.Жахаев тұйығының екі бетіндегі №1-9 үйлер, Ө.Махамбетов көшесінің екі бетіндегі №1-118 үйлер, Д.Қарабалаев көшесінің екі бетіндегі №1-98 үйлер, Д.Қарабалаев тұйығының №1-7 үйлер, Абай көшесінің екі бетіндегі №1-90 үйлер, Қ.Сексенбаев көшесінің екі бетіндегі №21-45 үйлер, Ынтымақ көшесінің екі бетіндегі №1-24 үйлер, Достық көшесінің екі бетіндегі №1-7 үйлер, Д.Наурызбаев көшесінің екі бетіндегі №1-32 үйлер, Болашақ көшесінің екі бетіндегі №1-31 үйлер, Ұлытау көшесінің екі бетіндегі №1-26 үйлер, Ә.Досхожин көшесінің екі бетіндегі №1-28 үйлер, Ж.Зиманов көшесінің екі бетіндегі №1-28 үйлер, Ә.Сайлыбаев көшесінің екі бетіндегі №1-18 үйлер, Қарасу көшесінің екі бетіндегі нөмірсіз 10 үй, Қаратау көшесінің екі бетіндегі №1-7 үйлер, С.Садақбаев көшесіндегі нөмірсіз 10 үй, Б.Әбдірайымов көшесіндегі нөмірсіз 8 үй, Ә.Тұяқбаев көшесі №2-11 үйлер, Қызылжарма №2 учаскесінің 3, 5, 7, 9, 10, 11 көшелеріндегі үйлер.
№173 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Әлия Молдағұлова атындағы №173 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Көкенов көшесі, нөмірсіз.
Шекарасы: М.Көкенов көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай Р.Батырбаев көшесіне дейін. Р.Батырбаев көшесі солтүстікке қарай Жанкент көшесіне дейін. Жанкент көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Ш.Уалиханов тұйығына дейін. Ш.Уалиханов тұйығынан батысқа қарай "Мүбарак" мешітіне дейін. "Мүбарак" мешітінен Малоэтажная көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай М.Көкенов көшесіне дейін.

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Кызылорда Кызылординской области от 5 ноября 2018 года № 795. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 ноября 2018 года № 6499. Утратило силу решением акима города Кызылорда Кызылординской области от 5 марта 2020 года № 886
Сноска. Утратило силу решением акима города Кызылорда Кызылординской области от 05.03.2020 № 886 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года аким города Кызылорды РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по городу Кызылорда согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Кызылординской
городской избирательной комиссии
Есжанов Аскарбек Темирбекович
________________________
5 ноября 2018 год
Приложение к решению акима города Кызылорда от 5 октября 2018 года №795
Избирательные участки по городу Кызылорда
Избирательный участок №172.
Центр: Сельский округ Кызылжарма, 9-улица здание №32, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №144 имени Сактапбергена Алжикова" Кызылординского городского отдела образования.
Граница: Начало с перекрестка улиц Аль-Фараби и Р.Батырбаева село Кызылжарма. Вдоль улицы Аль-Фараби до Кызылжарминского канала, вдоль Кызылжарминского канала к северу до улицы И.Жахаева, с улицы И.Жахаева к северо-западу до улицы Абая, с улицы Абая к югу до улицы Қ.Сексенбаева, по улице Қ.Сексенбаева к западу до улицы Ә.Әбенова. По улице Ә.Әбенова к юго-востоку до улицы Аль-Фараби.
Дома №2-30 по четной стороне улицы Аль-Фараби, промежуток домов №1-20 на обеих сторонах улицы Б.Нысанбаева, дома с №1-14 с обеих сторон улицы Т.Бисембаева, дома №1-30 на обеих сторонах улицы К.Есахаева. Промежуток домов с №1-13 на обеих сторонах улицы Теренсай, промежуток домов №1-22 на обеих сторонах улицы А.Менлибаева, промежуток домов №1-20 на обеих сторонах улицы Ы.Жахаева, промежуток домов №1-9 на обеих сторонах переулка Ы.Жахаева, промежуток домов №1-118 на обеих сторонах О.Маханбетова, дома с №1-98 с обеих сторон улицы Д.Карабалаева, промежуток домов №1-7 на обеих сторонах переулка Д.Карабалаева, промежуток домов №1-90 на обеих сторонах улицы Абая, промежуток домов №21-45 на обеих сторонах К.Сексенбаева, дома №1-24 с обеих сторон улицы Ынтымак, дома №1-7 с обеих сторон улицы Достык, дома с №1-32 с обеих сторон улицы Д.Наурызбаева, дома №1-31 с обеих сторон улицы Болашак, дома с №1-26 с обеих сторон улицы Улытау, дома с №1-28 с обеих сторон улицы А.Досхожина, дома с №1-28 с обеих сторон улицы Ж.Зиманова, дома с №1-18 с обеих сторон улицы А.Сайлыбаева, 10 домов без номера с обеих сторон улицы Карасу, дома с №1-7 с обеих сторон улшицы Каратау, 10 домов без номера по улице С.Садакбаева, 8 домов без номера по улице Б.Абдираимова, дома с №2-11 по улице А.Туякбаева, дома №3, 5, 7, 9, 10, 11 участка №2 сельского округа Кызылжарма.
Избирательный участок №173.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №173 имени Алии Молдагуловой" Кызылординского городского отдела образования, улица М.Кокенова без номера.
Граница: По улице М.Кокенова к юго-востоку до улицы Р.Батырбаева. От улицы Р.Батырбаева к северу до улицы Жанкент. По улице Жанкент к северу до переулка Ш.Уалиханова. С переулка Ш.Уалиханова к западу до мечети "Мубарак", от мечети "Мубарак" по улице Малоэтажная к юго-западу до улицы М.Кокенова.

К. Рүстембеков, Т.Османов, А.Ақаев, Ш.Құндызбаев, Ш.Құндызбаев тұйығы, М.Көкенов тұйығы, А.Оңжігітов, Б.Ермақашов көшесіндегі үйлер, Р.Батырбаев көшесінің тақ бетіндегі №79-89 үйлер аралығы, Жанкент көшесінің жұп бетіндегі №2-22 үйлер, Сығанақ, Сауран, Сауран тұйығы, Бірлік, Бесарық, Жетікөл көшесінің бойындағы үйлер, Қоғалы көшесінің екі бетіндегі №16-46 үйлер, Даңқ көшесінің жұп бетіндегі №12-22 үйлер, Жаңақұрылыс-3 көшесінің екі бетіндегі №1-21 үйлер, З.Қуанышұлы көшесінің екі бетіндегі №1-21 үйлер, Жаңақұрылыс-1 көшесінің екі бетіндегі №1-15 үйлер, Малоэтажная көшесінің жұп бетіндегі №2-30 үйлер.
№174 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлкеттік мекемесі М.Ералиева атындағы мәдениет үйі, Ә.Қашаубаев көшесі нөмірсіз.
Шекарасы: Ә.Қашаубаев көшесімен бастап К.Рүстембеков көшесінің қиылысынан оңтүстікке қарай Желкілдек батыр көшесіне дейін. Желкілдек батыр көшесінің бойымен батысқа қарай Герман Титов-1 тұйығына дейін. Желкілдек батыр көшесінен батысқа қарай Герман Титов-1 көшесінің тұйығына дейін. Герман Титов-1 көшесінен солтүстік батысқа қарай Герман Титов-8 көшесіне дейін. Герман Титов-8 көшесінен шығысқа қарай Жаңақұрылыс-5 көшесіне дейін. Жаңақұрылыс-5 көшесінен оңтүстік батысқа қарай Ә.Қашаубаев көшесіне дейін. Ә.Қашаубаев көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай К.Рүстембеков көшесінің қиылысына дейін (қоспай).
Ә.Қашаубаев көшесіндегі №6, 16-22, 23, 24, 30-92, 98, 104-110, үйлер, тақ бетіндегі №1а, 7, 45, 47, 49 үйлер және нөмірсіз бір үй, Желкілдек батыр көшесіндегі үйлер, Титов Герман-1 көшесіндегі үйлер, Титов Герман №1-8 көшесіндегі үйлер, Жаңақұрылыс-5 көшесіндегі үйлер, Ә.Қашаубаев көшесіндегі көп қабатты №1, 2, 29, 30 үйлер.
№175 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы №10 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Т.Камалов көшесі, № 39а.
Шекарасы: М.Көкенов көшесінен бастап солтүстікке қарай Тұрмағанбет көшесіне дейін, Тұрмағанбет көшесінен оңтүстік шығысқа қарай Әлшекей күйші көшесіне дейін, Әлшекей күйші көшесінен батысқа қарай Т.Камалов көшесіне дейін, Т.Камалов көшесімен Кете Жүсіп көшесінің қиылысынан бастап, Кете Жүсіп бойымен шығысқа қарай Хон Бен До көшесіне дейін, Хон Бен До көшесінің бойымен солтүстікке қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналынан оңтүстікке қарай К.Рүстембеков көшесіне дейін, К.Рүстембеков көшесінің қиылысынан М.Көкенов көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Тұрмағанбет көшесіне дейін.

Дома по улицам К.Рустембекова, Т.Османова, А.Акаева, Ш.Кундызбаева, А.Онжигитова, Б.Ермакашева, переулкам Ш.Кундызбаева, М.Кокенова, дома с №79-89 нечҰтной стороны улицы Р.Батырбаева, дома №2-22 чҰтной стороны улицы Жанкент, переулки Сыганак, Сауран, дома по улицам Бирлик, Бесарык. Жетиколь, Дома с №16-46 с обеих сторон улицы Когалы, дома с №12-22 с чҰтной стороны улицы Данк, дома с №1-21 обеих сторон улицы Жанакурылыс-3, дома с №1-21 обеих сторон улицы З,Куанышулы, дома с №1-15 обеих сторон улицы Жанакурылыс-1, дома с №2-30 чҰтной стороны улицы Малоэтажная.
Избирательный участок №174.
Центр: Коммунальное государственное учреждения "Кызылординский городской отдел культуры и развития языков" акимата города Кызылорда, Дом культуры имени М.Ералиевой, улица А.Кашаубаева без номера.
Граница: Начало с улицы А.Кашаубаева до перекрҰстка К.Рустембекова к югу до улицы Желкилтек батыра. По улице Желкилдек батыра к западу до переулка Г.Титова-1. По улице Г.Титова-1 к северо-западу до улицы Г.Титова-8. С улицы Г.Титова-8 к востоку до улицы Жанакурылыс-5. С улицы Жанакурылыс-5 к юго-западу до улицы А.Кашаубаева. По улице А.Кашаубаева к юго-вотоку до перекрҰстка К.Рустембекова (не включая).
Дома по улице А.Кашаубаева №6, 16-22, 23, 24, 30-92, 98, 104-110, дома с нечҰтной стороны №1а, 7, 45, 47, 49 и один дом без номера, дома по улице Желкилдек батыра, дома по улицам Г.Титов-1, Г.Титов-8 и Жанакурылыс-5, многоэтажные дома №1, 2, 29, 30 по улице А.Кашаубаева.
Избирательный участок №175.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №10 имени Ы.Алтынсарина" Кызылординского городского отдела образования, улица Т.Камалова №39а.
Граница: Начиная с улицы М.Кокенова к северу до улицы Турмаганбет, с улицы Турмаганбет к юго-востоку до улицы Алшекей куйши, с улицы Алшекей куйши к западу до улицы Т.Камалова, начиная с перекрҰстка улиц Т.Камалова и Кете Жусип, вдоль улицы Кете Жусип к востоку до улицы Хон Бен До, вдоль улицы Хон Бен До к северу до Кызылжарминского канала, от Кызылжарминского канала к югу до улицы К.Рустембекова, от перекрестка К.Рустембекова вдоль улицы М.Кокенова к северо-востоку до улицы Турмаганбет.

Тұрмағанбет көшесінің жұп бетіндегі №50-98, тақ бетіндегі №53-99 үйлер аралығы, Әлшекей күйші көшесінің тақ бетіндегі №31-37, жұп бетіндегі №32-34, Т.Камалов көшесінің екі бетіндегі №58-76в үйлер аралығы, Тоғанас батыр көшесінің жұп бетіндегі №90-112, тақ бетіндегі №91-113 үйлер аралығы, Кете Жүсіп көшесінің тақ бетіндегі №1-45 үйлер аралығы, Жиенбай Жырау көшесінің екі бетіндегі №1-23 үйлер аралығы, Бұдабай ақын көшесінің екі бетіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 7, 11 үйлер, М.Мәметова көшесінің екі бетіндегі №71-144 үйлер аралығы, Ш.Омары көшесінің екі бетіндегі №71-131 үйлер аралығы, Нұртуған көшесінің жұп бетіндегі №52-88, тақ бетіндегі №51-89 үйлер, Дүр Оңғар көшесінің тақ бетіндегі №23-29, жұп бетіндегі №28, 30, М.Көкенов көшесінің жұп бетіндегі №18-36а, тақ бетіндегі №17, 27-33 үйлер аралығы, Хон Бен До тұйығының №1-10 аралығы, №1-7, 58-89 үйлер аралығы.
№176 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының "Қызылорда қызмет көрсету және сервис колледжi" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Т.Камалов көшесі, №35а.
Шекарасы: Темір жол өткелінен бастап, Хон Бен До көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Кете Жүсіп көшесіне дейін, Кете Жүсіп көшесінің бойымен Т.Камалов көшесіне дейін, Т.Камалов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Тоғанас батыр көшесіне дейін. Тоғанас батыр көшесінің бойымен оңтүстікке қарай темір жол өткеліне дейін.
Т.Камалов көшесінің тақ бетіндегі №1-35, жұп бетіндегі №2-56 үйлер, Тоғанас Батыр көшесінің тақ бетіндегі №1-89, жұп бетіндегі №2-88 үйлер аралығы, Балқы Базар көшесінің тақ бетіндегі №9-55, жұп бетіндегі №18-56 үйлер аралығы, Кете Жүсіп көшесінің жұп бетіндегі №2-28 үйлер, Тұрмағанбет көшесінің тақ бетіндегі №1-51, жұп бетіндегі №2-48 үйлер аралығы, М.Мәметова көшесінің тақ бетіндегі №1-69, жұп бетіндегі №2-76 үйлер аралығы, Ш.Омары көшесінің тақ бетіндегі №1-70, жұп бетіндегі №2-66 үйлер аралығы, Нұртуған жырау көшесінің тақ бетіндегі №1-71, жұп бетіндегі №2-52а үйлер аралығы, Ешнияз сал көшесінің тақ бетіндегі №1-37, жұп бетіндегі №12-34 үйлер аралығы, Ешнияз сал көшесінің №2, 4, 6, 8, 10 екі қабатты үйлер, Хон Бен До көшесінің тақ бетіндегі №1-39, 45-57 үйлер аралығы, Хон Бен До көшесі-2 тұйығының тақ бетіндегі №1-5, жұп бетіндегі №2, 2а-4 үйлер аралығы, Хон Бен До көшесі тұйығының тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Хон Бен До көшесіндегі №3, 4, 5, 6, 9 екі қабатты үйлер, Н.Шәменұлы көшесінің тақ бетіндегі №17-55, жұп бетіндегі №22-58, К.Жүсіп көшесінің екі бетіндегі №1-15 үйлер.
№177 сайлау учаскесі.

Промежуток домов №50-98 по четной стороне и №53-99 по нечетной стороне улицы Турмаганбет, дома №31-37 по нечетной стороне и №32, 34 по четной стороне улицы Алшекей куйши, промежуток домов №58-76в с обеих сторон улицы Т.Камалова, промежуток домов №90-112 с чҰтной стороны и дома №91-113 нечҰтной стороны улицы Тоганас батыра, промежуток домов №1-45 по нечетной стороне улицы Кете Жусип, промежуток домов №1-23 на обеих сторонах улицы Жиенбай жырау, дома №1, 2, 3, 4, 5, 7, 11 на обеих сторонах улицы Будабай акына. Промежуток домов №71-144 на обеих сторонах улицы М.Маметова, промежуток домов №71-131 на обеих сторонах улицы Ш.Омары, дома №52-88 с чҰтной стороны и дома №51-89 нечҰтной стороны улицы Нуртуган, промежуток домов №23-29 с нечетной стороны и дома №28, 30 с четной стороны улицы Д.Онгар, промежуток домов №18-36а с четной стороны и домов №17, 27-33 с нечетной стороны улицы М.Кокенова, промежуток домов №1-10, №1-7, №58-89 переулка Хон Бен До.
Избирательный участок №176.
Центр: "Управление образования Кызылординской области "Кызылординский колледж обслуживания и сервиса" коммунальное государственное казенное предприятие, улица Т.Камалова №35а.
Граница: Начиная с железнодорожного перехода, вдоль улицы Хон Бен До к востоку до улицы Кете Жусип, по улице Кете Жусип до улицы Т.Камалова, по улице Т.Камалова к югу до улицы Тоганыс батыра.
По улице Тоганыс батыра к югу до железнодорожного перехода.
Дома №1-35 с нечетной стороны и №2-56 четной стороны улицы Т.Камалова, промежуток домов №1-89, №2-88 с четной стороны улицы Тоганас батыра, промежуток домов №9-55 с нечетной и №18-56 четной стороны улицы Балкы Базар, дома №2-28 с четной стороны улицы Кете Жусип, промежуток домов №1-51 с нечетной стороны и дома №2-48 чҰтной стороны улицы Турмаганбет, промежуток домов №1-69 по нечетной и №2-76 по четной стороне улицы М.Маметова, промежуток домов №1-70 по нечетной и №2-66 по четной стороне улицы Ш.Омары, промежуток домов №1-71 по нечетной и №2-52а по четной стороне улицы Нуртуган жырау, промежуток домов №1-37 по нечетной и №12-34 по четной стороне улицы Ешнияз сал, двухэтажные дома №2, 4, 6, 8, 10 улицы Ешнияз сал, промежуток домов №1-39, №45-57 по нечетной стороне улицы Хон Бен До, промежуток домов №1-5 по нечетной, №2, 2а-4 по чҰтной стороне переулка улицы Хон Бен До-2, промежуток домов №1-27 по нечетной, №2-18 по четной стороне переулка Хон Бен До, двухэтажные дома №3, 4, 5, 6, 9 по улице Хон Бен До, дома №17-55 по нечетной, №2-58 по четной стороне улицы Н.Шаменулы, дома №1-15 с обеих сторон улицы К.Жусип.
Избирательный участок №177.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Жамбыл атындағы №120 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 2 Қаржаубаев көшесі, №20.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесінен бастап Хон Бен До көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай темір жол желісіне дейін, темір жол желісінен шығысқа қарай Б.Құлтекенов тұйығынан (қоспай) С.Лапин көшесі бойымен (қоспай), солтүстік-шығысқа қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінен батысқа қарай Хон Бен До көшесіне дейін.
Н.Сералиев көшесінің жұп бетіндегі №2-54, тақ бетіндегі №1-65 үйлер аралығы, Бейбітшілік тұйығының екі бетіндегі №1-52 үйлер аралығы, Шәкәрім тұйығындағы №1-5 үйлер аралығы, С.Баязитов көшесінің тақ бетіндегі №1, 1а, 3, 3а-29 үйлер, жұп бетіндегі №2-48 үйлер аралығы, С.Баязитов тұйығының екі бетіндегі №1-24 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесіндегі шағын көп қабатты 13 үй, И.Тайманов көшесінің тақ бетіндегі №3в, 3б, 3а, 5а-21 үйлер, жұп бетіндегі №2а, 2б, 4а-8 үйлер, Шәкәрім көшесінің тақ бетіндегі №89-143 үйлер, жұп бетіндегі №94-140 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің жұп бетіндегі №48-74 үйлер, тақ бетіндегі №23-53 үйлер, Қ.Қайнарбаев көшесінің екі бетіндегі №1-37 үйлер аралығы, Хон Бен До көшесіндегі №20а көп қабатты үй, Кирпичная-1 көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер, Кирпично-заводская көшесінің №1-45үйлер, №33 көп қабатты үй.
№178 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Т.Рысқұлов атындағы №222 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С.Торайғыров көшесі, №264.
Шекарасы: Б.Момышұлы көшесінен бастап С.Торайғыров көшесінің бойымен солтүстікке қарай С.Лапин көшесіне дейін. С.Лапин көшесінің бойымен батысқа қарай Бейбітшілік көшесіне дейін. Бейбітшілік көшесінің бойымен (Колос көпқабатты үйі, С.Бокаев тұйығы және Бейбітшілік көшесінің жұп бетінде үйлерді қоспағанда) солтүстікке қарай, Хон-Бен-До көшесіне дейін. Хон-Бен-До көшесінен (үйлерді қоспағанда) солтүстік шығысқа қарай С.Торайғыров көшесіне дейін. С.Торайғыров көшесінің бойымен шығысқа қарай Екпінді тұйығына дейін. Екпінді тұйығынан солтүстікке қарай Жағары Вольт көшесінен (көшені қоспағанда) 9 мамыр көшесіне дейін. 9 мамыр көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналының бойымен оңтүстікке қарай Б.Момышұлы көшесіне дейін, Б.Момышұлы көшесінің бойымен (үйлерді қоспағанда) батысқа қарай С.Торайғыров көшесіне дейін.
8 наурыз көшесінің екі бетіндегі №1-19 үйлер аралығы, 8 наурыз тұйығының екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Р.Алшынбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-23, жұп бетіндегі №2-38 үйлер аралығы, С.Дөнентаев көшесінің екі бетіндегі №1-16 үйлер аралығы, С.Дөнентаев тұйығының тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, А.Жұбанов тұығының екі бетіндегі №2-4 үйлер аралығы, А.Жұбанов көшесінің екі бетіндегі №1-61 үйлер аралығы, Карьерная көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер аралығы, Кеншімбай ақын көшесінің жұп бетіндегі №2-34, тақ бетіңдегі №1-85 үйлер аралығы, Кеншімбай ақын тұйығының жұп бетіндегі №2-10, тақ бетіндегі №3-9 үйлер аралығы, Құрманғазы көшесінің жұп бетіндегі №2-20, тақ бетіндегі №1-23 үйлер аралығы, Свобода көшесінің жұп бетіндегі №2-22, тақ бетіндегі №75-101 үйлер аралығы, Ақ берен көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-38 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесінің тақ бетіндегі №201-253, жұп бетіндегі №244-296 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесінің жұп бетіндегі №238-312, тақ бетіндегі №271а-297 үйлер аралығы, С.Торайғыров 4 тұйығының тақ бетіндегі №1-17, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, С.Торайғыров 3 тұйығының тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-10 үйлер аралағы, С.Торайғыров 2 түйығының тақ бетіндегі №1-5, жұп бетіндегі №2-16а және №80а көп қабатты үй, С.Торайғыров тұйығының екі бетіндегі №2-10 үйлер аралығы, Т.Елеуов көшесінің екі бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, Ким Ман Сам көшесінің екі бетіндегі №1-17 үйлер аралығы, Қ.Пірімов көшесінің екі бетіндегі № 1-17 үйлер аралығы, Т.Медетбаев көшесінің екі бетіндегі №1-29 үйлер аралығы, Т.Медетбаев көшесінің екі бетіндегі №1-29 үйлер аралығы, Т.Медетбаев тұйығының екі бетіндегі №1-7 үйлер аралығы, Т.Ізтілеуов көшесінің екі бетіндегі №1-14 үйлер аралығы, Т.Ізтілеуов тұйығының екі бетіндегі №1-6 үйлер аралығы, С.Мұхтарұлы көшесінің тақ бетіндегі №1-21, жұп бетіндегі №2-10 үйлер аралығы, 1 Мамыр көшесінің тақ бетіндегі №1-39, жұп бетіндегі №2-30 үйлер аралығы, 1 мамыр тұйығы көшесінің екі бетіндегі №2-10 үйлер аралығы, Жезқазған көшесінің тақ бетіндегі №16-9, жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы, Ұшқын көшесіндегі жұп бетіндегі №2-30, тақ бетіндегі №1-11 үйлер аралығы, Шапағат тұйығының екі бетіндегі №1-6 үйлер аралығы, 9 мамыр көшесінің екі бетіндегі №1-26 үйлер аралығы, 9 мамыр тұйығының екі бетіндегі №1-9 үйлер аралығы, С.Лапин көшесінің тақ бетіндегі №77-81 үйлер аралығы, Лапин 2 тұйығының №1-30 үйлер аралығы.
№179 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №120 имени Жамбыла" Кызылординского городского отдела образования, улица Каржаубаева-2, №20.
Граница: Начиная с улицы Бейбитшилик по улице Хон Бен До к юго-западу до железнодорожной сети, от железнодорожной сети к востоку с переулка Б.Култекенова (не включая) по улице С.Лапина (не включая), к северо-востоку до улицы Бейбитшилик, с улицы Бейбитшилик к западу до улицы Хон Бен До.
Промежутки домов №2-54 по четной, №1-65 по нечетной стороне улицы Н.Сералиева, промежутки домов №1-52 на обеих сторонах переулка Бейбитшилик, промежутки домов №1-5 по переулку Шакарим, промежутки домов №1, 1а, 3, 3а-29 по нечетной, №2-48 по четной стороне улицы С.Баязитова, промежутки домов №1-24 на обеих сторонах переулка С.Баязитова, малоэтажные 13 домов по улице И.Тайманова, дома №3в, 3б, 3а, 5а-21 по нечетной, №2а, 2б, 4а-8 по четной стороне улицы И.Тайманова, промежутки домов №89-143 по нечетной, №94-140 по четной стороне улицы Шакарим, дома №48-74 по четной, №23-53 по нечетной стороне улицы Бейбитшилик, промежуток домов №1-37 на обеих сторонах улицы К.Кайнарбаева, многоэтажный дом №20а по улице Хон Бен До, дома №1-13 на обеих сторонах улицы Кирпичная-1, дома №1-45 по улице Кирпично-заводская, многоэтажный дом №33.
Избирательный участок №178.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №222 имени Т.Рыскулова" Кызылординского городского отдела образования, улица С.Торайгырова, №264.
Граница: Начиная с улицы Б.Момышулы по улице С.Торайгырова к северу до улицы С.Лапина.
По улице С.Лапина к западу до улицы Бейбитшилик. По улице Бейбитшилик (не включая многоэтажный дом Колос, переулок С.Бокаева и дома по четной стороне улицы Бейбитшилик) к северу до улицы Хон Бен До.
От улицы Хон Бен До (не включая дома) к северо-востоку до улицы С.Торайгырова. По улице С.Торайгырова к востоку до переулка Екпинды, от переулка Екпинды к северу от улицы Жогары Вольт (не включая улицу) до улицы 9 мая. По улице 9 мая к северо-востоку до Кызылжарминского канала. По Кызылжарминскому каналу к югу до улицы Б.Момышулы. По улице Б.Момышулы (не включая дома) к западу улицы С.Торайгырова.
Промежуток домов №1-19 на обеих сторонах улицы 8 марта, промежутки домов №1-13 на обеих сторонах переулка 8 марта, промежуток домов №1-23 по нечетной, №2-38 по четной стороне улицы Р.Алшынбаева, промежуток домов №1-16 на обеих сторонах улицы С.Донентаева, промежуток домов №1-15 по нечетной, №2-6 по четной стороне переулка С.Донентаева, промежуток домов №2-4 на обеих сторонах переулка А.Жубанова, промежутки домов №1-61 на обеих сторонах улицы А.Жубанова, промежутки домов №1-20 на обеих сторонах улицы Карьерная, промежуток домов №2-34 по четной, №1-85 по нечетной стороне улицы Кеншимбай акына, промежутки домов №2-10 по четной, №3-9 по нечетной стороне переулка Кеншимбай акына, промежуток домов №2-20 по четной, №1-23 по нечетной стороне улицы Курмангазы, промежуток домов №2-22 по четной, №75-101 по нечетной стороне улицы Свобода, промежуток домов №1-27 по нечетной, №2-38 по нечетной стороне улицы Ак берен, промежутки домов №201-253 по нечетной, №244-296 по четной стороне улицы Б.Майлина, промежутки домов №238-312 по четной, №271а-297 по нечетной стороне улицы С.Торайгырова, промежутки домов №1-17 по нечетной, №2-16 по четной стороне 4-переулка С.Торайгырова, промежутки домов №1-15 по нечетной, №2-10 по четной стороне 3-переулка С.Торайгырова, промежутки домов №1-5 по нечетной стороне, №2-16а и многоэтажный дом №80а 2-переулка С.Торайгырова, промежуток домов №2-10 на обеих сторонах переулка С.Торайгырова. Промежуток домов №2-34 на обеих сторонах улицы Т.Елеуова, промежуток домов №1-17 на обеих сторонах улицы Ким Ман Сам, промежуток домов №1-17 на обеих сторонах улицы К.Пиримова, промежуток домов №1-29 на обеих сторонах улицы Т.Медетбаева, промежуток домов №1-7 на обеих сторонах переулка Т.Медетбаева, промежуток домов №1-14 на обеих сторонах улицы Т.Изтилеуова, промежуток домов №1-6 на обеих сторонах переулка Т.Изтилеуова, промежутки домов №1-21 по нечетной, №2-10 по четной стороне улицы С.Мухтарулы, промежуток домов №1-39 по нечетной, №2-30 по четной стороне улицы 1 мая, промежуток домов №2-10 на обеих сторонах переулка 1 мая, промежуток домов №16-9 по нечетной и №2-12 по четной стороне улицы Жезказган, промежуток домов №2-30 по четной и №1-11 по нечетной стороне улицы Ушкын, промежуток домов №1-6 на обеих сторонах переулка Шапагат, промежуток домов №1-26 на обеих сторонах улицы 9 мая, промежуток домов №1-9 на обеих сторонах переулка 9 мая, промежуток домов №77-81 по нечетной стороне улицы С.Лапина, промежуток домов №1-30 по переулку Лапина-2.
Избирательный участок №179.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№253 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Б.Момышұлы көшесi, №78а.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесінен шығысқа қарай К.Кетебаев көшесі бойымен солтүстікке қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналынан солтүстік батысқа қарай Қызылорда көшесіне дейін, Қызылорда көшесінен оңтүстікке қарай Д.Елеусінов көшесіне дейін, Д.Елеусінов көшесімен оңтүстікке қарай Ә.Молдағұлова көшесіне дейін.Ә.Молдағұлова көшесінен батысқа қарай Бейбітшілік көшесіне дейін. К.Кетебаев көшесінің тақ бетіндегі №71-119 үйлер аралығы, І.Жансүгіров көшесінің екі бетіндегі №1-36 үйлер аралығы, Б.Доскенов көшесінің екі бетіндегі №1-42 үйлер аралығы, Т.Бөріқұлақов көшесінің тақ бетіндегі №63-99 үйлер аралығы, Т.Тоқтаров көшесінің екі бетіндегі №72-157 үйлер аралығы, Қ.Ерімбетов көшесінің екі бетіндегі №1-68 үйлер аралығы, Қаналы болыс көшесінің бетіндеі №1-44 үйлер аралығы, Қызылорда көшесінің екі бетіндегі №1-67 үйлер аралығы. Бейбітшілік көшесінің жұп бетіндегі №6-16 үйлер аралығы, Е.Чайкина көшесінің екі бетіндегі №1-14 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесінің екі бетіндегі №147-167, 150-180 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесінің екі бетінде №51-67, 100-114 үйлер аралығы, Б.Майлин тұйығынын екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Свобода көшесінің тақ бетіндегі №13-23 үйлер аралығы, Кенесары көшесінің тақ бетіндегі №201-221, жұп бетіндегі №176-193 үйлер аралығы, А.Мин көшесіндегі №4, 6, 9, 11 үйлер аралығы.
№180 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№253 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Б.Момышұлы көшесi, №78а.
Шекарасы: Бейбiтшiлiк көшесiнен бастап Ә.Молдағұлова көшесi бойымен солтүстікке қарай Д.Елеусінов көшесіне дейін. Д.Елеусінов көшесінен Қызылорда көшесіне дейін. Қызылорда көшесінен солтүстікке қарай Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналының бойымен солтүстiк-батысқа қарай Б.Момышұлы көшесiне дейiн. Б.Момышұлы көшесi бойымен оңтүстiкке қарай С.Торайғыров көшесiне дейiн. С.Торайғыров көшесiмен солтүстiк-батысқа қарай С.Лапин көшесiне дейiн. С.Лапин көшесiмен оңтүстiкке қарай Бейбiтшiлiк көшесiне дейiн.
Ә.Молдағұлова көшесiнiң тақ бетiндегi №61-85, жұп бетiндегi №74-100 үйлер аралығы, С.Ишан көшесiнiң екi бетiндегi №70/1-70/10 үйлер аралығы, М.Дүйсенов көшесiнiң тақ бетіндегі №61-121, жұп бетіндегі №62-120 үйлер аралығы, С.Асфендияров көшесiнiң жұп бетіндегі №64-114, тақ бетіндегі №75-139 үйлер аралығы, С.Асфендияров тұйығының жұп бетіндегі №2-54, тақ бетіндегі №1-45 үйлер аралығы, Б.Момышұлы тұйығының жұп бетіндегі №2-42, тақ бетіндегі №1-53 үйлер аралығы, Б.Момышұлы көшесiнiң жұп бетіндегі №74-134, тақ бетіндегі №77-135 үйлер және №76, 67, 69, 74 көп қабатты үйлер аралығы, Ә.Исаев көшесiнiң жұп бетіндегі №76-90, тақ бетіндегі №91-111 үйлер аралығы, М.Дулатов көшесiнiң жұп бетіндегі №82-100, тақ бетіндегі №69-85 үйлер аралығы, С.Лапин көшесiнiң жұп бетіндегі №72-90, С.Лапин-1 көшесінің жұп бетіндегі №2-20, тақ бетіндегі №1-3 үйлер, С.Ахун көшесінің жұп бетіндегі №2-22, тақ бетіндегі №1-23 үйлер, С.Ахун тұйығының жұп бетіндегі №2-12, тақ бетiндегi №1-17 үйлер, У.Байменов көшесінің жұп бетіндегі №2-22 үйлер, С.Бокаев тұйығының №5, 7, 9 үйлер, Д.Елеусiнов көшесiнiң жұп бетіндегі №4-10, тақ бетіндегі №1-27 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесiнiң жұп бетіндегі №218-236, тақ бетіндегі №209-253 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесiнiң жұп бетіндегі №206-240, тақ бетіндегі №163-199 үйлер аралығы, Свобода көшесiнiң тақ бетiндегi №13-23 үйлер аралығы, Бейбiтшiлiк көшесiнiң жұп бетiндегi №18-46а үйлер, №36 көп қабатты үй.
№181 сайлау учаскесі.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №253" Кызылординского городского отдела образования, улицы Б.Момышулы, №78а.
Граница: Начиная с улицы Бейбитшилик к северу вдоль по улице К.Кетебаева до Кызылжарминского канала, от Кызылжарминского канала к северо-западу до улицы Кызылорда, от улицы Кызылорда к югу до улицы Д.Елеусинова, по улице Д.Елеусинова к югу до улицы А.Молдагуловой. От улицы А.Молдагуловой к западу до улицы Бейбитшилик.
Промежуток домов №71-119 по нечетной стороне улицы К.Кетебаева, промежуток домов №1-36 с обеих сторон улицы И.Жансугурова, промежуток домов №1-42 с обеих сторон улицы Б.Доскенова, промежуток домов №63-99 с нечҰтной стороны улицы Т.Борикулакова, промежуток домов №72-157 с обеих сторон улицы Т.Токтарова, промежуток домов №1-68 с обеих сторон улицы К.Еримбетова, промежуток домов №1-44 с обеих сторон улицы Каналы болыс, промежуток домов №1-67 с обеих сторон улицы Кызылорда, промежуток домов №6-16 с чҰтной стороны улицы Бейбитшилик, промежуток домов №1-14 с обеих сторон улицы Е.Чайкина, промежуток домов №147-167, 150-180 с обеих сторон улицы С.Торайгырова, промежуток домов №51-67, 100-114 с обеих сторон улицы Б.Майлина, промежуток домов №1-13 с обеих сторон переулка Б.Майлина, промежуток домов №13-23 с нечҰтной стороны улицы Свобода, промежуток домов №201-221 по нечетной, №176-193 по четной стороне улицы Кенесары, промежуток домов №4, 6, 9, 11 по улице А.Мин.
Избирательный участок №180.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №253" Кызылординского городского отдела образования, улица Б.Момышулы, №78а.
Граница: Начиная с улицы Бейбитшилик по улице А.Молдагуловой к северу до улицы Д.Елеусинова. С улицы Д.Елеусинова до улицы Кызылорда. От улицы Кызылорда к северу до Кызылжарминского канала.
По Кызылжарминскому каналу к северо-западу до улицы Б.Момышулы. По улице Б.Момышулы к югу до улицы С.Торайгырова. По улице С.Торайгырова к северо-западу до улицы С.Лапина. По улице С.Лапина к югу до улицы Бейбитшилик.
Промежуток домов №61-85 по нечетной, №74-100 по четной стороне улицы А.Молдагуловой, промежуток домов №70/1-70/10 на обеих сторонах улицы С.Ишан, промежуток домов №61-121 по нечетной, №62-120 по четной стороне улицы М.Дуйсенова, промежуток домов №64-114 по четной, №75-139 по нечетной стороне улицы С.Асфендиярова, промежуток домов №2-54 по четной, №1-45 по нечетной стороне переулка С.Асфендиярова. Промежуток домов №2-42 по четной, №1-53 по нечетной стороне переулка Б.Момышулы, промежуток домов №74-134 по четной, №77-135 по нечетной стороне и многоэтажные дома №76, 67, 69, 74 по улице Б.Момышулы, промежуток домов №76-90 по четной, №91-111 по нечетной стороне улицы А.Исаева, промежуток домов №82-100 по четной и №69-85 нечетной стороне улицы М.Дулатова, промежуток домов №72-90 по четной стороне улицы С.Лапина, дома №2-20 по четной, №1-3 по нечетной стороне улицы С.Лапина-1, дома №2-22 по четной, №1-23 по нечетной стороне улицы С.Ахуна, дома №2-12 по четной, №1-17 по нечетной стороне переулка С.Ахуна, дома №2-22 по четной стороне улицы У.Байменова, дома №5, 7, 9 переулка С.Бокаева, промежуток домов №4-10 по четной, №1-27 по нечетной стороне улицы Д.Елеусинова, промежуток домов №218-236 по четной, №209-253 по нечетной стороне улицы С.Торайгырова, промежуток домов №206-240 по четной, №163-199 по нечетной стороне улицы Б.Майлина, промежуток домов №13-23 по нечетной стороне улицы Свобода, дома №18-46а и многоэтажный дом №36 по четной стороне улицы Бейбитшилик.
Избирательный участок №181.

Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "Нағима Ахмадеева атындағы №112 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ә.Молдағұлова көшесі, №7.
Шекарасы: Құлтекенов көшесінен бастап солтүстік батысқа қарай Сүлеймен Ишан көшесіне дейін. Сүлеймен Ишан көшесінің бойымен жұп бетімен Бейбітшілік көшесіне дейін. Бейбітшілік көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай Кетебаев көшесіне дейін. Кетебаев көшесінің бойымен екі жақ беті оңтүстіктен батысқа қарай Құлтекенов көшесіне дейін.
Сүлеймен ишан көшесінің жұп бетіндегі №2-68 үйлер аралығы, Ә.Молдағұлова көшесінің екі бетіндегі №1-72 үйлер аралығы, Т.Тоқтаров көшесінің екі бетіндегі №1-75 үйлер аралығы, Т.Бөріқұлақов көшесінің екі бетіндегі №1-62 үйлер аралығы, К.Кетебаев көшесінің екі бетіндегі №1-72б үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің тақ бетіндегі №1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11 үйлер, Шәкәрім көшесінің тақ бетіндегі №5-29 және жұп бетіндегі №8-38 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесінің жұп бетіндегі №86-106 және тақ бетіндегі №113-153 үйлер аралығы, Б.Құлтекенов көшесінің тақ бетіндегі №71-115 және жұп бетіндегі №68-98 үйлер аралығы, О.Жанәділов көшесінің жұп бетіндегі №28, 30а үйлер.
№182 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "№212 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Жұмабаев көшесі, №1.
Шекарасы: Досбол би көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай М.Жұмабаев көшесіне дейін. М.Жұмабаев көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай Қорқыт ата көшесіне дейін. Қорқыт ата көшесі бойымен оңтүстікке қарай Қ.Бекниязов көшесіне дейін. Қ.Бекниязов көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай Баласағұн көшесіне дейін. Баласағұн көшесі бойымен солтүстікке қарай М.Жұмабаев көшесіне дейін. М.Жұмабаев көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін. Жанқожа батыр көшесі бойымен солтүстікке қарай Бейбітшілік көшесіне дейін. Бейбітшілік көшесі бойымен шығысқа қарай К.Кетебаев көшесіне дейін. К.Кетебаев көшесі бойымен солтүстікке қарай Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналы бойымен оңтүстік шығысқа қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін. Жанқожа батыр көшесі бойымен оңтүстік бастысқа қарай С.Торайғыров көшесіне дейін. С.Торайғыров көшесі бойымен оңтүстікке қарай Қажымұхан көшесіне дейін. Қажымұхан көшесі бойымен оңтүстікке қарай Қазақстан көшесіне дейін. Қазақстан көшесі бойымен оңтүстік шығысқа қарай Досбол би көшесіне дейін.
М.Жұмабаев көшесінің тақ бетіндегі №7-61 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №10-80, Бейбітшілік көшесінің жұп бетіндегі №2 үй, Е.Чайкина көшесінің тақ бетіндегі №13-17, жұп бетіндегі №14 үйлер аралығы, А.Мин көшесінің тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2а-6 үйлер аралығы, Ж.Баласағұн көшесінің жұп бетіндегі №18-36 үйлер аралығы, Д.Нұрпейісова көшесінің тақ бетіндегі №1-35, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, Б.Досмаханова көшесінің тақ бетіндегі №1-39, жұп бетіндегі №2-26 үйлер аралығы, Б.Досмаханова тұйығының жұп бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, Квартальная көшесінің тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2а-12 үйлер аралығы, И.Тургенев тұйығының тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, И.Тургенев көшесінің тақ бетіндегі №1-14 үйлер аралығы, 1 проездная көшесінің тақ бетіндегі №3, 5 көп қабатты үйлер, Қ.Бекниязов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-33а үйлер, Ж.Баласағұн көшесiнiң жұп бетiндегi №2а, 2-16 үйлер, Ге Бон У көшесiнiң жұп бетiндегi №2-26 үйлер, тақ бетіндегі №1-23 аралығы, Б.Шалғынбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-22а, тақ бетіндегі №1а-23а үйлер аралығы, А.Кисилев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-28, тақ бетіндегі №1-25 үйлер аралығы, Мәдениет тұйығының жұп бетiндегi №2-28, тақ бетіндегі №1-11 үйлер аралығы, Қорқыт Ата көшесiнiң тақ бетiндегi №129-157 үйлер аралығы, Ш.Айманов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, тақ бетіндегі №1, 3, 5, 7, 9, 11в үйлер аралығы, Ш.Айманов тұйығының тақ бетiндегi №1-31, жұп бетіндегі №2, 4, 6, 8, 10 үйлер, нөмірсіз екі үй аралығы, А.Келаманов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-28, тақ бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Б.Байдiлдаев тұйығының жұп бетiндегi №2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер аралығы, Б.Байдiлдаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2а, 2, 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12а, 12, 14, 16, 16а, 16б, 18, 20 тақ бетіндегі №1, 3, 3а, 5, 5а, 7, 9, 11, 11б, 11в, 11а, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25а, 25, 27, 29 үйлер аралығы, Еңбек көшесiнің жұп бетіндегі №2-52 үйлер аралығы, Еңбек тұйығының тақ бетiндегi №1-9 үйлер аралығы, М.Жұмабаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2, 4, 6, 8 екі қабатты үйлер. Қазақстанның көшесінің жұп бетіндегі №2-60 үйлер.
№183 сайлау уческесi.
Орталығы: "Жалаңтөс Баһадүр Сейтқұлұлы атындағы облыстық спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернат коледжі" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Жанқожа батыр көшесi, №92.
Шекарасы: Теміржол өткелі арқылы Жаппасбай батыр көшесінің солтүстік батысқа қарай Құлтекенов №100а көп қабатты тұрғын үйін қоса алып, оңтүстік шығысқа қарай А.Сағымбаев көшесін қоса алып, А.Сағымбаев көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің бойымен шығысқа қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін. Жанқожа батыр көшесі бойымен оңтүстік шығысқа қарай М.Жұмабаев көшесіне дейін, М.Жұмабаев көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай Баласағұн көшесіне дейін. Баласұған көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай Қ.Бекниязов көшесіне дейін, Қ.Бекниязов көшесінен оңтүстік шығысқа қарай Қорқыт ата көшесіне дейін. Қорқыт ата көшесінің оңтүстікке қарай Темір жол желесі арқылы Темір жол өткеліне дейін.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №112 имени Нагимы Ахмадеевой Кызылординского городского отдела образования, улица А.Молдагулова, №7.
Граница: Начиная с улицы Култекенова к северу до улицы Сулеймен Ишана. По улице Сулеймен Ишана с чҰтной стороны до улицы Бейбитшилик. По улице Бейбитшилик к югу до улицы Кетебаева. От улицы Кетебаева по обеим сторонам с юга к западу до улицы Култекенова.
Промежуток домов №2-68 по четной стороне улицы С.Ишана, промежуток домов №1-72 по обеим сторонам улицы А.Молдагуловой, промежуток домов №1-75 по обеим сторонам улицы Т.Токтарова, промежуток домов №1-62 по обеим сторонам улицы Т.Борикулакова, промежуток домов №1-72 по обеим сторонам улицы К.Кетебаева, дома №1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11 с нечҰтной стороны Бейбитшилик, промежуток домов №5-29 с нечҰтной и №8-38 с чҰтной стороны улицы Шакарима. Промежуток домов №86-106 по четной и №113-153 по нечетной стороне улицы И.Тайманова, промежуток домов №71-115 по нечҰтной и №68-98 чҰтной стороне по улице Б.Култекенова, дома №28, 30а с чҰтной стороны улицы О.Жанадилова.
Избирательный участок №182.
Центр: Государственное коммунальное учреждение "Школа-гимназия №212" городского отдела образования, улица М.Жумабаева, №1.
Граница: По улице Досбол би к юго-западу до улицы М.Жумабаева. По улице Жумабаева к юго-востоку до улицы Коркыт ата. По улице Коркыт ата к югу до улицы К.Бекниязова. По улице К.Бекниязова.
По улице Бекниязова к северо-востоку до улицы Баласагун. По улице Баласагун к северу до улицы М.Жумабаева. По улице М.Жумабаева к северо-востоку до улицы Жанкожа батыра. По улице Жанкожа батыр к северу до улицы Бейбитшилик. по улице Бейбитшилик к востоку до улицы К.Кетебаева. По улице К.Кетебаева к северу до Кызылжарминского канала. По Кызылжарминскому каналу к юго-востоку до улицы Жанкожа батыра. По улице Жанкожа батыра юго-западу до улицы С.Торайгырова. По улице С.Торайгырова к югу до улицы Кажимукан. По улице Кажимукан к югу до улицы Казахстан. По улице Казахстан к юго-востоку до улицы Досбол би.
Промежуток домов №7-61 по нечетной и №10-80 чҰтной стороне улицы М.Жумабаева, Дом №2 с чҰтной стороны улицы Бейбитшилик, промежуток домов №13-17 по нечетной и №14 по четной стороне улицы Е.Чайкина, промежуток домов №1-7 по нечетной и №2а-6 по четной стороне улицы А.Мин, промежуток домов №18-36 по четной стороне улицы Ж.Баласагуна, промежуток домов №1-35 по нечетной, №2-34 по четной стороне улицы Д.Нурпеисовой, промежуток домов №1-39 по нечетной и №2-26 по четной стороне улицы Б.Досмаханова, промежутки домов №2-6 по четной стороне переулка Б.Досмаханова, промежуток домов №1-7 по нечетной и №2а-12 по четной стороне улицы Квартальная, промежуток домов №1-7 по нечетной и №2-14 по четной стороне переулка И.Тургенева, промежуток домов №1-14 по нечетной стороне улицы И.Тургенева, многоэтажные дома №3, 5 по нечетной стороне улицы Проездная-1, дома №1-33а с нечҰтной стороны улицы К.Бекниязова, дома №2а, 2-16 с чҰтной стороны улицы Ж.Баласагун, промежуток домов №2-26 по четной и №1-23 по нечетной стороне улицы Ген-Бон-У, промежуток домов №2-22а по чҰтной и №1а-23а нечҰтной стороне улицы Б.Шалгинбаева, промежуток домов №2-28 по чҰтной и №1-25 нечҰтной стороне улицы А КисилҰва, промежуток домов №2-28 по чҰтной и №1-11 нечҰтной стороне переулка Мадениет, промежуток домов №129-157 нечҰтной улицы Коркыт ата, промежуток домов №2-18 с чҰтной и №1, 3, 5, 7, 9, 11в с нечҰтной стороны улицы Ш.Айманова, промежуток домов №1-31 с нечҰтной и №2, 4, 6, 8, 10, также два дома без номера по переулку Ш.Айманова, промежуток домов №2-28 с чҰтной и №1-13 нечҰтной стороны улицы А.Келаманова, промежуток домов №2, 4, 6, 8, 10, 12 с чҰтной стороны переулка Б.Байдилдаева, промежуток домов №2а, 2, 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12а, 12, 14, 16, 16а, 16б, 18, 20 с чҰтной и №1, 3, 3а, 5, 5а, 7, 9, 11, 11б, 11в, 11а, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25а, 25, 27, 29 нечҰтной стороны улицы Б.Байлилдаева, промежуток домов №2-52 с четной стороны улицы Енбек, промежуток домов №1-9 переулка Енбек, многоэтажные дома №2,4,6,8 с четной стороны улицы М.Жумабаева. Дома №2-60 по улице Казахстана.
Избирательный участок №183.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Областная школа-интернат для одаренных в спорте детей имени Жалантос Бахадура Сейткулулы", улица Жанкожа батыра №92.
Границы: через железнодорожный переезд по улице Жаппасбай батыра к северо-западу, включая многоэтажные дома №100а по улице Култекенова, к юго-востоку, включая улицу А.Сагимбаева, по улице А.Сагимбаева к северо-востоку до улицы Бейбитшилик, по улице Бейбитшилик к востоку до улицы Жанкожа батыра. По улице Жанкожа батыра к югу до улицы М.Жумабаева, По улице М.Жумабаева к юго-востоку до улицы Баласугун. По улице Баласугун к юго-востоку до улицы К.Бекниязова, от улицы К.Бекниязовак юго-востоку до улицы Коркыт ата. От улицы Коркыт ата к югу через железнодорожную сеть до железнодорожного переезда.

Жаппасбай батыр көшесінің тақ бетіндегі №1-101/3, жұп бетіндегі №2-40а үйлер, Қ.Бекниязов көшесінің жұп бетіндегі №2-82 үйлер аралығы, Ш.Айманов тұйығындағы №33 үй, Оңтүстік Қазақстан көшесінің жұп бетіндегі №2-16, тақ бетіндегі №1а-21, 104, 104а, 107 үйлер аралығы, Б.Құлтекенов көшесінің жұп бетіндегі №98, 98/4, 98/1, 98-164, тақ бетіндегі №119-187 үйлер және нөмірсіз сегіз үйлер аралығы. Б.Құлтекенов көшесіндегі №100а көп қабатты тұрғын үй. Қ.Шәкәрім көшесінің жұп бетіндегі №2-6 үйлері, тақ бетіндегі №1-3 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесінің тақ бетіндегі №157, 159, 159а, жұп бетіндегі №116 үйлері және №163 көп қабатты тұрғын үйі. Жанқожа батыр көшесінің жұп бетіндегі №76, 76а, 82, 80, 80д, 80г, тақ бетіндегі №45, 46а, 49, 51, 69, 67, 65, 63, 61, 57, 55, 53 үйлер аралығы және нөмірсіз бес үйлер, Жұлдыз кварталындағы №1, 2, 3, 4, 82в үйлер және №82, 82а, 82б көпқабатты тұрғын үйлері мен нөмірсіз төрт үй. Баласағұн тұйығындағы №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6 үйлер, Сыздықов көшесінің екі жақ бетіндегі №1-63 үйлер, Сағымбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-63 үйлер, жұп бетіндегі №2-62 үйлер аралығы.
№184 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С.Торайғыров көшесi, №67.
Шекарасы: Қорқыт ата көшесінен бастап Жаппасбай батыр көшесiнің бойымен оңтүстікке қарай Ақмаржан-35 көшесiне дейiн, Ақмаржан-35 көшесінің бойымен шығысқа қарай С.Торайғыров көшесіне дейін, С.Торайғыров көшесінің бойымен (қоспай) батысқа қарай Досбол би көшесіне дейін. Досбол би көшесімен оңтүстiкке қарай М.Жұмабаев көшесiне дейiн, М.Жұмабаев көшесiмен шығысқа қарай Қорқыт ата көшесiне дейiн, Қорқыт ата көшесiмен оңтүстiкке қарай Жаппасбай батыр көшесiне дейiн.
Жаппасбай батыр көшесiнiң жұп бетіндегі №42 үй, тақ бетiндегi №103-117 үйлер аралығы, Қ.Бекниязов көшесiнiң тақ бетiндегi №35а-71, жұп бетiндегi №84-124 үйлер аралығы, С.Бекниязов тұйығының екi бетiндегi №1-58 үйлер аралығы, М.Жұмабаев көшесiнiң жұп бетiндегi №80-138, тақ бетіндегі №63-173 үйлер аралығы, М.Жұмабаев тұйығының екi бетiндегi №1-9 үйлер аралығы, С.Мұқанов көшесiнiң жұп бетіндегі №2-92, тақ бетіндегі №1-85 үйлер аралығы, С.Мұқанов тұйығының екi бетiндегi №1-14 үйлер аралығы, Б.Шалғынбаев көшесiнiң екi бетiндегi №23б-34 үйлер аралығы, Ш.Айманов көшесiнiң екi бетiндегi №11-30 үйлер аралығы, Қазақстан көшесiнiң жұп бетiндегi №62-172, тақ бетіндегі №75-183 үйлер аралығы, Ә.Исаев көшесiнiң екі бетiндегi №1-52 үйлер аралығы, Ақмаржан-35 көшесіндегі №14, 16 үйлер, Қорқыт ата көшесiнiң жұп бетiндегi №142-174, тақ бетiндегi №159а, 159б үйлер аралығы, Досбол би көшесiнiң жұп бетiндегi №2-32 үйлер аралығы, Совет тұйығының екi бетiндегi №1-36 үйлер аралығы, Проездная көшесінің №1, 2, 3 үйлер аралығы.
№185 сайлау учаскесi.

Дома №1-101/3 с нечҰтной и №2-40а четной стороны улицы Жаппасбай батыра, промежуток домов №2-82 с чҰтной стороны улицы К.Бекниязова, дом №33 на переулке Ш.Айманова, промежуток домов №2-16 с чҰтной стороны и №1а-21, 104, 104а, 107 нечҰтной стороны улицы Южного Казахстана. Промежуток домов №98, 98/4, 98/1, 98-164 с чҰтной стороны и №119-187 нечҰтной стороны, также восемь домов без номера по улице Б.Култегенова. Многоэтажный жилой дом №100а по улице Б.Култегенова. Промежуток домов №2-6 с чҰтной стороны и №1-3 нечҰтной стороны улицы К.Шакарима. Промежуток домов №116 с чҰтной стороны и №157, 159, 159а нечҰтной стороны улицы И.Тайманова, также многоэтажный жилой дом №163. Промежуток домов №76, 76а, 82, 80, 80д, 80г с чҰтной стороны и №45, 46а, 49, 51, 69, 67, 65, 63, 61, 57, 55, 53 нечҰтной стороны, также пять домов б/н по улице Жанкожа батыра. Дома №1, 2, 3, 4, 82в квартала Жулдыз и многоэтажные дома №82, 82а, 82б, также четыре дома без номера. Дома №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6 переулка Баласагун. Дома №1-63 обеих сторон улицы Сыздыкова, Промежуток домов №1-63 нечҰтной и дома №2-62 чҰтной стороны улицы Сагимбаева.
Избирательный участок №184.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №43 имени Ж.Махамбетова" Кызылординского городского отдела образования, улица С.Торайгырова, №67.
Границы: Начиная с улицы Коркыт ата по улице Жаппасбай батыра к югу до улицы Акмаржан-35, по улице Акмаржан-35 на восток до улицы С.Торайгырова, от улицы С.Торайгырова (не включая) к западу до улицы Досбол. По улице Досбол бия на юг до улицы М.Жумабаева, по улице М.Жумабаева на восток до улицы Коркыт ата, по улице Коркыт ата на юг до улицы Жаппасбай батыра.
Промежуток домов по улице Жаппасбай батыра на чҰтной стороне дом №42 и на нечҰтной стороне дома №103-117, по улице К.Бекниязова на нечҰтной стороне дома №35а-71, на чҰтной стороне дома №84-124, по переулку С.Бекниязова промежуток домов №1-58 с обеих сторон, по улице М.Жумабаева промежуток домов №80-138 на чҰтной стороне, №63-173 на нечҰтной стороне, по переулку М.Жумабаева промежуток домов №1-9 с обеих сторон, по улице С.Муканова промежуток домов №2-92 на чҰтной стороне, №1-85 на нечҰтной стороне, по переулку С.Муканова промежуток домов №1-14 с обеих сторон, по улице Б.Шалгинбаева промежуток домов №23б-34 с обеих сторон, по улице Ш.Айманова промежуток домов №11-30 с обеих сторон, по улице Казахстан промежуток домов №62-172 на чҰтной стороне, дома №75-183 на нечҰтной стороне, по улице А.Исаева промежуток домов №1-52 с обеих сторон, на улице Акмаржан-35 дома №14, 16, по улице Коркыт ата промежуток домов №142-174 на чҰтной стороне, №159а, 159б на нечҰтной стороне, по улице Досбол бия промежуток домов №2-32 на чҰтной стороне, по переулку Совета промежуток домов №1-36 с обеих сторон, промежуток домов №1,2,3 на улице Проездная.
Избирательный участок №185.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С.Торайғыров көшесі, №67.
Шекарасы: С.Торайғыров көшесінен бастап шығысқа қарай Досбол шешен көшесінің бойымен Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналының бойымен оңтүстікке қарай Ақмаржан-35 көшесіне дейін, Ақмаржан-35 көшесінің бойымен батысқа қарай С.Торайғыров көшесіне дейін, С.Торайғыров көшесінің бойымен солтүстікке қарай Досбол шешен көшесіне дейін.
С.Торайғыров көшесінің тақ бетіндегі №31-113, жұп бетіндегі №40-148 үйлер. Ә.Ахметов көшесінің жұп бетіндегі №24-52 үйлер, Б.Майлин көшесінің тақ бетіндегі №1-93, жұп бетіндегі №2-88 үйлер, Б.Майлин тұйығының жұп бетіндегі №1-11 үйлер, Кенесары хан көшесінің тақ бетіндегі №1-97, жұп бетіндегі №2а-98а үйлер, Ақжарма көшесінің тақ бетіндегі №1-31, жұп бетіндегі №2-52 үйлер, Светлая көшесінің тақ бетіндегі №1-21 үйлер, Досбол шешен көшесінің жұп бетіндегі №34, 36, 38 үйлер, Қ.Қауынбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-21үйлер, Бостандық көшесінің тақ бетіндегі №1-13 үйлер, Ж.Махамбетов тұйығының жұп бетіндегі №14, 16, 54, 56 үйлер, Қорқыт ата көшесінің тақ бетіндегі №165-181, жұп бетіндегі №176-192 үйлер, Ақмаржан-35 көшесінің жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы.
№186 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "Әбу Құдабаев атындағы №197 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Достық көшесi, №38.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан бастап Ақмаржан-35 көшесінен батысқа қарай С.Торайғыров көшесіне дейін, С.Торайғыров көшесінен Бастау көшесіне дейін, оңтүстік шығысқа қарай Ақмаржан-32 көшесіне дейін, Ақмаржан-32 көшесінен шығысқа қарай П.Артемов көшесіне дейін, П.Артемов көшесі бойымен шығысқа қарай Полигон тұйығына дейін, Полигон тұйығынан бастап солтүстікке қарай Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесіне дейін Тәуелсіздіктің 20 жылдық көшесінен оңтүстік Шығысқа қарай Ә.Әлжанов көшесіне дейін Ә.Әлжанов көшесінен оңтүстікке қарай Сарыарқа көшесіне дейін, Сарыарқа көшесінің бойымен солтүстікке қарай Қызылжарма каналына дейін.
Ақмаржан-35 көшесінің тақ бетіндегі №7-27 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесінің жұп бетіндегі №2-38, тақ бетіндегі №7-29 үйлер аралығы, Достық көшесінің тақ бетіндегі №5-19, жұп бетіндегі №2-28 аралығы, Светлый тұйығының №2-6 тақ бетіндегі №3-11 үйлер аралығы Достық бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Ақмаржан-30 көшесінің тақ бетіндегі №3-17, жұп бетіндегі №2-42 үйлер аралығы, Ақмаржан-32 көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-10 аралығы, Проектный көшесінің тақ бетіндегі №1-49, жұп бетіндегі №4-26 үйлер аралығы, 1 Проектный көшесінің тақ бетіндегі №1-19 үйлер аралығы, Бастау көшесінің тақ бетіндегі №1-49 жұп бетіндегі №2-48 үйлер аралығы, Наурыз көшесінің тақ бетіндегі №1-53, жұп бетіндегі №2-26, Ә.Сүтемгенов көшесінің тақ бетіндегі №1-33, жұп бетіндегі №2-44, Көмекбаев көшесіндегі тақ бетіндегі №1-37, жұп бетіндегі №2-12, Полигон тұйығы көшесінің жұп беті №2-12, тақ бетіндегі №1-15, Қ.Ибраев көшесінің №1-17 үйлер аралығы, Г.Рашина тұйығының тақ бетіндегі №1 үй, Г.Ращин көшесінің тақ бетіндегі №25-34, жұп бетіндегі №22-24 үйлер аралығы, Жасыл өлке көшесінің жұп бетіндегі №2-6, 8/1, 8/2 тақ бетінде №1а, 1, 3а, 5, 5а,-9 үйлер аралығы Әлжанов көшесінің тақ бетіндегі №2-6, 8/1, 8/2, тақ бетінде №1а, 1, 3, 3а, 5, 5а-9 үйлер аралығы. Әлжанов көшесінің тақ бетіндегі №15-23, жұп бетіндегі №16-36 үйлер, Г.Ращин-1 тұйығының тақ бетіндегі №13-19 жұп бетіндегі №4-16 үйлер аралығы.
№187 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық туберкулезге қарсы диспансерi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Қаратоғай көшесi, №100.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық туберкулезге қарсы диспансерi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты.
№188 сайлау учаскесі.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №43 имени Ж.Махамбетова" Кызылординского городского отдела образования, улица Торайгырова, №67.
Границы: С улицы С.Торайгырова на восток вдоль улицы Досбол шешена до канала Кызылжарма, вдоль канала Кызылжарма на юг до улицы Акмаржан-35, по улице Акмаржан-35 на запад до улицы С.Торайгырова, по улице С.Торайгырова на север до улицы Досбол шешена.
По улице С.Торайгырова дома №31-113 на нечҰтной стороне, №40-148 на чҰтной стороне. По улице А.Ахметова дома №24-52 на чҰтной стороне, на улице Б.Майлина дома №1-93 на нечҰтной стороне и №2-88 на чҰтной стороне, на переулке Б.Майлина дома №1-11 на нечҰтной стороне, по улице Кенесары хана дома №1-97 на нечҰтной стороне и №2а-98а на чҰтной стороне, по улице Акжарма дома №1-31 на нечҰтной стороне и №2-52 на чҰтной стороне, по улице Светлая дома №1-21 на нечҰтной стороне, по улице Досбола шешена дома №34, 36, 38 на чҰтной стороне, по улице К.Кауынбаева дома №1-21 на нечҰтной стороне, по улице Бостандык дома №1-13 на нечҰтной стороне, по переулку Ж.Махамбетова дома №14, 16, 54, 56 на чҰтной стороне, по улице Коркыт ата дома №165-181 на нечҰтной стороне и №176-192 на чҰтной стороне, по улице Акмаржан-35 дома №2-12 на чҰтной стороне.
Избирательный участок №186.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа №197 имени Абу Кудабаева" Кызылординского городского отдела образования, улица Достык, №38.
Границы: Начиная с канала Кызылжарма от улицы Акмаржан-35 на запад до улицы С.Торайгырова, от улицы С.Торайгырова до улицы Бастау, к юго-востоку до улицы Акмаржан-32, от улицы Акмаржан-32 на восток до улицы П.Артемова, по улице П.Артемова к востоку до улицы Полигон, от переулка Полигон к северу до улицы 20-летия Независимости, от улицы 20-летия Независимости к юго-востоку до улицы А.Альжанова, от улицы А.Альжанова к югу до улицы Сарыарка, по улице Сарыарка к северу до канала Кызылжарма.
Промежуток домов №7-27 по улице Акмаржан-35 на нечҰтной стороне. Промежуток домов по улице С.Торайгырова №2-38 на чҰтной стороне и №7-29 на нечҰтной стороне, по улице Достык промежуток домов №5-19 на чҰтной стороне и №2-28 на чҰтной стороне. Промежуток домов по переулку Светлый на чҰтный стороне №2-6 и на нечҰтной стороне №3-11, промежуток домов на переулке Достык на нечҰтной стороне №2-18, промежуток домов на улице Акмаржан-30 на нечҰтной стороне №3-17, на чҰтной стороне №2-42. Промежуток домов на улице Акмаржан-32 на нечҰтной стороне №1-27, на чҰтной стороне №2-10. Промежуток домов по улице Проектный на нечҰтной стороне №1-49, на чҰтной стороне №4-26, промежуток домов по улице Проектный-1 на нечҰтной стороне №1-19, промежуток домов по улице Бастау на нечҰтной стороне №1-49 и на чҰтной стороне №2-48, промежуток домов по улице Наурыз на нечҰтной стороне №1-53 и чҰтной стороне №2-26. По улице А.Сутемгенова дома №1-33 с нечҰтной и №2-44 четной стороны. По улице Комекбаева дома №1-37 с нечҰтной и №2-12 четной стороны. По переулку Полигон дома №2-12 четной стороны и №1-15 нечетной стороны. Промежуток домов №1-17 по улице К.Ибраева, дом №1 на тупике Г.Рашина. По улице Г.Рашина промежуток домов №25-34 на нечетной и на четной стороне №22-24. По улице Жасыл олкен промежуток домов на четной стороне №2-6, 8/1, 8/2 и нечетной стороне №1а, 1,3а, 5, 5а-9. По улице Альжанова промежуток домов на четной стороне №2-6, 8/1, 8/2 и нечетной стороне №1а,1, 3, 3а, 5, 5а-9. По улице Альжанова промежуток домов на нечетной стороне №15-23 и четной стороне №16-36. По переулку Ращин-1 промежуток домов на нечетной стороне №13-19 и четной стороне №4-16.
Избирательный участок №187.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Кызылординский областной противотуберкулезный диспансер" Управление здравоохранения Кызылординской области", улица Каратогая, №100.
Границы: Здание коммунального государственного учреждения "Кызылординский областной противотуберкулезный диспансер" Управление здравоохранения Кызылординской области".
Избирательный участок №188.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Нағи Ильясов атындағы №9 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақмешіт шағын ауданы, №34.
Шекарасы: Саламатов көшесінен солтүстік шығысқа қарай, теміржол желісіне дейін. Теміржол желісінің бойымен солтүстік батысқа қарай "Ягодка", "Пищевик" саяжайларына дейін. "Ягодка", "Пищевик саяжайларынан сырдария өзенін жағалап, оңтүстік шығысқа қарай Саламатов көшесіне дейін.
Қ.Махамбетов көшесінің тақ бетіндегі №1-49, жұп бетіндегі №2-20, 20а, 20б, 20в үйлер аралығы, Республика көшесінің тақ бетіндегі №1-53, жұп бетіндегі №2-50 үйлер аралығы, Ата заң көшесінің тақ бетіндегі №1-51, жұп бетіндегі №2-48 үйлер аралығы, Алтын Орда көшесінің тақ бетіндегі №1-45, жұп бетіндегі №2-50 үйлер аралығы, Тәуелсіздік көшесінің тақ бетіндегі №1-39, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы, К.Нүрекешов көшесінің тақ бетіндегі №1-19, жұп бетіндегі №2-15, 36, 39 үйлер, Ә.Мақұлбеков көшесінің тақ бетіндегі №1-17, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, Рисмаш көшесінің тақ бетіндегі №1-9, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Н.Тілендиев көшесінің тақ бетіндегі №1а, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Қаратоғай көшесінің №59, 60 екі қабатты үйлер мен айналма жолдан батысқа қарай тақ бетіндегі №1-55, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы, облыстық өкпе ауруханасына дейінгі үйлер және М.Ишан, Сарысу, Сарқырама, Ақбастау, Ақбастау-1 көшесіндегі жеке тұрғын үйлер, "Ягодка", "Пищевик" саяжайларында орналасқан үйлер.
№189 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Темірбек Жүргенов атындағы №136 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақмешіт шағын ауданы, №35.
Шекарасы: И.Журба көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай Ә.Ыдырысов көшесіне дейін, Ә.Ыдырысов көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай теміржол желісіне дейін, Теміржол желісі бойымен батысқа қарай Саламатова көшесіне дейін, Саламатова көшесінен оңтүстік шығысқа қарай С.Романов көшесіне дейін, С.Романов көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай И.Журбаға дейін.
Ақмешіт шағын ауданындағы №21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 көп қабатты үйлер, Ә.Ыдырысов көшесінің тақ бетіндегі №21-65 үйлер аралығы, Ә.Ыдырысов тұйығының жұп бетіндегі №2-36 үйлер, тақ бетіндегі №1-15 үйлер аралығы, С.Рыспаев көшесінің тақ бетіндегі №19-39 үйлер, жұп бетіндегі №38-61 үйлер аралығы, С.Рыспаев-2 көшесінің екі бетіндегі №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15 үйлер аралығы, С.Романов көшесіндегі №2, 5, 7, 9 үйлер, Ж.Қыдыров көшесіндегі №23, 47 үйлер, М.Саламатов тұйығының №2, 4, 6, 8, 8а, 8в, 16, 16а, 18, 20 үйлер аралығы, Шымбай көшесінің тақ бетіндегі №111-137 үйлер аралығы. Қаратоғай көшесіндегі №1, 2, 3, 5, 6, 9, 11а, 12, 13, 28б үйлер аралығы.
№190 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №9 имени Наги Ильясова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Акмешит, №34.
Границы: От улицы Саламатова к северо-востоку до железнодорожной сети. По железнодорожной сети к северо-западу до дачного участка Ягодка и Пищевик. От дачного участка Ягодка и Пищевик по побережью Сырдарьи к юго-востоку до улицы Саламатова. По улице К.Махамбетова промежуток домов на нечетной стороне №1-49 и на четной стороне дома №2-20, 20а, 20б, 20в, по улице Республики промежуток домов на нечетной стороне №1-53, на четной стороне дома №2-50, промежуток домов по улице Ата зан №1-51 на нечетной стороне, №2-48 на четной стороне, промежуток домов по улице Алтын Орда на нечетной стороне №1-45, на четной стороне дома №2-50, промежуток домов по улице Тауелсиздик на нечетной стороне дома №1-39, на четной стороне дома №2-22, промежуток домов по улице К.Нурекешова на нечетной стороне дома №1-19, на четной стороне дома №2-15, №36,39, промежуток домов по улице А.Макулбекова на нечетной стороне дома №1-17, на четной стороне дома №2-16, промежуток домов по улице Рисмаш на нечетной стороне дома №1-9, на четной стороне дома №2-14, промежуток домов по улице Н.Тлендиева на нечетной стороне дом №1а, на четной стороне дома №2-18, по улице Каратогай двухэтажные дома №59,60 и обходной дорогой к западу промежуток домов №1-55 на нечетной стороне и на четной стороне дома №2-24, дома до областной туберкулезной больницы и частные жилые дома на улицах М.Ишана, Сарысу, Саркырама, Акбастау, Акбастау-1, также частные дома на дачных участках "Ягодка", "Пищевик".
Избирательный участок №189.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №136 имени Темирбека Жургенова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Акмешит, №35.
Границы: по улице И.Журба к юго-востоку до улицы А.Ыдырысова, по улице А.Ыдырысова к северо-востоку до Железнодорожной сети.
Многоэтажные дома в микрорайоне Акмешит №21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, на улице А.Ыдырысова промежуток домов №21-65 с нечетной стороны, на переулке А.Ыдырысова промежуток домов №2-36 на четной стороне, №1-15 на нечетной стороне, на улице С.Рыспаева промежуток домов №19-39 на нечетной стороне, №38-61 на четной стороне, на улице С.Рыспаева-2 промежуток домов №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, на улице С.Романова дома №2, 5, 7, 9, на улице Ж.Кыдырова дома №23, 47, на переулке М.Саламатова промежуток домов №2, 4, 6, 8, 8а, 8в, 16,16а,18, 20, на улице Шымбая промежуток домов №111-137 на нечетной стороне. На улице Караторгай промежуток домов №1, 2, 3, 5, 6, 9, 11а,12,13, 28б.
Избирательный участок №190.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы №211 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мерей шағын ауданы, №20а.
Шекарасы: Мерей шағын ауданындағы №9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 25 көпқабатты тұрғын үйлер.
№191 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "П.Д.Осипенко атындағы №8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д.Қонаев көшесi, №25.
Шекарасы: Ж.Қыдыров көшесінен бастап оңтүстiк-батысқа қарай Т.Шевченко көшесi бойымен О.Жандосов көшесіне дейін, О.Жандосов көшесінің бойымен солтүстікке қарай Ә.Ыдырысов көшесiне дейiн, Ә.Ыдырысов көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай С.Сейфуллин көшесіне дейін, С.Сейфуллин көшесі бойымен Т.Шевченко көшесіне дейін, Т.Шевченко көшесі бойымен Ж.Қыдыров көшесіне дейін.
И.Журба көшесiнің тақ бетiндегi №53-85а, жұп бетiндегi №80-108 үйлер аралығы, Ә.Ыдырысов көшесiнің жұп бетiндегi №12-100 үйлер аралығы, С.Есқараев көшесiнің тақ бетiндегi №23-127, жұп бетiндегi №28-92 үйлер аралығы, Д.Алисов көшесiнің тақ бетiндегi №29-87, жұп бетiндегi №46-112 үйлер аралығы, Ә.Құдабаев көшесiнің тақ бетiндегi №27-107, жұп бетiндегi №26-106 үйлер аралығы, Ә.Құдабаев тұйығының тақ бетіндегі №1-19, жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, Ж.Ахметов көшесiнің тақ бетiндегi №1-19, жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, Қ.Әбенов көшесiнің тақ бетiндегi №1-41, жұп бетiндегi №2-44 үйлер аралығы, Т.Шевченко көшесiнің тақ бетiндегi №27-121, О.Жандосов көшесiнің тақ бетiндегi №1а-25, жұп бетiндегi №2а-20 үйлер аралығы, Қыдыров көшесінің тақ бетіндегі №23-73, жұп бетіндегі №40-98 үйлер, Шымбай көшесінің тақ бетіндегі №31-99, жұп бетіндегі №30-92 үйлер, С.Сейфуллин тұйығы тақ бетіндегі №3-29, жұп бетіндегі №2-29 үйлер, Шымбай тұйығы тақ бетіндегі №1-31, жұп бетіндегі №2-34 үйлер, С.Сейфуллин көшесінің тақ бетіндегі №1-45, жұп бетіндегі №4-34 үйлер, Қ.Әбдіраманова (Переездная) көшесiнiң екi бетiндегi №3-25 үйлер аралығы, Ұ.Бағаев тұйығының №14-20, 11 үйлер аралығы, Кривой тұйығындағы №1-13 үйлер аралығы, Ә.Сейiлханов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-37, жұп бетіндегі №2-42 үйлер аралығы, Ә.Ыдырысов көшесінің жұп бетіндегі №88а-110 үйлер аралығы, С.Рысбаев көшесiнiң екі бетiндегi №54, 56, 45, 47 үйлер аралығы, С.Рыспаев тұйығының №1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер аралығы, С.Сүлейменов көшесiнiң тақ бетіндегі №3-19, жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы.
№192 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорны, Н.Әбуов көшесi, №31.
Шекарасы: "Қызылорда қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорнының ғимараты.
№193 сайлау учаскесі.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №211 имени А.Байтурсынова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Мерей, №20а.
Границы: Многоэтажные дома в микрорайоне Мерей №9, 9а,10,11, 12,13,14,15,16,17,18а,18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 24б, 25.
Избирательный участок №191.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №8 имени П.Д.Осипенко" Кызылординского городского отдела образования, улица Д.Конаева, №25.
Границы: Начиная с улицы Ж.Кыдырова на юго-запад вдоль улицы Т.Шевченко до улицы О.Жандосова, вдоль улицы О.Жандосова на север до улицы А.Ыдырысова. Вдоль по улице А.Ыдырысова на северо-восток до улицы Ж.Кыдырова. По улице Ж.Кыдырова (не включая) на юг до улицы Т.Шевченко. По улице И.Журба промежуток домов №53-85 на нечетной стороне и на четной стороне №80-108, по улице А.Ыдырысова промежуток домов №12-100 на четной стороне, по улице С.Ескараева промежуток домов №23-127 на нечетной стороне и №28-92 на четной стороне, по улице Д.Алисова промежуток домов №29-87 на нечетной стороне и №46-112 на четной стороне, по улице А.Кудабаева на промежуток домов №27-107 на нечетной стороне и на четной стороне №26-106, по переулку А.Кудабаева промежуток домов на нечетной стороне №1-19 и на четной стороне №2-18, по улице Ж.Ахметова промежуток домов №1-41 на нечетной стороне и на четной стороне №2-44, по улице К.Абенова промежуток домов №1-41 на нечетной стороне и на четной стороне №2-44, по улице Т.Шевченко промежуток домов №27-121 на нечетной стороне, по улице О.Жандосова промежуток домов №1а-25 на нечетной стороне и на четной стороне №2а-20, по улице Кыдырова № 23-73 на нечетной стороне и на четной стороне №40-98, по улице Шымбай на нечетной стороне №31-99 и на четной стороне №30-92, по переулку С.Сейфуллина дома№3-29 на нечетной стороне и на четной стороне дома №2-29, по переулку Шымбай дома №1-31 на нечетной стороне и на четной стороне дома № 2-34, по улице С.Сейфуллина дома №1-45 на нечетной стороне и на четной стороне дома №4 -34, по обе стороны улицы К.Абдраманова (Переездная) дома № 3-25, по переулку У.Багаева промежуток домов №14-20, по переулку Кривой промежуток домов № 1-13, по улице А. Сейлханова промежуток домов №1-37 на нечетной стороне и №2-42 на четной стороне, по улице Ыдырысова промежуток домов №88а-110, по обе стороны улицы Рысбаева промежуток домов №54, 56, 45, 47, по переулку С.Рысбаева промежуток домов №1, 2, 3, 4, 5, 6, по улице С.Сулейменова на нечетной стороне №3-19, на четной стороне №2-20.
Избирательный участок №192.
Центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординская городская больница", улица Н.Абуова, №31.
Границы: Здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кызылординская городская больница".
Избирательный участок №193.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, И.Тоқтыбаев көшесі, №5.
Шекарасы: Сырдария өзенінің жағасынан Ә.Ыдырысов көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай О.Жандосов көшесіне (қоспай) дейін, О.Жандосов көшесінің бойымен Т.Шевченко көшесіне дейін, Т.Шевченко бойымен И.Журба көшесіне дейін, И.Журба көшесінен оңтүстік-шығысқа қарай Қазыбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай А.Тоқмағанбетов көшесіне дейін, А.Тоқмағанбетов көшесінен солтүстік-шығысқа қарай М.Әуезов көшесіне дейін, М.Әуезов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Айтеке би көшесіне дейін, Айтеке би көшесінің бойымен батысқа қарай Ж.Аймауытов көшесіне дейін, Ж.Аймауытов көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай А.Қожанов көшесіне дейін, А.Қожанов көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай И.Журба көшесіне дейін, И.Журба көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Сырдария өзенінің жағасына дейін, Сырдария өзенінің жағасымен батысқа қарай С.Есқараев көшесіне дейін. №3 ірілендірілген кварталдағы №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 1а көп қабатты үйлер, Н.Абуов көшесінің жұп бетіндегі №2-18, тақ бетіндегі №1-45 үйлер аралығы, Н.Абуов көшесіндегі №8а көп қабатты үйі, Е.Жүнісұлы көшесінің екі бетіндегі №2-29 үйлер аралығы, Т.Шевченко көшесінің жұп бетіндегі №2-60, тақ бетіндегі №1-21 үйлер аралығы, Д.Әли тұйығының тақ бетіндегі №1а-15а және №1-21 үйлер аралығы, И.Журба көшесінің тақ бетіндегі №1-21, 35-49 үйлер аралығы, И.Журба көшесіндегі "Меруерт" тұрғын үй комплексі, Қазыбек би көшесінің сол жағындағы №43, 45, 20 көп қабатты үйлер, Училищная көшесінің тақ бетіндегі №1-15 және жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, Красноармейская көшесінің жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Крепостной көшесінің аралас санды №1, 2, 2а, 5, 5а үйлер, А.Тоқмағанбетов көшесінің оң жағындағы №2, 18 көп қабатты үйлер, М.Әуезов көшесіндегі №7 көп қабатты үй, Айтеке би көшесіндегі №5 көп қабатты үй, Ж.Аймауытов көшесінің жұп бетіндегі №2, 2а-6 және тақ бетіндегі №14, 1а-7 үйлер аралығы, Қ.Сатбаев көшесінің жұп бетіндегі №4-6 үйлер, А.Қожанов көшесінің тақ бетіндегі №21, 23, 25 үйлер, Т.Рысқұлов көшесінің жұп бетіндегі №2, 2а, 2б, 2в-42, тақ бетіндегі №5-59 үйлер аралығы, Ә.Құдабаев көшесіне дейін екі бетіндегі №1-25а, №2-24 үйлер, Д.Алисов көшесінің тақ бетіндегі №1, 1а-25, жұп бетіндегі №2, 2а-44а үйлер, С.Есқараев көшесінің тақ бетіндегі №1а, 1б-21, жұп бетіндегі №2а, 2б-26 үйлер аралығы, Ә.Ыдырысов көшесінің жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы.
№194 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №1 имени Калтая Мухамеджанова" Кызылординского городского отдела образования, улица И.Токтыбаева, №5.
Границы: От берега реки Сырдарьи вдоль улицы А.Ыдырысова на северо-восток до улицы О.Жандосова (не включая), по улице О.Жандосова до улицы Т.Шевченко, от улицы И.Журба на юго-восток до улицы Казыбек би, по улице Казыбек би на юго-восток до улицы А.Токмагамбетова, от улицы А.Токмагамбетова на северо-восток до улицы М.Ауэзова, по улице М.Ауэзова на юг до улицы Айтеке би, по улице Айтеке би на запад до улицы Ж.Аймаутова, по улице Ж.Аймаутова на юго-восток до улицы И.Журба, по улице И.Журба на юг до берега реки Сырдарья, по берегу реки Сырдарьи на запад до улицы С.Ескараева. В 3-укрупленном квартале многоэтажные дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 1а, по улице Н.Абуова промежуток домов №2-18 на четной стороне и №1-45 на нечетной стороне, по улице Н.Абуова многоэтажный дом №8а, по улице Е.Жунисулы с обеих сторон промежуток домов №2-29, по улице Т.Шевченко промежуток домов №2-60 на четной стороне и на нечетной стороне №1-21, по переулку Д.Али промежуток домов №1-15 на нечетной стороне и №2-14 на нечетной стороне, на улице И.Журба жилой комплекс "Меруерт", на левой стороне улицы Казыбек би многоэтажные дома №43, 45, 20. По улице Училищная промежуток домов №1-15а на нечетной стороне и №2-16 на четной стороне, по улице Красноармейская промежуток домов №2-14 на четной стороне, по улице Крепостной дома со смешанными номерами №1, 2, 2а, 4, 5, 5а, по правой стороне улицы А.Токмагамбетова многоэтажные дома №2, 18, по улице М.Ауэзова многоэтажный дом №7, по улице Айтеке би многоэтажный дом №5, по улице Ж.Аймауытова промежуток домов №2, 2а-6 на четной стороне и №1, 1а-7 на нечетной стороне, по улице К.Сатпаева дома №4-6 на четной стороне, по улице А.Кожанова дома №21, 23, 25 на нечетной стороне, промежуток домов по улице Т.Рыскулова №2, 2а, 2б, 2в-42 на четной стороне и №5-59 на нечетной стороне, дома до улицы А.Кудабаева №1-25а, №2-24 на обеих сторонах, по улице Д.Алисова дома №1, 1а-25 на нечетной стороне и №2, 2а-44а на четной стороне, по улице С.Ескараева промежуток домов №1а,2б-21 на нечетной стороне и №2а, 2б-26 на четной стороне. По улице А.Ыдырысова дома №2-20 на четной стороне.
Избирательный участок №194.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "П.Д.Осипенко атындағы №8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д.Қонаев көшесi, №25.
Шекарасы: Т.Шевченко көшесiнен бастап И.Журба көшесi бойымен оңтүстiк-шығысқа қарай Қазыбек би көшесiне дейiн, Қазыбек би көшесiмен шығысқа қарай Д.Қонаев көшесiне дейiн, Д.Қонаев көшесiмен солтүстiкке қарай Ә.Тәжiбаев көшесiне дейiн, Ә.Тәжiбаев көшесiмен солтүстiк шығысқа қарай Е.Әуелбеков көшесiне дейiн, Е.Әуелбеков көшесiмен солтүстiк-батысқа қарай С.Сүлейменов көшесiне дейiн, С.Сүлейменов көшесiмен солтүстiк-батысқа қарай Д.Қонаев көшесiне дейiн, Д.Қонаев көшесiмен солтүстiкке қарай Ә.Егiзбаев көшесiне дейiн, Ә.Егiзбаев көшесi бойымен шығысқа қарай Т.Шевченко көшесіне дейін, Т.Шевченко көшесінің сол жақ бойымен оңтүстік батысқа қарай И.Журба көшесіне дейін.
И.Журба көшесiнiң жұп бетiндегi №42а-76 үйлер аралығы, Д.Қонаев көшесiнiң №22, 24, 26 көп қабатты үйлер, Д.Қонаев көшесiнiң екi бетiндегi №35-69 үйлер, Ә.Тәжiбаев көшесiнiң №1а көп қабатты үй, Ә.Тәжiбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-15 үйлер аралығы, Е.Әуелбеков көшесiнiң тақ бетiндегi №9 үй және №25 көп қабатты үй, С.Сүлейменов көшесiндегi №46, 56, 58 көп қабатты үйлер, С.Сүлейменов көшесiнiң екi бетiндегi №23-47, 24-42 үйлер аралығы, Ә.Егiзбаев көшесiндегi №1, 2, 3 үйлер аралығы, Ұ.Бағаев көшесінің тақ бетiндегi №1-7, жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы, Ұ.Бағаев тұйығының тақ бетiндегi №1-5, жұп бетіндегі №6-12 үйлер аралығы, Ж.Берденов көшесiнiң тақ бетiндегi №3-59б, жұп бетіндегі №2-46 үйлер аралығы, Ж.Қыдыров көшесiндегi №2 көп қабатты үй, Ж.Қыдыров көшесiнiң тақ бетiндегi №3-19б, жұп бетіндегі №14-34 үйлер аралығы, Т.Шевченко көшесiндегі №62-132 үйлер аралығы, Айманкұл ақын тұйығының тақ бетiндегi №9-27 үйлер аралығы, Дарігер Әли көшесiнiң екi бетiндегi №1-37 үйлер аралығы, Н.Абуов көшесiндегі №41-65 үйлер аралығы, Шымбай көшесiнiң тақ бетiндегi №1-19, жұп бетiндегi №2-24 үйлер аралығы, А.Нұрмақов көшесiнiң тақ бетiндегi №3а-77, жұп бетіндегі №4-56 үйлер аралығы, Метеоролог тұйығының екі бетіндегі №1-6 үйлер, Д.Қонаев тұйығының екi бетiндегi №2-16 үйлер, Ә.Егiзбаев тұйығының тақ бетiндегi №1-5, жұп бетіндегі №8-16 үйлер.
№195 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Қызылорда облыстық халық шығармашылығын дамыту және мәдени-продюсерлік орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Әуелбеков көшесі, №41.
Шекарасы: Теміржол вокзалынан бастап Е.Әуелбеков көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай Ә.Егізбаев көшесіне дейін, Ә.Егізбаев көшесімен батысқа қарай Д.Қонаев көшесіне дейін, Д.Қонаев көшесі бойымен оңтүстікке қарай С.Сүлейменов көшесіне дейін, С.Сүлейменов көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Е.Әуелбеков көшесіне дейін, Е.Әуелбеков көшесімен оңтүстікке қарай Ә.Тәжібаев көшесіне дейін, Ә.Тәжібаев көшесімен шығысқа қарай Қ.Байсейітова көшесіне дейін, Қ.Байсейітова көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай С.Айтбаев көшесіне дейін, С.Айтбаев көшесінен солтүстік-шығысқа қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесімен солтүстік-батысқа қарай Бегім ана көшесіне дейін, Бегім ана көшесімен батысқа қарай Теміржол тұйығына дейін, Теміржол тұйығымен солтүстікке қарай О.Жанәділов тұйығына дейін, О.Жанәділов тұйығымен батысқа қарай Теміржол вокзалына дейін.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №8 имени П.Д.Осипенко" Кызылординского городского отдела образования, улица Конаева №25.
Границы: От улицы Т.Шевченко юго-восток улица И.Журбы до Д.Конаева, по улице Д.Конаева к северу до улицы А.Тажибаева, по улице А.Тажибаева к северо-востоку до улицы Е.Ауелбекова, по улице Е.Ауельбекова к северо-западу по улице С.Сулейменова, по улице С.Сулейменова к северо-западу до улицы Д.Конаева, по улице Д.Конаева к северу до улицы А.Егизбаева, по улице А.Егизбаева к востоку до улицы А.Аельбекова, по улице Е.Ауельбекова к северо-востоку до железнодорожного вокзале, по железнодорожному узлу к заподу до рыбного завода, с рыбного завода к югу по улице С.Ескараева до улицы Ж.Кыдырова, по улице Ж.Кыдырова до улицы Т.Шевченко к юга-западу до улицы И.Журба.
Дома №42 а-76 с чҰтной стороны улицы И.Журба, многоэтажные дома №22, 24, 26 по улице Д.Конаева, дома №35-69 по обе стороны улицы Д.Конаева, многоэтажный дом №1 по улице А.Тажибаева, дома №1-15, по обе стороны улицы А.Тажибаева, дом №1 и многоэтажный дом №25 с нечҰтной стороны улицы Е.Ауельбекова, многоэтажные дома №46, 56, 58 по улице С.Сулейменова, промежуток дом №23-47, 24-42 по обе стороны улицы С.Сулейменова, промежуток домов №1, 2, 3 по улице А.Егизбаева. По улице У.Багаева №1-7 с нечҰтной стороны и №2-12 с чҰтной стороны. По переулку У.Багаева №1-5 с нечҰтной стороны и с чҰтной стороны №6-12, по улице Ж.Берденова №3-59 б с нечҰтной стороны и с чҰтной стороны №2-46, по улице Ж.Кыдырова многоэтажный дом №2, по улице Ж.Кыдырова №3-196 с нечҰтной стороны и с четной стороны №14-34, по улице Шевченко промежуток домов №62-132 с чҰтной стороны, по переулку Айманкул акына промежуток домов №9-27 с нечҰтной стороны, по обе стороны улицы Даригер Али промежуток домов №1-37, по улице Н.Абуова промежуток домов №41-65, по улице Чимбай промежуток домов №1-19 с нечҰтной стороны и с чҰтной стороны №2-24, по улице А.Нурмакова промежуток домов №3а-77 с нечетной стороны и четной стороны №4-56, по переулку Чимбая с нечҰтной стороны №1-31, с чҰтной стороны №2-32, по улице Ж.Кыдырова многоэтажный дом №2, по улице А.Нурмакова с нечҰтной стороны №3а-77, с чҰтной стороны №4-56, по обе стороны переулка Метеролог дома №1-6, по обе стороны переулка Д.Конаева дома №2-16, по переулку А.Егизбаева дома №1-5 с нечҰтной стороны и с чҰтной стороны №8-16.
Избирательный участок №195.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Кызылординский областной центр по развитию народного творчества и культурно-продюсерской деятельности" Управление культуры, архивов и документации Кызылординской области", улица Е.Ауелбекова №41.
Границы: С железнодорожного вокзала по улицы Е.Ауельбекова к юго-востоку до улицы А.Егизбаева, по улице А.Егизбаева к востоку до улицы Д.Конаева, от улицы Д.Конаева к югу до улицы С.Сулейменова, по улице С.Сулейменова к юго-востоку до улицы Е.Ауельбекова, по улице Е.Ауельбекова к югу до улицы А.Тажибаева, от улицы А.Тажибаева к востоку до улицы К.Байсеитовой, от улицы К.Байсеитовой к северо-востоку до улицы С.Айтбаева, от улицы С.Айтбаева к северо-востоку до улицы А.Байтурсынова, от улицы А.Байтурсынова к северо-западу до улицы Бегим ана, от улицы Бегим ана к западу до железнодорожного переулка, от железнодорожного переулка к северу до переулка О.Жанадилова, от переулка О.Жанадилова к западу до железнодорожного вокзала.

Е.Әуелбеков көшесінің жұп бетіндегі №12-36, тақ бетіндегі №39-41 үйлер аралығы, Бегім ана көшесінің екі бетіндегі №2-10, 12, 12а көп қабатты үйлер, С.Сүлейменов көшесінің тақ бетіндегі №61-103, 51, 53, 53а, 55, 57, 57а жер үйлер, №51б, 51а, 64, 70, 72 көп қабатты үйлер, Меңліаяқ ақын көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, С.Толыбеков көшесінің тақ бетіндегі №1-47, жұп бетіндегі №2-12, үйлер, №14-20 көп қабатты үйлер, №16, 16а, 16в, №18, 18а, 18б, 18в, 18г, 20, 20а барақ үйлер, М.Әуезов көшесінің жұп бетіндегі №24, 26, 43, 45, 55 көп қабатты тұрғын үйлер, №24б, 26а, 28 және 12, 16а, 18, 20а жеке үйлер. Ә.Тәжібаев көшесінің тақ бетіндегі №21, 23, 23а, 25 көп қабатты тұрғын үйлер, О.Жанәділов көшесінің тақ бетіндегі №17-27 үйлер аралығы, О.Жанәділов тұйығының тақ бетіндегі №1-9, жұп бетіндегі №2-6, 16-28 үйлер аралығы, Ә.Егізбаев көшесінің жұп бетіндегі №6, 8, 10, 12 барақ үйлер аралығы және №27 көп қабатты үй.
№196 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "Мұхамедғали Сужиков атындағы №6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, О.Жанәдiлов тұйығы, №7.
Шекарасы: Темiржол бойынан Жанқожа батыр көшесiмен оңтүстiкке қарай А.Тоқмағамбетов көшесiне дейiн, А.Тоқмағамбетов көшесiнен А.Байтұрсынов көшесiне дейiнгi бөлiгiн қоспағанда батысқа қарай А.Байтұрсынов көшесiне дейiн, А.Байтұрсынов көшесiмен солтүстiк-батысқа қарай С.Айтбаев көшесiне дейiн, С.Айтбаев көшесiмен шығысқа қарай Б.Пәрiмбетов көшесiне дейiн, Б.Пәрiмбетов көшесiмен солтүстiкке қарай Бегiм ана көшесiне дейiн, Бегiм ана көшесiмен солтүстiк-шығысқа қарай О.Жанәдiлов көшесiне дейiн, О.Жанәдiлов көшесiмен солтүстiк-шығысқа қарай темiржол бойына дейiн, темiр жол бойымен солтүстiк-шығысқа қарай Жанқожа батыр көшесiне дейiн.
Б.Пәрiмбетов көшесiнiң №2, 4 көп қабатты үйлер, №1, 3, 3а, 11, 11а, 13 жеке үйлер, А.Байтұрсынов көшесiндегi №1 жеке үй және тақ бетiндегi №3, 5 көп қабатты үйлер, жұп бетiндегi №2-32 үйлер аралығы, Бегiм ана көшесiнiң тақ бетiндегi №11, 13, 17 көп қабатты үйлер, №15а, 15б, 15в, 15г, 29а, 33, 33а, 32 жеке үйлер, С.Айтбаев көшесiнің тақ бетiндегi №1, 5 жұп бетiндегi №2-40 үйлер аралығы және №29, 31, 33, 43, 45 көп қабатты үйлер. А.Бекзатхан көшесiнiң тақ бетiндегi №1-45, жұп бетiндегi №2-28 үйлер аралығы, А.Бекзатхан тұйығының жұп бетiндегi №2-14 үйлер, Б.Әбдiразақов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-40, тақ бетiндегi №1-51 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесiнiң тақ бетiндегi №13а-45 үйлер аралығы, З.Жарқынбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-42, тақ бетiндегi №1-51үйлер аралығы, О.Жанәдiлов тұйығының жұп бетiндегi №8-14 үйлер аралығы, О.Жанәділов көшесінің тақ бетіндегі №3-13 жеке үйлер. З.Жарқынбаев тұйығының жұп бетiндегi №2, 4, тақ бетiндегi №3, 7, 9, 11 үйлер.
№197 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Апаттар медицинасының темiр жол госпитальдары" акционерлiк қоғамының филиалы - "Қызылорда темiр жол ауруханасы", Бегiм ана көшесi, №15.
Шекарасы: "Апаттар медицинасының темiр жол госпитальдары" акционерлiк қоғамының филиалы - "Қызылорда темiр жол ауруханасы" ғимараты.
№198 сайлау учаскесi.

По улице Е.Ауельбекова промежуток домов №12-36 с чҰтной стороны дома и с нечҰтной стороны №39-41, по обе стороны улицы Бегим ана многоэтажные дома №2-10,12,12а. По улице С.Сулейменова дома частного сектора №61-103, 51, 53, 53а, 55, 57, 57а с нечҰтной стороны, по улице Менлиаяк многоэтажные дома №51б, 51а, 64, 70, 72 с нечҰтной стороны №1-27 и с чҰтной стороны №2-16, по улице С.Толыбекова дома №1-47 с нечҰтной стороны и с нечҰтной стороны дома №2-12, также многоэтажные дома №14-20 и дома барачного типа №16, 16а, 16в, 18, 18а, 18б, 18в, 18г, 20, 20а. По улице М.Ауезова многоэтажные дома №24, 26, 43, 45, 55 с чҰтной стороны, дома частного сектора №24б, 26а, 28, 12, 16а, 18, 20а. По улице А.Тажибаева многоэтажные дома №21, 23, 23а, 25 с нечҰтной стороны, по улице О.Жанадилова промежуток домов №17-27 с нечҰтной стороны, по переулку О.Жанадилова промежуток домов №1-9 с нечҰтной стороны и с чҰтной стороны №2-6, 16-28, по улице А.Егизбаева промежуток домов барачного типа №6, 8, 10, 12 с чҰтной стороны и многоэтажный дом №27.
Избирательный участок №196.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №6 имени Мухамедгали Сужикова" Кызылординского городского отдела образования, переулок О.Жанадилова №7.
Границы: По железнодорожной улице Жанкожа батыр к югу до улицы А.Токмаганбетова, не включая растояние от улиц А.Токмаганбетова до А.Байтурсынова к северо-западу до улицы А.Байтурсынова, от улицы А.Байтурсынова к северо-западу до улицы С.Айтбаева, по улице С.Айтбаева к востоку до улицы Б.Перимбетова, от Б.Перимбетова к северу до улицы Бегим ана, от Бегим ана к северо-востоку до улицы О.Жанадилова, от улицы О.Жанадилова к северо-востоку до железной дороги, от железной дороги к северо-востоку до улицы Жанкожа батыр.
По улице Б.Перимбетова многоэтажные дома №2, 4 и дома частного сектора №11, 11а, 13, по улице А.Байтурсынова частный дом №1, многоэтажные дома №3, 5 с нечҰтной стороны и дома №2-32 с чҰтной стороны, по улице Бегим ана с нечҰтной стороны многоэтажные дома №11, 13, 17, частные дома №15а, 15б, 15в, 15г, 29а, 33, 33а, 32. По улице С.Айтбаева промежуток домов №1,5 с нечетной стороны и дома №2-40 с четной стороны, также многоэтажные дома №29, 31, 33, 43, 45. По улице А.Бекзатхан с нечҰтной стороны №1-45 и с чҰтной стороны №2-28, по переулку А.Бекзатхан с чҰтной стороны №2-14, по улице Б.Абдразакова с чҰтной стороны дома №2-40 и с нечҰтной стороны №1-51, по улице Жанкожа батыр с нечҰтной стороны дома №13а-45, по улице З.Жаркынбаева с чҰтной стороны №2-42 и с нечҰтной стороны дома №1-51, по переулку О.Жанадилова с чҰтной стороны дома №8-14, по улице О.Жанадилова с нечҰтной стороны частные дома №3-13, с переулка З.Жаркынбаева с чҰтной стороны №2, 4 и с нечҰтной стороны дома №3, 7, 9, 11.
Избирательный участок №197.
Центр: Филиал акционерного общества "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" - "Кызылординская железнодорожная больница", улица Бегим ана, №15.
Границы: Здание филиала акционерного общества "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" - "Кызылординская железнодорожная больница".
Избирательный участок №198.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "И.В.Панфилов атындағы №5 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Е.Әуелбеков көшесi, №10.
Шекарасы: Желтоқсан көшесінен бастап Әйтеке би көшесі бойымен батысқа қарай М.Әуезов көшесімен солтүстікке қарай Ә.Тәжібаев көшесіне дейін, Ә.Тәжібаев көшесі бойымен шығысқа қарай К.Байсейітова көшесіне дейін, К.Байсейітова көшесінің бойымен солтүстік-батысқа қарай Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Әйтеке би көшесіне дейін.
Жетоқсан көшесіндегі №2, 4, 6, 8, 20, 22, 24а көп қабатты үйлер, Әйтеке би көшесіндегі №19, 19а, 21, 23, 27 көп қабатты үйлер, Б.Өсербаев көшесіндегі №15, 17, 19 көп қабатты үйлер, М.Әуезов көшесіндегі №14, 16, 20 көп қабатты үйлер, А.Тоқмағамбетов көшесіндегі №22, 23, 25 көп қабатты үйлер, К.Байсейітова көшесіндегі №100, 102, 104, 104а, 106, 138, 140 көп қабатты үйлер, Қ.Қазантаев көшесіндегі №45 көп қабатты үй, Қ.Қазантаев көшесінің екі бетіндегі №34, 34а, 47, 49, 51, 53, 113 үйлер, Ә.Тәжібаев көшесінің жұп бетіндегі №20, 22, 24, 26, 26а үйлер.
№199 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қалалық қосымша бiлiм беру оқу-әдiстемелiк орталығы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны, А.Тоқмағамбетов көшесi, №9.
Шекарасы: Қазыбек би, А.Тоқмағанбетов көшелері қиылысынан бастап солтүстік-батысқа қарай, Қазыбек би көшесінің бойымен Д.Қонаев көшесіне дейін, Д.Қонаев көшесінің бойымен, солтүстікке қарай Ә.Тәжібаев көшесіне дейін, Ә.Тәжібаев көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай М.Әуезов көшесіне дейін. М.Әуезов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай А.Тоқмағанбетов көшесіне дейін, А.Тоқмағанбетов көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай Қазыбек би көшесіне дейін.
А.Тоқмағанбетов көшесіндегі №1, 3, 9а көпқабатты үйлер, Қазыбек би көшесіндегі №22, 24, 24а көп қабатты үйлер, Қ.Қазантаев көшесіндегі №2, 6, 8, 19, 26, 31 көп қабатты үйлер, Н.Ильясов көшесіндегі №10, 14, 26, 18, 2 көп қабатты үйлер, М.Әуезов көшесіндегі №17, 33, 35, 37, 41 көп қабатты үйлер.
№200 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "Серғали Толыбеков атындағы №3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жанқожа батыр көшесі, №5.
Шекарасы: Желтоқсан көшесінен бастап шығысқа қарай Қорқыт ата көшесімен Бұхарбай батыр көшесіне дейін, Бұхарбай батыр көшесімен Әйтеке би көшесіне дейін, Әйтеке би көшесінен солтүстікке қарай темір жол желісі бойымен Жанқожа батыр көшесіне дейін, теміржол желісінен батысқа қарай Жанқожа батыр көшесі бойымен А.Тоқмағанбетов көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесінен солтүстікке қарай А.Тоқмағанбетов көшесі бойымен А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесінен солтүстік-шығысқа қарай Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесі бойымен Қорқыт ата көшесіне дейін.
А.Байтұрсынов көшесіндегі №42, 44, 46 көп қабатты үйлер, А.Байтұрсынов көшесінің тақ бетіндегі №9-61 үйлер аралығы, З.Жарқынбаев көшесінің жұп бетіндегі №44-52, тақ бетіндегі №53-73 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесінің жұп бетіндегі №2а-72, тақ бетіндегі №5-13 үйлер аралығы, Южный переезд тұйығының тақ бетіндегі №1-3, жұп бетіндегі №2/1-2/4 үйлер аралығы, Ж.Жабаев көшесінің жұп бетіндегі №2-34, тақ бетіндегі №1-31а үйлер аралығы, Ж.Жабаев тұйығының №1, 3, 5 үйлер, С.Майқанова көшесінің жұп бетіндегі №2-36а, тақ бетіндегі №1-29б үйлер аралығы, Н.Жүнісов көшесінің тақ бетіндегі №1-29, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, А.Тоқмағамбетов көшесіндегі №27, 27а көпқабатты үйлер, А.Тоқмағамбетов көшесінің жұп бетіндегі №36-72, тақ бетіндегі №45-89 үйлер аралығы, "Ер-Ару-1" көп қабатты үй, "Ер-Ару-2" көп қабатты үй, Ғ.Мұстафин көшесінің тақ бетіндегі №1а-3б, жұп беті №2, Н.Төреқұлов көшесінің тақ бетіндегі №1а, 1б, жұп бетіндегі №2-2б үйлер аралығы, Ш.Уалиханов көшесінің тақ бетіндегі №1а-19а, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесінің тақ бетіндегі №31-65 үйлер, жұп бетіндегі №46-62 үйлер аралығы, Т.Дәуітбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-17, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Ф.Скатков көшесінің тақ бетіндегі №1а-37 үйлер, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің тақ бетіндегі №1а-11, жұп бетіндегі №2-36 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесінің тақ бетіндегі №29-69 үйлер аралығы, Бұхарбай батыр көшесінің тақ бетіндегі №1а-15, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, М.Янышин көшесінің жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, М.Янышин көшесіндегі №9 көп қабатты үй, "Ақ ерке", "Құралай", "Ақбаян" көп қабатты үйлер, Желтоқсан даңғылындағы №5 көп қабатты үй.
№201 сайлау учаскесі.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №5 имени И.В.Панфилова" Кызылординского городского отдела образования, улица Е.Ауельбекова, №10.
Границы: Начиная с улицы Желтоксан по улице Айтеке би к западу по улице М.Ауезова к северу до улицы А.Тажибаева, по улице А.Тажибаева к востоку до улицы К.Байсеитова, по улице К.Байсеитова к северо-западу до улицы Желтоксан, по улице Желтоксан к югу до улицы Айтеке би.
По улице Желтоксан многоэтажные дома №2, 4, 6, 8, 20, 22, 24а, по улице Айтеке би многоэтажные дома №19а, 21, 23, 27, по улице Б.Усербаева многоэтажные дома №15, 17, 19, по улице М.Ауезова многоэтажные дома №14, 16, 20, по улице А.Токмаганбетова многоэтажные дома №22, 23, 25, по улице К.Байсейтовой многоэтажные дома №100, 102, 104, 104а, 106, 138,140, по улице К.Казантаева многоэтажные дома №45, по обе стороны улицы К.Казантаева дома №34, 34а, 47, 49, 51, 53, 113, по улице А.Тажибаева с чҰтной стороны дома №20, 22, 24, 26, 26а.
Избирательный участок №199.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Городской учебно-методический центр дополнительного образования", улица А.Токмагамбетова, №9.
Границы: От перекрҰстка улиц Казыбек би и А.Токмаганбетова к юго-востоку по улице Казыбек би до улицы Д.Конаева, по улице Д.Конаева к северу до улицы А.Тажибаева, по улице А.Тажибаева к северо-востоку до улицы М.Ауезова, по улице М.Ауезова к югу до улицы А.Токмаганбетова, по улице А.Токмаганбетова к юго-западу до улицы Казыбек би.
По улице А.Токмаганбетова многоэтажные дома №1, 3, 9а, по улице Казыбек би многоэтажные дома №22, 24, 24а, по улице К.Казантаева многоэтажные дома №2 ,6, 8, 19, 26, 31, по улице Н.Ильясова многоэтажные дома №10, 14, 26, 18, 2, по улице М.Ауезова многоэтажные дома №17, 33, 35, 37, 41.
Избирательный участок №200.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №3 имени Сергали Толыбекова" Кызылординского городского отдела образования, улица Жанкожа батыра №5.
Границы: От улицы Желтоксан к востоку по улице Коркыт ата до улицы Бухарбай батыра, от Бухарбай батыра до улицы Айтеке би, от Айтеке би к северу по железнодорожному узлу до улицы Жанкожа батыр, от железнодорожного узла к западу по улице Жанкожа батыр до улицы А.Токмаганбетова, от Жанкожа батыр к северу по улице А.Токмаганбетова до улицы А.Байтурсынова, от улицы А.Байтурсынова к северо-востоку до улицы Желтоксан, по улице Желтоксан до улицы Коркыт ата. По улице А.Байтурсынова многоэтажные дома №42, 44, 46, по улице А.Байтурсынова с нечҰтной стороны дома №9-61, по улице З.Жаркынбаева с чҰтной стороны дома №44-52, с нечҰтной стороны дома №53-73, по улице Жанкожа батыра с чҰтной стороны дома №2а-72, с нечҰтной стороны №5-13, по переулку Южный переезд с нечҰтной стороны №1-3, с чҰтной стороны №2/1-2/4, по улице Ж.Жабаева дома №2-34 с четной стороны и нечетной стороны №1-31а, по переулку Ж.Жабаева дома №1, 3, 5, по улице С.Майканова с чҰтной стороны дома №2-36а и с нечҰтной стороны дома №1-29б, по улице Н.Жунусова с нечҰтной стороны дома №1-29 и с чҰтной стороны №2-34, по улице А.Токмаганбетова многоэтажные дома №27, 27а, по улице А.Токмаганбетова с чҰтной стороны дома №36-72 и с нечҰтной стороны №45-89, многоэтажные дома "Ер-Ару-1", "Ер-Ару-2", по Г.Мустафину с нечҰтной стороны №1а, 3б и с чҰтной стороны дом №2, по Н.Торекулова с нечҰтной стороны №1а ,1б и с чҰтной стороны №2-2б, по улице Ш.Уалиханова с нечҰтной стороны дома №1а-19а и с чҰтной стороны дома №2-18, по Айтеке би с нечҰтной стороны дома №31-65 и с чҰтной стороны дома №46-62, по Т.Даутбаева с нечҰтной стороны дома №1-17 и с чҰтной стороны дома №2-14, по Ф.Скаткова с нечҰтной стороны дома №1а-37 и с чҰтной стороны №2-34, по улице М.Шокай с нечҰтной стороны дома №1а-11 и с чҰтной стороны дома №2-36, по Коркыт ата с нечҰтной стороны дома №29-69, по Бухарбай батыр с нечҰтной стороны дома №1а-15 и с чҰтной стороны дома №2-18, по улице М.Янышина с четной стороны многоэтажные дома №2-18, по улице Янышина многоэтажный дом №9 и многоэтажные дома "Акерке", "Куралай", "Акбаян" по проспекту Желтоксан многоэтажный дом №5.
Избирательный участок №201.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Ғани Мұратбаев атындағы №171 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ә.Қоңратбаев көшесі, №22.
Шекарасы: А.Байтұрсынов көшесінен бастап Қорқыт ата көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін, М.Шоқай көшесінен оңтүстік шығысқа қарай Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесінен оңтүстік батысқа қарай Е.Көшербаев көшесіне дейін, Е.Көшербаев көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Ғ.Мүсірепов көшесіне дейін, Ғ.Мүсірепов көшесімен оңтүстік-батысқа қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесімен солтүстік батысқа қарай Қорқыт ата көшесіне дейін Ғ.Мүсірепов көшесін қоспай.
Қорқыт ата көшесінің жұп бетіндегі №62-84 үйлер аралығы, Әбілхайыр хан көшесінің жұп бетіндегі №70-100б, тақ бетіндегі №81-105к үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесінің жұп бетіндегі №24-96, тақ бетіндегі №21-103 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің жұп бетіндегі №30а-54а үйлер аралығы, Қ.Баймағамбетов көшесінің екі бетіндегі №1-27 үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесінің екі бетіндегі №1-48б үйлер аралығы, Жеңіс көшесінің жұп бетіндегі №2-30, тақ бетіндегі №1-31 үйлер аралығы, Ж.Кизатов көшесінің тақ бетіндегі №1-49, жұп бетіндегі №2-50 үйлер аралығы А.Пушкин көшесінің жұп бетіндегі №2-62, тақ бетіндегі №1-43 үйлер аралығы Т.Жүргенов көшесінің тақ бетіндегі №1-57а, жұп бетіндегі №2-58 үйлер аралығы А.Иманов көшесінің тақ бетіндегі №1-57б, жұп бетіндегі №2а-52 үйлер аралығы, Ә.Қоңыратбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-57, жұп бетіндегі №2-62 үйлер аралығы, Ф.Скатков көшесінің екі бетіндегі №23а-101, 36-94, 94а, 94б үйлер аралығы, Т.Дәуітбаев көшесінің жұп бетіндегі №16-80, тақ бетіндегі №19-85 үйлер аралығы, А.Байтұрсынов көшесінің тақ бетіндегі №73-143 үйлер аралығы. Төле би көшесінің жұп бетіндегі №48-108, тақ бетіндегі №61-125 үйлер аралығы.
№202 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Б.Шалғынбаев атындағы №217 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қорқыт ата көшесі, №113.
Шекарасы: Темiржол желiсiнен бастап Әйтеке би көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай Бұхарбай батыр көшесiне дейiн, Бұхарбай батыр көшесiмен Қорқыт ата көшесiне дейiн, Қорқыт ата көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай М.Шоқай көшесiне дейiн, М.Шоқай көшесiнiң тақ бетiндегi үйлер, Төле би көшесiнiң тақ бетi, Н.Төреқұлов көшесiне дейiнгі, Әбiлқайыр хан көшесiмен солтүстiк-шығысқа қарай Темiржол желiсiмен солтүстiк-батысқа қарай Әйтеке би көшесiне дейiн.
Әйтеке би көшесiнiң жұп бетiндегi №64-110 үйлер аралығы, Әбiлқайыр хан көшесiнің жұп бетiндегi №102-140, тақ бетіндегі №107-159в үйлер аралығы, М.Тiлеулиев көшесiнiң жұп бетiндегi №4-54, тақ бетіндегі №3-61 үйлер аралығы М.Қаратаев көшесінің екi бетiндегi №2-52 үйлер аралығы, М.Базарбаев көшесінің екi бетiндегi №1-49 үйлер аралығы, Н.Тореқұлов көшесiнің жұп бетiндегi №2а-68, тақ бетіндегі №1-69а үйлер аралығы, Ш.Бәкiров көшесiнiң екi бетiндегi №2-14 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесiнiң екi бетiндегi №86б-125, №86-132а үйлер аралығы, А.Садуақас көшесінің екi бетiндегi №1-55 үйлер аралығы, 2 оңтүстiк өткел көшесi №2-30 үйлер аралығы, Ш.Бәкіров-2 тұйығының жұп бетіндегі №4-10, №10а, №10б үйлер аралығы, Төле би көшесiнiң тақ бетiндегi №127-165 үйлер, Бұхарбай батыр көшесiнiң тақ бетіндегі №17-77 үйлер, Ә.Асаубаев көшесінің тақ бетіндегі №1-41, жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің тақ бетіндегі №21-59 үйлер аралығы.
№203 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының "М.Мәметова атындағы Қызылорда гуманитарлық колледжi" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорыны, Қорқыт ата көшесi, №24.
Шекарасы: Әйтеке би көшесiнен бастап Желтоқсан көшесiнiң бойымен, Қорқыт Ата көшесiне дейiн, Қорқыт Ата көшесiнен бастап батысқа қарай К.Байсеитова көшесіне дейін, К.Байсеитова көшесінен бастап оңтүстікке қарай Әбілхайыр хан көшесіне дейін, Әбілхайыр хан көшесі бойымен батысқа қарай М.Төлебаев көшесiне дейiн, М.Төлебаев көшесi бойымен солтүстік шығысқа қарай С.Қожанов көшесiне дейiн, С.Қожанов көшесi бойымен батысқа қарай Қазыбек би көшесiне дейiн, Қазбек би көшесінен солтүстікке қарай Қ.Сатпаев көшесіне дейін, Қ.Сатпаев көшесінен Ж.Аймауытов көшесіне дейін, Ж.Аймауытов көшесінен Әйтеке би көшесіне дейін Әйтеке би көшесі бойымен Желтоқсан көшесіне дейін.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №171 имени Гани Муратбаева" Кызылординского городского отдела образования, улица А.Коныратбаева №22.
Границы: От улицы А.Байтурсынова по улице Коркыт ата к северо-востоку до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай к юго-востоку до улицы Толе би, от улицы Толе би к юго-западу до улицы Е.Кошербаева, по улице Е.Кошербаева к юго-востоку до улицы Г.Мусрепова, по улице Г.Мусрепова к юго-западу до улицы А.Байтурсынова, по улице А.Байтурсынова к северу-западу до улицы Коркыт ата. (не включая улицы Г.Мусрепова).
По улице Коркыт ата с чҰтной стороны дома №62-84, по Абылхайыр хана с чҰтной стороны дома №70-100б и с нечҰтной стороны дома №81-105к, по улице И.Алтынсарина с чҰтной стороны дома №24-96 и с нечҰтной стороны дома №21-103, по М.Шокай с чҰтной стороны дома №30а-54а, по обе стороны улицы К.Баймаганбетова дома №1-27, по обе стороны улицы Е.Кошербаева №1-48б, по улице Женис с чҰтной стороны дома №2-30 и с нечҰтной стороны №1-31, по улице Ж.Кизатова с нечҰтной стороны дома №1-49 и с чҰтной стороны дома №2-50, по улице А.Пушкина с чҰтной стороны дома №2-62 и с нечҰтной стороны №1-43, по улице Т.Жургенова с нечҰтной стороны дома №1-57а и с чҰтной стороны №2-58, по улице А.Иманова с нечҰтной стороны дома №1-57б, с чҰтной стороны дома №2а-52, по улице А.Коныратбаева с нечҰтной стороны дома №1-57 и с чҰтной стороны №2-62, по обе стороны улицы Ф.Скаткова дома №23а-101, 36-94, 94а, 94б, по улице Т.Даутбаева с чҰтной стороны дома №16-80 и с нечҰтной стороны дома №19-85, по улице А.Байтурсынова с нечҰтной стороны дома №73-143, по Толе би с чҰтной стороны дома №48-108 и с нечҰтной стороны дома №61-125.
Избирательный участок №202.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 217 имени Б. Шалгынбаева" Кызылординского городского отдела образования, улица Коркыт ата №113.
Границы: от железнодорожного узла по улице Айтеке би к юго-востоку до улицы Бухарбай батыр, по улице Бухарбай батыр до улицы Коркыт ата, по улице Коркыт ата к юго-востоку до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай с нечҰтной стороны дома, по Толе би с нечҰтной стороны до улицы Н.Турекулова, по Абылхайыр хана к северо-востоку по железнодорожному узлу к северо-востоку до улицы Айтеке би.
По улице Айтеке би с чҰтной стороны дома №64-110, по улице Абылхайыр хана с чҰтной стороны №102-140 и с нечҰтной стороны дома №107-159в, по улице М.Тлеулиева с чҰтной стороны №4-54 и с нечҰтной стороны №3-61, пообе стороны улице М.Каратаева дома №2-52, по обе стороны улицы М.Базарбаева дома №1-49, по улице Н.Турекулова с чҰтной стороны дома №2а-68 и с нечҰтной стороны №1-69а, по обе стороны улицы Ш.Бакирова дома №2-14, по обе стороны улицы Коркыт ата дома №86б-125, 86-132а, по обе стороны улицы А.Садуакасова дома №1-55, по улице 2-южная переходная дома №2-30, по переулку Ш.Бакирова-2 с чҰтной стороны дома №4-10, 10а, 10б, по улице Толе би с нечҰтной стороны дома №127-165, по улице Бухарбай батыра с нечҰтной стороны дома №17-77, по улице А.Асаубаева с нечҰтной стороны дома №1-41, с нечҰтной стороны дома №2-20, по улице М.Шокай с нечҰтной стороны дома №21-59.
Избирательный участок №203.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский гуманитарный колледж имени М.Маметовой" Управление образования Кызылординской области", улица Коркыт ата, №24.

Ә.Тәжiбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-17 үйлер аралығы, Желтоқсан көшесiндегi №26, 28, 32, 34 көп қабатты үйлер, Қорқыт ата көшесiндегi №3, 3а, 7, 15а көп қабатты үйлер мен екi бетiндегi №13/1, 13/2, 28 үйлер аралығы, М.Төлебаев көшесiндегi №20, 20а көп қабатты үйлер, Әбiлхайыр хан көшесiндегi №25 көп қабатты үй, Әбiлхайыр хан көшесiнiң тақ бетiндегi №27-53 үйлер аралығы, К.Байсеитова көшесiнiң екi бетiндегi №83-85, 87-99 үйлер аралығы, К.Байсеитова көшесiндегi №96 көп қабатты үй, Айтеке би көшесiнiң жұп бетiндегi №8, 10, 20, 24, 26, 38, 40 көп қабатты үйлер, Қ.Сәтпаев көшесiндегi №10 көп қабатты үй және №4 үй, Қазыбек би көшесiндегi №12 көп қабатты үй, Шымкент көшесiндегi №24 көп қабатты үй, М.Әуезов көшесiндегi №5а көп қабатты үй, Б.Өсербаев көшесiндегi №67 көп қабатты үй, Н.Алмағанбетов көшесiнiң екi бетiндегi №19-21, №28-32 үйлер аралығы, С.Қожанов көшесiнiң жұп бетiндегi №2, 4, 6 үйлер аралығы.
№204 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының "И.Әбдiкәрiмов атындағы Қызылорда аграрлық-техникалық колледжi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ы.Жахаев көшесi, №66.
Шекарасы: Сырдария өзені жағалауынан бастап, И.Журба көшесімен солтүстікке қарай С.Қожанов көшесіне дейін, С.Қожанов көшесімен шығысқа қарай М.Төлебаев көшесіне дейін, М.Төлебаев көшесімен оңтүстікке қарай Әбілқайыр хан көшесіне дейін, Әбілқайыр хан көшесімен шығысқа қарай К.Байсейітова көшесіне дейін, К.Байсейітова көшесімен солтүстікке қарай Қорқыт ата көшесіне дейін, Қорқыт ата көшесімен шығысқа қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесімен оңтүстікке қарай Әбілқайыр хан көшесіне дейін, Әбілқайыр хан көшесімен батысқа қарай Ы.Жахаев көшесіне дейін, Ы.Жахаев көшесімен оңтүстікке қарай Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесінен К.Байсейітова көшесіне дейін, К.Байсейітова көшесімен оңтүстікке қарай Ы.Алтынсарин көшесіне дейін, Ы.Алтынсарин көшесімен батысқа қарай Сырдария өзенінің жағалауына дейін, Сырдария өзенінің жағалауымен солтүстік батысқа қарай И.Журба көшесіне дейін.
И.Журба көшесінің жұп бетіндегі №6а-18а үйлер аралығы, Қазбек би көшесінің тақ бетіндегі №1-11, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Шымкент көшесінің тақ бетіндегі №1-17, жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы, Прибрежная көшесіндегі №40 үй, Н.Алмағанбетов көшесінің тақ бетіндегі №1-17, жұп бетіндегі №2-26 үйлер аралығы, С.Қожанов көшесінің тақ бетіндегі №1-19 үйлер аралығы, Ғ.Тоқай көшесінің екі бетіндегі №1-22 үйлер аралығы, М.Төлебаев көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №12-16 үйлер аралығы, Ә.Оңалбаев көшесіндегі №15, 22 үйлер, С.Бекбаев көшесінің екі бетіндегі №1-35 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесіндегі №27-69, 82a, 86 көп қабатты үйлер, М.Сужекова көшесінің екі бетіндегі №5-7 үйлер аралығы, Төле би көшесінің бетіндегі №1-47, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесіндегі №1,3 үйлер, Әбілқайыр хан көшесінің тақ бетіндегі №1-23a, №53a-75, жұп бетіндегі №2-50 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесінің жұп бетіндегі №32-60 үйлер аралығы, Переездный көшесінің тақ бетіндегі №1-19, жұп бетіндегі №2-8 үйлер аралығы, С.Мәуленов көшесінің тақ бетіндегі №1-9, жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы, Оқшы ата көшесінің тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2-8 үйлер аралығы, А.Байтұрсынов көшесінің жұп бетіндегі №60-76 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесінің тақ бетіндегі №27-69 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесіндегі №82а, 86 көп қабатты үй. Желтоқсан көшесінің тақ бетіндегі №37-51,38 үйлер аралығы, Ы.Жахаев көшесінің жұп бетіндегі №64, 72 үйлер, Набережная көшесіндегі №1 көп қабатты үйлер.
№205 сайлау учаскесi.

Границы: от улицы Айтеке би по улице Желтоксан до улицы Коркыт ата, по улице Коркыт ата к западу до улицы К.Байсейтовой, по улице Байсейтовой к югу до улицы Абылхайыр хана, от улицы Абылхайыр хана к востоку до улицы М.Тулебаева, от улицы М.Тулебаева к северо-востоку до улице С.Кожанова, от улицы С.Кожанова к востоку до улицы Казыбек би, от улицы Казыбек би к северу до улицы К.Сатпаева, по улице К.Сатпаева до улицы Ж.Аймауытова, по улице Ж.Аймауытова до Айтеке би, по улице Айтеке би до улицы Желтоксан, По обе стороны улицы Ш.Тажибаева дома №1-17, по улице Желтоксан многоэтажные дома №26, 28, 32, 34, по улице Коркыт ата многоэтажные дома №3, 3а, 7, 15а и по обе стороны этой улицы дома №13/1, 13/2, 28, по улице М.Тулебаева многоэтажные дома №20, 20а, по улице Абылхаир хана многоэтажные дома №25, по улице Абылхайр хана с нечҰтной стороны дома №27-53, по обе стороны улицы К.Байсейтова дома №83-85, 87-99, по улице К.Байсеитовой многоэтажный дом №96, по улице Айтеке би с нечҰтной стороны многоэтажные дома №8, 10, 20, 24, 26, 38, 40, по улице К.Сатбаева многоэтажный дом №10 и дом №4, по улице Казыбек би многоэтажный дом №12, по улице Шимкенская многоэтажный дом №24, по улице М.Ауезова многоэтажный дом №5а, по улице Б.Усербаева многоэтажный дом №67, по обе стороны улицы Н.Алмаганбетова №19-21 и №28-32, по улице С.Кожанова с чҰтной стороны №2, 4, 6.
Избирательный участок №204.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский аграрно-технический колледж имени И.Абдукаримова" Управление образования Кызылординской области", улица Ы.Жахаева, №66.
Границы: От побережья реки Сырдарья по улице И.Журба к северу до улицы С.Кожанова, по улице С.Кожанова к востоку до улицы М.Тулебаева, по улице М.Тулебаева к югу до улицы Абулхаир хана, по улице Абулхаир хан к западу до улицы К.Байсеитовой, от улицы К.Байсеитовой северу до улицы Коркыт-ата, от улицы Коркыт ата к востоку до улицы А.Байтурсынова, от улицы А.Байтурсынова к югу до улицы Абулхайр хана, от улицы Абулхайр хана к западу до улицы Ы.Жахаева, по улице Ы.Жахаева к югу до улицы Толе би, от улицы Толе би до улицы К.Байсеитовой, по улице К.Байсеитовой к югу до улицы Ы.Алтынсарина, от улицы Ы.Алтынсарина к западу до берега реки Сырдарья, от побережья реки Сырдарья к северо-западу до улицы И.Журба. ЧҰтная сторона улицы И.Журба промежуток домов №6а-18а, нечҰтная сторона улицы Казыбек би промежуток домов №1-11 и чҰтная сторона промежуток домов №2-14, нечҰтная сторона улицы Шымкент промежуток домов №1-17 и чҰтная сторона промежуток домов №2-20, улица Прибережная дом №40, по улице Н.Алмаганбетова промежуток домов №1-17 с нечҰтной стороны и с чҰтной стороны №2-26, нечҰтная сторона улицы С.Кожанова промежуток домов №1-19, по обе стороны улицы Г.Токай промежуток домов №1-22, по улице М.Толебаева промежуток домов №1-27 с нечҰтной стороны и чҰтной стороны №12-16, по улице Ә.Оналбаева дома №15, 22, по обе стороны улицы С.Бекбаева промежуток домов №1-35, многоэтажные дома №27-69, 82а, 86 улицы К.Байсеитовой, по обе стороны улицы М.Сужекова промежуток домов №5-7, по улице Толе би промежуток домов №1-47 с нечҰтной стороны и чҰтной стороны №2-24, дома №1,3 улицы Ы.Алтынсарина, по улице Абулхайр хана промежуток домов с нечҰтной стороны №1-23а, №53а-75 и №2-50 чҰтной стороны, по улице Коркыт ата промежуток домов №32-60 с чҰтной стороны, по улице Переездный промежуток домов №1-19 с нечҰтной стороны и №2-8 с чҰтной стороны, по улице С.Мауленова промежуток домов №1-9 с нечҰтной стороны и промежуток домов №2-19 с чҰтной стороны, по улице Окшы ата промежуток домов №1-7 с нечҰтной стороны и №2-8 с чҰтной стороны, промежуток домов №60-76 с чҰтной стороны улицы А.Байтурсынова, промежуток домов с нечҰтной стороны №27-69 улицы К.Байсеитова, многоэтажные дома №82а, 86 по улице К.Байсеитова. Промежуток домов №37-51, 38 с нечҰтной стороны улицы Желтоқсан, дома №64, 72 с чҰтной стороны улицы Ы.Жахаева, многоэтажные дома №1 по улице Набережная.
Избирательный участок №205.

Орталығы: Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым минстрлiгiнiң Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттiк университетi №6 оқу ғимараты, Ы.Жахаев көшесi, №75.
Шекарасы: Сырдария жағалауынан бастап Ы.Алтынсарин көшесiмен шығысқа қарай К.Байсейітова көшесiне дейiн, К.Байсейітова көшесiнен солтүстiкке қарай Төле би көшесiне дейiн, Төле би көшесiнен шығысқа қарай Ы.Жахаев көшесiне дейiн, Ы.Жахаев көшесiнiң бойымен солтүстiкке қарай Әбiлқайыр хан көшесiне дейiн, Әбiлқайыр хан көшесiнiң бойымен шығысқа қарай А.Байтұрсынов көшесiне дейiн, А.Байтұрсынов көшесiнiң бойымен оңтүстiкке қарай Бегiлiк каналына дейiн, Бегiлiк каналының бойымен оңтүстiк батысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң бойымен батысқа қарай Сырдария өзенiнiң жағалауына дейiн, Сырдария өзенiнiң жағалауымен солтүстiк-шығысқа қарай Ы.Алтынсарин көшесiне дейiн.
Ғ.Мұратбаев көшесiнiң тақ бетіндегі №3в,7 үйлер, Ж.Қиязов көшесінің жұп бетіндегі №2, 2а, №4-26, тақ бетіндегі №1а,1б,1-11 үйлер аралығы, Ж.Қиязов тұйығының жұп бетіндегі №2-10 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесiнiң тақ бетiндегi №1, 1а-25, жұп бетiндегi №2-78 үйлер аралығы, Желтоқсан көшесiнiң жұп бетiндегi №14-110, тақ бетiндегi №25-93 үйлер аралығы, Желтоқсан көшесiндегi көп қабатты №86а үй, Ы.Жахаев көшесiнiң жұп бетiндегi №26-88, тақ бетiндегi №21-87 үйлер аралығы, А.Байтұрсынов көшесiнiң жұп бетiндегi №78-126 үйлер аралығы, С.Мәуленов көшесiнiң жұп бетiндегi №14-64, тақ бетiндегi №15-69 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесiнiң тақ бетiндегi №1,1б-15, жұп бетіндегі №4-18,18а,18е,20 үйлер аралығы, Әбiлхайыр хан көшесiнiң жұп бетiндегi №54-68 үйлер аралығы, Төле би көшесiнiң жұп бетiндегi №26, 26а, 28-32, 36, 36а-46, тақ бетіндегі №49, 51, 53, 55, 57 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесiнiң жұп бетiндегi №2-20, 20а, 22, тақ бетіндегі №5-19 үйлер аралығы, Абай даңғылының жұп бетiндегi №2, 4, 6 көп қабатты, №10-26, 26а жер үйлер, тақ бетіндегі №1-23 үйлер аралығы, М.Ықсанов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-20, тақ бетіндегі №1-7, 7а, 13, 13а-17 үйлер аралығы, Х.Бектұрғанов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-16, 16а, тақ бетіндегі №1-9 үйлер аралығы, Оқшы Ата көшесiнiң жұп бетiндегi №10-56, тақ бетіндегі №9-53 үйлер аралығы, Цай Ден Хан көшесінің тақ бетіндегі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 1а, 1б, 1в, 1г үйлер аралығы, Е.Демесінов көшесінің жұп бетіндегі №32, 44, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 үйлер №77, 77а, 77б, 77в көп қабатты төрт тұрғын үйлер.
№206 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "Жанәбіл Нұрманов атындағы №198 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ғ.Мұратбаев көшесi, №11.
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Ғ.Мұратбаев көшесi бойымен батысқа қарай Бегiлiк каналына дейiн, Бегiлiк каналынан солтүстiк шығысқа қарай Абай даңғылына дейiн, Абай даңғылынан Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн.

Центр: Кызылординский государственный университет имени Коркыт ата министерства образовании и науки Республики Казахстан, учебный корпус №6, улица Ы.Жахаева, №75.
Границы: От побережья Сырдарьи по улицы Ы.Алтынсарина к востоку до улицы К.Байсеитовой, от улицы К.Байсеитовой к северу до улицы Толе би, от улицы Толе би к востоку до улицы Ы.Жахаева, по улицы Ы.Жахаева к северу до улицы Абулхаир хана, по улице Абулхайр хана к востоку до А.Байтурсынова, по улице А.Байтурсынова к югу до канала Бегилик, вдоль канала Бегилик к юго-западу до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева к западу до берега Сырдарьи, по побережью Сырдарьи к северо-востоку до улицы Ы.Алтынсарина.
Дома №3в, 7 нечҰтной стороны улицы Г.Муратбаева, промежуток домов №2, 2а, 4-26 чҰтной стороны и №1а, 1б, 1-11 нечҰтной стороны улицы Ж.Киязова, промежуток домов №2-10 чҰтной стороны переулка Ж.Киязова, промежуток домов №1, 1а-25 нечҰтной стороны и №2-78 чҰтной стороны улицы К.Байсеитова, дома №14-110 чҰтной стороны и №25-93 нечҰтной стороны улицы Желтоксан, многоэтажный дом №86а по улице Желтоксан, промежуток домов чҰтной стороны №26-88 и нечҰтной стороны №21-87 улицы Ы.Жахаева, промежуток домов чҰтной стороны №78-126 улицы А.Байтурсынова, промежуток домов №14-64 чҰтной стороны и №15-69 нечҰтной стороны улицы С.Мауленова, промежуток домов №1,1б-15 нечҰтной стороны и №4-18, 18а, 18е, 20 чҰтной стороны улицы Ш.Есенова, промежуток домов №54-68 четной стороны улицы Абулхаир хана, промежуток домов №26, 26а, 28-32, 36а-46 чҰтной стороны и дома №49, 51, 53, 55, 57 нечҰтной стороны улицы Толе би, промежуток домов №2-20, 20а, 22 чҰтной стороны и дома №5-19 нечҰтной стороны улицы Ы.Алтынсарина, дома №2, 4, 6 чҰтной стороны проспекта Абай, частные дома №10-26, 26а и промежуток домов №1-23 нечҰтной стороны проспекта Абай, промежуток домов №2-20 чҰтной стороны и №1-7, 7а, 13, 13а-17 нечҰтной стороны улицы М.Иксанова, промежуток домов №2-16,16а чҰтной стороны и №1-9 нечҰтной стороны улицы Х.Бектурганова, промежуток домов №10-56 чҰтной стороны и №9-53 нечҰтной стороны улицы Окшы Ата, промежуток домов №1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 1а, 1б, 1в, 1г нечҰтной стороны улицы Цай Ден Хан, по улице С.Демесинова промежуток домов №32, 44, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 чҰтной стороны и четыре многоэтажных домов №77, 77а, 77б, 77в.
Избирательный участок №206.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №198 имени Жанабила Нурманова" Кызылординского городского отдела образования, улица Г.Муратбаева, №11.
Границы: От проспекта Абай по улице Г.Муратбаева к западу до канала Бегилик, от канала Бегилик к северо-востоку до проспекта Абай, от проспекта Абай до улицы Г.Муратбаева.

Абай даңғылының жұп бетіндегі №28а, 28, 30, 32, 34а, 36 көп қабатты үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесiнің тақ бетіндегі №13, 15а, 15, 17 көп қабатты үйлер, Ш.Есенов көшесiнің тақ бетіндегі №17а, 17б, 19, 19а, жұп бетіндегі №20а көп қабатты үйлер, Х.Бектұрғанов көшесiнің жұп бетіндегі №28а, 28, 30 көп қабатты үйлер, Ғ.Мүсiрепов көшесiнің жұп бетіндегі №18, №20 көп қабатты үйлер, Сейхун университетiнiң жатақханасы, Ғ.Мұратбаев көшесіндегі сол жағалаудағы көпқабатты тұрғын үйлер.
№207 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының "С.Ысқақов атындағы Қызылорда құрылыс және бизнес колледжi" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Абай даңғылы №35.
Шекарасы: Сырдария өзенi жағалауынан Ғ.Мұратбаев көшесi бойымен шығысқа қарай Абай даңғылына дейiн, Абай даңғылынан оңтүстiкке қарай И.Панфилов көшесiне дейiн, И.Панфилов көшесi бойымен (қоспай) батысқа қарай Мамыр көшесiне дейiн, Мамыр көшесi бойымен батысқа қарай Сырдария өзенi жағалауына дейiн, Сырдария өзенi жағалауымен солтүстiк-шығысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн.
Абай даңғылының жұп бетiндегi №44-50 көп қабатты үйлер, Бектұрғанов көшесiнiң тақ бетiндегi №11, 13, 15, 17 көп қабатты үйлер, жұп бетiндегi №30-70 жер үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-16 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесiндегi №18, 20 көп қабатты үйлер, Т.Әубәкiров көшесiнiң екi бетiндегi №1-16,18 үйлер аралығы, Ш.Есетов көшесiнiң екi бетiндегi №1-40,42 үйлер аралығы, Тәуке хан көшесiнiң екi бетiндегi №1-44 үйлер аралығы, Ы.Жахаев көшесiнiң екi бетiндегi №141-172 үйлер аралығы, Желтоқсан көшесiнiң екi бетiндегi №134-159а үйлер аралығы, З.Шүкiров көшесiнiң екi бетiндегi №1-29 үйлер аралығы, Сырдария мөлтек ауданы Сейхун көшесiнiң екi бетiндегi №2, №15-21 үйлер аралығы, Е.Демесiнов көшесiнiң екi бетiндегi №11-13 үйлер аралығы, Байқоңыр көшесiндегi №4-26 үйлер аралығы, Мамыр көшесiндегi №7 үй, Баянауыл көшесiндегi №13-28 үйлер аралығы, Отырар көшесiнiң екi бетiндегi №2а-30 үйлер аралығы, Самал кешесiндегi №1, 2, 3 көп қабатты үйлер.
№208 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда облысының білім басқармасының "№7 арнайы түзету мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жалаңтөс Баһадур көшесi, №8а.
Шекарасы: Амангелдi көшесiмен солтүстiк батысқа қарай З.Шүкiров көшесiне дейiн, З.Шүкiров көшесiмен солтүстiк-шығысқа қарай А.Пушкин көшесiне дейiн, А.Пушкин көшесiмен солтүстiк-батысқа қарай Ғ.Мүсiрепов көшесiне дейiн, Ғ.Мүсiрепов көшесi бойымен солтүстiк-шығысқа қарай А.Хангельдин көшесiне дейiн, А.Хангельдин көшесiмен (қоспай) оңтүстiк-шығысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн, Ғ.Мұратбаев көшесiмен солтүстiк-шығысқа қарай М.Шоқай көшесiне дейiн, М.Шоқай көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай З.Шүкіров көшесiне дейiн, З.Шүкіров көшесiмен оңтүстiк-батысқа қарай Е.Көшербаев көшесiне дейiн, Е.Көшербаев көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай Ә.Бөкейхан көшесiне дейiн, Ә.Бөкейхан көшесiмен оңтүстік-батысқа қарай Амангелді көшесіне дейін.
А.Иманов көшесiндегi №109а көп қабатты, тақ бетіндегі №95-99 аралығындағы үйлер, Т.Жүргенов көшесiнiң жұп бетiндегi №92в-104, тақ бетіндегі №97-109а үйлер, Е.Көшербаев көшесiнiң тақ бетiндегi №49-91, жұп бетіндегі №50-92 үйлер аралығы, Жеңiс көшесiнiң жұп бетiндегi №30-96, тақ бетіндегі №31-105 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №33, жұп бетіндегі №40-58 үйлер аралығы, У.Төралиев көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-57, жұп бетіндегі №2-58 үйлер аралығы, Ж.Бедiбеков көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-67, жұп бетіндегі №2-32 үйлер аралығы, Ә.Бердаулетов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-31, жұп №2-30/1 үйлер аралығы, Ы.Тәжиев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-19, жұп бетіндегі №2-32 үйлер аралығы, Ж.Қизатов көшесiнiң тақ бетiнiдегi №51-101, жұп бетіндегі №52-100 үйлер аралығы, А.Пушкин көшесiнiң тақ бетiндегi №43а-109, және жұп бетiндегi №92-104 үйлер аралығы, Ғ.Мүсiрепов көшесiнiң жұп бетiндегi №4-44 б, тақ бетіндегі №11-39 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесiнiң тақ бетiндегi №19б-41/2, жұп бетіндегі №20-54 үйлер аралығы, Ә.Бөкейхан көшесiнiң тақ бетiндегi №43-49 үйлер аралығы, З.Шүкiров көшесiнiң тақ бетiндегi №45-81, жұп бетіндегі №46-54, үйлер аралығы, И.Панфилов көшесiнiң тақ бетiндегi №45-51, жұп бетіндегі №42-58 үйлер аралығы, Жалаңтөс-Баһадүр көшесiнiң тақ бетiндегi №5-43, жұп бетіндегі №10-24 үйлер.
№209 сайлау учаскесі.

Многоэтажные дома №28а, 28, 30, 32, 34а, 36 чҰтной стороны проспекта Абай, многоэтажные дома №13, 15а, 15, 17 нечҰтной стороны улицы Г.Муратбаева, многоэтажные дома №17а,17б, 19, 19а нечҰтной стороны и №20а четной стороны улицы Ш.Есенова, многоэтажные дома №28а, 28, 30 чҰтной стороны улицы Х.Бектурганова, многоэтажные дома №18, 20 чҰтной стороны улицы Г.Мусрепова, общежитие университета Сейхун. По улице Г.Муратбаева на левобережье многоэтажные дома без номера.
Избирательный участок №207.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский колледж строительства и бизнеса имени С.Ыскакова" управление образования Кызылординской области", проспекта Абая, №35.
Границы: От побережья Сырдарьи по улице Г.Муратбаева к востоку до проспекта Абай, от проспекта Абай к югу до улицы И.Панфилова, по улице И.Панфилова (не включая) к западу до улицы Мая, по улице Мая к западу до побережья Сырдарьи, по побережью к северо-востоку до улицы Муратбаева.
Многоэтажные дома №44-50 чҰтной стороны проспекта Абая, по улице Бектурганова многоэтажные дома №11, 13, 15, 17 с нечетной стороны и четной стороны частные дома №30-70. Частные дома №2-16 чҰтной стороны улицы Г.Муратбаева, многоэтажные дома №18,20 чҰтной стороны и №1, 2, 3 нечҰтной стороны улицы Г.Муратбаева, по обе стороны улицы Т.Аубакирова дома №1-16, 18, по обе стороны улицы Т.Есетова частные дома №1-16, по обе стороны улицы Тауке хана частные дома №1-42, частные дома № 141-172 по обе стороны улицы Ы.Жахаева, по обе стороны улицы Желтоксан частные дома №134-159, частные дома №1-29 по обе стороны улицы З.Шукурова, в микрорайоне Сырдарья по обе стороны улицы Сейхун дома №2, №15-21. Частные дома №11-13 по обе стороны улицы Е.Демесинова, промежуток частных домов №4-26 по улице Байконыр, частный дом №7 улицы Мамыр, частные дома №13-28 улицы Баянаул, дома №2а-30 по обе стороны улицы Отырар, многоэтажные дома №1, 2, 3 жилого комплекса "Самал".
Избирательный участок №208.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специальня коррекционная школа-интернат №7" управление образование Кызылординской области, улица Жалантос Бахадура, №8а.
Границы: По улице А.Иманова к северо-востоку до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова к юго-востоку до улицы А.Пушкина, по улице А.Пушкина к северо-востоку до улицы Г.Мусрепова, по улице Г.Мусрепова к юго-востоку до улицы А.Хангелдина, по улице А.Хангелдина (не включая) к юго-западу до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева к юго-востоку до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай к югу-востоку до улицы Шукурова. По улице Шукурова к юго-западу до улицы Кушербаева, по улице Кушербаева к юго-востоку до улице Бокейхана, по улице Бокейхана к юго-западу до улицы А.Иманова. По улице А.Иманова многоэтажный дом №109а и дома №95-99 с нечҰтной стороны, промежуток домов №92в-104 чҰтной стороны и №97-109а нечҰтной стороны улицы Т.Жургенова, промежуток домов №49-91 нечҰтный стороны и №50-92 чҰтной стороны улицы Е.Кошербаева, промежуток домов №30-96 чҰтной стороны и №31-105 нечҰтной стороны улицы Женис, промежуток домов №33 нечетной стороны и четной стороны №40-58 улицы Г.Муратбаева, промежуток домов №1а-57 нечҰтной стороны и №2-58 чҰтной стороны У.Торалиева, промежуток домов №1-67 нечҰтной стороны и №2-32 чҰтной стороны улицы Ж.Бедибекова, промежуток домов №1-31 нечҰтной стороны и №2-30/1 чҰтной стороны улицы А.Бердаулетова, промежуток домов №1-19 нечҰтной стороны и четной стороны №2-32 улицы Ы.Тажиева, промежуток домов №51-101 нечҰтной стороны и №52-100 чҰтной стороны улицы Ж.Кизатова, промежуток домов №43а-109 нечҰтной стороны и №92-104 чҰтной стороны улицы А.Пушкина, промежуток домов №4-44б чҰтной стороны и №11-39 нечҰтной стороны улицы Г.Мусрепова, промежуток домов №19б-41/2 нечҰтной стороны и №20-54 чҰтной стороны улицы Ш.Есенова, дома №43-49 нечетная сторона улицы Бокейхана, промежуток домов №45-81нечҰтной стороны и №46-54 чҰтной стороны улицы З.Шукурова, промежуток домов №45-51 нечҰтной стороны и №42-58 чҰтной стороны улицы И.Панфилова, промежуток домов №10-24 чҰтной стороны и №5-43 нечҰтной стороны улицы Жалантос Бахадура.
Избирательный участок №209.

Орталығы: Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым минстрлiгiнiң Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттiк университетi №9 оқу ғимараты, А.Иманов көшесі, №60.
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Ғ.Мүсірепов көшесінің бойымен шығысқа қарай А.Пушкин көшесіне дейін, А.Пушкин көшесінің бойымен оңтүстікке қарай З.Шүкіров көшесіне дейін, З.Шүкіров көшесінің бойымен батысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін, Ә.Бөкейхан көшесінің бойымен батысқа қарай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен солтүстік-батысқа қарай Ғ.Мүсірепов көшесіне дейін.
Абай даңғылының тақ бетіндегі №33, 37, 39, 41, 43 көп қабатты үйлер, "Болашақ" университетінің жатақханасы, Ф.Скатков көшесінің №96а, 96б, 98, 111, 102, 104, 127, 120, 151 көп қабатты үйлер, тақ бетіндегі №107, 107а, 109, 111а, 113-125, 127а, 129 үйлер. А.Иманов көшесінің тақ бетіндегі №59а-93, жұп бетіндегі №54-106 үйлер аралығы және №80, 82 көп қабатты үйлер, Т.Жүргенов көшесінің жұп бетіндегі №58а-90, тақ бетіндегі №61-95 үйлер аралығы, А.Пушкин көшесінің жұп бетіндегі №64а-90 үйлер аралығы, Жалаңтөс Бахадүр көшесіндегі №1, 3а көп қабатты және №2, 2а үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесінің жұп бетіндегі №32, 34, 36, 36а көп қабатты үйлер, З.Шүкіров көшесінің тақ бетіндегі №29, №31 көп қабатты үйлер және №47-51 үйлер аралығы, И.Панфилов көшесінің жұп бетіндегі №26, 28, 30 көп қабатты үйлер және №32-40 үйлер аралығы, Ә.Бөкейхан көшесінің тақ бетіндегі №37, №41 көп қабатты үйлер, Т.Дәуітбаев тұйығының тақ бетіндегі №63 -67/1 үйлер аралығы, Ғ.Мүсірепов көшесіндегі №2-12 үйлер және №2 көп қабатты үй.
№210 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Облыстық денсаулық сақтау басқармасы "Облыстық медициналық орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорны, Абай даңғылы, №51.
Шекарасы: "Облыстық денсаулық сақтау басқармасы "Облыстық медициналық орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлкеттiк коммуналдық кәсiпорнының ғимараты.
№211 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "Абылай хан атындағы №140 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай даңғылы, №56.
Шекарасы: Сырдария өзенінің жағалауынан бастап Баянауыл көшесі бойымен әрі қарай И.Панфилов көшесі бойымен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойымен оңтүстікке қарай Н.Ергешбаев көшесіне дейін, Н.Ергешбаев көшесінің бойымен Сырдария өзенінің қорғаныс бөгетіне дейін, Сырдария қорғаныс бөгетінен Баянауыл көшесіне дейін.
Желтоқсан көшесінің тақ бетіндегі №159-171, жұп бетіндегі №144-186 үйлер. Жахаев көшесінің тақ бетіндегі №173-213, жұп бетіндегі №178-226а үйлер. Тәуке хан көшесінің тақ бетіндегі №45-85, жұп бетіндегі №46-76 үйлер. Есетов көшесінің тақ бетіндегі №39а-79а, жұп бетіндегі №46-86 үйлер. Әубәкіров көшесінің тақ бетіндегі №17-57, жұп бетіндегі №22-68 үйлер. Әубәкіров көшесі №102б үй. Тыныбаев көшесінің н/з, тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №2-34 үйлер. Бектұрғанов көшесінің тақ бетіндегі №27/1, 29 /1, 2, жұп бетіндегі №74-114 үйлер. Абай даңғылы №54/1-80 көп қабатты үй. Панфилов көшесінің тақ бетіндегі №1-21, жұп бетіндегі №2а-24 үйлер, № 23/1-40, №25/1-67 көп қабатты үйлер. Бөкейхан көшесінің тақ бетіндегі №5-37, жұп бетіндегі №6-46 үйлер, №41а/1-16 көп қабатты үй. Садуақасов көшесінің тақ бетіндегі №1-37, жұп бетіндегі №2-40 үйлер. Ергешбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-37 үйлер. Чайковский көшесінің №3а үй, №1/1-40, 6 /1-70, 7/1-66, 8/1-30 көп қабатты үйлер. Байқоңыр көшесінің тақ бетіндегі №11-37, жұп бетіндегі №16-66а үйлер. Байқоңыр тұйығының тақ бетіндегі №1-13 үйлер аралығы. Отырар көшесінің тақ бетіндегі №16-34, жұп бетіндегі №21-51 үйлер. Демесінов көшесінің тақ бетіндегі №1-17, жұп бетіндегі №2б-12 үйлер. Сейхұн көшесінің тақ бетіндегі №1-17, жұп нөмерлі №2-18 үйлер. Мамыр көшесінің тақ бетіндегі №1-13, жұп бетіндегі №2-16 үйлер. Баянауыл көшесінің жұп бетіндегі №2-16 үйлер.
№212 сайлау учаскесі.

Центр: Кызылординский государственный университет имени Коркыт ата министерства образовании и науки Республики Казахстан, учебный корпус №9, улица Амангельды, №60.
Границы: От проспекта Абая по улице Г.Мусрепова к востоку до улицы А.Пушкина, по улице А.Пушкина к югу до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова к западу до улицы А.Иманова, по улице А.Иманова к югу до улицы А.Бокейхана, по улице А.Бокейхана к западу до проспекта Абая, по проспекту Абая к северо-западу до улицы Г.Мусрепова.
Многоэтажные дома №33, 37, 39, 41, 43 нечҰтной стороны проспекта Абая, общежитие университета "Болашак", многоэтажные дома №96а, 96б, 98, 111, 102, 104, 127, 120, 151, дома №107, 107а, 109, 111а, 113-125, 127а, 129 нечҰтной стороны улицы Ф.Скаткова, дома №59а-93 нечҰтной стороны и №54-106 чҰтной стороны улицы А.Иманова, а также многоэтажные дома №80, 82 этой улицы. Промежуток домов №58а-90 чҰтной стороны и №61-95 нечҰтной стороны улицы Т.Жургенова, промежуток домов №64а-90 чҰтной стороны улицы А.Пушкина, многоэтажные дома №1, 3а и дома №2, 2а по улице Жалантос Бахадура, многоэтажные дома №32, 34, 36, 36а чҰтной стороны улицы Г.Муратбаева, многоэтажные дома №29,31 нечҰтная сторона улицы З.Шукурова, также промежуток домов №47-51. Многоэтажные дома №26,28,30 чҰтной стороны улицы И.Панфилова, также промежуток домов №32-40. Многоэтажные дома №37,41 чҰтной стороны улицы А.Бокейхана, промежуток домов №63-67/1 нечҰтной стороны переулка Т.Даутбаева, дома №2-12 и многоэтажный дом №2 по улице Г.Мусрепова.
Избирательный участок №210.
Центр: Областное управление здравоохранение государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной медицинский центр" проспект Абая №51.
Границы: Здание областного управление здравоохранение государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной медицинский центр".
Избирательный участок №211.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа №140 имени Абылай хана" Кызылординского городского отдела образования, проспект Абая, №56.
Границы: От побережья Сырдарьи по улице Баянаул далее по улице И.Панфилова до проспекта Абая, по проспекту Абая к югу до улицы Н.Ергешбаева, по улице Н.Ергешбаева до защитной дамбы Сырдарьи до улицы Баянаул.
Промежуток домов №159-171 нечҰтной стороны и №144-186 чҰтной стороны улицы Желтоксан, по улице Жахаева промежуток домов нечетной стороны №173-213 и четной стороны №178-226а. Промежуток домов №45-85 нечҰтной стороны и №46-76 чҰтной стороны улицы Тауке хан. Промежуток домов №39а-76а нечҰтной стороны и №44-86 чҰтной стороны улицы Т.Есетова. Промежуток домов №17-57 нечҰтной стороны и №22-68 чҰтной стороны улицы Т.Аубакирова. Аубакирова 102б частный дом. Промежуток домов №1-25 нечҰтной стороны и чҰтной стороны №2-34 улицы А.Тыныбаева и один дом без номера. Промежуток домов №74-114 чҰтной стороны и нечҰтной стороны дома №27/1, 29/1, 2 улицы Х.Бектурганова. Многоэтажный дом №54/1-80 по проспекту Абая. Промежуток домов №1-21 нечҰтной стороны и №2а-24, 23/1-40, 25/1-67 чҰтной стороны улицы И.Панфилова. Промежуток домов №5-37 нечҰтной стороны и дома №6-46 чҰтной стороны, также многоэтажные дома 41, 41а/1-16 улицы А.Бокейхан. Промежуток домов №1-37 нечҰтной и №2-40 чҰтной стороны улицы С.Садуакасова. по улице Н.Ергешбаева по нечетной стороне дома №1-37, многоэтажные дома №3а,1/1-40, 6/1-70, 7/1-66, 8/1-30 улицы П.Чайковского. Промежуток домов №11-37 нечҰтной и чҰтной стороны №16-66а улицы Байконур. Промежуток домов №1-13 нечҰтной стороны переулка Байконур. Промежуток домов №16-34 чҰтной стороны и №21-51 нечҰтной стороны улицы Отырар. Промежуток домов №1-17 нечҰтной стороны и №2б-12 чҰтной стороны улицы Е.Демесинова. Промежуток домов №1-17 нечҰтной стороны и №2-18 чҰтной стороны улицы Сейхун. Промежуток домов №1-13 нечҰтной стороны и №2-16 чҰтной стороны улицы Мамыр. Промежуток домов №2-16 чҰтной стороны улицы Баянаул.
Избирательный участок №212.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "І.Қабылов атындағы №12 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саулет шағын ауданы, №110а.
Шекарасы: Ж.Әбдрахманов көшесінен бастап Абай даңғылы бойымен солтүстікке қарай А.Бөкейхан көшесіне дейін, Бөкейхан көшесінің бойынан солтүстік шығысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін. А.Иманов көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай Әбдрахманов көшесіне дейін.
А.Иманов көшесіндегі №2, 3, 102, 109, 110 көп қабатты үйлер, Ф.Скаткова көшесіндегі №155, 122 көп қабатты үйлер. Абай даңғылының тақ бетіндегі №47, 47а, 47б, 47в, 47г, 51, 51а, 51б, көп қабатты үйлер. Сәулет мөлтек ауданы №10, 11 көп қабатты үйлер.
№213 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Ж.Нұрсейітов атындағы №233 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Иманов көшесi, №1.
Шекарасы: А.Иманов көшесінен бастап, Ә.Бөкейхан көшесімен шығысқа қарай Е.Көшербаев көшесіне дейін, Е.Көшербаев көшесімен солтүстікке қарай Астана даңғылына дейін, Астана даңғылымен батысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесімен оңтүстікке қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін.
Ә.Бөкейхан көшесіндегі №62, 64, 66б, 72, 74, көп қабатты үйлер, А.Иманов көшесіндегі №100, 101, 103, 111 көп қабатты үйлер, А.Иманов көшесіндегі №107в, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 131, 133 жеке үйлер. Жеңіс көшесіндегі №98, 99, 104 көп қабатты үйлер, Жеңіс көшесінің жұп бетіндегі №108, 108а, тақ бетіндегі №107-137 үйлер аралығы, Сәулет шағын ауданындағы №8, 9, 12 көп қабатты үйлер, Б.Уалиев-1 тұйығының екі бетіндегі №1-18 үйлер аралығы, Б.Уалиев-2 тұйығының жұп бетіндегі №2-36, тақ бетіндегі №1-29 үйлер, Х.Түлкібаев көшесінің тақ бетіндегі №37-55а, жұп бетіндегі №38-42 үйлер, Ә.Ділманов көшесінің тақ бетіндегі №23-42, жұп бетіндегі №30-48 үйлер, Қ.Абуов көшесіндегі тақ бетіндегі №33-47, жұп бетіндегі №40-52 үйлер, Е.Хан көшесінің тақ бетіндегі №35-49, жұп бетіндегі №32-50 үйлер, Б.Уалиев көшесінің тақ бетіндегі №33-59, жұп бетіндегі №38-68 үйлер, Ә.Пазылов көшесінің тақ бетіндегі №33у-61, жұп бетіндегі №38-66 үйлер, Астана даңғылының тақ бетіндегі №39-69 үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесінің жұп бетіндегі №1а және №114-146 үйлер аралығы.
№214 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Әйелдер консультациясы бар Қызылорда қалалық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорыны, Ә.Бөкейхан көшесi, №60.
Шекарасы: "Әйелдер консультациясы бар Қызылорда қалалық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорынының ғимараты.
№215 сайлау учаскесі.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №12 имени И.Кабылова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Саулет, №110а.
Границы: От улицы Абдрахманова по проспекту Абая к югу до улицы А.Бокейхан, от улицы А.Бокейхан к северо-востоку до улицы А.Иманова, по улице А.Иманова к сюго-востоку до улицы Абдрахманова, Многоэтажные дома №2, 3, 102, 109, 110 улицы А.Иманова, многоэтажные дома №155, 122 улицы Ф.Скаткова, Многоэтажные дома №47, 47а, 47б, 47в, 47г, 51, 51а, 51б нечҰтной стороны проспекта Абай, многоэтажные дома №10,11 микрорайона "Саулет".
Избирательный участок №213.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №233 имени Ж.Нурсейтова" Кызылординского городского отдела образования, улица А.Иманова, №1.
Границы: От улицы А.Иманова по улице А.Бокейхана к востоку до улицы Е.Кошербаева, по улице Е.Кошербаева к северу до проспекта Астана, по проспекту Астана к западу до улицы А.Иманова, по улице А.Иманова к югу до улицы А.Бокейхана.
Многоэтажные дома №62, 64, 66б, 72, 74 по улице А.Бокейхана, многоэтажные дома №100, 101, 103, 111 по улице А.Иманова, частные дома №107в, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 131, 133 по улице А.Иманова, многоэтажные дома №98, 99, 104 по улице Женис, промежуток домов №108, 108а чҰтной стороны и №107-137 нечҰтной стороны улицы Женис, многоэтажные дома №8, 9, 12 микрорайона Саулет, промежуток домов №1-18 по обе стороны переулка Б.Уалиева-1, дома №2-36 чҰтной стороны и №1-29 нечҰтной стороны переулка Б.Уалиева-2, дома №37-55а нечетной стороны и №38-42 четной стороны улицы Х.Тулкибаева, дома №23-42 нечетной стороны и №30-48 четной стороны улицы А.Дилманова, дома №30-47 четной стороны и №40-52 четной стороны улицы К.Абуова, дома №35-49 нечҰтной стороны и №32-50 чҰтной стороны улицы Е.Хан, дома №33-59 нечҰтной стороны и №38-68 чҰтной стороны улицы Б.Уалиева, дома №33у-61 нечҰтной стороны и №38-66 чҰтной стороны улицы А.Пазылова, Промежуток домов №39-69 нечҰтной стороны проспекта Астана, промежуток домов №114-146 и №1а чҰтной стороны улицы Е.Кошербаева.
Избирательный участок №214.
Центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский городской перинатальный центр женской консультации", улица А.Бокейхана, №60.
Границы: Здание государственного коммунального предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский городской перинатальный центр женской консультации".
Избирательный участок №215.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "М.Шоқай атындағы №187 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Шоқай көшесі, №147.
Шекарасы: Ә.Бөкейхан көшесінен бастап Е.Көшербаев көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Астана даңғылына дейін, Астана даңғылымен Е.Көшербаев көшесінің қиылысынан бастап солтүстік-шығысқа қарай теміржол желісіне дейін, теміржол желісі бойымен солтүстік-батысқа қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін. Ә.Бөкейхан көшесінен бастап оңтүстік-батысқа қарай Е.Көшербаев көшесіне дейін.
Ә.Бөкейхан көшесінің жұп бетіндегі №64а, 64б, 66а, 68, 70, 72а, 74а, 76-96, 98а үйлер аралығы. Б.Мәтенова көшесінің екі бетіндегі №3-67 үйлер, Е.Көшербаев көшесінің тақ беті №103, 111, 115, 117, 121-135, 139, 147-161 үйлер, Б.Ибраева көшесінің екі бетіндегі №1-34 үйлер, Қазалы көшесінің екі бетіндегі
№1-41 үйлер, Қармақшы көшесінің екі бетіндегі №1-31 үйлер, Жалағаш көшесінің екі бетіндегі №1-33 үйлер, Б.Уалиев көшесінің тақ бетіндегі №61-81, №85 үйлер, жұп бетіндегі №70-74, №80-94, №98 үйлер, Шиелі көшесінің екі бетіндегі №1-27 үйлер, Астана даңғылының тақ беті №73- 91, 97, 99, 101, 105, 107, 115, 117, 121, 123, 127, 129, 131 үйлер аралығы. М.Шоқай көшесінің жұп беті №152 - 168, №172 - 184, №188, №190 үйлер, тақ бетіндегі №143, 145, 151, 153, 161, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 181, №187-215, №189а үйлер аралығы. П.Абдрахманов көшесінің жұп бетіндегі №54, 56, 56б, №58-70, №78, №78а, №80, №86- 92 үйлер аралығы, тақ бетіндегі №61, №65-117 үйлер. А.Алтынбеков көшесі жұп беті №8-32 үйлер, тақ бетіндегі №3-31 үйлер, Саулет-1 көшесінің тақ бетіндегі №3- 9, 9а, №11-27 үйлер, жұп бетіндегі №2-34 үйлер, Саулет-2 көшесінің тақ бетіндегі №1-35, жұп бетіндегі №4-28 үйлер. Саулет-3 көшесінің жұп бетіндегі №2, 4, 8, 10, 14, 14а, 16, 18, 18а, 20 үйлер, тақ бетіндегі №7-23 үйлер.
№216 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағадарламалар басқармасының "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгiдегi интернат үйi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, З.Шүкiров көшесi, №91.
Шекарасы: "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағадарламалар басқармасының "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгiдегi интернат үйi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты.
№217 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "Көмекбай Қаракөзов атындағы №235 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шұғыла шағын ауданы, №47.
Шекарасы: Шұғыла шағын ауданындағы №1, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, көп қабатты үйлер.
№218 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №187 имени М.Шокай" Кызылординского городского отдела образования, М.Шокай, №147.
Границы: От улицы А.Бокейхан поулице Е.Кошербаева к юго-востоку до проспекта Астана, по проспекту Астана от перекрҰстка Е.Кушербаева к северо-востоку до железнодорожного узла, по Железнодорожному узлу к северо-западу до улицы А.Бокейхана, от Бокейхана к юго-западу до улицы Е.Кошербаева.
По улице А.Бокейхана дома №64б, 66а, 68, 70, 72а, 74а, 76-96, 98а, по улице Б.Матенова с обеих сторон №3-67, по улице Е.Кошербаева с нечҰтной стороны дома №103, 111, 115, 117, 121-135, 139, 147-161, по Б.Ибраева с обеих сторон №1-34, по улице Казалы с обеих сторон 1-41, по улице Кармакшы с обеих сторон дома №1-31, по улице Джалагаш с обеих сторон дома №1-33, по улице Б.Уалиева по нечетной стороне дома №61-81, 85 и по четной стороне №70-74, 80-94, 98, по улице Шиели с обеих сторон дома №1-27, по проспекту Астана по нечетной стороне №73-91, 97, 99, 101, 105, 107, 115, 117, 121, 123, 127, 129, 131. По улице М.Шокай с чҰтной стороны дома №152-168, 172-184, 188, 190 и №143, 145, 151, 153, 161, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 181, 187-215, 189а. По улице П.Абдрахманова с чҰтной стороны дома №54, 56, 56б, 58-70, 78, 78а, 80, 86-92 и по нечетной №61, 65-117. По улице Алтынбекова с чҰтной стороны №8-32 и не чҰтной стороны №3-31, по микрорайону Саулет-1 по нечетной стороне №3-9, 9а, 11-27 и по четной №2-34. По Саулет-2 по нечетной стороне №1-35, по четной стороне №4-28. По Саулет-3 по четной стороне №2, 4, 8, 10, 14, 14а, 16, 18, 18а, 20 и по нечетной стороне №7-23.
Избирательный участок №216.
Центр: Коммунальное государственное учреждения "Дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа" управление координации занятости и социальных программ Кызылординской области", улица З.Шукурова, №91.
Границы: Здание коммунального государственного учреждения "Дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа" управление координации занятости и социальных программ Кызылординской области".
Избирательный участок №217.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №235 имени Комекбая Каракозова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Шугыла, №47.
Границы: Микрорайон Шугыла многоэтажный дом №1, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок №218.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№7 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шұғыла шағын ауданы, №78.
Шекарасы: Ғ.Мұратбаев және Бұхарбай батыр қиылысынан бастап, Ғ.Мұратбаев көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай, А.Яссауй көшесіне дейін. А.Яссауй көшесі бойымен оңтүстік шығысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін. З.Шүкіров көшесі бойымен оңтүстік батыс Бұхарбай батыр көшесіне дейін. Бұқарбай батыр көшесінің бойымен солтүстік батысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін.
Шұғыла мөлтек ауданындағы 24а, 24б, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 32а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 көп қабатты үйлер.
№219 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "Көмекбай Қаракөзов атындағы №235 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шұғыла шағын ауданы, №47.
Шекарасы: Теміржол желісінен бастап батысқа қарай Төле би көшесімен Бұқарбай батыр көшесіне дейін, Бұқарбай батыр көшесінің бойымен Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесі бойымен теміржол желісіне дейін, теміржол желісімен Төле би көшесіне дейін.
Төле би көшесінің жұп бетіндегі №114-126, 130, 132, 140-146 үйлер аралығы және №144 көп қабатты үй. Береке көшесінің екі бетіндегі №1-15 үйлер, Ж.Бәкішов көшесінің екі бетіндегі №3-26 үйлер, Ж.Сақтағанов көшесі екі бетіндегі №1-12, 13, 15, 17, 19 үйлер. Қ.Яссауи №4, 5, 6, 7 тұйығындағы жер үйлер, Қ.Яссауи көшесінің тақ бетіндегі №25-67, 67а-73 үйлер. Төле би тұйығы, Төле би-3 тұйығындағы жер үйлер. Н.Төреқұлов көшесінің жұп бетіндегі №68а-76, тақ бетіндегі №71-81а-85а-89а, 89б үйлер, А.Садуақасов көшесінің жұп бетіндегі №68-96 үйлер, тақ бетіндегі №57-83 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесінің тақ бетіндегі №107-113, жұп бетіндегі №120-124 үйлер, Ғ.Мүсірепов көшесінің тақ бетіндегі №61-63 үйлер, жұп бетіндегі №52, 60-70 үйлер, Бұқарбай батыр көшесінің тақ бетіндегі №79-85, №85а-113 үйлер, Шұғыла шағын ауданындағы №3, 5, 6, 7 көп қабатты үйлер.
№220 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облыстық денсаулық сақтау басқармасы "Қызылорда облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ғ.Мүсiрепов көшесi, №75.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы "Қызылорда облыстық денсаулық сақтау басқармасы "Қызылорда облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнің ғимараты.
№221 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№189 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Белкөл кентi, нөмiрсiз.
Шекарасы: М.Есмаханов көшесiнiң екi бетiндегi №1-62 үйлер аралығы, Т.Абуов көшесiнiң екi бетiндегi №1-40 үйлер аралығы, 3 линия көшесiнiң екi бетiндегi №39-62 үйлер аралығы, 1 линия тұйығындағы №51-62 үйлер аралығы, Зеленая көшесiнiң екi бетiндегi №1-23 үйлер аралығы, К.Шахаманов көшесiнiң екi бетiндегi №1-12 үйлер аралығы, С.Ыбырайұлы көшесiнiң екi бетiндегi №1-13 үйлер аралығы, Путейцев тұйығының екi бетiндегi №1-10 үйлер аралығы, Қ.Әбдiқадiров көшесiнiң екi бетiндегi №1-22 үйлер аралығы мен нөмiрсiз қырық сегiз үй, Белкөл кентiндегi №1, 11, 12, 12а көп қабатты үйлер, №1-6 кварталдардағы үйлер.
№222 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда облысының бiлiм басқармасының М.Ықсанов атындағы "Қызылорда политехникалық колледжi" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Жiбек жолы көшесi, №2а.
Шекарасы: Жібек жолы көшесімен Қойсары батыр көшелерінің қиылысынан бастап, Қойсары батыр көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай Ш.Абдуллаев көшесіне дейін, Ш.Абдуллаев көшесі бойымен шығысқа қарай С.Бейбарыс көшесіне дейін, С.Бейбарыс көшесі бойымен оңтүстік батысқа қарай Саяхат-25 көшесі бойымен Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен жағалай оңтүстік батысқа қарай Қараша көшесіне дейін, Қараша көшесінің бойындағы көп қабатты үйлерді ала отырып Сыр ана көшесіне дейін. Сыр ана көшесінен шығысқа қарай Жібек жолы көшесіне дейін. Жібек жолы көшесінің бойымен солтүстік батысқа қарай Қойсары батыр көшесіне дейін.
Қойсары батыр көшесінің жұп бетіндегі үйлер, Ш.Абдуллаев көшесінің тақ бетіндегі №1-29, Сәулет-28 көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-32, Сәулет №29 тақ бетіндегі №1-29, жұп бетіндегі №2-28, Сәулет №30 жұп бетіндегі №2-30, тақ бетіндегі №1-27, Сәулет №31 жұп бетіндегі № 2-28, тақ бетіндегі №1-27, Сәулет № 32 көшесінің жұп бетіндегі №2-50, тақ бетіндегі 1-49, Сәулет-33 көшесінің жұп бетіндегі №2-50, тақ бетіндегі №1-51 үйлер аралығы, Сәулет-34 көшесінің жұп бетіндегі №2-52, тақ бетіндегі №1-47 үйлер аралығы, Сәулет-35 көшесінің жұп бетіндегі №2-48 үйлер аралығы, Сәулет-36 көшесінің жұп бетіндегі №4-14, тақ бетіндегі №1-9 үйлер аралығы, Сәулет-37 көшесінің жұп бетіндегі №2-10, тақ бетіндегі №1-9 үйлер аралығы, Сәулет-38 көшесінің жұп бетіндегі №6-8, тақ бетіндегі №3-23 үйлер аралығы, Жібек жолы көшесіндегі №2б көп кабатты үй, Оңтүстік промзонада орналасқан №1-5 көп қабатты үйлер аралығы және
№2а көп қабатты үй, Оңтүстік өндірістік аумақ көшесінің жұп бетіндегі №24-38, тақ бетіндегі №1-7 үйлер аралығы, Астана шағын ауданындағы №1-13 көп қабатты үйлер аралығы және Жастар үйі.
№223 сайлау учаскесі.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №7" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Шугыла, №78.
Границы: От прекрҰстка улиц Бухарбай батыра и Г.Муратбаева по улице Г.Муратбаева к северо-востоку до улицы А.Яссауи, по улице А.Яссауи к юго-востоку до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова к юго-западу до улицы Бухарбай батыра, по улице Бухарбай батыра к северо-западу до улицы Муратбаева. В микрорайоне Шугыла многоэтажные дома №24а, 24б, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 32а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Избирательный участок №219.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №235 имени Комекбая Каракозова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Шугыла, №47.
Границы: По железнодорожному узлу к западу по улице Толе би до улицы Бухарбай батыра, от улицы Бухарбай батыра до улицы Г.Муратбаева, от улицы Г.Муратбаева до железнодорожного узла, от железнодорожного узла до улицы Толе би.
По улицы Толе би с чҰтной стороны дома №114-126, 130, 132, 140-146 и многоэтажный дом №144. По улице Береке с обеих сторон дома №1-15, по улице Ж.Бекишова с обеих сторон №3-26, по улице Ж.Сактаганова с обеих сторон дома №1-12, 13, 15, 17,19, по переулку К.Яссауи частные дома №4, 5, 6, 7, по улице К.Яссауи с нечҰтной стороны дома №25-67, 67а-73, по переулку Толе би и Толе-би-3 частные дома, по улице Н.Торекулова с чҰтной стороны №68а-76 и с нечҰтной стороны №71-81а-89а, 89б, по улице А.Садуакасова с чҰтной стороны дома №68-96 и с нечҰтной стороны №57-83, по улице Алтынсарина с нечҰтной стороны №107-113 и с чҰтной стороны №120-124, по улице Г.Мусрепова с нечҰтной стороны №61-63 и с чҰтной стороны №52, 60-70, по улице Бухарбай батыра с нечҰтной стороны №79-85, №85а-113 по микрорайону Шугыла многоэтажные дома №3, 5, 6, 7.
Избирательный участок №220.
Центр: Государственное коммунальное учреждение "Кызылординская областная инфекционная больница" управление здравоохранения Кызылординской области", улица Г.Мусрепова №75.
Границы: Здание государственного коммунального учреждения "Кызылординская областная инфекционная больница" управление здравоохранения Кызылординской области".
Избирательный участок №221.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №189" Кызылординского городского отдела образования, поселок Белкуль без номера
Границы: По обе стороны улицы М.Есмаханова дома №1-62, по обе стороны улицы Абуова №1-40, по обе стороны улицы 3-линейная дома №39-62, по переулку 1-линейная №51-62, по обе стороны улицы Зеленая дом №1-23, по обе стороны улицы К.Шахманова дома №1-12, по обе стороны улицы С.Ибрайулы дома №1-13, по обе стороны переулка Путейцев дома №1-10, по обе стороны улицы К.Абдикадирова дома №1-22 и сорок восемь домов без номера дома, по поселку Белкуль многоэтажные дома №1, 11, 12, 12а и кварталы №1-6.
Избирательный участок №222.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский политехнический колледж" управления образования Кызылординской области", улица Жибек жолы, №2а.
Границы: На пересечении улиц Жибек жолы и Койсары батыра по улице Койсары батыра по северо-востоку до улицы Ш.Абдуллаева, по улице Ш.Абдуллаева к востоку до улицы С.Бейбарыс, по улицы Бейбарыс по юго-западу, далее по улице Саяхат-25 до канала Кызылжарма, по каналу Кызылжарма по юго-западу до улицы Караша, по улице Караша, включая многоэтажные дома, до улицы Сыр-Ана. По улице Сыр-Ана к востоку до улицы Жибек жолы. По улице Жибек жолы к северо-западу до улицы Койсары батыра.
Дома по четной стороне улицы Койсары, по улице Абдуллаева с нечетной стороны №1-29, по Саулет-28 с нечетной №1-2 и с четной №2-32, по Саулет-29 с нечетной №1-29 и с четной №2-28, по Саулет-30 с четной №2-30 и с нечетной №1-27, Саулет-31 с четной №2-28 и с нечетной №1-27, по Саулет-32 с четной №2-50 и с нечетной №1-49, по Саулет-33 с четной №2-50 и с нечетной №1-51, Саулет-34 по четной №2-52 по нечетной №1-47, Саулет-35 по четной №2-48, Саулет-36 по четной №4-14, по нечетной №1-9, Саулет-37 по четной №2-10 и с нечетной №1-9, Саулет-38 по четной №6-8 и по нечетной №3-23, Жибек жолы многоэтажный дом №2б, многоэтажные дома на Южной промзоне №1-5 и дом №2а, южный район промзоны четная сторона №24-38 и нечетная №1-7, многоэтажные дома микрорайон Астана дома №1-13 и дом Молодежи.
Избирательный участок №223.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№172 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасбөгет кенті, О.Сейітпенбеов көшесі №54а.
Шекарасы: А.Құнанбаев көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай Тасбөгет шекарасына дейін. Тасбөгет шекарасы бойымен оңтүстік-шығысқа қарай қорғаныс бекетіне дейін. Қорғаныс бекеті бойымен солтүстік-батысқа қарай Ә.Сапарбаев көшесіне дейін. Ә.Сапарбаев көшесі бойымен солтүстік-батысқа қарай Қ.Исмайлов көшесіне дейін. Қ.Исмайлов көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай О.Сейітпенбетов көшесіне дейін. О.Сейітпенбетов көшесі бойымен солтүстік-батысқа қарай А.Құнанбаев көшесіне дейін.
О.Сейітпенбетов көшесі тақ бетіндегі №1-31, жұп бетіндегі №6-48 үйлер, Қ.Әбенов көшесі жұп бетіндегі №2-18, тақ бетіндегі №5-167 үйлер, А.Құнанбаев көшесінің жұп бетіндегі №166-256 үйлер, С.Сейфуллин көшесі тақ бетіндегі №153-219, жұп бетіндегі №176-262 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесінің жұп бетіндегі №156-306, тақ бетіндегі №181-267 үйлер, Ж.Махамбетов көшесі тақ бетіндегі №91а-191, жұп бетіндегі №94а-194 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесінің тақ бетіндегі №147-227, жұп бетіндегі №1/2-220 үйлер, Н.Өткелбаев көшесінің тақ бетіндегі №127-227, жұп бетіндегі №186-999б үйлер, Ә.Жангелдин көшесінің тақ бетіндегі №153, 195, жұп бетіндегі №142-262 үйлер, Ж.Жанкин көшесінің тақ бетіндегі №163-183, жұп бетіндегі №166-242 үйлер, Ж.Әбілхасымов көшесінің тақ бетіндегі №95-187, жұп бетіндегі №92-187 үйлер, Т.Батыршаев көшесі тақ бетіндегі №137-149, жұп бетіндегі №68-150 үйлер, Қ.Исмайлов көшесінің тақ бетіндегі №59-161, жұп бетіндегі №60-188 үйлер, Сырдария көшесінің тақ бетіндегі №37-153, жұп бетіндегі №40-54 үйлер, Е.Ертуғанов көшесінің тақ бетіндегі №53-135, жұп бетіндегі №28-218 үйлер, С.Оразбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-123а, жұп бетіндегі №2-152 үйлер, Сарыарқа көшесінің жұп бетіндегі №2а-30а, тақ бетіндегі №3-39 үйлер, Қ.Юсупов көшесінің тақ бетіндегі №129-44, жұп бетіндегі №22а-80а үйлер, Ә.Жалғасбаев көшесінің жұп бетіндегі №14-66, тақ бетіндегі №27-71 үйлер, С.Шажанбаев көшесінің жұп бетіндегі №94-6, тақ бетіндегі №89-33 үйлер, К.Байдаулетов көшесіндегі №52, 63 үйлер және нөмірсіз үш үй, Қ.Тілеубергенов көшесінің жұп бетіндегі №14-102, тақ бетіндегі №17-127 үйлер аралығы. №11 көшедегі №38 үй және нөмірсіз екі үй.
№224 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№176 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасбөгет кенті, Ғ.Мұратбаев көшесі, №2.
Шекарасы: М.Шоқай көшесімен Ш.Есенов көшесінің қиылысынан бастап, Ш.Есенов көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай қорғаныс бекетіне дейін. Қорғаныс бекетінің бойымен солтүстік-батысқа қарай су торабына дейін, су торабынан Амангелді көшесінің бойымен (қоспай) солтүстікке қарай С.Майқанова көшесіне дейін. С.Майқанова көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін. М.Шоқай көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін.
М.Шоқай көшесінің тақ бетіндегі №1-11 үйлер, жұп бетіндегі №2-34, 50, 52, 54, 56 үйлер аралығы, С.Майқанова көшесінің тақ бетіндегі №1-11 үйлер, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесіндегі №1-37, 47, 49 үйлермен №18, 20, 22 көп қабатты үйлер, Гидроузел елді мекеніндегі №1-21 үйлер аралығы, Тәуелсіздік көшесінің тақ бетіндегі №1-5, 5а, 7, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19 үйлер, жұп бетіндегі №2-4, 4а, 6-10, 10а, 12, 12а-20, үйлер аралығы, Абай көшесінің тақ бетіндегі №1-45, 45а, 47, 49 үйлер, жұп бетіндегі №2-40, 40а, 42-50 үйлер аралығы, С.Сейфуллин көшесінің тақ бетіндегі №1-23, 23а, 25-63 үйлер, жұп бетіндегі №2-30, 30а, 32-72 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-83 үйлер, жұп бетіндегі №2-34, 34а, 36-72 үйлер аралығы, Ж.Махамбетов көшесінің тақ бетіндегі №1-61 үйлер, жұп бетіндегі № 2-60 үйлер аралығы, Ә.Молдағұлова көшесінің тақ бетіндегі №1-91 үйлер аралығы және жұп бетіндегі №2-70 үйлер аралығы, Н.Өткелбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-73 үйлер, жұп бетіндегі 2-56а үйлер аралығы, Ә.Жанкелдин көшесінің тақ бетіндегі №1-57а үйлер, жұп бетіндегі №2-24, 38а, 48а үйлер аралығы, А.Жанкин көшесінің тақ бетіндегі №3-43, 47а, 55а, 57 үйлер, жұп бетіндегі №2-40а үйлер аралығы, Ж.Әбілқасымов көшесінің тақ бетіндегі №1-61 үйлер, жұп бетіндегі №2-54 үйлер аралығы, Т.Батыршаев көшесінің тақ бетіндегі №1-31 үйлер, жұп бетіндегі №2-32 үйлер аралығы, Қ.Исмайлов көшесінің екі бетіндегі №1а, 3, 3а, 26а, 34а нөмірсіз үйлер.
№225 сайлау учаскесі.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №172" Кызылординского городского отдела образования, посҰлок Тасбугет, улица О.Сейтпенбетова №54а.
Границы: Начиная с улицы А.Кунанбаева к северу-востоку до границы Тасбугета. От границы Тасбугета к юго-востоку до защитной дамбы. От защитной дамбы на северо-запад до улицы Сапарбаева.
По улице Сапарбаева на северо-запад до улицы К.Исмаилова. От улицы К.Исмаилова на севера-восток до улицы О.Сейтпенбетова. От улицы О.Сейтпенбетова на северо-запад до улицы А.Кунанбаева. Нечетная сторона улицы О.Сейтпентова дома №1-31 и четная сторона дома №6-48, улица К.Абенова четная сторона №2-18 и нечетная сторона дома №5-167, четная сторона улицы А.Кунанбаева дома №166-256, нечетная сторона улицы С.Сейфуллина дома №153-219 и четная сторона дома №176-262, четная сторона улицы Г.Муратбаева дома №156-306 и нечетная сторона дома №181-267, нечетная сторона улицы Ж.Маханбетова дома №91а-191 и четная сторона дома №94а-194, нечетная сторона улицы А.Молдагуловой дома №147-227 и четная сторона дома №1/2-220, нечетная сторона улицы Н.Откелбаева дома №127-227 и четная сторона дома №186-999б, нечетная сторона улицы А.Жангельдина дома №153-195 и четная сторона дома №142-262, нечетная сторона улицы Ж.Жанкина дома №163-183 и четная сторона дома №166-242, нечетная сторона улицы Ж.Абилькасымова дома №95-187 и четная сторона дома №92-186, нечетная сторона улицы Т.Батыршаева дома №137-149 и четная сторона дома №68-150, нечетная сторона улицы К.Исмаилова дома №59-161 и четная сторона дома №60-188, нечетная сторона улицы Сырдария дома №37-153 и четная сторона дома №40-54, нечетная сторона улицы Е.Ертоганова дома №53-135 и четная сторона дома №28-218, нечетная сторона улицы С.Оразбаева дома №1-123а и четная сторона дома №2-152, четная сторона улицы Сарыарка дома №2а-30а и нечетная сторона дома №3-39, нечетная сторона улицы К.Юсупова дома №129-44 и четная сторона дома №22а-80а, четная сторона улицы А.Жалгасбаева дома №14-66 и нечетная сторона дома №27-71, четная сторона улицы С.Шажанбаева дома №94-6 и нечетная сторона дома №89-33, улица К.Багдаулетова дома №52, 63 и три дома без номера, четная сторона улицы К.Тилеубергенова дома №14-102 и нечетная сторона дома №17-127. На улице № 11 дом №38 и два дома без номера.
Избирательный участок №224.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №176" Кызылординского городского отдела образования, Тасбогет, улица Г.Муратбаева, №2.
Границы: начиная с пересечения улиц Ш.Есенова и М.Шокая по улице Ш.Есенова на юго-восток до защитной дамбы. От защитной дамбы на северо-запад до водного узла, от водного узла по улице Амангелды (не включая) к северу до улицы С.Майкановой, по улице С.Майкановой на юго-восток доулицы М.Шокай. По улице М.Шокай на северо-восток до улицы Ш.Есенова.
По улице М.Шокай дома по нечҰтной стороне №1-11 и по чҰтной стороне №2-34, 50, 52, 54, 56. По нечҰтной стороне с улицы С.Майкановой дома №1-11, по чҰтной стороне дома №2-22, по улице Ш.Есенова дома №1-37, 47, 49 и многоэтажные дома №18, 20, 22. В населенном пункте Гидроузел дома №1-21, по улице Независимости с нечетной стороны дома №1-5, 5а, 7, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19 и с четной стороны №2-4, 4а, 6-10, 10а, 12, 12а-20. По улице Абая с нечетной стороны дома №1-45, 45а, 47, 49 и с четной стороны №2-40, 40а,42-50. По улице С.Сейфулина дома по нечҰтной стороне №1-23, 23а, 25-63 и по чҰтной стороне №2-30, 30а, 32-72. По нечетной стороне улицы Г.Муратбаева дома №1-83 и по четной стороне дома №2-34, 34а, 36-72. По нечетной стороне улицы Ж.Маханбетова дома №1-61 и четной стороне дома №2-60, по нечетной стороне улицы А.Молдагуловой дома № 1-91 и четной стороне дома №2-70, по улице Н.Откельбаева дома по нечҰтной стороне №1-73 и по чҰтной стороне №2-56а, по улице А.Жангельдина дома по нечҰтной стороне №1-57а, по чҰтной стороне №2-24, 38а, 48а, по улице А.Жанкина по нечҰтной стороне дома №3-43, 7а, 55а, 57 и по чҰтной стороне №2-40а, по улице Ж.Абилькасымова по нечҰтной стороне дома №1-61 и по чҰтной стороне №2-54, по улице Т.Батыршаева дома по нечҰтной стороне №1-31 и по чҰтной стороне №2-32, по обе стороны улицы К.Исмаилова дома №1а, 3, 3а, 26а, 34а и дома без номера.
Избирательный участок №225.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№11 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасбөгет кенті, З.Шүкіров көшесі, №1.
Шекарасы: Жанқожа көшесі бойымен оңтүстік шығысқа қарай Абай көшесіне дейін, Абай көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналы бойымен оңтүстік батысқа қарай Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесін Қ.Баймағанбетов көшесіне дейін, Қ.Баймағанбетовтен оңтүстік шығысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін, З.Шүкіров көшесінен оңтүстік батысқа қарай Жанқожа көшесіне дейін.
З.Жүнісбаев көшесінің екі бетіндегі №8-39 үйлер. З.Шүкіров көшесінің екі бетіндегі №1-78 үйлер. С.Мауленов көшесінің екі бетіндегі №1-10 үйлер.А.Бекқоджаев көшесі №1-10 үйлер. М.Маметова көшесі №1-31 үйлер. М.Шоқай көшесінің жұп бетіндегі №28 үй, №172 үйлер, тақ бетіндегі №19-181 үйлер. Тәуелсіздік көшесінің тақ бетіндегі №21-141 үйлер, жұп бетіндегі №30-140 үйлер. Абай көшесінің тақ бетіндегі №69-220 үйлер. Жанқожа батыр көшесінің №20-24 үйлер. Қ.Баймағанбетов көшесіндегі тақ бетіндегі №1-20 үйлер аралығы және көп қабатты №7а үй, жұп бетіндегі №2-18 үйлер. Ә.Сапарбай көшесінің тақ бетіндегі №1,1а үйлер және жұп бетіндегі №2-4 үйлер. Ж.Бәкішев көшесіндегі №1-3 үйлер. Қ.Ешмаханов көшесінің жұп бетіндегі №2-18 және тақ бетіндегі №1-19 үйлер аралығы және №149 үй. Қ.Әбенов көшесінің жұп бетіндегі №2-16 және тақ бетіндегі №1-7, 25 үйлер. Абай тұйығындағы №159, 165, 163, 167 үйлер. М.Абдраманов көшесінің екі бетіндегі №1-10 үйлер және №167, 169, 171, 172 үйлер. Ж.Дүйсенов көшесінің жұп бетіндегі №10, 18, 20, 22 үйлер, тақ бетіндегі №1, 3, 11, 17, 19, 165 үйлер.
№226 сайлау учаскесі.
Орталығы: С.Майқанова атындағы мәдениет үйі, Тасбөгет кенті, Ш.Есенов көшесі, №5.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесінен бастап солтүстік шығысқа қарай А.Иманов көшесінің бойымен Жанқожа батыр көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесіне бастап оңтүстік шығысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін, З.Шүкіров көшесінен бастап солтүстік шығысқа қарай Қ.Баймағанбетов көшесіне дейін, Қ.Баймағанбетов көшесінен солтүстік-батысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін. А.Иманов көшесінен бастап солтүстік шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналының бойымен оңтүстік батысқа қарай Су торабына дейін. Су торабынан А.Иманов көшесінің бойымен солтүстікке қарай С.Майқанова көшесіне дейін. С.Майқанова көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін. М.Шоқай көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін. Ш.Есенов көшесінің бойымен солтүстік батысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін.
Е.Жүнісбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-3, жұп бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, А.Иманов көшесінің екі бетіндегі №1-107 жер үйлер, Е.Бозғұлов көшесіндегі №1-13 көп қабатты жаңа үйлер және №3-6, 60-70а көп қабатты көне үйлер аралығы, С.Мықанов көшесінің тақ бетіндегі №1-43, жұп бетіндегі №2-56 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесіндегі №2, 4, 6, 10, 38, 40, 42, 44 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесінің тақ бетіндегі № 1-23а, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы, М.Көпірбаев тұйығының тақ бетіндегі №1-5, жұп бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, "Наурыз" шағын ауданындағы №1-5, 6а, 13, 18-32, 34, 40, 78, 80 көп қабатты үйлер. "Мелиоратор", "Обоводнитель", "Сантехник","Рахат", "СПМК-52", "СПМК-66", "Аэропорт", "Тепловик" саяжайларында орналасқан үйлер.
№227 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №11" Кызылординского городского отдела образования, посҰлок Тасбогет, улица З.Шукурова, №1.
Границы: По улице Жанкожа батыра к юго-востоку до улицы Абая, улица Абая на северо-восток до канала Кызылжарма, от канала Кызылжарма на юго-запад до улицы Амангельды, от улицы Амангельды до улицы К.Баймаганбетова, от улицы К.Баймаганбетова на юго-восток до улицы З.Шукурова, от улицы З.Шукурова на юго-запад до улицы Жанкожа батыра.
По обе стороны улицы З.Жунусбаева дома №8-39. По обе стороны улицы З.Шукурова дома №1-78, по обе стороны улицы С.Мауленова дома №1-10. По улице А.Беккожаева дома №1-10. По улице М.Маметова дома №1-31. По четной стороне улицы М.Шокая дома №28-172 и по нечетной стороне дома №19-181. С нечетной стороны улицы Независимости дома №21-141, четная сторона дома №30-140. С нечетной стороны улицы Абая дома №69-220. По улице Жанкожа батыра дома №20-24. С нечетной стороны улицы Баймаганбетова дома №1-20, многоэтажные дома №7а и четной стороны №2-18. С нечетной стороны улицы С.Сапарбаева дома №1, 1а и многоэтажные дома №2-4. По улице Ж.Бакишева дома №1-3. С четной стороны улицы К.Ешмаханова дома №2-18 и нечетной стороны дома №1-19, также дом №149. С четной стороны улицы К.Абенова дома №2-16 и нечетной стороны дома №1-7, 25. По переулку Абая дома №159, 165, 163, 167. По обе стороны улицы М.Абдраманова дома №1-10 и дома №167, 169, 171, 172. С четной стороны улицы Ж.Дуйсенова дома №10, 18, 20, 22 и нечетной стороны дома №1, 3, 11, 17, 19,165.
Избирательный участок №226.
Центр: Дом культуры имени С.Майкановой, поселок Тасбугет, улица Ш.Есенова, №5.
Границы: От улицы Ш.Есенова к северо-востоку по улице А.Иманова до улицы Жанкожа батыра, от улицы Жанкожа батыра к юго-востоку до улицы З.Шукурова. От улицы З.Шукурова к северо-востоку до улицы К.Баймаганбетова, от улицы К.Баймаганбетова к северо-западу до улицы А.Иманова. От улицы А.Иманова к северо-востоку до канала Кызылжарма, по каналу Кызылжарма к юго-западу до гидроузла. От гидроузла по улице А.Иманова к северу до улицы С.Майкановой, по улице С.Майкановой к юго-востоку до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай к северо-востоку до улицы Ш.Есенова, по улице Ш.Есенова к северо-западу до улицы З.Шукурова.
Промежуток домов №1-3 нечҰтной стороны и №2-6 чҰтной стороны улицы Е.Жунисбаева, частные дома №1-107 по обе стороны улицы А.Иманова, по улице Е.Бозгулова дома №1-13 и новые многоэтажные дома, также промежуток старых многоэтажных домов №3-6, №60-70а. С нечҰтной стороны улицы С.Майкановой дома №1-43 и четной стороны дома №2-56, по улице Ш.Есенова промежуток домов №2, 4, 6, 10, 38, 40, 42, 44. По улице Жанкожа батыра с нечҰтной стороны дома №1-23а и чҰтной стороны дома №2-24. С нечҰтной стороны дома №1-5 и дома №2-6 чҰтной стороны переулка М.Копирбаева. Многоэтажные дома №1-5, 6а, 13, №18-32, 34, 40, 78, 80, также дома №1-5 нечҰтной стороны и №18-32 чҰтной стороны микрорайона "Наурыз". Дома дачного района "Мелиоратор", "Обводнитель", "Сантехник", "Рахат", "СПМК-52", "СПМК-66", "Аэропорт", "Тепловик".
Избирательный участок №227.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№143 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аксуат ауылдық округi, Ж.Махамбетов ауылы, Абай көшесi, №10.
Шекарасы: Ақсуат ауылдық округi, Ж.Махамбетов ауылы.
№228 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№218 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақжарма ауылдық округi, Ақжарма ауылы, Ә.Молдағұлова көшесi, №10.
Шекарасы: Ақжарма ауылдық округi, Ақжарма ауылы және Гидроузел учаскесiнiң тұрғын үйлерi.
№229 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№215 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақжарма ауылдық округi, Талдыарал елдi мекенi.
Шекарасы: Ақжарма ауылдық округi, Талдыарал, Қубас және Қалғандария елдi мекендерi.
№230 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қазақ республикалық лепрозорийi, Ақжарма ауылдық округi, Талдыарал елдi мекенi.
Шекарасы: Қазақ республикалық лепрозорийi ғимараты.
№231 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қосышыңырау ауылдық округi, Абай мәдениет үйi, Абай ауылы, Бейбiтшiлiк көшесi, №22.
Шекарасы: Қосшыңырау ауылдық округi, Абай және Досан ауылдары.
№232 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "А.Хангелдин атындағы №179 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарауылтөбе ауылдық округi, Қарауылтөбе ауылы.
Шекарасы: Қарауылтөбе ауылдық округi.
№233 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№39 Қызылөзек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек ауылы, Абылайхан, №61.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек ауылы.
№234 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№178 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Талсуат ауылдық округi, Талсуат елдi мекенi, Құнанбаев көшесi, №46.
Шекарасы: Талсуат ауылдық округi, Талсуат, Геолог және 11 разъезд елдi мекендерi және "Строитель", "Дружба", "Бозыарқаш", "Прудхоз-Жулдыз" саяжайлары.
№235 сайлау учаскесi.
Орталығы: №169/1 ЗК, Төле би көшесi, №112.
Шекарасы: ЗК №169/1 мекемесi.
№236 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№145 Бірқазан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бiрқазан станциясы.
Шекарасы: Бiрқазан ауылы және Көкжиде разъездi.
№237 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№11 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасбөгет кенті, З.Шүкіров көшесі, №1.
Шекарасы: Жанқожа батыр көшесі бойымен оңтүстік шығысқа қарай Абай көшесіне дейін, Абай көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай О.Сейтпенбетов көшесіне дейін. О.Сейтпенбетов көшесінен оңтүстік шығысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін. Ғ.Мұратбаев көшесі бойымен оңтүстік батысқа қарай Қ.Сапарбаев көшесіне дейін, Қ.Сапарбаев көшесінен оңтүстік шығысқа қарай Ә.Молдағұлова көшесіне дейін. Молдағұлова көшесінен оңтүстік батысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін. Ш.Есенов көшесі бойымен солтүстік батысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін. М.Шоқай көшесінен оңтүстік батысқа қарай Наурыз шағын ауданындағы көп қабатты үйлерді қосып солтүстік батысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін, Ш.Есенов көшесінен оңтүстік батысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесінен солтүстік шығысқа қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін.
Абай көшесінің жұп бетіндегі №42-166 үйлер, тақ бетіндегі №55-67 үйлер. С.Сейфуллин көшесінің тақ бетіндегі №23-189 үйлер, жұп бетіндегі №74-200а үйлер. Ғ.Мұратбаев көшесінің жұп бетіндегі №116-244а үйлер, тақ бетіндегі №39-179 үйлер. Ә.Молдағұлова көшесінің жұп бетіндегі №2, 3 көп қабатты үйлер және №40-134 үйлер, тақ бетіндегі №39 көп қабатты үй мен №145 үйлер. Ж.Маханбетов көшесінің тақ бетіндегі №63-95 үйлер, жұп бетіндегі №44-94 үйлер. Қ.Баймағанбетов көшесінің жұп бетіндегі №20-42 үйлер және тақ бетіндегі №27-91 үйлер. Тәуелсіздік көшесінің тақ бетіндегі №19, 19а үйлер және жұп бетіндегі №20-28 үйлер. Тасарық мөлтек ауданындағы №2-7, 7а, 8-15, 23, 26/2, 28, 30, 31, 34а көп қабатты үйлер. М.Шоқай көшесінің тақ бетіндегі №15-17 үйлер, жұп бетіндегі №22-26 үйлер және №18, 18а, 20 көп қабатты үйлер. Ж.Бәкішов көшесінде екі бетінде №5-9 үйлер. Рахмет жырау көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер. Жанқожа батыр көшесінің тақ бетіндегі №21, 23, 25 көп қабатты және №27-31 жеке үйлер, жұп бетіндегі №26-44 үйлер. Наурыз мөлтек ауданындағы №7-11, 11а, 14, 15, 17-19 көп қабатты үйлер.
№238 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда қалалық туберкулезге қарсы диспансер" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Тасбөгет кентi, Есенов көшесi, №19.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда қалалық туберкулезге қарсы диспансер" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнің ғимараты.
№239 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №143" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Аксуат, село Ж.Махамбетова, улица Абая, №10.
Границы: Сельский округ Аксуат, село Ж.Махамбетова.
Избирательный участок №228.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №218" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Акжарма, село Акжарма, улица А.Молдагуловой, №10.
Границы: Сельский округ Акжарма, село Акжарма и жилой массив Гидроузел.
Избирательный участок №229.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №215" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Акжарма, населенный пункт Талдыарал.
Границы: Сельский округ Акжарма, населенные пункты Талдыарал, Кубас и Калгандария.
Избирательный участок №230.
Центр: Казахский республиканский лепрозорий, сельский округ Акжарма, населенный пункт Талдыарал.
Границы: Здание Казахского республиканского лепрозория.
Избирательный участок №231.
Центр: Сельский округ Косшынырау, дом культуры Абая, село Абая, улица Бейбитшилик, №22.
Границы: Сельский округ Косшынырау, село Абай и Досан.
Избирательный участок №232.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №179 имени А.Хангелдина" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Караултобе, село Караултобе.
Границы: Сельский округ Караултобе.
Избирательный участок №233.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №39 Кызылозек" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Кызылозек, село Караозек, улица Абылайхан, №61.
Границы: Сельский округ Кызылозек, село Караозек.
Избирательный участок №234.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №178" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Талсуат, улица Кунанбаева, №46.
Границы: Сельский округ Талсуат, населенные пункты Талсуат, Геолог, 11 разъезд и дачные садоводства "Строитель", "Дружба", "Бозыаркаш", "Прудхоз-Жулдыз".
Избирательный участок №235.
Центр: №169/1 ЗК, улица Толе би, №112.
Границы: Учреждение №169/1 ЗК.
Избирательный участок №236.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №145 Бирказан" Кызылординского городского отдела образования, станция Бирказан.
Границы: Село Бирказан и разъезд Кокжиде.
Избирательный участок №237.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №11" Кызылординского городского отдела образования, округ Тасбугет, улица З. Шукурова.
Границы: по улице Жанкожа батыра на юго-восток до улицы Абая, по улице Абая на северо-восток до улицы О.Сейтпенбетова. По улице О.Сейтпенбетова на юго-восток до улицы Г.Муратбаева. По улице Г.Муратбаева на юго-запад до улицы К.Сапарбаева. По улице К. Сапарбаева на юго-восток до улицы А.Молдагуловой. По улице А.Молдагуловой на юго-запад до улицы Ш.Есенова. По улице Ш.Есенова на севера-запад до улицы М.Шокай. По улице М.Шокай на юго-запад, включая многоэтажные дома микрорайона Наурыз и на северо-запад до улицы Есенова, по улице Есенова на юго-запад до улицы А.Иманова. По улице Иманова на северо-восток до улицы Жанкожа батыра.
По четной стороне улицы Абая дома №42-160, по нечетной стороне дома №55-67. По нечетной стороне улицы С.Сейфуллина дома №23-189, по четной стороне дома №74-200а, по четной стороне улицы Г.Муратбаева дома №116-224а, по нечетной стороне дома №39-179. По четной стороне улицы А.Молдагуловой многоэтажные дома №2, 3, также дома №40-134 и по нечетной стороне многоэтажные дома №139 и №145. По нечетной стороне улицы Ж.Маханбетова дома №63-95, по четной стороне дома №44-94. По четной стороне улицы К.Баймаганбетова дома №20-42 и по нечетной стороне дома №27-91. По нечетной стороне улицы Независимости дома №19, 19а и по четной стороне дома №20-28. Микрорайон Тасарык многоэтажные дома №2-7, 7а, 8-15, 23, 26/2, 28, 30, 31,34а. По нечетной стороне улицы М.Шокая дома №15-17, четной стороне улицы дома №22-26 и многоэтажные дома №18, 18а, 20. По обе стороны улицы Ж.Бакишева дома №5-9. По обе стороны улицы Рахмет жырау дома №1-20. По нечетной стороне улицы Жанкожа батыра многоэтажные дома №21, 23, 25 и частные дома №27-31, по четной стороне дома №26-4. Многоэтажные дома в микрорайоне Наурыз дома №7-11, 11а, 14, 15, №17-19.
Избирательный участок №238.
Центр: "Управление здравоохранения Кызылординской области государственное коммунальное учреждения "Кызылординский городской противотуберкулезный диспансер", поселок Тасбугет, улица Есенова, №19.
Границы: Здание "Управление здравоохранения Кызылординской области государственного коммунального учреждения "Кызылординский городской противотуберкулезный диспансер".
Избирательный участок №239.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№128 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек станциясы, 1 учаске.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек темiржол станциясы.
№240 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№175 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кызылөзек ауылдық округi, Айнакөл елдi мекенi.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округi, Айнакөл елдi мекенi.
№241 сайлау учаскесi.
Орталығы: №2019 әскери бөлiмi, Жiбек жолы көшесi, нөмiрсiз.
Шекарасы: №2019 әскери бөлiмi.
№242 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық орталығы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны, З.Шүкiров көшесi, №7.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық орталығы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорнының ғимараты.
№243 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған сыныптары бар "Мұрагер" мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Түркістан көшесі №54.
Шекарасы: Астана даңғылынан бастап оңтүстікке қарай Темір жолға дейін, Темір жол бойымен батысқа қарай С.Бейбарыс көшесіне дейін, С.Бейбарыс көшесіненің бойымен оңтүстік-батысқа қарай Е.Көшербаев көшесіне дейін Е.Көшербаев көшесіне көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай Қарабура көшесіне дейін. Қарабура көшесінің бойымен солтүстік-батысқа қарай Жеңіс көшесіне дейінгі аралық, Жеңіс көшесінің бойымен шығысқа қарай Астана даңғылына дейін.
Астана даңғылығындағы жұп бетіндегі №46-94 үйлер аралығы, М.Шоқай тақ бетіндегі №217-277 үйлер, жұп бетіндегі №194-256 үйлер аралығы, Ж. Әбдрашев көшесінің тақ бетіндегі №1-45, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, Көшербаев көшесінің жұп бетіндегі №148-194, тақ бетіндегі №163-217 үйлер аралығы, Жеңіс көшесінің тақ бетіндегі №141-191 үйлер аралығы, Ж.Беккожаев көшесіндегі тақ бетіндегі №55-67 үйлер, жұп бетіндегі №108-150 үйлер аралығы, Х.Сыздыков көшесінің жұп бетіндегі №2-40, тақ бетіндегі №1-39 үйлер аралығы, Б.Сарбасов көшесінің жұп бетіндегі №2-34, тақ бетіндегі, №1-33 үйлер аралығы, Т.Мырзабекұлы көшесінің жұп бетіндегі №2-36, тақ бетіндегі №1-35 үйлер аралығы, Ж.Түменбаев көшесіндегі тақ бетіндегі №1-37, жұп бетіндегі №2-30 үйлер, А.Иманов көшесіндегі тақ бетіндегі №135-173, жұп бетіндегі №124-158 үйлер аралығы, О.Нурхабаев көшесінің жұп бетіндегі №108-128, тақ бетіндегі №107-135 үй аралығы, Түркістан көшесінің тақ бетіндегі №107-123 үй аралығы, Сәулет №4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, Саулет-11 көшесінің жұп бетіндегі №2-26 үйлер, тақ бетіндегі №1-53 үйлер аралығы, Абдрахманов көшесіндегі тақ бетіндегі №1-59 үйлер,жұп бетіндегі №2-50 үйлер аралығы, Ж.Бисариев көшесінің жұп бетіндегі №2-22, 1-15 үйлер аралығы.
№244 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қуат Амлон Мұнай" бiрiккен кәсiпорын кенiшi орталығы.
Шекарасы: "Қуат Амлон Мұнай" бiрiккен кәсiпорнының вахталық кенiш орталығы.
№245 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Ай-дан Мұнай" акционерлiк қоғамының кенiшi орталығы.
Шекарасы: "Ай-дан Мұнай" акционерлiк қоғамының вахталық кенiш орталығы.
№246 сайлау учаскесi.
Орталығы: "ҚазГерМұнай" бiрiккен кәсiпорын кенiшi орталығы.
Шекарасы: "ҚазГерМұнай" бiрiккен кәсiпорнының вахталық кенiш орталығы.
№247 сайлау учаскесi.
Орталығы: "ПетроҚазақстанҚұмкөлРесорсиз" акционерлiк қоғамы №1 кенiшi орталығы.
Шекарасы: "ПетроҚазақстанҚұмкөлРесорсиз" акционерлiк қоғамының №1 вахталық кенiш орталығы.
№248 сайлау учаскесi.
Орталығы: "ПетроҚазақстанҚұмкөлРесорсиз" акционерлiк қоғамы №2 кенiшi орталығы "Арысқум".
Шекарасы: "ПетроҚазақстанҚұмкөлРесорсиз" акционерлiк қоғ амының №2 вахталық кенiш орталығы "Арысқум".
№249 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа №128" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Кызылозек, станция Караозек, 1 участок.
Границы: Сельский округ Кызылозек, Караозекская железнодорожная станция.
Избирательный участок №240.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа №175" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Кызылозек, населенный пункт Айнаколь.
Границы: Сельский округ Кызылозек, населенный пункт Айнаколь.
Избирательный участок №241.
Центр: Военная часть №2019, улица Жибек жолы, без номера.
Границы: Военная часть №2019.
Избирательный участок №242.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Управление здравоохранения Кызылординской области "Областной наркологический центр", улица З.Шукурова, №7.
Границы: Здание государственного коммунального казенного предприятие "Управление здравоохранения Кызылординской области "Областной наркологический центр".
Избирательный участок №243.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа Мұрагер" со специализированными классами для одаренных детей с обучением на трех языках" Кызылординского городского отдела образования, улица Туркестан, №54.
Границы: От проспекта Астана на юг до Железной дороги, вдоль Железной дороги на запад до улицы С.Бейбарыс, по улице С.Бейбарыс на юго-запад до улицы Е.Кошербаева. По улице Е.Кошербаева. на северо-восток до улицы Карабура, по улице Карабура к северо-западу в промежутке до улицы Победы, по улице Победы к востоку до проспекта Астана. По проспекту Астана промежуток домов №46-94 на четной стороне, по улице М.Шокая промежуток домов №217-277 на нечетной стороне, и на четной стороне дома №194-256, по улице Ж.Абдрашева промежуток домов №1-45 на нечетной стороне, №2-34 на четной стороне, по улице Е.Кошербаева промежуток домов №148-194 на четной стороне, №163-217 на нечетной стороне, по улице Женис промежуток домов №141-191 на нечетной стороне, по улице Ж.Беккожаева промежуток домов №55-67 на нечетной стороне, №108-150 на четной стороне, по улице Х.Сыздыкова промежуток домов №2-40 на четной стороне, №1-39 на нечетной стороне, по улице Б.Сарбасова промежуток домов №2-34 на четной стороне, №1-35 на нечетной стороне, по улице Т.Мырзабекулы промежуток домов №2-36 на четной стороне, №1-35 на нечетной стороне, по улице Ж.Туменбаева промежуток домов №1-37 на нечетной стороне, №2-30 на четной стороне, по улице А.Иманов промежуток домов №135-173 на нечетной стороне, №124-158 на четной стороне, по улице О.Нурхабаева промежуток домов №108-128 на четной стороне, №107-135 на нечетной стороне, по улице Туркестан промежуток домов №107-123 на нечетной стороне, по улице Саулет дома №4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, по улице Саулет-11 дома на №2-26 на четной стороне, дома 1-53 на нечетной стороне, по улице Абдрахманова дома №1-59 на нечетной стороне, дома №2-50 на четной стороне, по улице Ж.Бисариева промежуток домов №2-22 на четной стороне, №1-15 на нечетной стороне.
Избирательный участок №244.
Центр: Центр месторождения объединенного предприятия "Куат Амлон Мунай".
Границы: Центр вахтового месторождения объединенного предприятия "Куат Амлон Мунай".
Избирательный участок №245.
Центр: Центр рудника акционерного общества "Ай-дан Мунай".
Границы: Центр рудника вахтового акционерного общества "Ай-дан Мунай".
Избирательный участок №246.
Центр: Центр рудника объединенного предприятия "КазГерМунай".
Границы: Центр рудника вахтового объединенного предприятия "КазГерМунай".
Избирательный участок №247.
Центр: Центр рудника №1 акционерного общества "Петро Казахстан Кумкол Ресорсиз".
Границы: Центр рудника №1 вахтового акционерного общества "Петро Казахстан Кумкол Ресорсиз".
Избирательный участок №248.
Центр: Центр рудника №2 "Арыскум" акционерного общества "Петро Казахстан Кумколь Ресорсиз".
Границы: Центр рудника №2 "Арыскум" вахтового акционерного общества "Петро Казахстан Кумколь Ресорсиз".
Избирательный участок №249.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Жамбыл атындағы №120 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Қаржаубаев көшесі, №20.
Шекарасы: Темір жол желісінен бастап, Б.Момышұлы көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінен солтүстік батысқа қарай Колос көп қабатты үйімен С.Боқаев тұйығын қоса, С.Лапин көшесі бойымен батысқа қарай Б.Құлтекенов тұйығы бойымен темір жол желісіне дейін.
Б.Момышұлы көшесінің тақ бетіндегі №1-75 үйлер аралығы, О.Исаев көшесінің тақ бетіндегі №1-89, жұп бетіндегі №2-74а үйлер аралығы, М.Дулатов көшесінің тақ бетіндегі №1-67, жұп бетіндегі №2-80 үйлер аралығы, С.Лапин көшесінің тақ бетіндегі №1-57, жұп бетіндегі №2-70 үйлер аралығы, Колос көп қабатты №26 үй, С.Боқаев тұйығындағы №1-3а үйлер аралығы, Б.Құлтекенов көшесінің тақ бетіндегі №1-37, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, Шәкәрім көшесінің тақ бетіндегі №49-87, жұп бетіндегі №68-92а үйлер аралығы, И.Тайманов көшесінің тақ бетіндегі №23-71, жұп бетіндегі №10-30а үйлер аралығы, Б.Құлтекенов тұйығының тақ бетіндегі №1-43, жұп бетіндегі №2-38 үйлер аралығы, М.Қаржаубаев-2 көшесінің тақ бетіндегі №1-73, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы, М.Қаржаубаев-1 көшесіндегі №1-32 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің тақ бетіндегі №19-21, 21б үйлер аралығы.
№250 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "Серәлі Лапин атындағы №261 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әл-фараби көшесі, №1.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан Т.Тоқтаров көшесінің бойымен солтүстікке қарай Әл-Фараби көшесіне дейін, Әл-Фараби көшесімен солтүстікке қарай С.Асфендияров көшесіне дейін, С.Асфендияров көшесімен шығысқа қарай Байқадам каналына дейін, Байқадам каналының бойымен солтүстікке қарай Р.Алшынбаев көшесінен оңтүстік-батысқа қарай Әл-Фараби көшесіне дейін, Әл-Фараби көшесінің бойымен солтүстікке қарай №195 үйге дейін. Әл-Фараби көшесіндегі №195 үйден батысқа қарай Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналынан оңтүстікке қарай Т.Тоқтаров көшесіне дейін.
Т.Тоқтаров көшесінің тақ бетіндегі №1-11 үйлер аралығы. Әл-Фараби көшесінің тақ бетіндегі №41-195, жұп бетіндегі №92-168 үйлер аралығы. Самал көшесінің жұп бетіндегі №46-144 үйлер аралығы.Көктем көшесінің тақ бетіндегі №5-117, жұп бетіндегі №2-118 үйлер аралығы. Т.Тұрлығұлов көшесінің тақ бетіндегі №49-177, жұп бетіндегі №52-178 үйлер аралығы. А.Әшірбеков көшесінің жұп бетіндегі №28-158, тақ бетіндегі №49-181 үйлер аралығы. А.Төлеубаев көшесінің тақ бетіндегі №35-161, жұп бетіндегі №32-178 үйлер аралығы. Болашақ көшесінің тақ бетіндегі №99-131, жұп бетіндегі №110-136 үйлер аралығы. Жұлдыз көшесінің (484 квартал) жұп бетіндегі №82-110, тақ бетіндегі №93-117 үйлер аралығы. 5-көшенің (55 көшесі) жұп бетіндегі №2-72, тақ бетіндегі №79-99 үйлер аралығы, 7-көшенің (56 көшесі) жұп бетіндегі №6-28, тақ бетіндегі №1-47 үйлер аралығы, 9-көшенің (57 көшесі) жұп бетіндегі №2-26, тақ бетіндегі №1-15 үйлер аралығы, 11-көшедегі (59 көшесі) №20, №51 үйлер.
№251 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №120 имени Жамбыла" Кызылординского городского отдела образования, улица М.Каржаубаева, №20.
Границы: От железнодорожной сети на по улице Б.Момышулы к северо-востоку до улицы Бейбитшилик, от улицы Бейбитшилик к северо-западу включая многоэтажный дом Колос и переулок С.Бокаева,по улице С.Лапина к западу далее по переулку Б.Култекенова до железнодорожной сети.
По улице Б.Момышулы промежуток домов №1-75 на нечетной стороне, по улице О.Исаева промежуток домов №1-89 на нечетной стороне, №2-74а на четной стороне, по улице М.Дулатова промежуток домов №1-67 на нечетной стороне, №2-80 на четной стороне, по улице С.Лапина промежуток домов №1-57 на нечетной стороне, №2-70 на четной стороне, многоэтажный дом Колос №26, по переулку С.Бокаева промежуток домов №1-3а, на улице Б.Култекенова промежуток домов №1-37 на нечетной стороне, №2-34 на четной стороне, по улице Шакарима промежуток домов №49-87 на нечетной стороне, №68-92а на четной стороне, на улице И.Тайманова промежуток домов №23-71 на нечетной стороне, №10-30а на четной стороне, по переулку Б.Култекенова промежуток домов №1-43 на нечетной стороне, №2-38 на четной стороне, по улице М.Каржаубаева-2 промежуток домов №1-73 на нечетной стороне, №2-24 на четной стороне, по улице М.Каржаубаева-1 промежуток домов №1-32, по улице Бейбитшилик промежуток домов №19-21, 21б на нечетной стороне.
Избирательный участок №250.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №261 имени Серали Лапина" Кызылординского городского отдела образования, улица Аль-Фараби, №1.
Границы: От канала Кызылжарма по улице Т.Токтарова на север до улицы Аль-Фараби, по улице Аль-Фараби на север до улицы С.Асфендиярова, по улице С.Асфендиярова на восток до канала Байкадам, по каналу Байкадам на север от улицы Р.Алшынбаева к юго-западу, до улицы Аль-Фараби, по улице Аль-Фараби на север до дома №195. От дома №195 по улице Аль-Фараби к западу до канала Кызылжарма. От канала Кызылжарма к югу до улицы Т.Токтарова.
По улице Т.Токтарова промежуток домов №1-11 на нечетной стороне. По улице Аль-Фараби промежуток домов №41-195 на нечетной стороне, №92-168 на четной стороне. По улице Самал промежуток домов №46-144 на четной стороне. По улице Коктем промежуток домов №5-117 на нечетной стороне, дома №2-118 на четной стороне. По улице Т.Турлыгулова промежуток домов №49-177 на нечетной стороне, №52-178 на четной стороне. По улице А.Аширбекова промежуток домов №28-158 на четной стороне, №49-181 на нечетной стороне. По улице А.Толеубаева промежуток домов №35-161 на нечетной стороне, №32-178 на четной стороне. По улице Болашак промежуток домов №99-131 на нечетной стороне, №110-136 на четной стороне. По улице Жулдыз (484 квартал) промежуток домов №82-110 на четной стороне, №93-117 на нечетной стороне. На 5-й улице (улица 55) промежуток домов №2-72 на четной стороне, №79-99 на нечетной стороне, на 7-й улице (улица 56) промежуток домов №6-28 на четной стороне, №1-47 на нечетной стороне, на 9-й улице (улица 57) промежуток домов №2-26 на четной стороне, №1-15 на нечетной стороне, на 11-й улице (улица 59) дома №20, №51.
Избирательный участок №251.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы №211 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мерей шағын ауданы, №20а.
Шекарасы: Ә.Ыдырысов көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай Сырдария өзенінің жағасынан оңтүстік-батыстан бастап, Мерей шағын ауданындағы №8 үйге дейін, Мерей №8 үйден бастап солтүстік шығысқа қарай №1 үйге дейін, №1 үйден бастап оңтүстікке қарай О.Жандосов көшесіне дейін.
Мерей шағын ауданындағы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 көп қабатты үйлер, Ә.Ыдырысов көшесіндегі №1 екі қабатты үй, Т.Рысқұлов көшесіндегі №61 екі қабатты үй, №65, 67, 67а, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81 жер үйлер, Т.Рысқұлов тұйығындағы №1, 3, 7, 9, 11, 13 жер үйлер. Ә.Ыдырысов көшесінің тақ бетіндегі №1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19 жеке үйлер. О.Жандосов тұйығындағы №25/4, 25/2, 1а, 2а, 3а, 4а, 6а, 8а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14б, 15а, 16а, 29а, 33, 35, 37, 52, 85 үйлер. О.Жандосов көшесіндегі №22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 жеке үйлер.
№252 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Б.Шалғынбаев атындағы №217 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қорқыт ата көшесi, №113.
Шекарасы: Темiржол желiсiнен Әйтеке би көшесi бойымен оңтүстiк-шығысқа қарай Бұхарбай батыр көшесiне дейiн, Бұхарбай батыр көшесiмен оңтүстiк шығысқа қарай Қорқыт ата көшесiне дейiн, Қорқыт ата көшесi бойымен оңтүстiк батысқа қарай М.Шоқай көшесiне дейiн, М.Шоқай көшесiмен оңтүстiк шығысқа қарай Төле би көшесiне дейiн, Төле би көшесi бойымен солтүстiк шығысқа қарай темiржол желiсiне дейiн, темiржол желiсiмен солтүстiк батысқа қарай Әйтеке би көшесiне дейiн.
Қорқыт ата көшесiндегi №134, 136, 136а, 136б, 138а, 138б, 140 көп қабатты үйлер, Төле би көшесiндегi №141, 141а, 137, 137а, 139, 145 көп қабатты үйлер.
№253 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Көпсалалы Ұлағат Қызылорда" колледжі, Абай даңғылы, №64.
Шекарасы: Сырдария қорғаныс бөгетінен "Арай-Шұғыла" саяжайына баратын бөгет-жол бойымен Жібек жолы көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынан Н.Ергешбаев көшесіне дейін, Н.Ергешбаев көшесінен Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінен Сырдария қорғаныс бөгетіне дейін.
Н.Ергешбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-37 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы және Н.Ергешбаев көшесіндегі №62б көп қабатты үй, Абай даңғылындағы №53, 55, 57, 59, 62, 62а, 64а, 66, 66а көп қабатты үйлер, И.Тоқтыбаев көшесінің тақ бетіндегі №1а-33, жұп бетіндегі №2б-24 үйлер аралығы, И.Тоқтыбаев тұйығындағы №2, 4, 6 үйлер, Ә.Тыныбаев көшесінің жұп бетіндегі №2, 4, 6 және №36, 38, 40 үйлер, Желтоқсан көшесінің №173, 175, 177, 179, 181 үйлер, Ы.Жахаев көшесінің тақ бетіндегі №175-201, жұп бетіндегі №170-186 үйлер аралығы, Тәуке хан көшесінің тақ бетіндегі №87-115, жұп бетіндегі №82-114 үйлер аралығы, Т.Есетов көшесінің жұп бетіндегі №88-112, тақ бетіндегі №81-115 үйлер аралығы, Т.Әубәкіров көшесінің жұп бетіндегі №62-102а, тақ бетіндегі №59-101 үйлер аралығы, Майский тұйығының тақ бетіндегі №1, 2, 3, 5 үйлер аралығы, "Арай-Шұғыла" саяжайындағы үйлер.
№254 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №211 имени А.Байтурсынова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Мерей, №20а.
Граница: По улице А.Ыдырысова к юго-западу, начиная с юго-западной стороны берега реки Сырдария, до дома №8 в микрорайоне Мерей, от дома №8 к северо-востоку до дома №1, от дома №1 к югу до улицы О.Жандосова.
Многоэтажные дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 в микрорайоне Мерей, двухэтажный дом №1 по улице А.Ыдырысова, двухэтажный дом №61, и частные дома №65, 67, 67а, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, по переулку Т.Рыскулова дома №1, 3, 7, 9, 11, 13, по улицк А.Ыдырысова с нечетной стороны частные дома №1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19. По переулку О.Жандосова дома №25/4, 25/2, 1а, 2а, 3а, 4а, 6а, 8а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14б, 15а, 16а, 29а, 33, 35, 37, 52, 85, по улице О.Жандосова частные дома №22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Избирательный участок №252.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №217 имени Б.Шалгынбаева" Кызылординского городского отдела образования, улица Коркыт ата, №113.
Граница: Начиная от железнодорожной сети по улице Айтеке би к юго-востоку до улицы Бухарбай батыра, по улице Бухарбай батыра к юго-востоку до улицы Коркыт ата, по улице Коркыт ата к юго-западу до улицы М.Шокай, от улицы М.Шокай к юго-востоку до улицы Толе би, по улице Толе би к северо-востоку до железнодорожной сети, по железнодорожной сети к северо-востоку до улицы Айтеке би.
Многоэтажные дома №134, 136, 136а, 136б, 138а, 138б, 140 по улице Коркыт ата, многоэтажные дома №141, № 141а, 137, 137а, 139, 145 по улице Толе би.
Избирательный участок №253.
Центр: Колледж "Кызылординский многопрофильный Ұлағат", проспект Абая, №64.
Граница: От защитной плотины Сырдарии по дамбовой дороге к дачному участку "Арай-Шугыла" от улицы Жибек жолы до проспекта Абая, от проспекта Абая до улицы Н.Ергешбаева, от улицы Н.Ергешбаева до улицы Желтоксан, от улицы Желтоксан до защитной плотины Сырдария.
Промежуток домов №1-37 по нечетной, №2-22 по четной стороне и многоэтажный дом №62б по улице Н.Ергешбаева, по проспекту Абая многоэтажные дома №53, 55, 57, 59, 62, 62а, 64а, 66, 66а, промежуток домов №1а-33 по нечетной, №2б-24 по четной стороне улицы И.Токтыбаева, по переулку И.Токтыбаева дома №2, 4, 6, по четной стороне А.Тыныбаева дома №2, 4, 6 и №36, 38, 40, по улице Желтоксан дома №173, 175, 177, 179, 181, по нечетной стороне улицы Ы.Жахаева, промежуток домов №175-201, №170-186 с четной стороны, по улице Тауке хана промежуток домов №87-115 по нечетной стороне, №82-114 по четной стороне, по улице Т.Есетова промежуток домов №88-112 по четной стороне, №81-115 по нечетной стороне, по улице Т.Аубакирова промежуток домов №62-102а по четной, №59-101 по нечетной стороне, по переулку Майский промежуток домов №1, 2, 3, 5 по нечетной стороне, дома на дачном участке "Арай-Шугыла".
Избирательный участок №254.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Сақтапберген Әлжіков атындағы №144 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылжарма ауылдық округi, 9 көше №32 ғимарат.
Шекарасы: Р.Батырбаев көшесі мен Әл-Фараби көшесінің қиылысынан басталады. Р.Батырбаев көшесінен бастап Д.Сыздықов көшесі бойымен солтүстік шығысқа Ө.Маханбетов көшесіне дейін, Ө.Маханбетов көшесі бойымен солтүстікке қарай Қ.Сексенбаев көшесіне дейін, Қ.Сексенбаев көшесі бойымен солтүстік батысқа қарай Ә.Әбенов көшесіне дейін, Ә.Әбенов көшесі бойымен солтүстікке қарай С.Нұргелдеевев көшесіне дейін, С.Нұргелдеев көшесінің аяғына дейін, С.Нұрділдаев көшесінен оңтүстікке қарай Р.Батырбаев көшесіне дейін, Р.Батырбаев көшесінен Ә.Әлімов көшесінің солтүстік батыс подстанцияға дейін М.Әуезов көшесінен оңтүстікте Ш.Уалиханов көшесі, Б.Дүйсенбиев көшесінен оңтүстікке қарай №5547 әскери бөлімшесіне дейін.
Р.Батырбаев көшесінің екі бетінің №1-86 үй аралығы, Р.Батырбаев көшесінің қабатты үйлер №1а, 2а, 2, Қ.Сексенбаев көшесінің екі бетіндегі №1-19 үй аралығы, Новая көшесінің екі бетіндегі №1-13 үй аралығы, Ш.Уалиханов көшесінің екі бетіндегі №1-12 үй аралығы, Фрунзе көшесінің екі бетіндегі №1-7 үй аралығы, М.Әуезов көшесінің екі бетіндегі №1-10 үй аралығы, Амангелді көшесінің екі бетіндегі №1-11 үй аралығы, Л.Толстой көшесінің екі бетіндегі №1-19 үй аралығы, Б.Дүйсенбиев көшесінің екі бетіндегі №1-20 үй аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесінің екі бетіндегі №1-26 үй аралығы, Н.Ілиясов көшесінің екі бетіндегі №1-58 үй аралығы, Ж.Ұстабаев көшесінің екі бетіндегі №1-61 үй аралығы, Ә.Әбенов көшесінің екі бетіндегі үйлер аралығы, Д.Сыздықов нөмірсіз №1-9 үй, Ә.Әлімов көшесінің екі бетіндегі №1-25 үй аралығы, Ә.Әлімов тұйығы №1-10 үй аралығы, Р.Батырбаев тұйығы №9, 15, 13, 45 үйлер, Ә.Әубакиров көшесінің екі бетіндегі №1-30 үйлер аралығы, Қызылжарма №1 участкесіндегі нөмірсіз үйлер.
№255 Сайлау учаскесі.
Орталығы "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "№2 емханасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорны, Б.Момышұлы көшесі, №49а.
Шекарасы: Теміржол желісінен С.Ишан көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесі бойымен солтүстікке қарай Б.Момышұлы көшесіне дейін, Б.Момышұлы көшесі бойымен оңтүстік батысқа қарай теміржол желісіне дейін, теміржол желісі бойымен шығысқа қарай С.Ишан көшесіне дейін.
Б.Момышұлы көшесінің жұп бетіндегі №2-72 үйлер аралығы, С.Асфендияров көшесінің жұп бетіндегі №2-62, тақ бетіндегі №1-73 үйлер аралығы, М.Дүйсенов көшесінің жұп бетіндегі №2-58, тақ бетіндегі №1-67 үйлер аралығы, С.Ишан көшесінің жұп бетіндегі №1-15а, 17-27а, 29-59б, 61-67 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің тақ бетіндегі №13-17 үйлер аралығы, Шәкәрім көшесінің жұп бетіндегі №40-66, тақ бетіндегі №31-47 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесінің тақ бетіндегі №73-111, жұп бетіндегі №56-84 үйлер аралығы, Б.Құлтекенов көшесінің тақ бетіндегі №39-69, жұп бетіндегі №36-62 үйлер аралығы, М.Қаржаубаев көшесінің тақ бетіндегі №75-113, №1, 2, 2а, 23, 23а, жұп бетіндегі №26-40 үйлер аралығы, Д.Тәжібаев көшесінің №1, 2, 3, 4, 5 үйлер аралығы.
№256 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №144 имени Сактапбергена Алжикова" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Кызылжарма, улица №9, здание №32.
Граница: Начинается с перекрестка улицы Р.Батырбаева и Аль-Фараби. Начиная с улицы Р.Батырбаев по улице Д.Сыздыкова к северо-востоку до улицы О.Маханбетова, по улице О.Маханбетова к северу до улицы К.Сексенбаева, по улице К.Сексенбаева к северо-западу до улицы А.Абенова, по улице А.Абенова к северу до конца улицы С.Нургелдеева, по улице С.Нурдилдаева к югу до улицы Р.Батырбаева, от улицы Р.Батырбаева и по улицы А.Алимова к северо-западу до подстанции. От улицы М.Ауезова к югу до улицы Ш.Валиханова, от улицы Б.Дуйсенбиева к югу до военной части №5547.
По обе стороны улицы Р.Батырбаева промежуток домов №1-86, этажные дома №1а, 2а, 2, по улице Р.Батырбаева, по обе стороны улицы К.Сексенбаева промежуток домов №1-19, по обе стороны улицы Новая дома №1-13, по обе стороны улицы Ш.Валиханова промежуток домов №1-12, по обе стороны улицы Фрунзе промежуток домов №1-7, по обе стороны улицы М.Ауезова промежуток домов №1-10, по обе стороны по улице Амангельди промежуток домов №1-11, по обе стороны улицы Л.Толстого промежуток домов №1-19, по обе стороны улицы Б.Дуйсенбиева промежуток домов №1-20, по обе стороны улицы Г.Муратбаева промежуток домов №1-26, 58, по обе стороны улицы Н.Ильясова промежуток домов №1-58, по обе стороны улицы Ж.Устабаева промежуток домов №1-61, по обе стороны улицы А.Абенова промежуток домов, по улице Д.Сыздыкова без номера, дома №1-9, по обе стороны улицы А.Алимова промежуток домов №1-25, по переулку А.Алимова промежуток домов №1-10, переулку Р.Батырбаева дома №9, 15, 13, 45, по обе стороны улицы А.Аубакирова промежуток домов №1-30. Дома без номеров участка №1 Кызылжарма.
Избирательный участок №255.
Центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника №2" управление здравоохранения Кызылординской области", улица Б.Момышулы, №49а.
Граница: От железнодорожной сети по улице С.Ишан к северо-востоку до улицы Мира, по улице Мира к северу до улицы Б.Момышулы, по улице Б.Момышулык к югу-западу до железнодорожной сети, от железнодорожной сети к востоку до улицы С.Ишан.
Промежуток домов №2-72 по четной стороне улицы Б.Момышулы, промежуток домов №2-62 по четной, №1-73 по нечетной стороне улицы С.Асфендиярова, промежуток домов №2-58 по четной, №1-67 по нечетной стороне улицы М.Дуйсенова, промежуток домов №1-15а, 17-27а, 29-59б, 61-67 по четной стороне улицы С.Ишан, промежуток домов №13-17 по нечетной стороне улицы Мира, промежуток домов №40-66 по четной, №31-47 по нечетной стороне улицы Шакарим, промежуток домов №73-111 по нечетной, №56-84 по четной стороне улицы И.Тайманова, промежуток домов №39-69 по нечетной, №36-62 по четной стороне улицы Б.Култекенова, промежуток домов №75-113, №1, 2, 2а, 23, 23а по нечетной, №26-40 по четной стороне улицы М.Каржаубаева, промежуток домов №1, 2, 3, 4, 5 по улице Д.Тажибаева.
Избирательный участок №256.

Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "Серәлі Лапин атындағы №261 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әл-Фараби көшесі, №2.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан бастап Жастар көшесінің бойымен Қызылорда каналына дейін, Қызылорда-Хозцентр каналының бойымен солтүстік-батысқа қарай С.Асфандияров көшесіне дейін, С.Асфендияров көшесімен батысқа қарай Әл-Фараби көшесіне дейін, Әл-Фараби көшесімен оңтүстікке қарай Т.Тоқтаров көшесіне дейін. Т.Тоқтаров көшесімен батысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналының бойымен оңтүстікке қарай Жастар көшесіне дейін.
Жастар көшесінің тақ бетіндегі №1-41 үйлер аралығы, Ынтымақ көшесінің екі бетіндегі №1-35 үйлер аралығы, І-Ынтымақ (401 квартал) көшесінің екі бетіндегі №1-40 үйлер аралығы, ІІ-Ынтымақ (402-квартал) көшесінің екі бетіндегі №1-68 үйлер аралығы, ІІІ-Ынтымақ (403 квартал) көшесінің екі бетіндегі №1-55 үйлер аралығы, Жасыл өлке көшесінің тақ бетіндегі №1-40 үйлер аралығы, Сағымбаев көшесінің екі бетіндегі №108-115 үйлер аралығы, Ақ жол көшесінің екі бетіндегі №1-21 аралығы, Әл-Фараби көшесінің жұп бетіндегі №4-90 үйлер аралығы, тақ бетіндегі №1-43 үйлер аралығы, Т.Тоқтаров көшесінің жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы, Көктем көшесі екі жақ беті №1-5 үйлер аралығы, Болашақ көшесінің екі бетіндегі №1-102 үйлер аралығы, Жұлдыз көшесінің екі бетінің №1-89 үйлер аралығы, №Талап (485 квартал) көшесінің екі бетіндегі №1-73 үйлер аралығы, А.Төлеубаев көшесінің тақ бетіндегі №1-33 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы, Бірлік көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Жаңарту көшесінің екі жақ бетіндегі №1-45 үйлер аралығы, Самал көшесінің жұп бетіндегі №2-44 үйлер аралығы, Т.Тұрлығұлов көшесінің тақ бетіндегі №1-47 үйлер, жұп бетіндегі №2-50 үйлер аралығы, А.Әшірбеков көшесінің тақ бетіндегі №1-47 үйлер, жұп бетіндегі №2-26 үйлер аралығы, Нысанбай жырау көшесінің екі жағындағы №1-35 үйлер арасы.
Әл-Фараби-2 көшесінің №1-37 үйлер аралығы, Әл Фараби-3 көшесіндегі №1-49 үй, Әл-Фараби-4 көшесі толығымен, Әл-Фараби-5 көшесі толығымен, Әл-Фараби-6 көшесі толығымен, Әл-Фараби-7 көшесі толығымен, Әл-Фараби-8 көшесі толығымен, Әл-Фараби-9 көшесі толығымен, Әл-Фараби-10 көшесі толығымен, Әл-Фараби-11 көшесі толығымен, Әл-Фараби-12 көшесіндегі №3-25 үйлер, Әл-Фараби-13 көшесіндегі №14 үй, Әл-Фараби-15 көшесіндегі №2-39 үйлер аралығы, Әл-Фараби-16 көшесіндегі №1-30 үйлер, Әл-Фараби-18 көшесіндегі нөмірсіз 25 үй, Әл-Фараби-21 көшесіндегі №1-21 үйлер, Әл-Фараби-28 көшесінің №1-9 үйлері, Әл-Фараби-29 көшесінің нөмірсіз 5 үй, Әл-Фараби-30 көшесіндегі нөмірсіз 10 үй.
№257 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Нұрбесік" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, С.Мұқанов көшесі, №110г.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №261 имени Серали Лапина" Кызылординского городского отдела образования, улица Аль-Фараби, №2.
Граница: От Кызылжарминского канала по улице Жастар до Кызылординского канала, по каналу Кызылорда-Хозцентр к северо-запад до улицы С.Асфендиярова, по улице С.Асфендиярова на западу до улицы Аль-Фараби, по улице Аль-Фараби к югу до улицы Т.Токтарова. По улице Т.Токтарова к западу до Кызылжарминского канала, по Кызылжарминскому каналу к югу до улицы Жастар.
Промежуток домов №1-41 по нечетной стороне улицы Жастар. Промежуток домов №1-35 на обеих сторонах улицы Ынтымак, промежуток домов №1-40 на обеих сторонах улицы Ынтымак-1 (401 квартал), промежуток домов №1-68 на обеих сторонах улицы Ынтымак-2 (402 квартал), промежуток домов №1-55 на обеих сторонах улицы Ынтымак-3 (403 квартал). Промежуток домов №1-40 по нечетной стороне улицы Жасыл олке, промежуток домов №108-115 на обеих сторонах улицы А.Сагимбаева. Промежуток домов №1-21 на обеих сторонах улицы Ак жол, промежуток домов №4-90 по четной, №1-43 по нечетной стороне улицы Аль-Фараби, промежуток домов №2-12 по четной стороне улицы Т.Токтарова, промежуток домов №1-5 на обеих сторонах улицы Коктем, промежуток домов №1-102 на обеих сторонах улицы Болашак, промежуток домов №1-89 на обеих сторонах улицы Жулдыз, промежуток домов №1-73 на обеих сторонах улицы Талап (485 квартал), промежуток домов №1-33 по нечетной, №2-20 по четной стороне улицы А.Тулеубаева, промежуток домов №1-13 на обеих сторонах улицы Бирлик, промежуток домов №1-45 на обеих сторонах улицы Жанарту, промежуток домов №2-44 по четной стороне улицы Самал, промежуток домов №1-47 по нечетной, №2-50 по четной стороне улицы Т.Турлыгулова, промежуток домов №1-47 по нечетной, №2-26 по четной стороне улицы А.Аширбекова, промежуток домов №1-35 на обеих сторонах улицы Нысанбай жырау, промежуток домов №1-37, по улице Аль-Фараби-2, дома №1-49 по улице Аль-Фараби 3, полностью все дома по улице Аль-Фараби-4, полностью все дома по улице Аль-Фараби-5, полностью все дома по улице Аль-Фараби-6, полностью все дома по улице Аль-Фараби-7, полностью все дома по улице Аль-Фараби-8, полностью все дома по улице Аль-Фараби-9, полностью все дома по улице Аль-Фараби-10, полностью все дома по улице Аль-Фараби-11, дома №3-25 по улице Аль-Фараби-12, дом №14 по улице Аль-Фараби-13, промежуток домов №2-39 по улице Аль-Фараби-15, дома №1-30 по улице Аль-Фараби-16, 25 дом без номера по улице Аль-Фараби-18, дома №1-21 по улице Аль-Фараби-21, дома №1-9 по улице Аль-Фараби-28, 5 домов без номера по улице Аль-Фараби-29, 10 домов без номера по улице Аль-Фараби-30.
Избирательный участок №257.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Нұрбесік" Кызылординского городского отдела образования, улица С.Муканова, №110г.

Шекарасы: Темір жолдан бастап солтүстікке қарай Ақмаржан-35 көшесінің бойымен Қазақстан көшесіне дейін, Қазақстан көшесінің бойымен солтүстікке қарай Ақмаржан-26 көшесіне дейін, Ақмаржан-32 көшесінен (қоспай) бастап солтүстікке қарай П.Артемов көшесіне дейін, П.Артемов көшесінен шығысқа қарай Тәуелсіздікке 20 жылдық көшесіне дейін, Тәуелсіздікке 20 жылдық көшесінің бойымен шығыстан-оңтүстікке қарай Ә.Әлжанов көшесіне дейін, Ә.Әлжанов көшесінен оңтүстікке қарай Сарыарқа көшесіне дейін, Сарыарқа көшесінен бастап шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен шығыстан-оңтүстікке қарай Жезқазған трассасына дейін, Жезқазған трассасы бойымен оңтүстіктен-батысқа қарай К.Көшекұлы көшесіне дейін. К.Көшекұлы көшесінен батысқа қарай С.Ысқақов көшесіне дейін. С.Ысқақов көшесінен оңтүстік батысқа қарай теміржол желісіне дейін. Теміржол желісінен солтүстікке қарай Ақмаржан-35 көшесіне дейін.
Қазақстан көшесінің жұп бетіндегі №174-196, тақ бетіндегі №185-205 үйлер аралығы. П.Артемов көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-46 үйлер аралығы. Тәуелсіздікке 20 жылдық көшесінің жұп бетіндегі №2-36, тақ бетіндегі №1-43 үйлер аралығы, №31, №32, №33 көп қабатты үйлер, Ә.Әлжанов көшесінің жұп бетіндегі №2-14, тақ бетіндегі №1-13 үйлер аралығы. Ақмаржан №1, 2, 11, 12, 13, 14, 15, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31 көшелерінің үйлері. Сарыарқа көшесінің жұп бетіндегі №2-42, тақ бетіндегі №1-7 үйлер аралығы. К.Көшекұлы көшесінің тақ бетіндегі №13-67, жұп бетіндегі №2-38 үйлер аралығы, Мұнайшы көшесінің тақ бетіндегі №1-3, 5а, №7-21, №23/1, №23/2 үйлер аралығы, №2, 4, 6 көп қабатты үйлер. Есет батыр көшесінің №7-41, №16-18, №18/1, №18/2, №20/1, №20/2-22 үйлер аралығы. С.Ысқақов көшесінің тақ бетіндегі №1-45, жұп бетіндегі №2-94 үйлер аралығы. Н.Сатығұлов көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы. Қ.Ибраев көшесінің тақ бетіндегі №1-43, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы. С.Мұқанов көшесінің тақ бетіндегі №87-119, жұп бетіндегі №94-144 үйлер аралығы, М.Пірімбетов көшесінің тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №4-30 үйлер аралығы. Қарымсақов көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы. Жасыл өлке көшесінің жұп бетіндегі №10-30, тақ бетіндегі №11-21 үйлер аралығы. Г.Рашина көшесінің тақ бетіндегі №1-23, жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы. Г.Рашина тұйығының тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-4 үйлер аралығы. Г.Рашина-1 тұйығының тақ бетіндегі №1-11, жұп бетіндегі №2 үйлер аралығы.
№258 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Темірбек Жүргенов атындағы №136 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақмешіт шағын ауданы, №35.
Шекарасы: Ақмешiт шағын ауданындағы №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8,№ 9, №9а, №10, №11, №12 көп қабатты үйлер.
№259 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда Облысының бiлiм басқармасының "Қызылорда көпсалалы гуманитарлық-техникалық институты" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Шұғыла шағын ауданы, Ғ.Мұратбаев көшесi, №43.
Шекарасы: З.Шүкiров көшесiнiң қиылысынан бастап Бұхарбай батыр көшесiнiң бойымен солтүстiк-батысқа қарай Төле би көшесiне дейiн, Төле би көшесi бойы мен оңтүстiк-шығысқа қарай А.Хангелдин көшесiне дейiн, А.Хангелдин көшесi бойымен шығысқа қарай, Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн, Ғ.Мұратбаев көшесi бойымен оңтүстiк батысқа қарай М.Шоқай көшесiне дейiн, М.Шоқай көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай З.Шүкiров көшесiне дейiн, З.Шүкiров көшесiнiң бойымен шығысқа қарай Бұхарбай батыр көшесiне дейiн.

Граница: Начиная с железной дороги на север по улице Акмаржан-35 до улицы Казахстан. По улице Казахстан к северу до улицы Акмаржан-26, от улицы Акмаржан-32 (не включая) к северу до улицы П.Артемова, от улицы П.Артемова к востоку до улицы 20-летия Независимости, по улице 20-летия Независимости с востокак югу до улицы А.Альжанова, от улицы А.Альжанова к югу до улицы Сарыарка, от улицы Сарыарка к востоку до Кызылжарминского канала, по Кызылжарминскому каналу с востока к югу к Жезказганской трассы, по Жезказганской трассек юго-западу до улицы К.Кошекулы. От улицы К.Кошекулы к западу до улицы С.Искакова. От улицы С.Искакова к юго-западу до железнодорожной сети. От железнодорожной сети к северу до улицы Акмаржан-35.
Промежуток домов №174-196 по четной, №185-205 по нечетной стороне улицы Казахстан, промежуток домов №1-27 по нечетной, №2-46 по четной стороне улицы П.Артемова, промежуток домов №2-36 по четной, №1-43 по нечетной стороне и многоэтажные дома №31, 32, 33 по улице 20-летию Независимости. Промежуток домов №2-14 по четной, №1-13 по нечетной стороне улицы А.Альжанова. Дома улицы Акмаржан №1, 2, 11, 12, 13, 14, 15, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31. Промежуток домов №2-42 по четной, №1-7 по нечетной стороне улицы Сарыарка. Промежуток домов №13-67 по нечетной, №2-38 по четной стороне улицы К.Кошекулы. Промежуток домов №1-3, 5а, 7-21, 23/1-23/2 по нечетной стороне и многоэтажные дома №2, 4, 6 по улице Мунайшы. Промежуток домов №7-41, 16-18, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2-22 по улице Есет батыра. Промежуток домов №1-45 по нечетной, №2-94 по четной стороне улицы С.Ыскакова. Промежуток домов №1-27 по нечетной, №2-24 по четной стороне улицы Н.Сатыгулова. Промежуток домов №1-43 по нечетной, №2-18 по четной стороне улицы К.Ибраева. Промежуток домов №87-119 по нечетной, №94-144 по четной стороне улицы С.Муканова. Промежуток домов №1-25 по нечетной, №4-30 по четной стороне улицы М.Пиримбетова. Промежуток домов №1-27 по нечетной, №2-16 по четной стороне улицы Карымсакова. Промежуток домов №10-30 по четной, №11-21 по нечетной стороне улицы Жасыл олке. Промежуток домов №1-23 по нечетной, №2-20 по четной стороне улицы Г.Рашина. Промежуток домов №1-15 по нечетной, №2-4 по четной стороне по переулку Г.Рашина. Промежуток домов №1-11 по нечетной, дом №2 по четной стороне по переулку Г.Рашина-1.
Избирательный участок №258.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №136 имени Темирбека Жургенова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Акмешит, № 35
Граница: Многоэтажные дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 10, 11, 12 в микрорайоне Акмешит.
Избирательный участок №259.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Многопрофильный гуманитарно-технический институт "Акмечеть" управление образования Кызылординской области, микрорайон Шугыла, улица Г.Муратбаева №43.
Граница: Начиная с перекрестка улицы З.Шукурова по улице Бухарбай батыра к северо-западу до улицы Толе би, по улице Толе би к юго-востоку до улицы А.Хангельдина, по улице А.Хангельдина к востоку до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева к юго-западу до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай к юго-востоку до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова к востоку до улицы Бухарбай батыра.

З.Шүкiров көшесiнiң жұп бетiндегі №70-80, тақ бетiндегі №103-105 үйлер аралығы, Шұғыла шағын ауданындағы №31, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53 көп қабатты үйлер, Бұхарбай батыр көшесiнiң жұп бетiндегі №62б-124, тақ бетiндегі №111б-121 үйлер аралығы, №34, 54, 58, 64, 68 көп қабатты үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң тақ бетiндегі №35-45, жұп бетiндегі №62-68 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесiнiң тақ бетiндегі №61а, 61б-141, жұп бетiндегі №56-126 үйлер аралығы, Ә.Асаубаев көшесiнің жұп бетiндегі №22-24, тақ бетiндегі №43-45 үйлер аралығы, Төле би көшесiнiң жұп бетiндегі №98-112, 112/а үйлер аралығы, Қ.Баймағанбетов көшесiнiң тақ бетiндегі №29-51 үйлер аралығы, А.Хангельдин көшесiнiң тақ бетiндегі №1-51, жұп бетiндегі №2-60 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесiнiң тақ бетiндегі №99-105, жұп бетiндегі №96-118 үйлер аралығы, Ғ.Мүсiрепов көшесiнiң тақ бетiндегі №41-57, жұп бетiндегі №46-50 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесiнiң тақ бетiндегі №43-65, жұп бетiндегi №56-74 үйлер аралығы, Жалаңтөс Баһадүр көшесiнiң тақ бетiндегі №43а-61, жұп бетiндегі №26-34 үйлер аралығы, Курчатов тұйығының екi бетiндегі №1-21 үйлер аралығы.
№260 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С.Бейбарыс көшесi, №5.
Шекарасы: "Эдельвейс", "Орбита", "Еңбек", "Сабалақ" саяжайындағы үйлер.
№261 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№257 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасбөгет кенті, Ә.Сапарбаев көшесі, №42.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесімен Ә.Молдағұлова қиылысынан бастап Ә.Молдағұлова көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай Ә.Сапарбаев көшесіне дейін. Ә.Сапарбаев көшесінің бойымен солтүстік-батысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін. Ғ.Мұратбаев көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай О.Сейтпенбетов көшесіне дейін. О.Сейтпенбетов көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Қ.Исмайлов көшесіне дейін. Қ.Исмайлов көшесінің бойымен оңтүстік-батысқа қарай Ә.Сапарбаев көшесіне дейін. Ә.Сапарбаев көшесінің бойымен отүстік-шығысқа қарай қорғаныс бекетіне дейін. Қорғаныс бекеті бойымен батысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін. Ш.Есенов көшесінің бойымен солтүстік-батысқа қарай Ә.Молдағұлова көшесіне дейін.
Ш.Есенов көшесінің жұп бетіндегі №2-18 үйлер. Н.Өткелбаев көшесінің жұп бетіндегі №66-130, тақ бетіндегі №71-141 үйлер. Ә.Женгелдин көшесінің жұп бетіндегі №62-178, тақ бетіндегі №55-183 үйлер. Ж.Жанкин көшесінің жұп бетіндегі №56-162, тақ бетіндегі №55-185 үйлер. Ж.Әбілқасымов көшесінің жұп бетіндегі №22-120, тақ бетіндегі № 5-117 үйлер. Т.Батыршаев көшесінің жұп бетіндегі №18-116, тақ бетіндегі №23-119 үйлер. Ә.Сапарбаев көшесінің жұп бетіндегі №18-76, тақ бетіндегі №21-79 үйлер. Ж.Жанқожа батыр көшесінің жұп бетіндегі №50-54, тақ бетіндегі №39 үйлер нөмерсіз үш үй. Қ.Баймағанбетов көшесінің жұп бетіндегі 52-76, тақ бетіндегі №99,101 үйлер және нөмерсіз төрт үй. Қ.Исмайлов көшесінің жұп бетіндегі №6-54, тақ бетіндегі №11-51 үйлер. Сырдария көшесінің жұп бетіндегі №2-36, тақ бетіндегі №5-33 үйлер, Е.Ертуғанов көшесінің жұп бетіндегі №8-22, тақ бетіндегі №7-23 үйлер. Сарыарқа көшесінің жұп бетіндегі №6 үй және нөмірсіз төрт үй, тақ бетіндегі №3 үй және нөмірсіз үш үй. Ж.Бәкішев көшесінің тақ бетіндегі №5-9, жұп бетіндегі №2-4 үйлер аралығы.
№262 сайлау учаскесi.

Промежуток домов №70-80 по четной, №103-105 по нечетной стороне улицы З.Шукурова. Многоэтажные дома №31, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53 в микрорайоне Шугыла. Промежуток домов №62б-124 по четной, №111б-121 по нечетной стороне, многоэтажные дома №34, 54, 58, 64, 68 по улице Бухарбай батыра. Промежуток домов №35-45 по нечетной, №62-68 по четной стороне улицы Г.Муратбаева. Промежуток домов №61а, 61б-141 по нечетной, №56-126 по четной стороне улицы М.Шокай. Промежуток домов №22-24 по четной, №43-45 по нечетной стороне улицы А.Асаубаева. Промежуток домов №98-112, 112а по четной стороне улицы Толе би. Промежуток домов №29-51 по нечетной стороне улицы К.Баймаганбетова. Промежуток домов №1-51 по нечетной, №2-60 по четной стороне улицы А.Хангельдина. Промежуток домов №99-105 по нечетной, №96-118 по четной стороне улицы Ы.Алтынсарина. Промежуток домов №41-57 по нечетной, №46-50 по четной стороне улицы Г.Мусрепова. Промежуток домов №43-65 по нечетной, №56-74 по четной стороне улицы Ш.Есенова. Промежуток домов №43а-61 по нечетной, №26-34 по четной стороне улицы Жалантос Бахадура. Промежуток домов №1-21 по обе стороны переулка Курчатов.
Избирательный участок №260.
Центр: коммунальное государственное учреждения "Школы-лицея №264 имени Такея Есетова" Кызылординского городского отдела образования", улица С.Бейбарыс, №5.
Граница: Дома на дачных участках "Эдельвейс", "Орбита", "Енбек", "Сабалак".
Избирательный участок №261.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №257" Кызылординского городского отдела образования", поселок Тасбугет, улица А.Сапарбаева, №42.
Границы: На пересечении улиц Ш.Есенова и А.Молдагуловой, по улице А.Молдагуловой к северо-востоку до улицы А.Сапарбаева. По улице А.Сапарбаева к серево-западу до улицы Г.Муратбаева. По улице Г.Муратбаева к северо-востоку до улицы О.Сейтпенбетова. По улице О.Сейтпенбетова к юго-восток до улицы К.Исмайлова. По улице К.Исмайлова к юго-западу до улицы А.Сапарбаев. По улице А.Сапарбаева к югу-востоку до защитной дамбы. От защитной дамбы к западу до улицы Ш.Есенова. По улице Ш.Есеновак к северо-западу до улицы А.Молдагулова.
Дома №2-18 по четной стороне по улице Ш.Есенов. Дома №66-130 по четной, №71-141 по нечетной стороне по улице Н.Уткелбаева. Дома №62-178 по четной стороне, №55-183 по нечетной стороне по улице А.Жангельдина. Дома №56-162 по четной стороне, №55-185 по нечетной стороне по улице Ж.Жанкина. Дома №22-120 по четной стороне, №5-117 по нечетной стороне по улице Ж.Абылкасымов. Дома №18-116 по четной стороне, №23-119 по нечетной стороне по улице Т.Батыршаева. Дома №18-76 по четной стороне, №21-79 по нечетной стороне по улице А.Сапарбаева. Дома №50-54 по четной стороне, №39 по нечетной стороне и 3 дома без номера по улице Жанкожа батыра. Дома №52-76 по четной стороне, дома №99, 101 и 4 дома без номера по улице К.Баймагамбетов. Дома №6-54 по четной стороне, №11-51 по нечетной стороне по улице К.Исмаилова. Дома №2-36 по четной стороне, дома №5-33 по нечетной стороне по улице Сырдария. Дома №8-22 по четной стороне, дома №7-23 по нечетной стороне по улице Е.Ертуганова. Дом №6 по четной стороне и 4 дома без номера, дом №3 по нечетной стороне и 3 дома без номера по улице Сарыарка. Промежуток домов №5-9 по нечетной стороне, № 2-4 по четной стороне по улице Ж.Бакишева.
Избирательный участок №262.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы №10 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Т.Камалов көшесi, №39а.
Шекарасы: Темiр жол желiсiнен бастап, К.Рүстембеков көшесiнiң бойымен солтүстiк шығысқа қарай М.Көкенов көшесiне дейiн, М.Көкенов көшесiнен шығысқа қарай I.Тұрмағанбет көшесiне дейiн, I.Тұрмағанбет көшесiнен оңтүстiкке қарай Әлшекей күйшi көшесiнен батысқа қарай Т.Камалов көшесiнiң бойымен Тоғанас батыр көшесiне дейiн, Тоғанас батыр көшесiмен бойымен Темiр жол желiсiне дейiн, Темiр жол желiсi бойымен солтүстiк батысқа қарай К.Рүстембеков көшесiне дейiн.
К.Рүстембеков көшесiнiң жұп бетiндегi №2-30 үйлер аралығы, М.Көкенов көшесiнiң жұп бетiндегi №6-16 үйлер аралығы, Әлшекей күйшi көшесiнiң тақ бетіндегі №1-21, жұп бетіндегі №2-22б үйлер және Т.Камалов көшесіне дейінгі үйлер аралығы, М.Байдiлдаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-29, жұп бетіндегі №4-36 үйлер аралығы. Жұмысшы көшесiнiң тақ бетiндегi №1-31, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы. С.Есова көшесіндегі №1-53 үйлер аралығы. Ю.Гагарин шағын ауданында орналасқан үйлер толығымен, Қ.Ерiмбет тұйығының тақ бетiндегi №1-21, жұп бетіндегі №2-10 үйлер аралығы, Т.Камалов тұйығының тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы. Бұдабай ақын көшесiндегi №13-27 үйлер аралығы, Бұдабай ақын тұйығындағы №2-35г үйлер аралығы, Д.Оңғар көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-13, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы. Ә.Қашаубаев көшесiнiң тақ бетiндегi №3а-17, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Н.Шәменұлы тақ бетiндегi №1-15, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы. Балқы базар көшесiнiң тақ бетiндегi №1-15, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы. Т.Камалов көшесiнiң тақ бетiндегi №37-51, жұп бетіндегі №76г-102 үйлер аралығы. Тоғанас батыр көшесiнiң тақ бетiндегi №101-143, жұп бетіндегі №102 -142 үйлер аралығы. Орленок ықшам ауданынындағы үйлерді.
№263 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "Әли Мүсілімов атындағы №101 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жібек жолы көшесі, №61.
Шекарасы: Жібек жолы көшесі мен Астана даңғылы қиылысынан бастап Астана даңғылы бойымен солтүстік-шығысқа қарай Қ.Ажаров көшесіне дейін. Қ.Ажаров көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Ж.Бекқожев көшесіне дейін. Ж.Бекқожаев көшесі бойымен шығысқа қарай Б.Нұрпейісов көшесіне дейін. Б.Нұрпейісов көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Түркістан көшесіне дейін. Түркістан көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай Ш.Абдуллаев көшесіне дейін, Ш.Абдуллаев көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Қойсары Батыр көшесіне дейін. Қойсары Батыр көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай Жібек жолы көшесіне дейін. Жібек жолы көшесі бойымен солтүстік-батысқа қарай Ә.Мүсілімов көшесіне дейін. Ә.Мүсілімов көшесі бойымен батысқа қарай М.Әбдіразақов көшесіне дейін. М.Әбдіразақов көшесі бойымен солтүстікке қарай М.Әбдіреев көшесіне дейін. М.Әбдіреев көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай Жібек жолына дейін. Жібек жолы көшесі бойымен солтүстікке қарай Астана даңғылына дейін.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №10 имени Ы.Алтынсарина" Кызылординского городского отдела образования, улица Т.Камалова, №39а.
Границы: От железнодорожного полотна по улице К.Рустембекова к северо-востоку до улицы М.Кокенова, от улицы М.Кокенова к востоку до улицы И.Турмаганбета, от улицы И.Турмаганбета к югу с улицы Алшекея куйши в сторону запада по улицы Т.Камалова до улицы Тоганас батыра, по улице Тоганас батыра, до железнодорожной сети, вдоль железнодорожной сети к северо-запад до улицы К.Рустембекова.
По улице К.Рустембекова промежуток домов №2-30 по четной стороне, по улице М.Кокенова промежуток домов №6-16 по четной стороне, на улице Альшекей куйши промежуток домов №1-21 по нечетной стороне, №2-22б по четной стороне и промежуток домов до улицы Т.Камалова, по улице М.Байдильдаева промежуток домов №1-29 по нечетной стороне, №4-36 по четной стороне. По улице Жумысшы промежуток домов №1-31 по нечетной стороне, №2-24 по четной стороне. По улице С.Есова промежуток домов №1-53. Полностью все дома, расположенные в микрорайоне Ю.Гагарина, по переулку К.Еримбета промежуток домов №1-21 по нечетной стороне, №2-10 по четной стороне, по переулку Т.Камалова промежуток домов №1-7 по нечетной стороне, №2-14 по четной стороне. По улице Будабая акына промежуток домов №13-27, по переулку Будабая акына промежуток домов №2-35г, по улице Д.Онгара промежуток домов №1а-13 по нечетной стороне, №2-22 по четной стороне. По улице А.Кашаубаева промежуток домов №3а-17 по нечетной стороне, №2-14 по четной стороне, на улице Н.Шаменулы промежуток домов №1-15 по нечетной стороне, №2-22 по четной стороне. По улице Балкы базара промежуток домов №1-15 по нечетной стороне, №2-16 по четной стороне. По улице Т.Камалова промежуток домов №37-51 по нечетной стороне, №76г-102 по четной стороне. По улице Тоганаса батыра промежуток домов №101-143 по нечетной стороне, №102-142 по четной стороне. Дома на малого района Орленок.
Избирательный участок №263.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №101 имени Али Муслимова" Кызылординского городского отдела образования", улица Жибек жолы, №61.
Границы: Начиная с перекрестка улицы Жибек жолы и проспекта Астана, по проспекту Астана к северо-востоку до улицы К.Ажарова. По улице К.Ажарова к юго-востоку до улицы Ж.Бекхожаева. По улице Ж.Бекхожаева к востоку до улицы Б.Нурпейсова. По улице Б.Нурпейсова к юго-востоку до улицы Туркистан. По улице Туркистан к юго-западу до улицы Ш.Абдуллаева. По улице Ш.Абдуллаевак юго-востоку до улицы Койсары Батыра. По улице Койсары Батыр к юго-западу до улицы Жибек жолы. По улице Жибек жолы к северо-западу до улицы А.Муслимова. По улице А.Муслимова к западу до улицы М.Абдразаков. По улице М.Абдразакова к северу до улицы М.Абдреева. По улице М.Абдреева к северо-востоку до улицы Жибек жолы. По улице Жибек жолы к северу до проспекта Астана.

Қойсары Батыр көшесінің тақ бетіндегі №1-33, №37, №45 үйлер аралығы. Ш.Абдуллаев №35, 31 үйлер. А.Сарынов көшесінің екі бетіндегі №1-61 үйлер аралығы. С.Мақашева көшесінің екі бетіндегі №1-56 үйлер аралығы. Ш.Жалғасбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-47 үйлер, жұп бетіндегі №2-54 үйлер аралығы. Ж.Өндірбаев көшесінің екі бетіндегі №1-52 үйлер аралығы. Түркістан көшесінің тақ бетіндегі №1-75 үйлер, жұп бетіндегі №2-44 үйлер аралығы. Жетісу көшесінің тақ бетіндегі №1-75 үйлер, жұп бетіндегі №2-80 үйлер аралығы. С.Жүнісов көшесінің екі бетіндегі №1-77 үйлер аралығы, О.Нұрхабаев көшесінің екі бетіндегі №1-66 үйлер аралығы, Ж.Бекқожаев көшесінің тақ бетіндегі №1-15 үйлер, жұп бетіндегі №2-66 үйлер аралығы. Қ.Ажаров көшесінің тақ бетіндегі №1-19 үйлер аралығы. Астана көшесінің жұп бетіндегі №2-28 үйлер аралығы. И.Құтпанов көшесінің тақ бетіндегі №1-23 үйлер, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы. Ш.Ермағанбетова көшесінің тақ бетіндегі №1-39 үйлер, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы. М.Мақатаев көшесінің тақ бетіндегі №1-21 үйлер, жұп бетіндегі №2-28 үйлер аралығы. Г.Кавтунов көшесінің тақ бетіндегі №1-35 үйлер, жұп бетіндегі №2-36 үйлер аралығы. Б.Жүсіпов көшесіндегі тақ бетіндегі №1-47 үйлер, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы. М.Сапарғалиев көшесінің екі бетіндегі №1-36 үйлер аралығы. М.Исаев көшесінің көшесінің тақ бетіндегі №1-81 үйлер, жұп бетіндегі №2-42 үйлер аралығы. Е.Керейтбаев көшесінің екі бетіндегі №1-78 үйлер. Ағайынды Қожақовтар көшесінің тақ бетіндегі №1-11 үйлер, жұп бетіндегі №2-76 үйлер. Е.Нұрымов көшесіндегі тақ бетіндегі №1-17 үйлер, жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы. М.Әжіқожа көшесіндегі тақ бетіндегі №31-89 үйлер. Яксарт көшесіндегі тақ бетіндегі №1-15 үйлер, жұп бетіндегі №2-10 үйлер аралығы. Аттилла көшесіндегі №1-10 үйлер. Ш.Рабат көшесінің тақ бетіндегі №1-9 үйлер, жұп бетіндегі №2-14 үйлер. М.Әбдіразақов көшесінің тақ бетіндегі №1-39 үйлер, жұп бетіндегі №2-10, 10а, 12а, 12б, 12в үйлер және №52, 54, 56, 115а үйлер. Е.Нұрымов көшесінің тақ бетіндегі №1-11 үйлер, жұп бетіндегі №2-8 үйлер аралығы. Қасым хан тұйығы көшесіндегі №40, 44, 50, 51, 52, 54, 57, 59, 61, 63 үйлер аралығы. М.Әбдіразақов тұйығы көшесіндегі №1, 3, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 17а, 15а, 41 үйлер. Т.Елемесов көшесінің №8, 9, 11, 13, 41 (котежді қалашық) үйлер. Ә.Мүсілімов көшесіндегі №42, 54 үйлер аралығы. Алты алаш көшесіндегі №27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 43а, 46 үйлер. Хорасан ата көшесіндегі №51, 55, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 74, 101, 104, 121 үйлер. Есімхан көшесіндегі №58, 72 үйлер.
№264 сайлау учаскесі.

Промежуток домов №1-33, 37, 45 на нечетной стороне по улице Койсары батыр. Дома №31, 35 по улице Ш.Абдуллаева. Дома на обеих сторонах №1-61 по улице А.Сарынова. На обеих сторонах улицы С.Макашевой промежуток домов №1-56. Дома №1-47 по нечетной стороне, дома №2-54 по четной стороне по улице Ш.Жалгасбаева На обеих сторонах улицы Ж.Ондырбаева промежуток домов №1-52. Дома №1-75 по нечетной стороне, дома №2-44 по четной стороне по улице Туркистан. На улице Жетысу промежуток домов №1-75 на нечетной стороне, №2-80 на четной стороне. На обеих сторонах улицы С.Жунисова промежуток домов №1-77, на обеих сторонах улицы О.Нурхабаева промежуток домов №1-66, на улице Ж.Бекхожаева промежуток домов №1-15 на нечетной стороне, №2-66 на четной стороне. На улице К.Ажарова промежуток домов №1-19 на нечетной стороне. Промежуток домов №2-28 по четной стороне по улице Астана. На улице И.Кутпанова промежуток домов №1-23 на нечетной стороне, №2-22 на четной стороне, на улице Ш.Ермаганбетовой промежуток домов №1-39 на нечетной стороне, №2-24 на четной стороне. На улице М.Макатаева промежуток домов №1-21 на нечетной стороне, №2-28 на четной стороне, на улице Г.Кавтунова промежуток домов №1-35 на нечетной стороне, на четной стороне №2-36, на улице Б.Жүсупова промежуток домов №1-47 на нечетной стороне, №2-34 на четной стороне, на обеих сторонах улицы М.Сапаргалиева промежуток домов №1-36. На улице М.Исаева промежуток домов №1-81 на нечетной стороне, №2-42 на четной стороне. На обеих сторонах улицы Е.Керейтбаева дома №1-78. На улице братьев Кожаковых дома №1-11 на нечетной стороне, №2-76 на четной стороне. На улице Е.Нурымова промежуток домов №1-17 на нечетной стороне, №2-12 на четной стороне. По улице М.Ажикожи дома №31-89 на нечетной стороне. На улице Яксарт промежуток домов №1-15 на нечетной стороне, №2-10 на четной стороне. Дома №1-10 по улице Аттилла. Дома №1-9 по нечетной стороне, дома №2-14 по по четной стороне по улице Ш.Рабат. Дома №1-39 по нечетной стороне, дома №2-10,10а, 12 а, 12 б, 12 в по четной стороне и №52, 54, 56, 115а по улице М.Абдразакова. Промежуток домов №1-11 по нечетной стороне, дома №2-8 по четной стороне по улце Е.Нурымов. Промежуток домов №40, 44, 50 ,51, 52, 54, 57, 59, 61, 63 по переулку Касым хан. Дома №1, 3, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 17а,15а, 41 по переулку М.Абдразакова. Дома № 8, 9, 11, 13, 41 (коттедж) по улице Т.Елемесова. Промежуток домов №42, 54 по улице А.Мусилимова. Дома №27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 43а, 46 по улице Алты-алаш. Дома №51, 55, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 74, 101, 104, 121 по улице Хорасан ата. Дома №58, 72 по улице Есим хан.
Избирательный участок №264.

Орталығы: Қызылорда қалалық білім бөлімінің "Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С.Бейбарыс көшесі, №5.
Шекарасы: Сұлтан Бейбарыс көшесімен Бекшораұлы көшесінің қиылысынан бастап Бекшора көшесінен солтүстікке қарай Қ.Аманжолов көшесіне дейін. Қ.Аманжолов көшесінің бойымен шығысқа қарай Есімхан көшесіне дейін. Есімхан көшесі бойымен солтүстікке қарай Ә.Мүслімұлы көшесіне дейін. Ә.Мүслімұлы көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай Жібек жолы көшесіне дейін, Жібек жолы көшесі бойымен оңтүстік батысқа қарай Сұлтан Бейбарыс көшесіне дейін, Сұлтан Бейбарыс көшесі бойымен батысқа қарай Бекшораұлы көшесіне дейін.
Сырдария №1, 1а, 2, 2в, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 19, 20, 21, 30, 7а, 7б көрқабатты үйлер, Қасымхан №1б көп қабатты. М.Әжіқожа көшесіндегі №4, 9, 11, 13, 14, 21, 26 үйлер және нөмірсіз бір үй. Алты Алаш көшесінің тақ бетіндегі №3, 5, 9-13, 19-23 үйлер және нөмірсіз үш үй, жұп бетіндегі №2-26 үйлер және нөмірсіз төрт үй. Ә.Марғұлан көшесіндегі №1, 3, 5, 11, 15, 17, 20, 9, 10, 12, 14, 19, 21 үйлер және нөмірсіз алты үй. Қасымхан көшесіндегі №6, 11, 15, 14, 15, 17, 20, 25, 27, 31, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 2, 10, 12, 19, 22, 24, 26, 28, 30, 34 үйлер және нөмірсіз бір үй. Хорасан ата көшесіндегі №2, 6, 8, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 3, 5, 11, 17, 19, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49 үйлер. Есімхан көшесіндегі №1, 3, 5, 7, 9, 9а, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 44 үйлер және нөмірсіз бес үй. Бекшора көшесіндегі №2, 6, 63, 67, 69 үйлер. О.Бөкеев, Есенберлин, Б.Соқпақбаев көшелеріндегі үйлер толығымен.
№265 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№268 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсуат ауылдық округі, Ж.Махамбетов ауылы, Б.Жөнбаев көшесi, №49.
Шекарасы: Ж.Маханбетов елдi мекенiне қарасты Наурыз саяжайы, Алма бақ, Пионер лагерi, Қаратабан, Бәйтен, Жаңадария, Бесарық участiгiнде орналасқан үйлер.
№266 сайлау учаскесi.
Орталығы: №5547 әскери бөлiмi, Қызылжарма ауылдық округi, Р.Батырбаев көшесi, №2.
Шекарасы: №5547 әскери бөлiмiнiң ғимараты.
№344 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының жұмыспент қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасының "Мүгедектерге арналған оңалту орталығы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Талсуат ауылдық округi, Орынбор көшесi, №3
Шекарасы: "Қызылорда облысының жұмыспент қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасының "Мүгедектерге арналған оңалту орталығы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты.
№345 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны, С.Бейбарыс көшесi нөмiрсiз.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорнының ғимараты.
№346 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Ер Төстік" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Әл-Фараби көшесі, №224.

Центр: Коммунальное государственное учреждения "Школы-лицея №264 имени Такея Есетова" Кызылординского городского отдела образования, улица С.Бейбарыса, №5.
Границы: Начиная по улице Султан Бейбарыс по улице Бекшораулы и по улице Бекшора к северу до улицы К.Аманжолова. По улице К.Аманжолова на восток до улицы Есим хана. По улице Есим хана на север до улицы А.Мусилимова. По улице А.Мусилимова на северо-восток до улицы Жибек жолы. По улице Жибек жолы на юго-запад до улицы С.Бейбарыс, по улице С.Бейбарыс на запад до улицы Бекшораулы.
Многоэтажные дома Сырдария №1, 1а, 2, 2в, 3, 4,4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21,30, 7а, 7б, многоэтажный дом Касымхан №1б полностью. Дома №4, 9, 11, 13, 14, 21, 26 и 1 дом без номера по улице М.Ажикожа. Дома №3, 5, 9-13, 19-23 и три дома без номера по нечетной стороне, по четной дома №2-26 и четыре дома без номера стороне по улице Алты-алаша. Дома №1, 3, 5, 11, 15, 17, 20, 9, 10, 12, 14, 19, 21 и шесть домов без номера по улице А.Маргулана. Дома №6, 11, 14, 15, 17, 20, 25, 27, 31, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 2, 10, 12, 19, 22, 24, 26, 28, 30, 34 и один дом без номера по улице Касым хана. Дома №2, 6, 8, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 3, 5, 11, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49 по улице Хорасан ата. Дома №1, 3, 5, 7, 9, 9а, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 44 и пять домов без номера по улице Есим хана. Дома №2, 6, 63, 67, 69 по улице Бекшора. Все дома по улице О.Бокеева, И.Есенберлина, Б.Сокпакбаева все дома полностью.
Избирательный участок № 265
Центр : Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №268" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Аксуат, село Ж.Махамбетова, улица Б.Жонбаева, №49.
Граница: Дома дачного участка Наурыз, Яблоневый сад и и участки Пионерский лагерь, дома, расположенные на участках Каратабан, Байтен, Жанадария, Бесарык, относящийся к аулу Ж.Маханбетова
Избирательный участок №266
Центр: Военная часть 5547. Аульный округ Кызылжарма, улица Р.Батырбаева, №2
Граница: Военная часть 5547
Избирательный участок №344
Центр: Государственное коммунальное учереждение "Реабилитационный центр для инвалидов" Управления центра зянятости и социальных программ Кызылординской области, сельский округ Талсуат, улица Оренбургская, №3
Граница: Здание государственного коммунального учереждения "Реабилитационный центр для инвалидов" Управления центра зянятости и социальных программ Кызылординской области.
Избирательный участок №345
Центр: Государственное коммунальное казначейское учереждение "Областной перинатальный центр" Управления здравоохранения Кызылординской области, улица С.Бейбарыса, без номера.
Граница: Здание "Областного перенатального центра" Управления здравоохранения Кызылординской области.
Избирательный участок №346
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Ер Төстік" Кызылординского городского отдела образования, улица Аль-Фараби, №224.

Шекарасы: Әль-Фараби көшесінен бастап, Хон Бен До көшесімен оңтүстікке қарай С.Торайғыров көшесінің бойымен шығысқа қарай Торайғыров тұйығына дейін, С.Торайғыров тұйығынан бастап солтүстікке қарай Жоғарғы вольт көшесіне дейін, Жоғарғы вольт көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай 9-мамыр көшесіне дейін, 9-мамыр көшесін қоспай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен оңтүстікке қарай Самал көшесінің №144 үйіне дейін, Самал көшесінің №144 үйінен шығысқа қарай Әл-Фараби көшесіне дейін, Әл-Фараби көшесінің бойымен шығыстан оңтүстікке қарай Р.Алшынбаев көшесіне дейін, Р.Алшынбаев көшесін қоспағанда Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналынан бастап солтүстікке қарай Қызылжарма ауылының шекарасына дейін, Қызылжарма ауылының шекарасынан бастап солтүстік-батысқа қарай Әл-Фараби көшесінің бойымен Хон Бен До көшесіне дейін.
Хон Бен До көшесінің жұп бетіндегі №30-72 үйлер аралығы. Ш.Құндызбаев тұйығы көшесінің жұп бетіндегі №2-6, тақ бетіндегі №5-7 үйлер аралығы, Әл-Фараби көшесінің жұп бетіндегі №170-242, тақ бетіндегі 197-341а, А.Төлебаев көшесінің жұп бетіндегі №180-262, тақ бетіндегі №163-247 үйлер аралығы, А.Әшірбеков көшесінің жұп бетіндегі №160-236, тақ бетіндегі №183-261 үйлер аралығы, Т.Тұрлығұлов көшесінің жұп бетіндегі №180-262, тақ бетіндегі №179-223 үйлер аралығы, Әл-Фараби-23 көшесінің жұп бетіндегі №2-26, тақ бетіндегі №7 үйлер, Әл-Фараби-24 көшесінің жұп бетіндегі №2-22, тақ бетіндегі №3 үйлер, Әл-Фараби-25 көшесінің жұп бетіндегі №4-16 үйлер аралығы, Көктем көшесінің жұп бетіндегі №120-138, тақ бетіндегі №119-125 үйлер аралығы, Техникумская көшесінің жұп бетіндегі №2-20, тақ бетіндегі №1-7 үйлер аралығы. Жоғары вольт көшесінің №1-7 үйлер аралығы, Бумажников көшесінің жұп бетіндегі №2-16, тақ бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Каментирна көшесінің жұп бетіндегі №2-22, тақ бетіндегі №3-27 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесінің жұп бетіндегі №298-334, тақ бетіндегі №255-287 үйлер аралығы, Қызылжарма тұйығы көшесінің жұп бетіндегі №2-30, тақ бетіндегі №1-31үйлер аралығы, Техникумская тұйығы көшесінің жұп бетіндегі №2-36, тақ бетіндегі №1-25 үйлер аралығы, Кеншімбай көшесінің жұп бетіндегі №36-60, тақ бетіндегі №87-99 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесінің жұп бетіндегі №314-334, тақ бетіндегі №287а-305а үйлер аралығы, Хон Бен До №18, 21, 22, 26 а, 26 б, 26в көп қабатты үйлер, Қызылжарма-ІІІ 1-көшесінің жұп бетіндегі №2-32, тақ бетіндегі №1-97 үйлер аралығы, Қызылжарма-ІІІ 3-көшесінің жұп бетіндегі №2-48, тақ бетіндегі №3-93 үйлер аралығы, Қызылжарма-ІІІ 5 көшесінің тақ бетіндегі №1-89, жұп бетіндегі №24-70 үйлер аралығы, Қызылжарма-ІІІ 7-көшесінің №5-63 үйлер аралығы, Қызылжарма-ІІІ 9 көшесінің №7-35 үйлер аралығы.
№347 сайлау учаскесі.

Граница: Начиная с улицы Аль-Фараби по улице Хон Бе До к югу по улице С.Торайгырова, к востоку до переулка С.Торайгырова, с переулка С.Торайгырова к северу до улицы Высоковольтная, с улицы Высоковольтная к северо-востоку до улицы 9-Мая, (не включая) улицу 9-Мая до канала Кызылжарма, по берегу канала Кызылжарма к югу до улицы Самал, дома №144, от дома №144 по улице Самал к востоку до улицы Аль-Фараби, по улице Аль-Фараби к юго-востоку до улицы Р.Алшынбаева, (не включая) улицу Р.Алшынбаева до канала Кызылжарма, начиная с канала Кызылжарма к северу до границы аула Кызылжарма, начиная с границы село Кызылжарма к северо-западу улицы Аль-Фараби до улицы Хон Бен До.
С четный стораны улицы Хон Бен До дома с №30-72, дома №2-6 с четной стороны переулка Ш.Кундызбаева с нечетной стороны дома №5-7, по улице Аль-Фараби с четной стороны №170-242, с нечетной стороны №197-341а, дома №180-262 четной стороны улицы А.Толебаева, с нечетной стороны №163-247, дома №160-236 четной стороны улица А.Аширбекова, с нечетной стороны дома №183-261, дома №180-262 четной стороны улицы Т.Турлыгулова, с нечетной стороны №179-223, по улице Аль-Фараби-23 с четной стороны дома №2-26, нечетной стороны дом №7, с четной стороны улицы Аль-Фараби-24 дома №2-22, с нечетной сторны дом №3, по улице Аль-Фараби-25 с четной стороны дома №4-16, дома с четной стороны №120-138 улицы Коктем с нечетной стороны дома №119-125, дома с четной стороны №2-20 улицы Техникумская, с нечетной стороны дома №1-7, дома №1-7 улицы Высоковольтная, дома №2-16 с четной стороны улицы Бумажников, с нечетной стороны дома №1-13, дома с четной стороны №2-22, улицы Коминтерна, с нечетной стороны дома №3-27, дома с четной стороны №298-334, улицы Б.Майлина, с нечетной стороны №255-287, дома с четной стороны переулка Кызылжарма №2-30, с нечетной стороны №1-31, дома с четной стороны №2-36, переулка Техникумская, с нечетной стороны №1-25, дома с четной стороны №36-60, улицы Кеншинбай, с не четной стороны №87-99, дома с четной стороны улицы С.Торайгырова №314-334, с нечетной стороны №287а-305а, многоэтажные дома №18, 21, 22, 26а, 26б, 26в по улице Хон Бен До, с четной стороны №2-32,1 улица Кызылжарма-III, с нечетной стороны дома №1-97. 3 улица Кызылжарма-III дома с четной стороны №2-48 и №3-93 с нечетной стороны, 5 улица Кызылжарма-III дома №1-89 с нечетной стороны и №24-70 с четной стороны, 7 улица Кызылжарма-III дома №5-63, 9 улица Кызылжарма-III дома №7-35.
Избирательный округ №347

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№271 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ш. Қалдаяқов №10а.
Шекарасы: Жастар көшесінің бойымен, Жезқазған трассасын қоса солтүстік-шығысқа қарай, Тұран көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай, оңтүстік-батысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, солтүстік-батысқа қарай Жастар көшесіне дейін.
Жастар көшесінің жұп бетіндегі №2-52 үйлер аралығы, Жас Алаш көшесінің жұп бетіндегі №8-62, тақ бетіндегі №29-37 үйлер аралығы, Қаратал көшесінің тақ бетіндегі №3-81, жұп бетіндегі №4-88 үйлер аралығы, Бәйгеқұм көшесінің тақ бетіндегі №1-115, жұп бетіндегі №2-114 үйлер аралығы, Тұмарөткел көшесінің тақ бетіндегі №1-109, жұп бетіндегі №2-102 үйлер аралығы, Қосасар көшесінің тақ бетіндегі №1-109, жұп бетіндегі №2-108 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесінің тақ бетіндегі №185-281, жұп бетіндегі №198-290 үйлер аралығы, Е.Шілдебаев көшесінің тақ бетіндегі №1-95, жұп бетіндегі №2-96 үйлер аралығы, Қарағайлы көшесінің тақ бетіндегі №1-99, жұп бетіндегі №2-94 үйлер аралығы, Ж.Құлымбетов көшесінің тақ бетіндегі №1а-93, жұп бетіндегі №2а-78 үйлер аралығы, А.Шорағазы көшесінің тақ бетіндегі №5-79, жұп бетіндегі №2-72 үйлер аралығы, Ақшабұлақ көшесінің тақ бетіндегі №1-67, жұп бетіндегі №4-52 үйлер аралығы, Көкбөрі көшесінің тақ бетіндегі №1-55, жұп бетіндегі №2-54 үйлер аралығы, Тұран көшесінің тақ бетіндегі №1-63, жұп бетіндегі №2-44 үйлер аралығы, Күлтегін көшесінің тақ бетіндегі №1-45, жұп бетіндегі №2-72 үйлер аралығы, Жезқазған трассасының екі бетіндегі жаңа номірсіз үйлерді қоса.
№348 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Сыр бөбегі" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Саяхат мөлтек ауданы А.Айдосов көшесі № 34а.
Шекарасы: С.Бейбарыс көшесінен бастап темір жол желісінің қиылысымен оңтүстік шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналы бойымен оңтүстікке қарай Саяхат 25 көшесінен дейін. Саяхат 25 көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай С.Бейбарыс көшесіне дейін.
А.Айдосов және А.Өтегенов көшесіндегі үйлер. Саяхат №1-38 көшесіндегі үйлер.
№349 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "278 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Арай шағын ауданы М.Әбдіразақов көшесі, нөмірсіз.
Шекара: Ж.Әбдреев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай М.Әбдразақов көшесіне дейін. М.Әбдразақов көшесінің бойымен (қоспай) оңтүстікке қарай Есімхан көшесіне дейін. Есімхан көшісінің бойымен оңтүстікке қарай, Қ.Аманжоловқа дейін, Қ.Аманжолов көшесінің бойымен батысқа қарай С.Бекшора көшесіне дейін. С.Бекшора көшесінен оңтүстікке қарай С.Бейбарыс көшесіне дейін, С.Бейбарыс көшесі бойымен батысқа қарай А.Махамбетов көшесіне дейін А.Махамбетов көшесінен бастап Қорғаныс көпіріне дейін Қорғаныс көпірі бойымен Арай-15 көшесіне дейін, Арай-15 көшесінің бойымен шығысқа қарай Ж.Әбдреев көшесіне дейін.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №271" Кызылординского городского отдела образования, улица Ш.Калдаякова, №10а.
Граница: Начиная с улицы Жастар включая трассу Жезказган к северо-востоку, по улице Туран к юго-востоку, к юго-западу до канала Кызылжарма, к северо-западу до улицы Жастар.
Дома с четной стороны №2-52, улицы Жастар. Дома №8-62 улицы Жас Алаш, с нечетной стороны дома №29-37. Дома с нечетной сторны №3-81 улицы Каратал, с четной стороны №4-88.Дома №1-115 нечетной стороны Байгекум, с четной стороны №2-114. Дома №1-109 нечетной стороны улицы Тумароткел, с четной стороны №2-102. Дома №1-109 нечетной стороны улицы Косасар, с четной стороны №2-108. Дома №185-281 с нечетной стороны, с четной стороны №198-290. Дома №1-95 нечетной стороны улицы Е.Шилдебаева, с четной стороны №2-96. Дома №1-99 нечетной стороны улицы Карагайлы, с четной стороны №2-94. Дома №1а-93 с нечетной стороны Ж.Кулунбетова, с четной стороны №2а-78. Дома №5-79 с нечетной стороны улицы А.Шорагазы, с четной стороны №2-72. Дом №1-67 нечетной стороны Акшабулак, с четной стороны №4-52. Дома №1-55 с нечетной стороны улицы Кокбори, с четной стороны №2-54. Дома №1-63 с нечетной стороны улицы Туран, с четной стороны №2-44. Дома №1-45 с нечетной стороны улицы Култегин, с четной стороны №2-72, включая дома без номера с обеих сторон трассы Жезказган.
Избирательный участок №348
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Сыр бөбегі" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Саяхат, улица А.Айдосова, №34а.
Граница: Начиная с улицы С.Бейбарыса к пересечению линии железной дороги к юго-востоку до канала Кызылжарма. По каналу Кызылжарма к югу до улицы Саяхат-25. С улицы Саяхат-25 к юго-западу до улицы С.Бейбарыса.
Дома по улицам А.Айдосова, А.Отегенова, Саяхат №1-38.
Избирательный участок №349
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №278" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Арай, улица М.Абдразакова, без номера.
Граница: По улице Ж.Абдреева к югу, до улицы М.Абдразакова. По улице М.Абдразакова (не включая) к югу до улицы Есимхана. С улицы Есимхана к югу до улицы К.Аманжолова. С улицы К.Аманжолова к западу до улицы С.Бекшора. С улицы С.Бекшора к югу до улицы С.Бейбарыса. С улицы С.Бейбарыса к западу до улицы А.Махамбетова. С улицы А.Махамбетова до Защитного моста. С Защитного моста до улицы Арай-15. С улицы Арай-15 востоку до улицы Ж.Абдреева.

Ж.Әбдіреев көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер, Кетебай би көшесінің екі бетіндегі №1-141 үйлер, Т.Айбергенов көшесіндегі №1-34 үйлер, Т.Айнақұлов көшесіндегі №1-26 үйлер, Ү.Аяпов көшесіндегі №2-27 аралығындағы үйлер, Т.Елемесов №4б,4а 1-Дачная көшесінің екі бетіндегі үйлер, 2-Дачная көшесінің екі бетіндегі үйлер, 3-Дачная көшесінің екі бетіндегі үйлер, Сырдария көшесінің екі бетіндегі үйлер, Алпамыс көшесінің екі бетіндегі үйлер, Автомобилист көшесінің екі жақ бетіндегі үйлер, Дорожная көшесінің екі бетіндегі үйлер, Талап көшесінің екі бетіндегі №1-75 үйлер, Зейнеткер (Талап) көшесінің екі бетіндегі үйлер, Абай көшесінің екі бетіндегі №1-45 үйлер, Садовая көшесінің екі бетіндегі №6-98 үйлер аралығы, 1-Здоровье көшесінің екі бетіндегі үйлер, 2-Здоровье көшесінің екі бетіндегі үйлер, 3-Здоровье көшесінің екі бетіндегі үйлер, Жамбыл көшесіндегі №1-45 үйлер. Арай-11 көшесіндегі №1-27 үйлер, С.Ысқақов көшесінің екі бетіндегі үйлер, Яксарт көшесінің екі бетіндегі үйлер, Алмалы көшесінің екі бетіндегі №2-94 үйлер, Бәйтерек көшесінің екі бетіндегі №1-52 үйлер, Береке-3 көшесінің екі бетіндегі №1-24 үйлер. С.Бекшораұлы көшесіндегі №5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 46, 48, 48а, 49, 50, 53, 55, 57, 57а, 58, 63, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 84, 90 үйлер аралығы, Жиделі көшесінің екі бетіндегі №4-140 үйлер, Бәйшешек көшесінің екі бетіндегі №1-94 үйлер, Арай-15 көшесіндегі №1-41 аралығындағы үйлер, Арай-12 көшесіндегі №1-70 үйлер аралығы, Арай-20 көшесіндегі №1-102 үйлер аралығы, Н.Әбдіреев көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Есім хан көшесінің тақ бетіндегі №13-19, 26б-29 жер үйлер.
№351 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы "Облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Тасбөгет кенті, Амангелді көшесі, №5г.
Шекарасы: "Облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналды мемлекеттік кәсіпорын.
№352 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Бегім ана" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Сыр сулы көшесі №39.
Шекарасы: Сұлтан Бейбарыс және Жібек жолы көшелерінің қиылысынан бастап Жібек жолы көшесінің бойымен Сыр ана көшесіне дейін. Сыр ана көшесінен бастап оңтүстік-батысқа қарай Қараша көшесінің бойымен Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналының бойымен батысқа қарай Сырдарья су торабына дейін. Сырдария су торабы бойымен солтүстік-шығысқа қарай Сұлтан Бейбарыс көшесіне дейін. Сұлтан Бейбарыс бойымен оңтүстікке қарай Жібек жолы көшесіне дейін.

Дома №1-13 с обеих сторон улицы Ж.Абдреева, дома №1-141 с обеих сторон Кетебай би, дома №1-34 улицы Т.Айбергенова, дома №1-26 улицы Т.Айнакулова, дома №2-27 улицы У.Аяпова, дома с обеих сторон улиц Т.Елемесова №4б, 4а, Дачная-1, дома с обеих сторон улицы Дачная-2, Дачная-3, Сырдария, Алпамыс, Автомобилист, Дорожная, дома №1-75 с обеих сторон улицы Талап, Зейнеткер, дома №1-45 с обеих сторон Абай, дома №6-98 с обеих сторон улицы Садовая, дома с обеих сторон улицы Здоровье-1, Здоровье-2, Здоровье-3, дома №1-45 улицы Жамбыл, дома №1-27 улицы Арай-11, дома с обеих сторон улицы С.Искакова, Яксарт, дома №2-94 обеих сторон улицы Алмалы, дома №1-52 с обеих сторон улицы Байтерек, дома №1-24 с обеих сторон улицы Береке-3, дома №5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 46, 48, 48а, 49, 50, 53, 55, 57, 57а, 58, 63, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 84, 90 улицы С.Бекшораулы, дома №4-140 с обеих сторон улицы Жидели, дома №1-94 с обеих сторон улицы Байшешек, дома №1-41 улицы Арай-15, дома №1-70 улицы Арай-12, дома №1-102 улицы Арай-20, дома №1-13 с обеих сторон улицы Н.Абдреева, частные дома с нечетной стороны улицы Есимхана №13-19, 26б-29.
Избирательный участок №351
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская больница" управлениея здравоохранения Кызылординской области, улица Амангелди №51, посҰлок Тасбогет.
Граница: Коммунальное государственное учереждение "Областная детская больница" с правом ведения хозяйства.
Избирателный участок №352
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Бегім-Ана" Кызылординского городского отдела образования, улица Сыр сулу, №39.
Граница: Начиная с пересечения улиц С.Бейбарыса и Жибек жолы, по улице Жибек жолы до улицы Сыр Ана. С улицы Сыр Ана к юго-западу по улице Караша до канала Кызылжарма. Вдоль канала к западу к водному узлу Сырдария. Вдоль водного узла Сырдария к востоку до улицы С.Бейбарыс. С улицы С.Бейбарыса к югу до улицы Жибек жолы.

Астана-2 шағын ауданындағы көп қабатты тұрғын үйлер. Сыр сұлу көшесі, Сыр сұлу көшесінің тұйығы, Көктөбе, Ақирек, Ақтөбе-1, Ақтөбе-2, Ақтөбе-3, Каспий, Қызылжар, Қызылжар-1 тұйығы, Қызылжар-2 тұйығы, Қызылжар-3 тұйығы, Қараша, Бәйтерек, Көктөбе, Орал көшесі, Орал тұйығы, Ақтау, Атырау, Сыр ана, Жайық, Орынбор, Орынбор тұйығы, Бәйтерек, Тараз көшелеріндегі тұрғын үйлер.
№353 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған сыныптары бар "Мұрагер" мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Түркістан көшесі, №54.
Шекарасы: Астана даңғылынан бастап оңтүстікке қарай Жеңіс көшесіне дейін. Жеңіс көшесінің бойымен батысқа қарай Қарабура көшесіне дейін. Қарабура көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Е.Көшербаев көшесіне дейін, Е.Көшербаев көшесінің бойымен оңтүстік-батысқа қарай Сұлтан Бейбарыс көшесіне дейін.Сұлтан Бейбарыс көшесінің бойымен солтүстік-батысқа қарай Ш.Абдоллаев көшесіне дейін. Ш.Абдоллаев көшесінің бойымен шығысқа қарай Түркістан көшесіне дейін. Түркістан көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Б.Нұрпейсов көшесіне дейін. Б.Нұрпейсов көшесінің бойымен шығысқа қарай Ж.Бекхожаев көшесіне дейін. Ж.Бекхожаев көшесінің бойымен солтүстікке қарай Қ.Ажаров көшесіне дейін. Қ.Ажаров көшесінің бойымен шығысқа қарай Астана даңғылына дейін.
Астана даңғылығындағы жұп бетіндегі №16-44 үйлер аралығы, Жеңіс көшесі жұп бетіндегі №110-154 үйлер аралығы, Түменбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-37, жұп бетіндегі №2-30 үйлер аралығы, А.Иманов көшесінің тақ бетіндегі №137-171, жұп бетіндегі №126-158 үйлер аралығы, С.Боханов көшесінің тақ бетіндегі №1-31, жұп бетіндегі №2-36 үйлер аралығы, Ә.Ибраев көшесінің тақ бетіндегі №1-29 үйлер, жұп бетіндегі №2-38 үйлер аралығы, Қ.Ажаров көшесінің жұп бетіндегі №2-32 үйлер, Ж.Бекхожаев көшесінің тақ бетіндегі №17-49, жұп бетіндегі №68-106 үйлер аралығы, Б.Нұрпейсов көшесіндегі тақ бетіндегі №1-43 және жұп бетіндегі үйлер, Нұрхабаев көшесінің тақ бетіндегі №67-105, жұп бетіндегі №50-106 үйлер аралығы, С.Жүнісов көшесінің тақ бетіндегі №63-117, жұп бетіндегі №72-112 үйлер аралығы, Қойсары батыр көшесінің тақ бетіндегі №51, 53, 55 үйлер, Түркістан көшесінің тақ бетіндегі №81-103, жұп бетіндегі №46-68 үйлер аралығы, Сәулет-18, 19, 20, 21, Ш.Абдуллаев көшесінің жұп бетіндегі №2-54 үйлер, Қ.Жарқымбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-59 үйлер, жұп бетіндегі №2-52 үйлер аралығы, С.Қараманов көшесінің тақ бетіндегі №1-51 үйлер, жұп бетіндегі №2-52 үйлер аралығы, Ә.Дәуітбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-47, жұп бетіндегі №2-46 үйлер, Сәулет-23 көшесінің тақ бетіндегі №1-47 үйлер, жұп бетіндегі №2-42 үйлер, С.Бейбарыс көшесіндегі №1-9 аралығындағы көп қабатты үйлер және Сұлтан Бейбарыс көшесінің тақ бетіндегі №69, 97, 99 уйлер аралығы және Қарабура көшесіндегі үйлер.
№354 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "278 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Арай шағын ауданы М.Әбдіразақов көшесі, нөмірсіз.

Многоэтажные дома микроройона Астана-2, улица Сыр сулу, переулки Сыр сулу, Коктобе, Акирек, Актое-1, Актобе-2, Актобе-3, Каспий, Кызыджар, Кызылжар-1, Кызылжар-2, Кызылжар-3, улицы Караша, Байтерек, Коктобе, Орал, переулка Орал, Актау, Атырау, Сыр Ана, Жайык, Орынбор, Байтерек, Тараз, переулка Орынбор.
Избирательный участок №353
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа Мұрагер" со специализированными классами для одаренных детей с обучением на трех языках" Кызылординского городского отдела образования, улица Туркестан, №54.
Граница: Начиная с проспекта Астана к югу до улицы Женис. По улице Женис до улицы Карабура. По улице Карабура к юго-востоку до улицы Е.Кошербаева. С улицы Е.Кошербаева к юго-западу до улицы С.Бейбарыса. С улицы С.Бейбарыса к северо-западу до Ш.Абдуллаева. С улицы Ш.Абдуллаева к востоку до улицы Туркистан. С улицы Туркестан к югу до улицы Б.Нурпейсова. С улицы Б.Нурпейсова к востоку до улицы Ж.Бекхожаева. С улицы Ж.Бекхожаева к северу до улицы К.Ажарова. С улицы К.Ажарова к востоку до проспекта Астана.
Дома №16-44 с четной стороны проспекта Астана, дома с четной стороны №110-154 улицы Женис, дома с нечетной стороны №1-37 улицы Томенбаева, дома №2-30 с четной стороны, дома с нечетной стороны №137-131, с четной стороны №126-158 улицы А.Иманова, дома с нечетной стороны №1-31 с четной сторны №2-36 улицы С.Боханова, дома №1-29 с нечетной стороны, с четной стороны №2-38 улицы А.Ибраева, дома с четной сторны №2-32 улицы К.Ажарова, дома с нечетной стороны №17-49, с четной стороны №68-106 улицы Ж.Бекхожаева, дома с нечетной стороны №1-43, также дома с четной сторны улицы Б.Нурпейсова, дома №67-105 с нечетной стороны, дома №50-106 с четной стороны улицы Нурхабаева, дома №63-117 с нечетной стороны, с четной стороны №72-112 улицы С.Жунисова, дома №51, 53, 55 с нечетной стороны улицы Койсары батыра, дома с нечетной стороны улицы Туркистан №81-103, с четной стороны №46-68, дома №18, 19, 20, 21 улицы Саулет, дома с четной стороны №2-54 улицы Ж.Абдуллаева, дома с нечетной стороны №1-59, с четной стороны №2-52 улицы К.Жаркынбаева, дома №1-51 с нечетной стороны, №2-52 с четной стороны улицы С.Караманова. По улице А.Даутбаева с нечетной стороны №1-47, с четной стороны №2-46, улица Саулет-23 с нечетной стороны №1-47, с четной стороны №2-42. Улица С.Бейбарыс многоэтажные дома №1-9, с нечетной стороны дома №69, 97, 99, а также дома по улице Карабура.
Избирательный участок №354
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №278" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Арай, улица М.Абдразакова без номера.

Шекара: Нұр-Орда шағын ауданы Арай-ІІ №1, 2, 3, 4 үйлер, Арай №5, 100, 102, 104, 106, 108 үйлер. Арай-ІІІ №88б, 88в, 89а, 72, 76, 78а, 80а, 80ә, 82б, 80в, 54, 56, 58, 60, 62, 79а, 79б көп қабатты тұрғын үйлер. Есімхан көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6 көп қаббатты тұрғын үйлер.
№355 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "І.Қабылов атындағы №12 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Иманов көшесі, №108а.
Шекарасы: Астана даңғылы мен Абай даңғылы қиылысынан бастап солтүстік батысқа қарай Ж.Әбдрахманов көшесіне дейін, Ж. Әбдрахманов көшісінің бойынан шығысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Астана даңғылына дейін. Астана даңғылының бойынан оңтүстік-шығысқа қарай Абай даңғылына дейін.
Х.Түлкібаева көшесіндегі №7а көп қабатты үйі, Ж.Әбдрахманов көшесіндегі көп қабатты №5, 15б, 17а, 19, 23, 25, 27 көпқабатты үйлер. Б.Уалиев көшесінің тақ бетіндегі №1-31, жұп бетіндегі №2-30 үйлер аралығы. Е.Хан көшесінің тақ бетіндегі №1-3, жұп бетіндегі №2-30 үйлер. Ә.Пазылыов көшесінің тақ бетіндегі №1-31, жұп бетіндегі №2-36 үйлер. Қ.Абуов көшесінің тақ бетіндегі №1-31, жұп бетіндегі №2-38 үйлер. Ә.Ділманов көшесінің тақ бетіндегі №1-21, жұп бетіндегі №2-26 үйлер. Х.Түлкібаева көшесінің тақ бетіндегі №1-35,43 жұп бетіндегі №2-30 үйлер. Ж.Абдрахманов көшесінің тақ бетіндегі №1-13, жұп бетіндегі №2-22 үйлер. Астана даңғылының тақ бетіндегі №1-35 үйлер. Дәрігерлер үйі, Қоркыт Ата атындағы квартал №1, 2 үйлер, Қорқыт ата Қызылорда мемлекеттік университетінің №5 студенттік жатақханасы.
№356 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "М.Шоқай атындағы №187 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Шоқай №147.
Шекарасы: Е.Көшербаев көшесі мен З.Шүкіров көшелерінің қиылысынан бастап, З.Шүкіров көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай темір жол желісіне дейін. Темір жол желісінің бойымен оңтүстікке қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін. Ә.Бөкейхан көшесінің бойымен оңтүстік-батысқа қарай Е.Көшербаев көшесіне дейін, Е.Көшербаев көшесінің бойымен солтүстікке қарай З.Шүкіров көшесіне дейін.
Е.Көшербаев көшесінің тақ бетіндегі №93, 97, 99, 101 үйлер аралығы, А.Бердаулетов көшесінің жұп беті №32-42 үйлер аралығы, тақ бетіндегі №35-45 үйлер аралығы, И.Панфилов тұйығының тақ бетіндегі №1, 3, 5, 9 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №2-10 үйлер аралығы. И.Панфилов көшесінің жұп беті №60-72, 72а, 74, 76, 78в үйлер аралығы, тақ бетіндегі №93, 95 үйлер аралығы. З.Шүкіров көшесінің жұп беті №54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54б, 58, 60, 70, 72 үйлер аралығы, Бәйтерек шағын ауданындағы №100а, 100б, 100в, 100г көп қабатты үйлер. Бұқарбай батыр көшесінің жұп бетіндегі №128, 130, 132, 134, 136, 138 үйлер аралығы, тақ бетіндегі №115, 117, 123, 125, 129, 131 үйлер аралығы. Шұғыла шағын ауданындағы №6а, 7а көп қабатты үйлері. М.Шоқай көшесінің жұп бетіндегі №128-148, 148а, 145а үйлер аралығы, тақ бетіндегі №141а, 141б, 147, 151, 155 үйлер аралығы. Ә.Бөкейхан көшесінің тақ бетіндегі №53, 53а, 55, 55а, 57, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а, 65б, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 77, 79, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 91б, 93, 97а, 97, 99, 101, 103, 105 үйлер аралығы. А.Яссауи көшесінің жұп беті №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер аралығы.
№357 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Сыр-Берекесі" балабақшасы, С.Ысқақов №20.
Шекарасы: Темір жол желісімен шығысқа қарай С.Ысқақов көшесіне дейін. С.Ысқақов көшесінің бойымен шығысқа қарай Күдері Қожа Көшекұлы көшесіне дейін. Күдері Қожа Көшекұлы көшесі бойымен оңтүстік шығысқа қарай Жезқазған трассасына дейін. Жезқазған трассасының бойымен оңтүстікке қарай темір жол желісіне дейін. Темір жол желісінің бойымен солтүстік-батысқа қарай С.Ысқақов көшесіне дейін.
Ақмаржан-3 көшесінің тақ бетіндегі №1-17 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы, Ақмаржан-4 көшесінің тақ бетіндегі №1-15 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Ақмаржан-5 тақ бетіндегі №1-15 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Ақмаржан-6 көшесінің тақ бетіндегі №1-7 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №4-12 үйлер аралығы, Ақмаржан-7 көшесінің тақ бетіндегі №1-27 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №2-26 үйлер аралығы, Ақмаржан-8 көшесінің тақ бетіндегі №1-29 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Ақмаржан-9 көшесіндегі тақ бетіндегі №1-15 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Ақмаржан-10 көшесінің жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Күдері Қожа Көшекұлы көшесінің тақ бетіндегі №1-11 үйлер аралығы, Ақмаржан-18 көшесінің тақ бетіндегі №9 үй, жұп бетіндегі №10 үй аралығы, Ақмаржан-19 көшесінің жұп бетіндегі №2 үй, Ақмаржан-16 көшесінің тақ бетіндегі №1-21 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №8-46 үйлер аралығы, Ақмаржан-20 көшесінің тақ бетіндегі №5-23 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №4-66 үйлер аралығы, Жаппасбай батыр көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 көп қабатты тұрғын үйлер, Жаппасбай батыр мөлтек ауданындағы №2, 3, 6, 8, 10, 15, 16, 70к, 70л, 70м, 70е, 70п, 72в, 72е көп қабатты үйлер.
№358 сайлау учаскесі.

Граница: Микрорайон "Нур-Орда", Арай-ІІ дома №1, 2, 3, 4. Арай многоэтажные дома №5, 100, 102, 104, 106, 108, Арай-ІІІ многоэтажные дома №88б, 88в, 89а, 72, 76, 78а, 80а, 80ә, 82б, 80в, 54, 56, 58, 60, 62, 79а, 79б. Многоэтажные дома №1, 2, 3, 4, 5, 6 по улице Есимхана.
Избирательный участок №355
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №12 имени И.Кабылова" Кызылординского городского отдела образования, А.Иманов №108а.
Граница: начиная от перекрестка проспекта Астана и Абая к северо-западу до улицы Ж.Абдрахманова, по улице Ж.Абдрахманова к востоку до улицы А.Иманова, по улице А.Иманова к югу по проспекту Астана, по проспекта Астана к югу на проспект Абая.
По улице Х.Тулкибаева многоэтажный дом №7, многоэтажные дома №5, 15б, 17а, 19, 23, 25, 27 по улице Ж.Абдрахманова. По улице Б.Уалиева дома №1-31 по нечетной стороне, №2-30 по четной стороне. По улице Е.Хан дома №1-3 по нечетной стороне, дома №2-30 по четной стороне. По улице А.Пазылова №1-31 по нечетной стороне, №2-36 по четной стороне. По улице К.Абуова №1-31по нечетной стороне, №2-38 по четной стороне. По улице А.Дилманова №1-21по нечетной стороне, №2-26 по четной стороне. По улице Х.Тулкибаева №1-35, 43 по нечетной стороне, №2-30 по четной стороне. По улице Ж.Абдрахманова №1-13 по нечетной стороне, №2-22 по четной стороне. По проспекту Астана №1-35 по нечетной стороне. Дом медиков, квартал имени Коркыт Ата дома №1, 2, студенческое общежитие Кызылординский государственный университет имени Коркыт Ата.
Избирательный участок №356.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №187 имени М.Шокай" Кызылординского городского отдела образования, улица М.Шокай №174.
Граница: начиная с перекрҰстка улиц Е.Кошербаева и З.Шукурова по улице к северо-востоку до железнодорожной сети. По железнодорожной сети к югу до улицы А.Бокейхана. По улице А.Бокейхана к юго-западу до улицы Е.Кошербаева, по улице Е.Кошербаева к северу до улицы З.Шукурова.
По улице Е.Кошербаева промежуток домов №93, 97, 99, 101 с нечҰтной стороны, по улице А.Бердаулетова промежуток домов №32-42 по чҰтной стороне и №35-45 нечҰтной стороне, по переулку И.Панфилова промежуток домов №1, 3, 5, 9 с нечетной стороны и №2-10 четной стороны. По улице И.Панфилова промежуток домов №60-72, 72а, 74, 76, 78в четной стороны и нечетной стороны №93, 95. По улице З.Шукурова промежуток домов №54/1, 54/2, 54/4, 54/5, 54б, 58, 60, 70, 72. В микрорайоне Байтерек многоэтажные дома №100а, 100б, 100в, 100г. По улице Бухарбай батыра промежуток домов №128, 130, 132, 134, 136, 138 четной стороны и №115, 117, 123, 125, 129, 131 нечетной стороны. В микрорайоне Шугыла многоэтажные дома №6а, 7а. По улице М.Шокай промежуток домов №128-148, 148а, 145а четной стороны и №141а, 141б, 147, 151, 155 нечетной стороны. По улице А.Бокейхана промежуток домов №53, 53а, 55, 55а, 57, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а, 65б, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 77, 79, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 91б, 93, 97а, 97, 99, 101, 103, 105 нечетной стороны. По улице А.Яссауи промежуток домов №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 четной стороны.
Избирательный участок №357.
Центр: детский сад "Сыр берекесі", улица С.Ыскакова №20.
Граница: по железнодорожной сети к востоку до улицы С.Ыскакова. По улице С.Ыскакова к востоку до улицы Кудера Кожа Кушекулы. По улице К.К.Кушекулы к югу до Жезгазганской трассы. По Жезгазганской трассе к югу до железнодорожной сети. По железнодорожной сети к северо-западу до улицы С.Ыскакова.
По улице Акмаржан-3 промежуток домов №1-17 по нечетной стороне и №2-20 Четной стороне. По улице Акмаржан-4 промежуток домов №1-15 по нечетной стороне и №2-18 четной стороне. По улице Акмаржан-5 промежуток домов №1-15 по нечетной стороне и №2-14 четной стороне, по улице Акмаржан-6 промежуток домов №1-7 по нечетной стороне и №2-12 четной стороне, по улице Акмаржан-7 промежуток домов №1-27 по нечетной стороне и №2-26 четной стороне, по улице Акмаржан-8 промежуток домов №1-29 по нечетной стороне и №2-18 четной стороне, по улице Акмаржан-9 промежуток домов №1-15 по нечетной стороне и №2-14 четной стороне, по улице Акмаржан-10 промежуток домов №2-18 по нечетной стороне и №2-26 четной стороне, по улице К.Кошекулы промежуток домов №1-11 по нечетной стороне, по улице Акмаржан-18 промежуток домов №9 по нечетной стороне и №10 четной стороне, по улице Акмаржан-19 дом №2 по четной стороне, по улице Акмаржан-16 промежуток домов №1-21 по нечетной стороне и №8-46 по четной стороне, по улице Акмаржан-20 промежуток домов №5-23 по нечетной стороне и №4-66 четной стороне, по улице Жаппасбай батыра многоэтажные дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. В микрорайоне Жаппасбай батыра многоэтажные дома №6, 8, 10, 15, 16, 70к, 70л, 70м, 70е, 70п, 72в, 72е.
Избирательный участок №358.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№271 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ш.Қалдаяқов көшесі №10а.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан бастап Тұран көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай, Жезқазған трассасына дейін (Бәйтерек мөлтек ауданын қоса). Жезқазған трассасынан оңтүстікке қарай, Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналынан солтүстікке қарай Тұран көшесіне дейін.
Қорқыт ата-1 көшесінің тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №2-28 үйлер аралығы, Қорқыт ата-3 көшесінің тақ бетіндегі №1-41, жұп бетіндегі №2-40 үйлер аралығы, Қорқыт ата-2 көшесінің тақ бетіндегі №1-33, жұп бетіндегі №4-32 үйлер аралығы, Қорқыт ата-4 көшесінің тақ бетіндегі №3-15, жұп бетіндегі №4-20 үйлер аралығы, Достық көшесінің тақ бетіндегі №21-47, жұп бетіндегі №34-48 үйлер аралығы, Ынтымақ көшесінің бойындағы үйлер, Қорқыт ата-5 көшесінің тақ бетіндегі №5-21, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы, Қорқыт ата-6 көшесінің тақ бетіндегі №1-57, жұп бетіндегі №2-60 үйлер аралығы, Қорқыт ата-7 көшесінің тақ бетіндегі №1-71, жұп бетіндегі №4-60 үйлер аралығы, Қорқыт ата-8 көшесінің тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Қорқыт ата-9 көшесінің тақ бетіндегі №7-15, жұп бетіндегі №8-18 үйлер аралығы, Қорқыт ата-10 көшесінің тақ бетіндегі №9-13, жұп бетіндегі №2-10 үйлер аралығы, Қорқыт ата-11 көшесінің тақ бетіндегі №1-17, жұп бетіндегі №4-18 үйлер аралығы, Қорқыт ата-12 көшесінің тақ бетіндегі №1-19, жұп бетіндегі №12-20 үйлер аралығы, Қорқыт ата-13 көшесінің тақ бетіндегі №3-9, жұп бетіндегі №10-32 үйлер аралығы, Қорқыт ата-14 көшесіндегі нөмірсіз үйлер, Қорқыт ата-15 көшесінің тақ бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Қорқыт ата-16 көшесіндегі нөмірсіз үйлер, Қорқыт ата-17 көшесінің тақ бетіндегі №13-37, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Қорқыт ата-18 көшесінің тақ бетіндегі №1-23, жұп бетіндегі №2-32 үйлер аралығы, Қорқыт ата-19 көшесіндегі нөмірсіз үйлер. Бәйтерек мөлтек ауданындағы үйлер.
№359 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№267 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Баласағұн көшесі №5.
Шекарасы: Қазақстан көшесі мен Досбол би көшесінің қиылысынан бастап солтүстік-батысқа қарай Қазақстан көшесінің бойымен Қажымұхан көшесіне дейін, Қажымұхан көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесінің бойымен солтүстік-батысқа қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Досбол би көшесіне дейін, Досбол би көшесінің бойымен оңтүстік-батысқа қарай Қазақстан көшесіне дейін.
А.Оразбаева көшесінің жұп бетіндегі №2-26, тақ бетiндегi №1-27 үйлер аралығы, Т.Жароков көшесінің тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №2-26 үйлер аралығы, А.Герцен көшесінің тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №6-34 үйлер аралығы, Д.Алашаев көшесінің тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-36 үйлер аралығы, Е.Ерназаров көшесінің тақ бетіндегі №3-31, жұп бетіндегі №2-26 үйлер аралығы, Қазақстанның 40 жылдығы көшесінің тақ бетіндегі №1-73 үйлер аралығы, М.Қажымұхан көшесінің жұп бетіндегі №2-36 үйлер аралығы, Кольцевая көшесінің тақ бетіндегі №1-11, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, Мостопоезд көшесінің тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2-74 үйлер аралығы, Ә.Ахметов көшесінің тақ бетіндегі №1-23, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы, Ә.Жангелдин көшесінің тақ бетіндегі №1-23, жұп бетіндегі №2-38 үйлер аралығы, Ә.Жангелдин тұйығының тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, Ж.Маханбетов тұйығының тақ бетіндегі №1-25 үйлер аралығы, А.Сағымбаев көшесінің тақ бетіндегі №63а-101 үйлер аралығы, Ге-Бон-У көшесінің тақ бетіндегі №25-43, жұп бетіндегі №28-44 үйлер аралығы, Кенесары хан көшесінің тақ бетіндегі №99-199, жұп бетіндегі №100-174 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесінің тақ бетіндегі №95-143, жұп бетіндегі №90-168 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесінің тақ бетіндегі №115-183, жұп бетіндегі №150-192 үйлер аралығы, Қазақстанның 40 жылдығы көшесінің тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, Квартальная көшесінің тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2а-12 үйлер аралығы, Свобода көшесінің тақ бетіндегі №15-55 үйлер аралығы.
№360 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Әлия Молдағұлова атындағы №173 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Көкенов көшесі, нөмірсіз.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №271" Кызылординского городского отдела образования, улица Ш.Калдаякова №10а.
Граница: начиная с канала Кызылжарма по улице Туран к северо-востоку до Жезгазганской трассы (включая микрорайон Байтерек). От Жезгазганской трассы к югу до канала Кызылжарма. От канала Кызылжарма к севру до улицы Туран.
По улице Коркыт ата-1 промежуток домов №1-25 по нечетной стороне и №2-28 четной стороне. По улице Коркыт ата-2 промежуток домов №1-33 по нечетной стороне и №4-32 четной стороне. По улице Коркыт ата-4 промежуток домов №13-15 по нечетной стороне и №4-20 четной стороне. По улице Достык промежуток домов №21-47 по нечетной стороне и №34-48 четной стороне, дома по улице Ынтымак, по улице Коркыт ата-5 промежуток домов №5-21 по нечетной стороне и №2-22 по четной стороне, по улице Коркыт ата-6 промежуток домов №1-57 по нечетной стороне и №2-60 по четной стороне, по улице Коркыт ата-7 промежуток домов №1-71 по нечетной стороне и №4-60 по четной стороне, по улице Коркыт ата-8 промежуток домов №1-7 по нечетной стороне и №2-14, по улице Коркыт ата-9 промежуток домов №7-15 по нечетной стороне и №8-18 по четной стороне, по улице Коркыт ата-10 промежуток домов №9-13 по нечетной стороне и №2-10 по четной стороне, по улице Коркыт ата-11 промежуток домов №1-17 по нечетной стороне и №4-18 по четной стороне, по улице Коркыт ата-12 промежуток домов №1-19 по нечетной стороне и №12-20 по четной стороне, по улице Коркыт ата-13 промежуток домов №3-9 по нечетной стороне и №10-32 по четной стороне, по улице Коркыт ата-14 дома без номера, по улице Коркыт ата-15 промежуток домов №1-13 по нечетной стороне, по улице Коркыт ата-16 дома без номера, по улице Коркыт ата-17 промежуток домов №13-37 по нечетной стороне и №2-18 по четной стороне, по улице Коркыт ата-18 промежуток домов №1-23 по нечетной стороне и №2-32 по четной стороне, по улице Коркыт ата-19 дома без номера. Дома микрорайона Байтерек.
Избирательный участок №359.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №267" Кызылординского городского отдела образования", улица Ж.Баласугун №5.
Граница: начиная с перекрҰстка улиц Казахстана и Досбола би к северо-востоку по улице Казахстана до улицы Кажимукана, по улице Кажимукана к северо-востоку до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова к северо-западу до улицы Жанкожа батыра, по улице Жанкожа батыра к северо-востоку до канала Кызылжарма, вдоль канала Кызылжарма к юго-востоку до улицы Досбол би, по улице Досбол би к юго-западу до улицы Казахстан.
По улице А.Оразбаева промежуток домов №2-26 по четной стороне и №1-27 по нечетной стороне, по улице Т.Жарокова промежуток домов №1-25 по нечетной стороне и №2-26 по четной стороне, по улице А.Герцена промежуток домов №1-25 по нечетной стороне и №26-34 по четной стороне, по улице Д.Алашаева промежуток домов №1-15 по нечетной стороне и №2-36 по четной стороне, по улице Е.Ерназарова промежуток домов №3-31 по нечетной стороне и №2-26 по четной стороне, по улице Казахстана промежуток домов №1-73 по нечетной стороне, по улице М.Кажимухана промежуток домов №2-36 по четной стороне, по улице Кольцевая промежуток домов №1-11 по нечетной стороне и №2-34 по четной стороне, по улице Мостопоезд промежуток домов №1-7 по нечетной стороне и №2-74 по четной стороне, по улице А.Ахметова промежуток домов №1-23 по нечетной стороне и №2-22 по четной стороне, по улице А.Жангелдина промежуток домов №1-23 по нечетной стороне и №2-38 по четной стороне, по переулку А.Жангелдина промежуток домов №1-15 по нечетной стороне и №2-6 по четной стороне, по переулку Ж,Маханбетова промежуток домов №1-25, по улице А.Сагимбаева промежуток домов №63а-101 с нечетной стороны, по улице Ге-Бон-У промежуток домов №25-43 по нечетной стороне и №28-44 по четной стороне, по улице Кенесары хана промежуток домов №99-199 по нечетной стороне и №100-174 по четной стороне, по улице Б.Майлина промежуток домов №95-143 по нечетной стороне и №90-168 по четной стороне, по улице С.Торайгырова промежуток домов №115-183 по нечетной стороне и №150-192 по четной стороне, по улице 40 лет Казахстана промежуток домов №1-15 по нечетной стороне и №2-16 по четной стороне, по улице Квартальная промежуток домов №1-17 по нечетной стороне и №2а-12 по четной стороне, по улице Свобода промежуток домов №15-55 по нечетной стороне.
Избирательный участок №360.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №173 имени Алии Молдагуловой" Кызылординского городского отдела образования, улица М.Кокенова без номера.

Шекарасы: Ә.Қашаубаев көшесінің бойымен №23 үйден бастап солтүстікке қарай Г.Титов көшесіндегі №1 үйге дейін. Г.Титов көшесіндегі №1 үйден бастап Жаңақұрылыс-5 көшесі бойымен шығысқа қарай "Мүбарак" мешітіне дейін. "Мүбарак" мешітінен оңтүстікке қарай Қоғалы көшесіне дейін. Қоғалы көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Малоэтажная көшесіне дейін. Малоэтажная көшесіннің бойымен К.Рүстембеков көшесіне дейін. К.Рүстембеков көшесінен оңтүстік батысқа қарай Ә.Кашаубаев көшесіне дейін.
Г.Титов шағын ауданының орталығындағы көп қабатты №1-16, 28-28а үйлер аралығы және №26а, 32, 33 үйлер. Жаңақұрылыс-5 көшесінің тақ бетіндегі номерсіз үйлер. Г.Титов шағын ауданының 2 кварталындағы көп қабатты №7-20 үйлер аралығы және №22, 24, 24а, 27, 32, 32/1 үйлер. Г.Титов шағын ауданының №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 көшесіндегі үйлер. Г.Титов шағын ауданының жаңа құрылыс №4, 5, 6, 7, 8 көшесіндегі үйлер. К.Рүстембеков көшесінің тақ бетіндегі №1-53 үйлер. Т.Бокин көшесінің екі бетіндегі №1-48 үйлер, Т.Бокин тұйығының екі бетіндегі №1-20 үйлер. К.Рүстембеков тұйығының екі бетіндегі №1-20 үйлер, Дүр Оңғар көшесінің жұп бетіндегі №2-6 үйлер. Малоэтажная көшесінің тақ бетіндегі №1-31 үйлер. Қоғалы көшесіндегі №1-14 үйлер. Г.Титов көшесіндегі №8-19 үйлер. Жетікөл көшесінің екі бетіндегі №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер. Ә.Қашаубаев көшесіндегі №23-31 үйлер.
№361сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Нағи Ильясов атындағы №9 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақмешіт шағын ауданы, №34.
Шекарасы: Ақмешіт шағын ауданының №13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 29, 30, 31, 31а, 32 көп қабатты үйлер.
№366 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Қазантаев көшесi, №43.
Шекарасы: Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: от дома №23 по улице А.Кашаубаева к северу до дома №1 по улице Г.Титова. От улицы Г.Титова дома №1 по улице Жанакурылыс-5 к востоку до мечети "Мубарак". От мечети "Мубарак" к югу до улицы Когалы. По улице Когалы к югу до улицы Малоэтажная. По улице Малоэтажная до улицы К.Рустембекова. От улицы К.Рустембекова к юго-западу до улицы А.Кашаубаева.
Многоэтажные дома №1-16, 28-28а в центре микрорайона Г.Титова, также дома №26а, 32, 33. По улице Жанакурылыс дома без номера с нечетной стороны, многоэтажные дома №7-20 2-квартала мокрорайона Г.Титов и дома №22, 24, 24а, 27, 32, 32/1. Дома №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 микрорайона Г.Титов. Дома новостройки №4, 5, 6, 7, 8 микрорайона Г.Титов. По улице К.Рустембекова дома №1-53 с нечетной стороны. По улице Т.Бокина дома №1-48 с обеих сторон, по переулку Т.Бокина дома №1-20 с обеих сторон. По переулку К.Рустембекова дома №1-20 с обеих сторон. По улице Дур Онгар дома №2-6 с четной стороны. По улице Малоэтажная дома №1-31 с нечетной стороны. Дома №1-14 по улице Когалы. Дома №8-19 по улице Г.Титова. Дома №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 с обеих сторон улицы Жетыкол. По улице А.Кашаубаева дома №23-31.
Избирательный участок №361.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №9 имени Наги Ильясова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Акмешит.
Граница: многоэтажные дома №13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 29, 30, 31, 31а, 32.
Избирательный участок №366.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Кызылординский городской отдел занятости и социальных программ" акимата города Кызылорда, улица К.Казантаева, №43.
Границы: Здание коммунального государственного учреждение "Кызылординский городской отдел занятости и социальных программ" акимата города Кызылорда.