Қазалы ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 13 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 6165 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Казалинскому району на 2018 год
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 26 января 2018 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 февраля 2018 года № 6165. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қазалы ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазалы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ә.Жарылқағанов
Қазалы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 26 қаңтардағы
№ 13 қаулысына қосымша
Қазалы ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мек­теп­ке дей­iн­гi тәр­бие және оқы­ту ұй­ым­да­ры­ның әкiм­шiлiк аумақ­тық ор­на­ла­суы (аудан)
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушiлер саны
Мектепке дейiнгi ұйымдар ата-аналарының бiр айдағы төлемақысының мөлшерi (теңге)
Ба­ла­бақ­ша (бө­бек­жай-бақ­ша)
Мек­теп жа­нын­да­ғы то­лық күн­дiк ша­ғын ор­та­лық­тар
Мек­теп жа­нын­да­ғы жар­ты күн­дiк ша­ғын ор­та­лық­тар
Дер­бес то­лық күн­дiк ша­ғын ор­та­лық­тар
Дер­бес жар­ты күн­дiк ша­ғын ор­та­лық­тар
Ба­ла­бақ­ша (бө­бек­жай-бақ­ша)
Мек­теп жа­нын да­ғы то­лық күн­дiк ша­ғын ор­та­лық­тар
Мек­теп жа­нын­да­ғы жар­ты күн­дiк ша­ғын ор­та­лық­тар
Дер­бес то­лық күн­дiк ша­ғын ор­та­лық­тар
Дер­бес жар­ты күн­дiк ша­ғын ор­та­лық тар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Қа­за­лы ауда­ны
1100
660
0
0
0
Ал­ты есе­лен­ген ай­лық есеп­тік көр­сет­кіш­тен ар­тық емес
Ал­ты есе­лен­ген ай­лық есеп­тік көр­сет­кіш­тен ар­тық емес
0
0
0

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Казалинскому району на 2018 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
А.Жарылкаганов
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района
от 26 января 2018 года №13
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Казалинскому району на 2018 год
Ад­ми­ни­стра­тив­но тер­ри­то­ри­аль­ное рас­по­ло­же­ние ор­га­ни­за­ций до­школь­но­го вос­пи­та­ния и обу­че­ния (рай­он)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дет­ский сад (яс­ли-сад)
Ми­ни центр с пол­ным днем пре­бы­ва­ния при шко­ле
Ми­ни центр с непол­ным днем пре­бы­ва­ния при шко­ле
Ми­ни центр с пол­ным днем пре­бы­ва­ния са­мо­стоя тель­ный
Ми­ни центр с непол­ным днем пре­бы­ва­ния са­мо­стоя тель­ный
Дет­ский сад (яс­ли-сад)
Ми­ни центр с пол­ным днем пре­бы­ва­ния при шко­ле
Ми­ни центр с непол­ным днем пре­бы­ва­ния при шко­ле
Ми­ни центр с пол­ным днем пре­бы­ва­ния са­мо­стоя тель­ный
Ми­ни центр с непол­ным днем пре­бы­ва­ния са­мо­стоя тель­ный
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Ка­за­лин­ский рай­он
1100
660
0
0
0
Не бо­лее ше­сти­крат­но­го ме­сяч­но­го рас­чет­но­го по­ка­за­те­ля
Не бо­лее ше­сти­крат­но­го ме­сяч­но­го рас­чет­но­го по­ка­за­те­ля
0
0
0