"2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 тамыздағы № 221 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 қыркүйекте № 6427 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 164 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6095 нөмерімен тіркелген, "Тұран-Қазалы" газетінің 2018 жылғы 20 қаңтардағы №12-15 сандарында және 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің элекрондық эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері тиісінше 1-12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1413630 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – 218413 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1057815 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 92217 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 45185 мың теңге.
салықтық түсімдер – 252779 мың теңге;
Қазалы қаласы – 22860 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 224719 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 1990 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 3210 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 49668 мың теңге;
Қазалы қаласы – 9810 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 37761 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 441 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 1676 мың теңге.
трансферттер түсімі – 1111163 мың теңге;
Қазалы қаласы – 185743 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 795335 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 89786 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 40299 мың теңге.
2) шығындар – 1401630 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – 218413 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1045815 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 92217 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 45185 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №164 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17 августа 2018 года № 221. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 14 сентября 2018 года № 6427. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 164 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6095, опубликовано в газете "Тұран-Қазалы" от 20 января 2018 года №12-15 и 10 января 2018 года в электронном эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1-12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 1413630 тысяч тенге, в том числе:
Город Казалинск – 218413 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 1057815 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 92217 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 45185 тысяч тенге.
налоговые поступления – 252779 тысяч тенге;
Город Казалинск – 22860 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 224719 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 1990 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 3210 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 49668 тысяч тенге;
Город Казалинск – 9810 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 37761 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 441 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 1676 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 1111163 тысяч тенге;
Город Казалинск – 185743 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 795335 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 89786 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 40299 тысяч тенге.
2) затраты – 1401630 тысяч тенге, в том числе:
Город Казалинск – 218413 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 1045815 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 92217 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 45185 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 12000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)–0.
аталған шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың XХІХ сессиясының
төрағасы
Д.Мешітбай
Аудандық мәслихат хатшысы К.Назымбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазалы ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________Б.Жарылқап

4) сальдо по операциям с финансовыми активами–12000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов–12000 тысяч тенге;;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета–0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-0.
приложения 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводятся в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель XХІХ сессии районного
маслихата
Д.Мешитбай
Секретарь районного маслихата К.Назымбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунальное
государственное учреждения "Отдел
экономики и бюджетного планирования
Казалинского района"
__________________Б.Жарылкап