"2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 251 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 6555 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 164 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6095 нөмерімен тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1363402 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – 225858 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 999537 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 94977 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 43030 мың теңге.
салықтық түсімдер – 216779 мың теңге;
Қазалы қаласы – 24794 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 186785 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 1990 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 3210 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 50301 мың теңге;
Қазалы қаласы – 9762 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 38422 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 441 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 1676 мың теңге.
трансферттер түсімі – 1096322 мың теңге;
Қазалы қаласы – 191302 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 774330 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 92546 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 38144 мың теңге.
2) шығындар – 1351402 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – 225858 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 987537 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 94977 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 43030 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 12000 мың теңге;
Қазалы қаласы – 0;
Әйтеке би кенті – 12000 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 0;
Майдакөл ауылдық округі – 0.
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №164 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 декабря 2018 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 декабря 2018 года № 6555. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 164 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6095, опубликовано 10 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 1363402 тысяч тенге, в том числе:
Город Казалинск – 225858 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 999537 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 94977 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 43030 тысяч тенге.
налоговые поступления – 216779 тысяч тенге;
Город Казалинск – 24794 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 186785 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 1990 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 3210 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 50301 тысяч тенге;
Город Казалинск – 9762 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 38422 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 441 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 1676 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 1096322 тысяч тенге;
Город Казалинск – 191302 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 774330 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 92546 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 38144 тысяч тенге.
2) затраты – 1351402 тысяч тенге;
Город Казалинск – 225858 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би – 987537 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 94977 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол – 43030 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 12000 тысяч тенге;
Город Казалинск – 0;
Поселок Айтеке би – 12000 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды – 0;
Сельский округ Майдакол – 0.
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0.
аталған шешімнің 1, 4, 10 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың XXХІV
сессиясының төрағасы
Қ. Мәмбетжан
Аудандық мәслихат хатшысы К. Назымбеков
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "06" желтоқсандағы ХХХІV сессиясының №251 шешіміне 1-қосымша

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
приложения 1, 4, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель XХХІV сессии
районного маслихата
К. Мамбетжан
Секретарь районного маслихата К. Назымбеков
Приложение 1 к решению ХХXIV сессии районного маслихата от "06" декабря 2018 года №251