Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 119 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 сәуірде № 6269 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі №2 қорытындысына сәйкес Қазалы ауданы Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы, Әйтеке би кентіндегі №2 жаңадан ашылған көшеге Мәдина Ералиеваның есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А.Абиев

О присвоении наименования улицы
Решение акима поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 9 апреля 2018 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 апреля 2018 года № 6269
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением ономастической комиссии Кызылординской области от 13 апреля 2016 года № 2 аким поселка Айтеке би Казалинского района РЕШИЛ:
1. Новой улице №2 в поселке Айтеке би, Казалинского района присвоить имя Мадины Ералиевой.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким А.Абиев