Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Сарыкөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 18 қазандағы № 12 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қазанда № 6478 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 2 қорытындысына сәйкес Қазалы ауданы Сарыкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауылдық округінің Абай ауылындағы Жаңақұрылыс (жобалық) көшесіне "Кеулімжай Жанділдаев" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
К.Кожаназаров

О присвоении наименовании улице
Решение акима сельского округа Сарыкол Казалинского района Кызылординской области от 18 октября 2018 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 октября 2018 года № 6478
В соответствии с Законом Республики Казахстан подпунктом 4) статьи 14 от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии № 2 от 12 июня 2018 года аким сельского округа Сарыколь Казалинского района РЕШИЛ:
1. Присвоит улице Новостройка (проектной) в селе Абай сельского округа Сарыколь имя "Кеулімжай Жанділдаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
сельского округа Сарыколь
К.Кожаназаров