"2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №148 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 159 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 сәуірде № 6248 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 148 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6133 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 125 762,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 788 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 485,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 103 489 мың теңге;
2) шығындар – 125 762,8 мың теңге;";
5-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 71 549 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 014 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 67 535 мың теңге;
2) шығындар – 71 549 мың теңге;";
6-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 58 702 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 161 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 58 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 57 483 мың теңге;
2) шығындар – 58 702 мың теңге;";
11 тармақ жаңа мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) мәдениет ұйымдарының ұстау шығындарына – 612 мың теңге, оның ішінде:
ІІІ Интернационал ауылдық округіне – 306 мың теңге,
Ақтөбе ауылдық округіне – 306 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №148 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 марта 2018 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 апреля 2018 года № 6248. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 148 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6133, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 23 января 2018 года) следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 125 762,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 788 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 485,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 103 489 тысяч тенге;
2) затраты – 125 762,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 71 549 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 014 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 67 535 тысяч тенге;
2) затраты – 71 549 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 58 702 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 161 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 57 483 тысяч тенге;
2) затраты – 58 702 тысяч тенге;";
пункт 11 дополнить подпунктом 7) нового содержания:
"7) расходы на содержания организаций культуры – 612 тысяч тенге, в том числе:
в сельский округ ІІІ-Интернационал – 306 тысяч тенге;
в сельский округ Актобе – 306 тысяч тенге.";

аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезекті 20-сессиясының төрағасы
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы:
К.Раева
Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы "30" наурыздағы №159 шешіміне 1-қосымша

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной 20-сессии
Кармакшинского районного маслихата
К.Раева
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М.Наятулы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "30" марта 2018 года № 159

8990
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
8990
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0

8990
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
8990
3.Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0