"2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №148 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 мамырдағы № 170 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 мамырда № 6298 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 148 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6133 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 642 558 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 411 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 589 147 мың теңге;
2) шығындар – 642 558 мың теңге;";
2-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 136 987,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 788 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 485,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 114 714 мың теңге;
2) шығындар – 136 987,8 мың теңге;";
11-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Жосалы кентін абаттандыруға – 18 255 мың теңге;";
11-тармақ жаңа мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) Төретам кентінің санитариясын қамтамасыз етуге – 11 225 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №148 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 18 мая 2018 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 мая 2018 года № 6298. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 148 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6133, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 23 января 2018 года) следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 642 558 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53 411 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 589 147 тысяч тенге;
2) затраты – 642 558 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 136 987,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 788 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 485,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 114 714 тысяч тенге;
2) затраты – 136 987,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 11 изложить в новой редакции:
"2) на благоустройство поселка Жосалы – 18 255 тысяч тенге;";
пункт 11 дополнить подпунктом 8) нового содержания:
"8) на обеспечение санитарии поселка Торетам – 11 225 тысяч тенге.";

аталған шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 22-сессиясының төрағасы
Ғ.Ұзақбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы:
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы "18" мамырдағы №170 шешіміне 1қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы "26" желтоқсандағы №148 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Жосалы кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 22-сессии
Кармакшинского районного маслихата
Ғ.Ұзақбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М.Наятұлы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "18" мая 2018 года №170
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "26" декабря 2017 года №148
Бюджет поселка Жосалы на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы