"2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 214 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 6559 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 148 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6133 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 589 209,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 54 081,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 535 082 мың теңге;
2) шығындар – 589 209,4 мың теңге";
3-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 157 705 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 054 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 361 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 149 290 мың теңге;
2) шығындар – 157 705 мың теңге";
5-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 66 380 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 014 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 62 366 мың теңге;
2) шығындар – 66 380 мың теңге";
6-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 59 259 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 776 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 57 483 мың теңге;
2) шығындар – 59 259 мың теңге";

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №148 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2018 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 декабря 2018 года № 6559. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 148 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6133, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 23 января 2018 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 589 209,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 54 081,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 535 082 тысяч тенге;
2) затраты – 589 209,4 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 157 705 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 054 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 361 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 149 290 тысяч тенге;
2) затраты – 157 705 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 66 380 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 014 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 62 366 тысяч тенге;
2) затраты – 66 380 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 59 259 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 776 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 57 483 тысяч тенге;
2) затраты – 59 259 тысяч тенге";

аталған шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 28-сессиясының төрағасы
Б.Нысанбаев
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы "10" желтоқсандағы №214 шешіміне 1-қосымша

приложения 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 28 –сессии
Кармакшинского районного маслихата
Б.Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского районного
маслихата
М.Наятұлы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "10" декабря 2018 года №214