2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 217 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 6605 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 978 249,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 939 861 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 335 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14 973 553,8 мың теңге;
2) шығындар – 15 970 871,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 168 649,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 246 222,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 77 573 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 14 093 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 14 093 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -175 363,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 175 363,5 мың теңге.
Ескерту. Шешім 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 15.02.2019 № 228; 24.05.2019 № 242; 14.08.2019 № 254; 23.10.2019 № 263; 10.12.2019 № 276 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей көлемде белгіленгені ескерілсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз;
2) 101.202 "Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша аудандық бюджетке 100 пайыз, облыстық бюджетке 0 пайыз;
3) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз.".
3. 2019 жылға аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 8 612 507 мың теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 945 397 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2018 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 декабря 2018 года № 6605. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 978 249,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 939 861 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 335 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 973 553,8 тысяч тенге;
2) затраты – 15 970 871,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 168 649,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 246 222,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 77 573 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 093 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 14 093 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 175 363,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 175 363,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15.02.2019 № 228; от 24.05.2019 № 242; от 14.08.2019 № 254; от 23.10.2019 № 263; от 10.12.2019 № 276 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в 2019 году с районного бюджета в областной бюджет определены нормативы распределения доходов в нижеследующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов;
2) по коду 101.202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" в районный бюджет 100 процентов, в областной бюджет 0 процент;
3) по коду 103.101 "Социальный налог" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов.
3. Учесть, что в 2019 году передаваемый объем субвенций в районный бюджет установлено в размере 8 612 507 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселкам, сельским округам в сумме 945 397 тысяч тенге, в том числе:

Жосалы кенті – 385 248 мың теңге;
Төретам кенті – 77 224 мың теңге;
Ақай ауылдық округі – 160 636 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі – 74 715 мың теңге;
ІІІ-Интернационал ауылдық округі – 52 140 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 60 699 мың теңге;
Ақжар ауылдық округі – 70 603 мың теңге;
Дауылкөл ауылдық округі – 64 132 мың теңге.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін несиеге 246 187,4 мың теңге қаралғаны ескерілсін.
8. "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайтуға байланысты облыстық бюджетке 100 750 мың теңге жалпы сипаттағы трансферттер қайтару көзделсін.
8-1. "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әлеуметтік қамсыздандыру мселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Републикасының Заңына сәйкес жұмыс берушінің міндетті зейнетақы мерзімінің 2018 жылдан 2020 жылға көшіруге байланысты облыстық бюджетке 201 359 мың теңге жалпы сипаттағы трансферттер қайтару көзделсін.
8-2. Облыстың басқару схемасының құрылымы өзгеруіне байланысты 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 1 663 мың теңгені қайтару көзделсін.
8-3. 2018 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 4 912,6 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 15.02.2019 № 228 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-4. 2018 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 915,1 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 15.02.2019 № 228 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-5. "Облыстық коммуналдық заңды тұлғалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №1301 қаулысына сәйкес аудандық тарихи-өлкетану мұражайын "Қызылорда облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Қызылорда облыстық тарихи-өлкетану музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қосу жолымен қайта ұйымдастыруға байланысты облыстық бюджетке 31 847 мың теңге сомасында қайтару көзделсін.

Поселок Жосалы – 385 248 тысяч тенге;
Поселок Торетам – 77 224 тысяч тенге;
Сельский округ Акай – 160 636 тысяч тенге;
Сельский округ Жанажол – 74 715 тысяч тенге;
Сельский округ ІІІ-Интернационал – 52 140 тысяч тенге;
Сельский округ Актобе – 60 699 тысяч тенге;
Селський округ Акжар – 70 603 тысяч тенге;
Сельский округ Дауылколь – 64 132 тысяч тенге.
5. Утвердить целевые трансферты в районный бюджет на 2019 год, выделенные за счет областного бюджета согласно приложения 4.
6. Утвердить целевые трансферты в районный бюджет на 2019 год, выделенные за счет республиканского бюджета согласно приложения 5.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрено кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов 246 187,4 тысяч тенге.
8. Предусмотреть возврат трансфертов общего характера в областной бюджет 100 750 тысяч тенге в связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения".
8-1. Предусмотреть возврат трансфертов общего характера в областной бюджет 201 359 тысяч тенге в связи с переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год в соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социального обеспечения".
8-2. В связи с изменением структуры схемы управления области в районном бюджете на 2019 год учесть возврат в областной бюджет 1 663 тысяч тенге.
8-3. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2018 году в областной бюджет в сумме 4 912,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-3 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15.02.2019 № 228 (вводится в действие с 01.01.2019).
8-4. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2018 году в областной бюджет в сумме 915,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-4 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15.02.2019 № 228 (вводится в действие с 01.01.2019).
8-5. В связи с реорганизацией районного историко-краеведческого музея путем их присоединения в коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский областной историко-краеведческий музей" управления культуры, архивов и документации Кызылординской области в соответствии с постановлением акимата Кызылординской области от 28 декабря 2018 года №1301 "О некоторых вопросах областных коммунальных юридических лиц" учесть возврат в областной бюджет в сумме 31 847 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 8-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 15.02.2019 № 228 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-6. Электронды құжатайналымы бірыңғай жүйесінің орталықтандырылуына байланысты 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 11 035 мың теңге сомасында қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 8-6-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2019 № 242 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақы төлеуге 83 мың теңге сомасында қаралғаны ескерілсін.
10. 2019 жылға жеке тұлғаларға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілген бюджеттік кредиттердің өтеуі 77 573 мың теңге көлемінде белгіленсін.
11. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 21 472 мың теңге сомасында бекітілсін.
12. 2019 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің кенттер, ауылдық округтер арасындағы бөлінісі 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
14. Кент, ауылдық округ әкімі аппараттарының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 10, 11 12-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
15. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезекті 29-сессиясының төрағасы
Б.Нысанбаев
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2018 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 217 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет

Сноска. Решение дополнено пунктом 8-5 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15.02.2019 № 228 (вводится в действие с 01.01.2019).
8-6. В связи с централизованной единой системой электронного документооборота в районном бюджете на 2019 год учесть возврат в областной бюджет в сумме 11 035 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-6 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2019 № 242 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Учесть на выплату вознаграждения по бюджетным кредитам, выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 83 тысяч тенге.
10. Установить погашение бюджетных кредитов на 2019 год, выданных физическим лицам для реализации мер социальной поддержки специалистов в размере 77 573 тысяч тенге.
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 21 472 тысяч тенге.
12. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2019 год, согласно приложения 6.
13. Утвердить распределение между поселками, сельскими округами трансфертов, передаваемые органам местного самоуправления из районного бюджета на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9.
14. Утвердить список бюджетных программ на 2019-2021 годы аппаратов акимов поселков, сельских округов согласно приложениям 10, 11, 12.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной 29-сессии
Кармакшинского районного маслихата
Б.Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского районного
маслихата
М.Наятұлы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "25" декабря 2018 года №217
Районный бюджет на 2019 год

003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
99
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
205832
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
179401
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
26431
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
121537
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
115762
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5775
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
111422
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24607
010
Жекешелендiру, коммуналдық меншiктi басқару, жекешелендiруден кейiнгi қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
62300
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
847
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1268
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
22400
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
18038
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17798
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
28663
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28663
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
118554,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24977
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93577,7
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
21883
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21883
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
95145
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85318
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8464
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

003
Капитальные расходы государственного органа
99
122
Аппарат акима района (города областного значения)
205832
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
179401
003
Капитальные расходы государственного органа
26431
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
121537
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
115762
022
Капитальные расходы государственного органа
5775
452
Отдел финансов района (города областного значения)
111422
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24607
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
62300
018
Капитальные расходы государственного органа
847
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1268
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
22400
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
18038
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
17798
003
Капитальные расходы государственного органа
240
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
28663
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
28663
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
118554,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
24977
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
93577,7
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
21883
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
21883
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
95145
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
85318
003
Капитальные расходы государственного органа
8464
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

963
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11764
023
Әдістемелік жұмыс
19699
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14893
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
16995
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
746
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34754
05
Денсаулық сақтау
170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
170
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
170
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3149796
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1914
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1914
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
2064296
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2064296
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
1011765,7
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
473157
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30300
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
131147
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6880
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
100718,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
61232
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
135766
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
72565
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
69,2
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі

963
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11764
023
Методическая работа
19699
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14893
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16995
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
746
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
34754
05
Здравоохранение
170
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
170
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
170
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3149796
464
Отдел образования района (города областного значения)
1914
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1914
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2064296
010
Государственная адресная социальная помощь
2064296
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1011765,7
004
Программа занятости
473157
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30300
007
Оказание жилищной помощи
131147
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6880
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
100718,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
61232
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
135766
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
72565
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
69,2
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
69,2
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

2653
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
335
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
28146
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
28146
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
50923
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
50923
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50923
12
Көлiк және коммуникация
74786
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74786
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25655
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
26851
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
22280
13
Басқалар
1106805,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
50000
026
"Бизнестiң жол картасы-2020" бизнестi қолдау мен дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
50000
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
411
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
411
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24818,3
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
24818,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
278207
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
21472
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
243911
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12824
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
43369,9
052
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
43369,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
370294,1
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2653
007
Капитальные расходы государственного органа
335
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
28146
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
28146
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
50923
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
50923
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
50923
12
Транспорт и коммуникации
74786
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74786
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
25655
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
26851
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
22280
13
Прочие
1106805,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
50000
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
50000
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
411
006
Поддержка предпринимательской деятельности
411
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24818,3
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
24818,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
278207
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
21472
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
243911
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
12824
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
43369,9
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
43369,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
370294,1
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

26872
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26872
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22601
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22601
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
21201
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21201
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
76726
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76726
02
Қорғаныс
17847
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16501
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16501
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1346
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
564
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
782
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2481
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2481
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2481
04
Бiлiм беру
6710040
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
120914
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
120914
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
541896
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
541896
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2021
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2021
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5559573
003
Жалпы білім беру
4015977
006
Балаларға қосымша білім беру
170427
054
Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

26872
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
26872
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22601
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
22601
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
21201
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
21201
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
76726
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
76726
02
Оборона
17847
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16501
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16501
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1346
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
564
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
782
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2481
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2481
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2481
04
Образование
6710040
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
120914
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
120914
464
Отдел образования района (города областного значения)
541896
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
541896
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2021
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2021
464
Отдел образования района (города областного значения)
5559573
003
Общеобразовательное обучение
4015977
006
Дополнительное образование для детей
170427
054
Обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения

675 143,3
1
мәслихат хатшыларының лауазымдық еңбекақысының ұлғаюы
657,0
2
білім беру
169 299,0
3
еңбек нарығын дамыту
105 101,0
4
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2 682,2
5
Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін біржолғы әлеуметтік көмек
657,0
6
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдау
31 815,0
7
өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
31 412,4
8
туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсету
14 822,0
9
гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсету
921,3
10
атаулы әлеуметтік көмектің жаңа форматын енгізуіне байланысты Байқоңыр қаласында жұмыспен қамту орталығын қамтамасыз ету
22 821,0
11
Ауғанстандағы ұрыс-қимылдарға қатысушылар мен мүгедектеріне бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету
7 878,0
12
калалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алу
587,0
13
облыстық деңгейден аудандық деңгейге 7 бірлік штаттан тыс қызметкерлерді қайта бөлу
1 094,0
14
атқарушылық биліктің мемлекеттік саясатын тиісті аумақты дамыту мүдделерімен және қажеттіліктермен үйлесімдікте жүргізуді қамтамасыз етеді
2 000,0
15
дене шынықтыру және спорт нысанына ағымдағы жөндеу
23 957,0
16
Аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Ақжар-Көмекбаев" автомобиль жолын күрделі жөндеу
22 280,0
17
су шаруашылығы нысандарын құжаттандыру
62 300,0
18
білім саласы бойынша көпбалалы және аз қамтылған отбасыларына қосымша көмек көрсетуге
40 881,0
19
"е-Халық" ақпараттық жүйесінің модификациялануына байланысты Халықты жұмыспен қамту орталықтарын, аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округ әкімдіктерін компьютерлік техникамен жабдықтауға
7 015,0
20
І топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің әлеуметтік қызметтеріне ақы төлеуге
25 083,0
21
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруды қоса қаржыландыру
75 029,4
22
Тұрмағамбет елді мекеніндегі Текей батыр көшесін орташа жөндеуге
26 851,0
Нысаналы даму трансферттері:
603 818,8
1
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Байқоңыр қаласындағы 50 пәтерлі бес тұрғын үй құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру

675 143,3
1
увеличение размера должностных окладов секретарей маслихатов
657,0
2
образование
169 299,0
3
развитие рынка труда
105 101,0
4
обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 682,2
5
единовременную социальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны
657,0
6
социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны
31 815,0
7
оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
31 412,4
8
оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
14 822,0
9
оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию
921,3
10
обеспечение деятельности центра занятости населения в городе Байконур в связи с внедрением нового формата адресной социальной помощи
22 821,0
11
единовременную социальную помощь участникам и инвалидам боевых действий в Афганистане
7 878,0
12
приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам
587,0
13
перераспределение 7 единиц внештатных сотрудников с областного уровня на районный уровень
1 094,0
14
обеспечение проведение государственной политики исполнительской власти в сочетании с интересами и потребностями развития соотвествующей территории
2 000,0
15
текущий ремонт объекта физической культуры и спорта
23 957,0
16
капитальный ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Акжар-Комекбаев"
22 280,0
17
на паспортизацию водохозяйственных объектов
62 300,0
18
на оказание дополнительных мер поддержки многодетным и малообеспеченным семьям в сфере образования
40 881,0
19
на оснащение Центров занятости населения, акиматов города районного значения, поселковых и сельских округов компьютерной техникой в связи с модификацией информационнной системы "е-Халық"
7 015,0
20
на оплату услуг индивидуальных помощников инвалидов І группы
25 083,0
21
на софинансирование реализации мерроприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
75 029,4
22
Средний ремонт улицы Текей батыр в ауле Турмагамбет
26 851,0
Целевые трансферты на развитие:
603 818,8
1
Софинансирование проекта "Строительство пять 50 квартирных жилых домов в городе Байконур Кармакшинского района Кызылординской области"

141 076,7
2
Қармақшы ауданы Ақжар ауылындағы №28 мектебін жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
30 297,1
3
Қармақшы ауданы Тұрмағанбет елді мекеніндегі №29 мектептің жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
37 391,4
4
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі №27 мектебін жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
43 688,3
5
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі №105 мектебін жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
35 552,1
6
Қармақшы ауданының Төретам кентіндегі №85 мектептің жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
37 801,6
7
Қызылорда облысы Кармакшы ауданы Байқоңыр қаласындағы 50 пәтерлі бес тұрғын үй құрылысы. Газдандыру және телефон желілерімен қамтамасыз ету. Абаттандыру.
142 266,0
8
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Ақай елді мекеніндегі тұрғын үйлерге ауыз су желілерінің құрылысы
56 825,0
9
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті тұтынушыларын электрмен қамту үшін ӘЖ-0,4 кВт электр желісін салу" жобасын қоса қаржыландыру
6 049,0
10
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы электрмен жабдықтау желілері".
25 000,0
11
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы сумен жабдықтау желілері".
25 000,0
12
Қармақшы ауданында 12 жаттығу және стритбол алаңдарының құрылысыныңжоба-сметалық құжаттамасын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге
1 627,6
13
Қармақшы ауданы Тұрмағамбет ауылындағы Ешнияз сал көшесін жарықтандыруға
21 244,0
Барлығы:
1 278 962,1
Қармақшы аудандық мәслихатының
2018 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 217 шешіміне 5-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 276 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
5 027 641,7
1
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
7 785,0
2
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу
1 948 064,0
3
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізу
9 184,0
4
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
59 324,1
5
еңбек нарығын дамыту
287 535,0
6
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеру

141 076,7
2
Реконструкция теплоснабжения школы №28 в селе Акжар Кармакшинского района
30 297,1
3
Реконструкция теплоснабжения школы №29 в населенном пункте Турмагамбет Кармакшинского района
37 391,4
4
Реконструкция теплоснабжения школы №27 в поселке Жосалы Кармакшинского района
43 688,3
5
Реконструкция теплоснабжения школы №105 в поселке Жосалы Кармакшинского района
35 552,1
6
Реконструкция теплоснабжения школы №85 в поселке Торетам Кармакшинского района
37 801,6
7
Строительство пять 50 квартирных жилых домов в городе Байконур Кармакшинского района Кызылординской области. Сети газоснабжения и телефонизации. Благоустройство.
142 266,0
8
Строительство линии подводки водопроводных сетей к жилым домам в населенном пункте Акай Кармакшинского района Кызылординской области
56 825,0
9
Софинансирование проекта "Строительство электрических сетей ВЛ-0,4 кВТ для электроснабжения потребителей поселке Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области"
6 049,0
10
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети электроснабжения"
25 000,0
11
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети водоснабжения.
25 000,0
12
Разработка проектно-сметной документации с государственной экспертизы на строительство 12 тренажерной и стритбольной площадки в Кармакшинском районе
1 627,6
13
Уличное освещение улицы Ешнияз сал в ауле Турмагамбет Кармакшинского района
21 244,0
Всего:
1 278 962,1
Приложение 5 к решению Кармакшинского районного маслихата от "25" декабря 2018 года №217
Целевые трансферты в районный бюджет на 2019 год, выделенные за счет республиканского бюджета
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.12.2019 № 276 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
5 027 641,7
1
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
7 785,0
2
выплату государственной адресной социальной помощи
1 948 064,0
3
внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9 184,0
4
обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
59 324,1
5
развитие рынка труда
287 535,0
6
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы

1 400 893,0
7
төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеу
21 840,0
8
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайту
578 436,0
9
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

1 400 893,0
7
компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
21 840,0
8
увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
578 436,0
9
реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"