“2018–2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №20-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 22-4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 сәуірде № 6242 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 21-1 шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6201 нөмірімен тіркелген) Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2018–2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 201 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6118 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде және 2018 жылғы 30 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2018-2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 448 816 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 43 433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімі – 404 173 мың теңге;
2) шығындар – 448 816 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 354 173 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
мынадай мазмұндағы 1-1, 1-2, 1-3, 1-4-тармақтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №20-1 “О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2018-2020 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28 марта 2018 года № 22-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 апреля 2018 года № 6242. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и решением Жалагашского районного маслихата от 28 февраля 2018 года № 21-1 “О внесений изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №19-1 “О районном бюджете на 2018-2020 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6201), Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 201 “О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2018-2020 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6118, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и 30 января 2018 года в газете “Жалағаш жаршысы”) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 448 816 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43 433 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 404 173 тысяч тенге;
2) затраты – 448 816 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год предусмотрены в сумме 354 173 тысяч тенге.
дополнить пунктами 1-1, 1-2, 1-3, 1-4 следующего содержания:

“1-1. “2018–2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №20-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш кенті әкімінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы №3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш кенті әкімінің 2018 жылғы 22 ақпандағы №30 шешімімен 2018 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджетіне облыстық бюджеттен автомобиль жолдарын орташа жөндеуге 50 000 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
1-2. 2018 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу осы шешімнің 16-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
1-3. 2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі 17-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
1-4. 2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі осы шешімнің 18-қосымшасына сәйкес бекітілсін”.
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“2. 2018-2020 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –87 429 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 242 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86 127 мың теңге;
2) шығындар – 87 429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 84 754 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін”.
мынадай мазмұндағы 2-1, 2-2-тармақтармен толықтырылсын:
“2-1. 2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсетуге 925 мың теңге және ауылдық клуб ғимаратының жылу жүйесін жөндеуге 448 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
2-2. 2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер осы шешімінің 19-қосымшасына сәйкес бекітілсін”.
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“4. 2018-2020 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1-1. Учесть, что решением акима поселка Жалагаш от 22 февраля 2018 года №30 “О внесении изменений и дополнений в решение акима поселка Жалагаш №3 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №20-1 от 26 декабря 2017 года” “О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2018-2020 годы ” в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 50 000 тысяч тенге на средний ремонт автомобильных дорог;
1-2. Утвердить распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год согласно приложению 16 к настоящему решению.
1-3. Утвердить перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год согласно приложению 17 к настоящему решению.
1-4. Утвердить перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год согласно приложению 18 к настоящему решению”;
пункт 2 изложить в новой редакции:
“2. Утвердить бюджет сельского округа Аккум на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 429 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 242 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 127 тысяч тенге;
2) затраты – 87 429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год предусмотрены в сумме 84 754 тысяч тенге.
дополнить пунктами 2-1, 2-2 следующего содержания:
“2-1. Учесть, что в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год из районного бюджета выделены целевые трансферты в размере 925 тысяч тенге на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому и 448 тысяч тенге на ремонт отопительной системы здания сельского клуба.”;
2-2. Утвердить целевые текущие трансферты выделенные из районного бюджета в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год согласно приложению 19 к настоящему решению.
пункт 4 изложить в новой редакции:
“4. Утвердить бюджет сельского округа Енбек на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер –48 505 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –10 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 441 мың теңге;
2) шығындар – 48 505 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Еңбек ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 46 516 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
мынадай мазмұндағы 4-1, 4-2-тармақтармен толықтырылсын:
“4-1. 2018 жылға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсетуге 925 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін”;
4-2. 2018 жылға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер осы шешімнің 20-қосымшасына сәйкес бекітілсін”.
көрсетілген шешімнің 1, 4, 10-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес 16, 17, 18, 19, 20-қосымшалармен толықтырылсын.

1) доходы – 48 505 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 004 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 441 тысяч тенге;
2) затраты – 48 505 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Енбек на 2018 год предусмотрены в сумме 46 516 тысяч тенге.
дополнить пунктами 4-1, 4-2 следующего содержания:
“4-1. Учесть, что в бюджет сельского округа Енбек на 2018 год из районного бюджета выделены целевые трансферты в размере 925 тысяч тенге на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому.”;
4-2. Утвердить целевые текущие трансферты выделенные из районного бюджета в бюджет сельского округа Енбек на 2018 год согласно приложению 20 к настоящему решению.
приложения 1, 4, 10 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
указанное решение дополнить приложениями 16, 17, 18, 19, 20 согласно приложениям 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.

2000
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
2000
Бюджет тапшылығы (профициті )
0
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
2018 жылғы “28” наурыздағы №22-4 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 4қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 16қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
50000
Автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
50000

2000
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2000
Дефицит (профицит) бюджета
0
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению Жалагашского районного маслихата от “28” марта 2018 года №22-4
Приложение 16 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год
Наименование
Сумма,
(тысяч тенге)
Всего
50000
Средний ремонт автомобильных дорог
50000

2018 жылғы “28” наурыздағы №22-4 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 5қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 17қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы
2700
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2700
2018 жылғы “28” наурыздағы №22-4 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 6қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 18қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Атауы
Барлығы
(мың теңге)
Барлығы
2700
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2700
2018 жылғы “28” наурыздағы №22-4 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 7қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 19қосымша
2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

Приложение 5 к решению Жалагашского районного маслихата от “28” марта 2018 года №22-4
Приложение 17 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год
Наименование
Сумма,
(тысяч тенге)
Всего
2700
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2700
Приложение 6 к решению Жалагашского районного маслихата от “28” марта 2018 года №22-4
Приложение 18 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год
Наименование
Сумма,
(тысяч тенге)
Всего
2700
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2700
Приложение 7 к решению Жалагашского районного маслихата от “28” марта 2018 года №22-4
Приложение 19 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Целевые текущие трансферты выделенные из районного бюджета в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год
Наименование
Сумма,
(тысяч тенге)
Барлығы

1373
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
925
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
448
2018 жылғы “28” наурыздағы №22-4 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 8қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 20қосымша
2018 жылға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
925
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
925

1373
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
925
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
448
Приложение 8 к решению Жалагашского районного маслихата от “28” марта 2018 года №22-4
Приложение 20 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Целевые текущие трансферты выделенные из районного бюджета в бюджет сельского округа Енбек на 2018 год
Наименование
Сумма,
(тысяч тенге)
Всего
925
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
925