2018 жылы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 87 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 6286 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Мемлекеттік мүлік туралы” Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 156-бабы 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении цен на товары, (работы, услуги) производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в 2018 году
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 28 апреля 2018 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 мая 2018 года № 6286. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 156 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года “О государственном имуществе” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2018 жылы білім саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары осы қаулының 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. 2018 жылы мәдениет саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары осы қаулының 4, 5, 5 сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

1. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере образования, в 2018 году согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящего постановления.
2. Установить цены на товары (работы, услуги) производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере культуры, в 2018 году согласно приложениям 4, 5, 6 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 28 сәуірдегі
№ 87 қаулысына 1-қосымша
2018 жылы Жалағаш аудандық білім бөлімінің “Жалағаш аудандық балар әуез мектебі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметердің) бағалары
Қызметтің атауы

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев
Приложение 1 к постановлению акимата Жалагашского района от 28 апреля 2018 года №87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальным государственным казенным предприятием “Жалагашская районная детская музыкальная школа” Жалагашского районного отдела образования в 2018 году
Наименование услуги