“2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы”
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 24-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 6374 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6117 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде және 2018 жылғы 23 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 032 552 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 195 130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 445 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 091 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 806 886 мың теңге;
2) шығындар – 8 070 256,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 63 590 мың теңге;
бюджеттік кредиттер- 163 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 100 300 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 58 008 мың теңге;
қарыздар түсімі-163 890 мың теңге;
қарыздарды өтеу-105 882 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 43 286,4 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-9, 1-10, 1-11- тармақтармен толықтырылсын:
“1-9. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі №60 қаулысымен:
Облыстық бюджеттен білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз етуге барлығы 1075,2 мың теңге, оның ішінде: 2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетіне 672 мың теңге, Аққұм ауылдық округі бюджетіне 134,4 мың теңге, Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетіне 134,4 мың теңге, Мәдениет ауылдық округі бюджетіне 134,4 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені;

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19-1 “О районном бюджете на 2018-2020 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27 июня 2018 года № 24-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 июля 2018 года № 6374. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19-1 “О районном бюджете на 2018-2020 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6117, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в газете “Жалағаш жаршысы” 23 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 032 552 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 195 130 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 445 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 091 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 806 886 тысяч тенге;
2) затраты – 8 070 256,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 63 590 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 163 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 100 300 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58 008 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58 008 тысяч тенге;
поступление займов - 163 890 тысяч тенге;
погашение займов - 105 882 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 43 286,4 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 1-9, 1-10, 1-11 следующего содержания:
“1-9. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района №60 от 5 апреля 2018 года “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района №1 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №19-1 от 22 декабря 2017 года” “О бюджете района на 2018-2020 годы”:
из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 1075,2 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ, в том числе: на 2018 год в бюджет поселка Жалагаш 672 тысяч тенге, в бюджет сельского округа Аккум 134,3 тысяч тенге, в бюджет сельского округа Бухарбай батыр 134,3 тысяч тенге, в бюджет сельского округа Мадениет134,3 тысяч тенге;

2018 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз етуге 12 175,8 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені;
2018 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге 706 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.
1-10. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы № 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 22 мамырдағы № 102 қаулысымен:
2018 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуден 88 мың теңге, оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуден 47 мың теңге және Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асырудан 29 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қысқартылғаны;
2018 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге 161 290 мың теңге, ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге 13 295 мың теңге, халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге 668 мың теңге, еңбек нарығын дамытуға 45 208 мың теңге және көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 95 000 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны;
2018 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 298 895 мың теңге нысаналы даму трансферттер қаралғаны ескерілсін.
1-11. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № 115 қаулысымен:

в бюджет района на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 12 175,8 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ;
в бюджет района на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 706 тысяч тенге на внедрение консультантов по социальной работе и ассисентов в центрах занятости населения.
1-10. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района №102 от 22 мая 2018 года “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района №1 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №19-1 от 22 декабря 2017 года” “О бюджете района на 2018-2020 годы”:
Сокращены текущие целевые трансферты выделенные в бюджет района на 2018 год из республиканского бюджета на доплату учителям прошедшим стажировку по языковым курсам 88 тысяч тенге, на доплату учителям за замещение на период обучение основного сотрудника 47 тысяч тенге, на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы 29 тысяч тенге;
в бюджет района на 2018 год из республиканского бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 161 290 тысяч тенге на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов, 13 295 тысяч тенге на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования, 668 тысяч тенге на внедрение консультантов по социальной работе и ассисентов в центрах занятости населения, 45 208 тысяч тенге на развитие трудового рынка, 95 000 тысяч тенге на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
в бюджет района на 2018 год из республиканского бюджета выделены целевые трансферты на развитие в размере 298 895 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1-11. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района №115 от 7 июня 2018 года “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района №1 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №19-1 от 22 декабря 2017 года” “О бюджете района на 2018-2020 годы”:

2018 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге бөлінген 706 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферт қысқартылғаны;
2018 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға 2 381 мың теңге, өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 13 578 мың теңге, 1 топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің әлеуметтік көмектеріне ақы төлеуге 2 899 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені;
2018 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен Бұқарбай батыр, Абай, Нысанбай жырау көшелерін орташа жөндеуге 150 000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені;
2018 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 33 210 мың теңге нысаналы даму трансферттер бөлінгені ескерілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық
мәслихатының 24-сессиясының төрағасы А. КИПШАКБАЕВ
Жалағаш аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы К. СУЛЕЙМЕНОВ

Сокращены текущие целевые трансферты в размере 706 тысяч тенге выделенные в бюджет района на 2018 год из областного бюджета на внедрение консультантов по социальной работе и ассисентов в центрах занятости населения;
в бюджет района на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 2 381 тысяч тенге, на социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, 13 578 тысяч тенге на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям, 2 899 тысяч тенге на оплату услуг индивидиуального помощника для инвалидов 1 группы;
в бюджет района на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 150 000 тысяч тенге на средний ремонт улиц Бухарбай батыр, Абай, Нысанбай жырау;
в бюджет района на 2018 год из областного бюджета выделены целевые трансферты на развитие в размере 33 210 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.”;
приложения 1, 4, 5, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 24 сессии
Жалагашского районного маслихата А. КИПШАКБАЕВ
Исполняющий обязанности
секретаря Жалагашского
районного маслихата К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

17073
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
314030
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
159165
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21192
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
3200
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
167
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3737
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
47920
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3632
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
38117
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36900
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
23057
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
377
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
22680
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
717177
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1816
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1816
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
702392
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
697392
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
9923
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
7829
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
731
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1363
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

17073
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
314030
004
Программа занятости
159165
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21192
007
Оказание жилищной помощи
3200
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
167
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3737
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47920
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3632
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38117
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36900
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23057
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
377
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
22680
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
717177
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1816
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1816
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
702392
005
Развитие коммунального хозяйства
5000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
697392
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9923
008
Освещение улиц населенных пунктов
7829
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
731
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1363
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

33615
Атаулы әлеуметтік көмектің жаңа форматын енгізуіне байланысты жұмыспен қамту орталықтарын материалдық-техникалық базасымен нығайту
180
Қалалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алуға
559
Су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға
52600
Облыстық деңгейден аудандық деңгейге берілген 1 бірлік штаттан тыс қызметкердің ұстау шығындарына
1009
2018 жылғы “27” маусымдағы №
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша

33615
Укрепление материально-технической базы центров занятости в связи с внедрением нового формата адресной социальной помощи;
180
На приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам
559
На подготовку документации объектов водного хозяйства
52600
На перераспределение 1 единиц внештатных сотрудников с областного уровня на районный уровень
1009
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от “27” июня 2018 года №24-1
Приложение 12
к решению Жалагашского районного

2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
12-қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Атауы
(Сомасы, мың теңге)
Барлығы
68820
Шәменов елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
17084
Мырзабай ахун елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғыртуға және кеңейту
18526
Жаңадария елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
10988
Т.Жүргенов елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
11111
Аққыр елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
11111
2018 жылғы “27” маусымдағы №24-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша

маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в бюджет района на 2018 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
68820
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Шаменов
17084
Реконструкция и расширенние систем водоснабжения в населенном пункте Мырзабай Ахун
18526
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанадария
10988
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Т.Жургенова
11111
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Аккыр
11111
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “27” июня 2018 года №24-1
Приложение 13
к решению Жалагашского районного

2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
13-қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
(Сомасы, мың теңге)
Барлығы
513320
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
61448
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
11393
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге

маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Целевые текущие трансферты предусмотренные из республиканского бюджета в бюджет района на 2018 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
513320
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
61448
Доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
11393
Доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;

4261
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
161290
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
13295
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
20171
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу
53179
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіру
6733
Еңбек нарығын дамыту

4261
Доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм
161290
доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
13295
Реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы;
20171
Выплату государственной адресной социальной помощи
53179
Внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов Центров занятости
6733
Развитие рынка труда

86550
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
95000
2018 жылғы “27” маусымдағы №24-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
7-қосымша
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
14- қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Атауы
(Сомасы, мың теңге)
Барлығы
619384
Шәменов елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту

86550
Финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
95000
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от “27” июня 2018 года №24-1
Приложение 14
к решению Жалагашского районного
маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из республиканского бюджета в бюджет района на 2018 год
Наименование
(Сумма, тысяч тенге)
Всего
619384
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Шаменов

153755
Мырзабай Ахун елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғыртуға және кеңейту
166734
Аққыр елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
100000
Жаңадария елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
98895
Мақпалкөл елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
100000
2018 жылғы “27” маусымдағы №24-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
8-қосымша
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
16-қосымша
Жалағаш кенті және ауылдық округ бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Жалағаш кенті
200000
Бұқарбай батыр көшесін орташа жөндеу
100000
Абай көшесін орташа жөндеу
50000
Нысанбай жырау көшесін орташа жөндеу
50000
2018 жылғы “27” маусымдағы №24-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
9-қосымша
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
17-қосымша
Жалағаш кенті және ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Атауы
Сомасы, мың теңге
Жалағаш кенті

153755
Реконструкция и расширенние систем водоснабжения в населенном пункте Мырзабай Ахун
166734
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Аккыр
100000
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанадария
98895
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Макпалкол
100000
Приложение 8
к решению Жалагашского районного
маслихата от “27” июня 2018 года №24-1
Приложение 16
к решению Жалагашского районного
маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из областного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Поселок Жалагаш
2000000
Средний ремонт улицы Бухарбай батыра
100000
Средний ремонт улицы Абая
50000
Средний ремонт улицы Нысанбай жырау
50000
Приложение 9
к решению Жалагашского районного
маслихата от “27” июня 2018 года №24-1
Приложение 17
к решению Жалагашского районного
маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из районного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Кент Жалагаш

144706
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5206
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
139500
Аққұм ауылдық округі
1373
Аққұм ауылдық клуб ғимаратының жылу жүйесін жөндеуге
448
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
925
Бұқарбай батыр ауылдық округі
2700
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2700
Еңбек ауылдық округі
3725
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2800
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
925
Барлығы:
152504
2018 жылғы “27” маусымдағы №24-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
10-қосымша
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
18-қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы, (мың теңге)
Барлығы
312484,2
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
165805
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
372
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3300
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2129
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3641
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3950
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
630
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер және сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2800
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
128
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5000
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
50
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139500
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3116
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

144706
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5206
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
139500
Сельский округ Аккум
1373
Ремонт системы отопления здания сельского клуба Аккум
448
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
925
Сельский округ Бухарбай батыр
2700
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2700
Сельский округ Енбек
3725
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2800
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
925
Всего
152504
Приложение 10
к решению Жалагашского районного
маслихата от “27” июня 2018 года №24-1
Приложение 18
к решению Жалагашского районного
маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2018 год
Наименование
Всего, тысяч тенге
Всего
312484,2
Государственные услуги общего характера
165805
Аппарат маслихата района (города областного значения)
372
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
3300
Капитальные расходы государственного органа
2129
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3641
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3950
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
630
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
2800
Капитальные расходы государственного органа
128
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
Капитальные расходы государственного органа
9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5000
Капитальные расходы государственного органа
500
Развитие объектов государственных органов
50
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
139500
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
3116
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

200
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
480
Қорғаныс
2314
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2314
Бiлiм беру
66224,8
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
284
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3897,8
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5406
Жалпы білім беру
18979
Балаларға қосымша бiлiм беру
2797
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32656
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
2205
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7636
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
2236
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
400
Жұмыспен қамту бағдарламасы
5000
Тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық
17934
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
11363
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
208
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1363
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
22074,3
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
6264
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1820
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
595
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1875
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
3300
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5300
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

200
Капитальные расходы государственного органа
480
Оборона
2314
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2314
Образование
66224,8
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
284
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3897,8
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5406
Общеобразовательное обучение
18979
Дополнительное образование для детей
2797
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32656
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
2205
Социальная помощь и социальное обеспечение
7636
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2236
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
400
Программа занятости
5000
Жилищно-коммунальное хозяйство
17934
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Развитие коммунального хозяйства
11363
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Развитие коммунального хозяйства
5000
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
208
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1363
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
22074,3
Поддержка культурно-досуговой работы
6264
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1820
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
595
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
134
Капитальные расходы государственного органа
1875
Услуги по проведению государственной информационной политики
3300
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5300
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

2786,3
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10759
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
450
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
210
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1099
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
8000
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
520
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
520
Басқалар
3545
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1000
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2545
Трансферттер
15672,1
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
9247,1
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
6425
2018 жылғы “27” маусымдағы №24-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
11-қосымша
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
19-қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Атауы
Барлығы (мың теңге)
Барлығы
272190,8
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
2793
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1616
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
248
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
662
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
162
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96
Бiлiм беру

2786,3
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10759
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
450
Капитальные расходы государственного органа
500
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
210
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
1099
Капитальные расходы государственного органа
500
Проведение противоэпизоотических мероприятий
8000
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
520
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
520
Прочие
3545
Поддержка предпринимательской деятельности
1000
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2545
Трансферты
15672,1
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9247,1
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
6425
Приложение 11
к решению Жалагашского районного
маслихата от “27” июня 2018 года №24-1
Приложение 19
к решению Жалагашского районного
маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2018 год
Наименование
Всего, тысяч тенге
Всего
272190,8
Государственные услуги общего характера
2793
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
1616
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
248
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
9
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
662
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
162
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
96
Образование

35169,8
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
268,8
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
3629
Жалпы білім беру
24400
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
290
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96
Әдістемелік жұмыс
6486
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
30000
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
30000
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
13591
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
11363
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
2228
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
6269
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1415
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1261
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
305
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1146
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
559
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1288
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
161
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
134
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9977
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі Ауыл шаруашылығы обьектілерін дамыту
1342
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
329
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2000
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6000
Жергілікті деңгейде жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
210
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2422
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2422
Көлік және коммуникация
171330
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
21967
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

35169,8
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
268,8
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3629
Общеобразовательное обучение
24400
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
290
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
96
Методическая работа
6486
Социальная помощь и социальное обеспечение
30000
Государственная адресная социальная помощь
30000
Жилищно-коммунальное хозяйство
13591
Развитие коммунального хозяйства
11363
Освещение улиц в населенных пунктах
2228
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6269
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1415
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
1261
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
305
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1146
Функционирование районных (городских) библиотек
559
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
1288
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
161
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
134
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9977
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
96
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Развитие объектов сельского хозяйства
1342
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
329
Организация санитарного убоя больных животных
2000
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6000
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
210
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2422
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
2422
Транспорт и коммуникации
171330
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
21967
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов