“2018–2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №20-1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 33-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 6558 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2018–2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 201 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6118 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде және 2018 жылғы 30 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2018-2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 703 122,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 641 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 240 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 665 241,2 мың теңге;
2) шығыстар – 703 122,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 353 264 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“2. 2018-2020 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –88 761,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 252 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений и дополнения в решение Жалагашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №20-1 “О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2018-2020 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 4 декабря 2018 года № 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 декабря 2018 года № 6558. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 201 “О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2018-2020 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6118, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в газете “Жалағаш жаршысы” от 30 января 2018 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 703 122,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 641 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 240 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 665 241,2 тысяч тенге;
2) расходы – 703 122,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год предусмотрен в сумме 353 264 тысяч тенге.”;
пункт 2 изложить в новой редакции:
“2. Утвердить бюджет сельского округа Аккум на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 761,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 252 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

трансферттер түсімі – 87 459,4 мың теңге;
2) шығыстар – 88 761,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 85 363 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“3. 2018-2020 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 646,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 913 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімі –96 633,4 мың теңге;
2) шығыстар –98 646,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 93 399 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“4. 2018-2020 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –51 335 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімі – 50 271 мың теңге;
2) шығыстар – 51 335 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Еңбек ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 46 516 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“5. 2018-2020 жылдарға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

поступления трансфертов – 87 459,4 тысяч тенге;
2) расходы – 88 761,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год предусмотрены в сумме 85 363 тысяч тенге.”;
пункт 3 изложить в новой редакции:
“3. Утвердить бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 646,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 913 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 96 633,4 тысяч тенге;
2) расходы – 98 646,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что субвенции выделенные в бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год предусмотрены в сумме 93 399 тысяч тенге.”;
пункт 4 изложить в новой редакции:
“4. Утвердить бюджет сельского округа Енбек на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 335 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 004 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 50 271 тысяч тенге;
2) расходы – 51 335 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Енбек на 2018 год предусмотрен в сумме 46 516 тысяч тенге.”;
пункт 5 изложить в новой редакции:
“5. Утвердить бюджет сельского округа Мадениет на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер – 72 504,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 526 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 70 928,4 мың теңге;
2) шығыстар – 72 504,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенция көлемі 62 308 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
мынадай мазмұндағы 5-3-тармақпен толықтырылсын:
“5-3. 2018 жылға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен мәдениет нысанын жылумен қамтамасыз етуге 3 089 мың теңге көлемінде және жаңа іске қосылған білім беру нысанын ұстап тұруға 969 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 28, 29-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1) доходы – 72 504,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 526 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 70 928,4 тысяч тенге;
2) расходы – 72 504,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Мадениет на 2018 год предусмотрены в сумме 62 308 тысяч тенге.”;
дополнить пунктом 5-3 следующего содержания:
“5-3. Учесть, что в бюджет сельского округа Мадениет на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 3 089 тысяч тенге на обеспечение отоплением объекта культуры и 969 тысяч тенге на содержание вновь введенных объектов образования.”;
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 28, 29 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.

454
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
687
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
14259
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
14259
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
14259
13
Басқалар
2000
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2000
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
2000
Бюджет тапшылығы (профициті )
0
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
2018 жылғы “04” желтоқсандағы №33-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 6-қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 17-қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
120345,2
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
739,2
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
8419
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
106995
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
690
Ведомостволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3502
2018 жылғы “04” желтоқсандағы №33-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 7-қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 18-қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы мың теңге
Барлығы
51845
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4307
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1315
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
44774
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
1161
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
119
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
169
2018 жылғы “04” желтоқсандағы №33-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 8-қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 19-қосымша
2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округі бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

454
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
687
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
14259
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
14259
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
14259
13
Прочие
2000
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2000
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2000
Дефицит (профицит) бюджета
0
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 6 к решению Жалагашского районного маслихата от “04” декабря 2018 года №33-1
Приложение 17 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
120 345,2
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
739,2
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
8419
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
106995
Капитальные расходы государственного органа
690
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3502
Приложение 7 к решению Жалагашского районного маслихата от “04” декабря 2018 года №33-1
Приложение 18 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
51845
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4307
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
1315
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
44774
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1161
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа
119
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
169
Приложение 8 к решению Жалагашского районного маслихата от “04” декабря 2018 года №33-1
Приложение 19 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета на сельского округа Аккум на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Барлығы

396
2018 жылғы “04” желтоқсандағы №33-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 11-қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 25- қосымша
2018 жылға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
4192,4
Білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз ету

396
Приложение 11 к решению Жалагашского районного маслихата от “04” декабря 2018 года №33-1
Приложение 25 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет сельского округа Мадениет на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
4192,4
На обеспечение общеобразовательных школ области цифровой инфраструктурой

808
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту жән емектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
3620

808
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
3620