2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 6588 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 221 238,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 249 285 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 417 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 756 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 939 780,8 мың теңге;
2) шығындар – 12 267 124,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 335 674,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 446 924,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 111 250 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 10 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -329 295,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 329 295,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 446 924,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 117 629 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61939,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 48-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 қаңтардағы №11 қаулысымен:
2018 жылға арналған аудан бюджетіне бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомалар бойынша республикалық бюджеттен 794,8 мың теңге және облыстық бюджеттен 5 676,9 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 22.02.2019 № 37-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2018 года № 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 декабря 2018 года № 6588. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 221 238,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 249 285 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 417 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 756 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 939 780,8 тысяч тенге;
2) Затраты – 12 267 124,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 335 674,9 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 446 924,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 111 250 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 10 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -329 295,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 329 295,9 тысяч тенге;
поступление займов – 446 924,9 тысяч тенге;
погашение займов – 117 629 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61939,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2019 № 48-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-1. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 23 января 2019 года №11 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:
по неиспользованным (недоиспользованным) суммам целевых трансфертов, выделенных в бюджет района на 2018 год, из республиканского бюджета 794,8 тысяч тенге и из областного бюджета 5 676,9 тысяч тенге возвращены в областной бюджет.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22.02.2019 № 37-1 (вводится в действие с 01.01.2019).

1-2. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 ақпандағы №18 қаулысымен:
Облыстық бюджеттен білім беру нысандарын бейнебақылаумен қамтамасыз етуге 6 442 мың теңге, қоғамдық жұмысқа 39 842 мың теңге, аудандық маңызы бар “Самара- Шымкент- Еңбек - Есет батыр- Жаңадария” автомобиль жолын орташа жөндеуге 81 878 мың теңге, мәдениет нысандарының жылуына 7 284 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны;
Білім беру ұйымдарына “электронды балабақша” автоматтандырылған жүйесінің техникалық қолдау қызметін көрсетуге бөлінген 2 452 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт қысқартылғаны;
Республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге бөлінген қаржыдан 1 391 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 22.02.2019 № 37-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-3. Облыстық бюджет қаражаты есебінен Жаңадария, Мақпалкөл, Аққыр елді мекендерінің сумен қамту жүйесін қайта жаңғыртуды қоса қаржыландыруға 15 605 мың теңге, Жалағаш кентіндегі әкімшілік ғимаратының құрылысына 104 925 мың теңге, “Самара-Шымкент-Мадениет-Мақпалкөл-Жаңаталап-Аққыр” автомобиль жолындағы Оңтүстік коллектор көпірін қайта жаңғыртуға 14 297 мың теңге нысаналы даму трансферттер қаралғаны;
Аудан бюджетінен аудандық музейлерді облыстық бюджетке қосу жолымен қайта ұйымдастыруға байланысты 22 575 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 22.02.2019 № 37-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-4. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі №73 қаулысымен:
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 573 283 мың теңге, еңбек нарығын дамытуға 56 813 мың теңге, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 383 655 мың теңге, мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 30 809 мың теңге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені;

1-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 11 февраля 2019 года №18 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:
Из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты на обеспечение видеонаблюдением объектов образования 6 442 тысяч тенге, на общественные работы 39 842 тысяч тенге, на средний ремонт автомобильной дороги районного значения “Самара-Шымкент-Енбек-Есет батыр-Жанадария” 81 878 тысяч тенге, на обеспечение отопления объектов культуры 7 284 тысяч тенге;
Сокращены текущие целевые трансферты 2 452 тысяч тенге выделенные из областного бюджета на оказание услуг технической поддержки автоматизированной системы “электронный детский сад” для детских дошкольных учреждений области;
Сокращены текущие целевые трансферты 1 391 тысяч тенге выделенные из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22.02.2019 № 37-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-3. Учесть, что из средств областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие 15 605 тысяч тенге на софинансирование реконструкции системы водоснабжения населенных пунктов Жанадария, Макпалкол, Аккыр, 104 925 тысяч тенге на строительство административного здания в поселке Жалагаш, 14 297 тысяч тенге на реконструкцию моста через Южный коллектор автомобильной дороги “Самара-Шымкент-Мадениет-Макпалкол-Жанаталап-Аккыр”;
Возвращены из районного бюджета в областной бюджет 22 575 тысяч тенге в связи с реорганизацией районных музеев путем их присоединения в областной бюджет.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22.02.2019 № 37-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-4. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 30 апреля 2019 года №73 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:
Из республиканского бюджета выделены текущие целевые трансферты 573 283 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы, 56 813 тысяч тенге на развитие рынка труда, 383 655 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи, 30 809 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;

“Ауыл – Ел бесігі” жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға 626 444 мың теңге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені;
Жаңақоныс, Далдабай елді мекендерінің сумен қамту жүйесін қайта жаңғыртуға 168 723 мың теңге республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер қаралғаны;
Республикалық бюджеттен бөлінген қаржыдан Жаңадария, Темірбек Жүргенов, Аққыр елді мекендеріндегі сумен қамту жүйесін қайта жаңғыртудан 83 966 мың теңге нысаналы даму трансферті қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.06.2019 № 41-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-5. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 22 мамырдағы №92 қаулысымен:
Облыстық бюджеттен “Назарбаевтай болғым келеді” атты кітапты мемлекеттік және орыс тілдерінде сатып алуға 159 мың теңге, білім саласы бойынша көп балалы және аз қамтылған отбасыларына қосымша қолдау шаралары көрсетуге 22 200 мың теңге, “е-Халық” ақпараттық жүйесін компьютерлік техникамен жабдықтауға 10 833 мың теңге, өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 10 035 мың теңге, су шаруашылығы нысандарын құжаттандыруға 38 227 мың теңге, “Ауыл – Ел бесігі” жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруды қоса қаржыландыруға 76 413 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны;
Жалағаш кентіндегі әкімшілік ғимаратының құрылысына 100 000 мың теңге, ауданда “12 жаттығу және стритбол алаңдарының құрылысының” жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге 1000 мың теңге облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферт қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.06.2019 № 41-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-6. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 шілдедегі №124 қаулысымен:

Из республиканского бюджета выделены текущие целевые трансферты 626 444 тысяч тенге на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
Из республиканского бюджета предусмотрены 168 723 тысяч тенге целевые трансферты на развитие реконструкции системы водоснабжения населенных пунктов Жанаконыс, Далдабай.
Сокращены выделенные из республиканского бюджета 83 966 тысяч тенге целевые трансферты на развитие реконструкция систем водоснабжения в населенных пунктах Жанадария, Темирбек Жургенов, Аккыр
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-4 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.06.2019 № 41-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-5. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 22 мая 2019 года №92 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:
Из областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты 159 тысяч тенге на приобретение книги на государственном и русском языках “Назарбаевтай болғым келеді”, 22 200 тысяч тенге на оказание дополнительных мер поддержки многодетным и малообеспеченным семьям в сфере образования, 10 833 тысяч тенге на оснащение Центров занятости населения, акиматов города районного значения, поселковых и сельских округов компьютерной техникой в связи с модификацией информационнной системы “е-Халық”, 10 035 тысяч тенге на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям, 38 227 тысяч тенге на паспортизацию водохозяйственных объектов, 76 413 тысяч тенге на софинансирование реализации мерроприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта “Ауыл-Ел бесігі”;
Из областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие 100 000 тысяч тенге на строительство административного здания в поселке Жалагаш, 1 000 тысяч тенге на разработке проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы “Строительство 12 тренажерной и стритбольной площадки” в районе.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-5 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.06.2019 № 41-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-6. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 23 июля 2019 года №124 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:

Республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 162 139 мың теңге, Қазақстан Республикасы Ұлттық қоры есебінен еңбек нарығын дамытуға 87 486 мың теңге, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 123 686 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-6-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.08.2019 № 44-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-7. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 2 тамыздағы №132 қаулысымен:
Республикалық бюджеттен Жаңадария, Мақпалкөл, Аққыр елді мекендерінің сумен қамту жүйесін қайта жаңғыртуға 15 578,4 мың теңге, нысаналы даму трансферті қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-7-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.08.2019 № 44-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-8. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 тамыздағы №141 қаулысымен:
Облыстық бюджеттен білім беру нысандарын жылу беру маусымына дайындауға 73 853,8 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт қаралғаны;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға бөлінген қаржыдан 1 212,3 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт қысқартылғаны;
Облыстық бюджеттен Жаңадария, Мақпалкөл, Аққыр елді мекендерінің сумен қамту жүйесін қайта жаңғыртуға 57042,6 мың теңге, Жалағаш кентіндегі "Жалағаш аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын ғимаратына екі жылыту қазандығы бар шағын бу қазандығының құрылысына 24537,1 мың теңге нысаналы даму трансферті қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-8-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.10.2019 № 46-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

Выделены текущие целевые трансферты из республиканского бюджета 162 139 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы, из Национального фонда Республики Казахстан 87 486 тысяч тенге на развитие рынка труда, 123 686 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-6 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.08.2019 № 44-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-7. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 2 августа 2019 года №132 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:
Из республиканского бюджета предусмотрены 15 578,4 тысяч тенге целевые трансферты на развитие реконструкции системы водоснабжения населенных пунктов Жанадария, Макпалколь, Аккыр.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-7 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.08.2019 № 44-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-8. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 23 августа 2019 года №141 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:
Выделены текущие целевые трансферты из областного бюджета 73 853,8 тысяч тенге на подготовку к отопительному сезону объектов образования;
Сокращены текущие целевые трансферты 1 212,5 тысяч тенге выделенные из областного бюджета на социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны;
Из областного бюджета предусмотрены 57042,6 тысяч тенге целевые трансферты на развитие реконструкции системы водоснабжения населенных пунктов Жанадария, Макпалколь, Аккыр, 24537,1 тысяч тенге на строительство мини-котельной с двумя отопительными котлами к зданию коммунального государственного казенного предприятия “Жалагашская районная централизованная библиотечная система” в поселке Жалагаш.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-8 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.10.2019 № 46-1 (вводится в действие с 01.01.2019).

1-9. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 қыркүйектегі №151 қаулысымен:
Облыстық бюджеттен “Самара-Шымкент-Мәдениет-Мақпалкөл-Жаңаталап-Аққыр” тас жолының көпірін Оңтүсік коллектор арқылы реконструкциялау” жобасын қоса қаржыландыруға бөлінген қаржыдан 1000,0 мың теңге нысаналы даму трансферт қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-9-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.10.2019 № 46-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-10. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қазандағы №167 қаулысымен:
Республикалық бюджеттен “Самара-Шымкент-Мәдениет-Т.Жүргенов-Жаңаталап-Аққыр” тас жолының көпірін Оңтүсік коллектор арқылы реконструкциялауға 85 976 мың теңге қаралғаны;
Облыстық бюджеттен жалпы білім беретін мектептердің оқушылар контингентінің көбеюіне байланысты қосымша сынып жиынтықтарын ұлғайтуға 10 938 мың теңге, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке 80 456 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені;
Облыстық бюджеттен “Ауыл – Ел бесігі” жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға 466,1 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені;
Облыстық бюджеттен білім беру нысандарын бейнебақылаумен қамтамасыз етуге берілген қаржыдан 6 442 мың теңге, еңбек нарығын дамытуға берілген қаржыдан 18 967 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қысқартылғаны;
Республикалық бюджеттен “Ауыл – Ел бесігі” жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға 35 568,6 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-10-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 48-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-11. “2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 1 қарашадағы №174 қаулысымен:

1-9. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 20 сентября 2019 года №151 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:
Сокращены целевые трансферты на развития 1 000,0 тысяч тенге выделенные из областного бюджета на софинансирование проекта "Реконструкция моста через Южный коллектор трассы "Самара-Шымкент-Мадениет-Макпалкол-Жанаталап-Аккыр".
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-9 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.10.2019 № 46-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-10. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 25 октября 2019 года №167 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:
Из республиканского бюджета предусмотрены 85 976 тысяч тенге на реконструкцию моста через Южный коллектор трассы "Самара-Шымкент-Мадениет-Макпалкол-Жанаталап-Аккыр".
Выделены текущие целевые трансферты из областного бюджета 10 938 тысяч тенге на увеличение дополнительных класс-комплектов в связи с увеличением контингента учащихся общеобразовательных школ, 80 456 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи;
Из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты 466,1 тысяч тенге на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
Сокращены текущие целевые трансферты выделенные из областного бюджета на обеспечение объектов образования видеонаблюдением 6 442 тысяч тенге, на развитие рынка труда 18 967 тысяч тенге;
Из республиканского бюджета выделены текущие целевые трансферты 35 568,6 тысяч тенге на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-10 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2019 № 48-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-11. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 1 ноября 2019 года №174 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:

Республикалық бюджеттен Жаңадария, Аққыр елді мекендерінің сумен қамту жүйесін қайта жаңғыртуға 0,8 мың теңге нысаналы даму трансферті бөлінгені;
Республикалық бюджеттен Т.Жүргенов елді мекенінің сумен қамту жүйесін қайта жаңғыртуға бөлінген 0,2 мың теңге нысаналы даму трансферті қысқартылғаны;
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 208412 мың теңге, мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға 2126,4 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені;
Республикалық бюджеттен бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға 23 222 мың теңге, мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға 5913 мың теңге бөлінген ағымдағы нысаналы трансферт қысқартылғаны ескерілсін
Ескерту. Шешім 1-11-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 48-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджет кірістерінің құрамында аудан үшін бөлу нормативтері келесі көлемдерде белгіленгені ескерілсін:
1) “Төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы” және “Төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы” – 50 пайыз;
2) “Әлеуметтік салық” – 50 пайыз.
3. 2019 жылға арналған аудан бюджетінде, аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 689 283 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жалағаш кенті 388 991 мың теңге;
Аққұм ауылдық округі 85 884 мың теңге;
Бұқарбай батыр ауылдық округі 99 187 мың теңге;
Еңбек ауылдық округі 45 466 мың теңге;
Мәдениет ауылдық округі 69 755 мың теңге.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында ауылдық округ әкімі аппараттарының шығыстары 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2019 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 5қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2019 жылға арналған Жалағаш кенті және ауылдық округ бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу 9қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Из республиканского бюджета выделены 0,8 тысяч тенге целевые трансферты на развитие реконструкции системы водоснабжения населенных пунктов Жанадария, Аккыр;
Сокращены выделенные из республиканского бюджета 0,2 тысяч тенге целевые трансферты на развитие реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Т.Жургенова;
Из республиканского бюджета выделены текущие целевые трансферты 208412 тыс. тенге на выплату государственной адресной социальной помощи, 2126,4 тысяч тенге на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов;
Сокращены выделенные из республиканского бюджета текущие целевые трансферты на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования 23 222 тысяч тенге, на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов" 5913 тысяч тенге
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-11 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2019 № 48-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в составе доходов районного бюджета на 2019 год нормативы распределения для района установлены в следующих объемах:
1) “Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты” и “Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты” – 50 процентов;
2) “Социальный налог” – 50 процентов.
3. Предусмотреть в бюджете района на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов в сумме 689 283 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жалагаш 388 991 тысяч тенге;
Сельский округ Аккум 85 884 тысяч тенге;
Сельский округ Бухарбай батыр 99 187 тысяч тенге;
Сельский округ Енбек 45 466 тысяч тенге;
Сельский округ Мадениет 69 755 тысяч тенге;
4. Утвердить расходы аппаратов акима поселка, сельских округов в составе районного бюджета на 2019 год согласно приложению 4.
5. Утвердить трансферты органам местного самоуправления на 2019 год согласно приложению 5.
6. Утвердить целевые текущие трансферты, предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2019 год согласно приложению 6.
7. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2019 год согласно приложению 7.
8. Утвердить целевые трансферты на развитие предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2019 год согласно приложению 8.
9. Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из областного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов на 2019 год согласно приложению 9.

10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. алынып тасталды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 48-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
34-сессиясының төрағасы
Т.ТУЛЕГЕНОВ
Жалағаш аудандық мәслихатының
хатшысы
М. ЕСПАНОВ

10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 10.
11. исключен решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2019 № 48-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 34 сессии Жалагашского
районного маслихата
ТУЛЕГЕНОВ Т.
Секретарь Жалагашского районного
маслихата
ЕСПАНОВ М.

212
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 459 036,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
5226
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5226
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
873845
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
873845
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
21503
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
21503
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
535251,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
351356
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24634
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2068
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған
азаматтарды әлеуметтiк қолдау
175
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2733
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
50826,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4303
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
52909
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46247
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
23211,4
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2175
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
21036,4
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
919 189,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10150
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10000
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
899713,6
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
4521
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

212
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 459 036,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
5226
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5226
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
873845
010
Государственная адресная социальная помощь
873845
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21503
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21503
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
535251,5
004
Программа занятости
351356
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24634
007
Оказание жилищной помощи
2068
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
175
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2733
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
50826,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4303
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52909
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46247
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23211,4
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2175
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
21036,4
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
919 189,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10150
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10000
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
899713,6
005
Развитие коммунального хозяйства
4521
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

2466
024
Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2466
13
Басқалар
935 916,7
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
488
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
488
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
36431
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңір-лерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
36431
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
159102
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
152782
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6320
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
111677,1
051
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14190
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
97487,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
248386,6
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
248386,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
379832
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
379832
14
Борышқа қызмет көрсету
3 732
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3732
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет
Көрсету
3732
15
Трансферттер
997 817,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
997817,7
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару

2466
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2466
13
Прочие
935 916,7
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
488
006
Поддержка предпринимательской деятельности
488
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
36431
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
36431
452
Отдел финансов района (города областного значения)
159102
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
026
Целевые текущие трансферты на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
152782
066
Целевые текущие трансферты на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
6320
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
111677,1
051
"Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
14190
052
"Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
97487,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
248386,6
061
"Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
248386,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
379832
077
"Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
379832
14
Обслуживание долга
3 732
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3732
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
3732
15
Трансферты
997 817,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
997817,7
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

129593
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
129593
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
29554
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28990
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
564
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
28936
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28936
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
30044
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30044
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29981
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29981
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
16853
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16853
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
45840
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45840
02
Қорғаныс
6809
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6429
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6429
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
380
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
380
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1984
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

129593
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
129593
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
452
Отдел финансов района (города областного значения)
29554
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28990
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватиза-ционная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
564
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
28936
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
28936
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
30044
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
30044
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29981
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
29981
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
16853
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16853
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
45840
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
45840
02
Оборона
6809
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6429
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6429
122
Аппарат акима района (города областного значения)
380
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
380
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовноисполнительная деятельность
1984
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

905
4
Шәменов атындағы ауылдық округі әкімі аппараты
795
5
Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппараты
880
6
Таң ауылдық округі әкімі аппараты
2100
7
Мақпалкөл ауылдық округі әкімі аппараты
2000
8
Жаңадария ауылдық округі әкімі аппараты
321
9
Мырзабай ахун ауылдық округі әкімі аппараты
1000
10
Жаңаталап ауылдық округі әкімі аппараты
966
Барлығы
11805
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 6-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 48-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
1 124 423,1
Мәслихат хатшыларының лауазымдық еңбекақысының ұлғаюы
656
Жаңадан іске қосылған білім беру нысандарын ұстау
13769
Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеттерінің ұстау
15539
Облыста жалпы білім беру мектептерді қосымша дефектолог бірліктермен қамтамасыз ету
5303
"Балаларға арналған ақысыз ІТ-сыныптар" жобасы аясында білім беру ұйымдарын STEM-платформасымен қамтамасыз ету
2700
Интерактивті онлайн сабақтарының контентін басқару үшін sabak.kz веб сайтына кіруін қосу бойынша қызметі
280
Қосымша сынып жиынтықтарын ұлғайтуға
10938
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
159
Білім саласы бойынша көп балалы және аз қамтылған отбасыларына қосымша көмек көрсету
22200
Білім беру нысандарын жылу маусымына дайындау
73853,8
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
80456
Қысқа мерзімді кәсіби оқу
7399
Жастар практикасы
9848
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2634
Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін бір жолғы әлеуметтік көмек
202
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдау
16210,5
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету
18421
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсету
9090
Гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсету

905
4
Аппарат акима сельского округа Шаменов
795
5
Аппарат акима сельского округа Каракеткен
880
6
Аппарат акима селького округа Тан
2100
7
Аппарат акима сельского округа Макпалкол
2000
8
Аппарат акима сельского округа Жанадария
321
9
Аппарат акима сельского округа Мырзабай ахун
1000
10
Аппарат акима сельского округа Жанаталап
966
Всего
11805
Приложение 6 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Текущие целевые трансферты предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2019 № 48-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 124 423,1
На увеличение размера должностных окладов секретарей маслихатов
656
На содержание вновь вводимых обьектов образования
13769
На содержание психолого-медико-педагогической консультативной кабинетов
15539
На содержание общеобразовательным школам дополнительных деффектологов
5303
На обеспечений учреждений образования платформами-STEM в рамках проекта "Создание бесплатных IT-классов для детей"
2700
На оказание услуг по подключению инновационных школ к веб-сайту sabak.kz веб для управления контентом интерактивных онлайн уроков
280
На увеличение дополнительных клас комплектов
10938
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
159
На оказание дополнительных мер поддержки многодетным и малообеспеченным семьям в сфере образования
22200
на подготовку к отпительному сезону обьекты образования
73853,8
Государственный адресный социальный помощь
80456
На краткосрочное профессиональное обучение
7399
На молодежную практику
9848
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2634
На единовременную социальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны
202
На социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны
16210,5
На оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
18421
На оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
9090
На оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию

230
Ауғаныстандағы ұрыс-қимылдарға қатысушылар мен мүгедектеріне бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету
2424
Қоғамдық жұмыс
39842
"е-Халық" ақпараттық жүйесінің модификациялануына байланысты Халықты жұмыспен қамту орталықтарын, аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округ әкімдіктерін компьютерлік техникамен жабдықтау
10833
Жаңадан іске қосылған дене шынықтыру және спорт нысандарын ұстау
34581
Аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алу
587
Мәдени-демалыс ұйымдарына қосымша хореограф бірліктерімен қамтамасыз ету
2924
Мәдениет нысандарын жылумен қамтамасыз ету
7284
Облыстық деңгейден аудандық деңгейге берілген 1 бірлік штаттан тыс қызметкердің ұстау шығындары
1199
Су шаруашылығы нысандарын құжаттандыру
38227
Атқарушылық биліктің мемлекеттік саясатын тиісті аумақты дамыту мүдделерімен және қажеттіліктерімен үйлесімдікте жүргізуді қамтамасыз ету
5000
Жалағаш кентінде Бұхарбай батыр көшесін орташа жөндеу
170573,7
Жалағаш кентіндегі Нысанбай жырау көшесін орташа жөндеу
53157
Жалағаш кентіндегі Абай көшесін орташа жөндеу
309146
Аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Еңбек-Есет батыр -Жаңадария" автомобиль жолын орташа жөндеу, 0-8 км
81878
“Ауыл – Ел бесігі” жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
76879,1
Жалағаш кентіндегі №201 мектеп-лицей ғимаратын күрделі жөндеу
41781
"Жалағаш аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мекемесі ғимаратына күрделі жөндеу
3956
Жалағаш кентіндегі Ы.Алтынсарин көшесін орташа жөндеу
2270,7
Жалағаш кентіндегі Т.Жүргенов көшесін орташа жөндеу
3872
Жалағаш кентіндегі Конституция көшесін орташа жөндеу
1435,3
Жалағаш кентіндегі І.Қабылов көшесін орташа жөндеу
3522,2
Жалағаш кентіндегі С.Қалыбаев көшесін орташа жөндеу
3548,2
Жалағаш кентіндегі Н.Мырзалиев көшесін орташа жөндеу
3316,7
Жалағаш кентіндегі Ы.Алтынсарин тұйығы көшесін орташа жөндеу
2072
Жалағаш кентінің көшелерін ағымдағы жөндеу
4856
"Мәдениет және өнерді дамыту орталығы" ғимаратын ағымдағы жөндеу
5020
"Мәдениет және өнерді дамыту орталығы" ғимаратының жылу жүйесіне ағымдағы жөндеу
619
"Қ.Қазантаев атындағы Мәдениет үйі" ғимаратының шатырын жеңіл жөндеу
610
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 7-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 48-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
3 387 337,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

230
На единовременную социальную помощь участникам и инвалидам боевых действий в Афганистане
2424
На общественные работы
39842
На оснащение Центров занятости населения, акиматов города районного значения, поселковых и сельских округов компьютерной техникой в связи с модификацией информационнной системы "е-Халық"
10833
На содержание вновь вводимых обьектов физической культуры и спорта
34581
На приобретение книг районным, сельским библиотекам
587
На обеспечение культурно-досуговых организаций дополнительными единицами хореографов
2924
На обеспечение отопления объектов культуры
7284
Перераспределение 1 единиц внештатных сотрудников с областного уровня на районный уровень
1199
На паспортизацию водохозяйственных объектов
38227
Обеспечение проведение государственной политики исполнительской власти в сочетании с интересами и потребностями развития соответствующей территории
5000
Средний ремонт улицы Бухарбай батыра в поселке Жалагаш
170573,7
Средний ремонт улицы Нысанбай жырау в поселке Жалагаш
53157
Средний ремонт улицы Абая в поселке Жалагаш
309146
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Енбек-Есет батыр-Жанадария", 0-8 км
81878
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
76879,1
Капитальный ремонт средней школы №201 в поселке Жалагаш
41781
Капитальный ремонт здания "Жалагашская районная централизованная библиотечная система"
3956
Средний ремонт улицы Ы. Алтынсарина в поселке Жалагаш
2270,7
Средний ремонт улицы Т. Жургенова в поселке Жалагаш
3872
Средний ремонт улицы Конституции в поселке Жалагаш
1435,3
Средний ремонт улицы И.Кабылова в поселке Жалагаш
3522,2
Средний ремонт улицы С.Калыбаева в поселке Жалагаш
3548,2
Средний ремонт улицы Н.Мырзалиева в поселке Жалагаш
3316,7
Средний ремонт дорожного покрытия переулок Ы. Алтынсарина в поселке Жалагаш
2072
Текущий ремонт улиц в поселке Жалагаш
4856
Текущий ремонт здания "Центра развития культуры и искусства" в поселке Жалагаш
5020
Текущий ремонт системы отопления здания "Центра развития культуры и искусства" в поселке Жалагаш
619
Текущий ремонт мягкой рулонной кровли здания дома культуры имени К.Казантаева в поселке Жалагаш
610
Приложение 7 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Текущие целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2019 № 48-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
3 387 337
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

62465
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педпгог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайту
461104
Еңбек нарығын дамытуға барлығы:
253497
оның ішінде:Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
87486
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға
18402,4
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу барлығы:
786840
оның ішінде:Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
123686
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіру
6903
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1007900
Төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге
11428
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
30809
“Самара-Шымкент-Мадениет-Т.Жүргенов-Жаңаталап-Аққыр” жолындағы Оңтүстік коллектор көпірін қайта жаңғырту
85976
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
662 012,6
Жалағаш кентіндегі №201 мектеп-лицей ғимаратын күрделі жөндеу
338051
"Жалағаш аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мекемесі ғимаратына күрделі жөндеу
42725,2
Жалағаш кентіндегі Ы.Алтынсарин көшесін орташа жөндеу
20974,7
Жалағаш кентіндегі Т.Жүргенов көшесін орташа жөндеу
35778,4
Жалағаш кентіндегі Конституция көшесін орташа жөндеу
11199,4
Жалағаш кентіндегі І.Қабылов көшесін орташа жөндеу
32543,6
Жалағаш кентіндегі С.Қалыбаев көшесін орташа жөндеу
32781,6
Жалағаш кентіндегі Н.Мырзалиев көшесін орташа жөндеу
61206,8
Жалағаш кентіндегі Ы.Алтынсарин тұйығы көшесін орташа жөндеу
13104
Жалағаш кентінің көшелерін ағымдағы жөндеу
15905
"Мәдениет және өнерді дамыту орталығы" ғимаратын ағымдағы жөндеу
45785,9
"Мәдениет және өнерді дамыту орталығы" ғимаратының жылу жүйесіне ағымдағы жөндеу
6071
"Қ.Қазантаев атындағы Мәдениет үйі" ғимаратының шатырын жеңіл жөндеу
5886
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 8- қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджет есебінен бөлінген нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 48-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі)
Атауы
(Сомасы, мың теңге)
Барлығы

62465
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
461104
Развития рынка труда всего:
253497
В том числе: За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
87486
На реализацию плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
18402,4
На выплату государственной адресной социальной помощи всего:
786840
В том числе: За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
123686
Внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов центрах занятости населения
6903
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
1007900
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
11428
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
30809
Реконструкция моста Южный коллектор трассы "Самара-Шымкент-Мадениет-Макпалкол-Жанаталап-Аккыр"
85976
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
662 012,6
Капитальный ремонт средней школы №201 в поселке Жалагаш
338051
Капитальный ремонт здания "Жалагашская районная централизованная библиотечная система"
42725,2
Средний ремонт улицы Ы. Алтынсарина в поселке Жалагаш
20974,7
Средний ремонт улицы Т. Жургенова в поселке Жалагаш
35778,4
Средний ремонт улицы Конституции в поселке Жалагаш
11199,4
Средний ремонт улицы И.Кабылова в поселке Жалагаш
32543,6
Средний ремонт улицы С.Калыбаева в поселке Жалагаш
32781,6
Средний ремонт улицы Н.Мырзалиева в поселке Жалагаш
61206,8
Средний ремонт дорожного покрытия переулок Ы. Алтынсарина в поселке Жалагаш
13104
Текущий ремонт улиц в поселке Жалагаш
15905
Текущий ремонт здания "Центра развития культуры и искусства" в поселке Жалагаш
45785,9
Текущий ремонт системы отопления здания "Центра развития культуры и искусства" в поселке Жалагаш
6071
Текущий ремонт мягкой рулонной кровли здания дома культуры имени К.Казантаева в поселке Жалагаш
5886
Приложение 8 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2019 № 48-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

1 047 192
Жаңадария елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
124286
Т.Жүргенов елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
320711
Аққыр елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
208825
“Самара-Шымкент-Мадениет-Т.Жүргенов-Жаңаталап-Аққыр” жолындағы Оңтүстік коллектор көпірін қайта жаңғырту
224647
Жаңа қоныс елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
84361
Далдабай елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту

1 047 192
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанадария
124286
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Темирбек Жургенов
320711
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Аккыр
208825
Реконструкция моста Южный коллектор трассы "Самара-Шымкент-Мадениет-Макпалкол-Жанаталап-Аккыр"
224647
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанаконыс,
84361
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Далдабай

84362
Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 9-қосымша
2019 жылға арналған Жалағаш кенті және ауылдық округ бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Атауы
Сомасы, мың теңге
Жалағаш кенті
532876,7
Бұқарбай батыр көшесін орташа жөндеу
170573,7
Абай көшесін орташа жөндеу
309146
Нысанбай жырау көшесін орташа жөндеу
53157
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 10-қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы бiлiм беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 11-қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері

84362
Приложение 9 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из областного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Поселок Жалагаш
532876,7
Средний ремонт улицы Бухарбай батыра
170573,7
Средний ремонт улицы Абая
309146
Средний ремонт улицы Нысанбай жырау
53157
Приложение 10 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 11 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2019 год

Ескерту. Шешім 11-қосымшамен толықтырылды- Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 22.02.2019 № 37-1; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.10.2019 № 46-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
316 406,7
Жаңадария елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
13809,8
Темірбек Жүргенов елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту

Сноска. Решение дополнено приложением 11 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22.02.2019 № 37-1; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.10.2019 № 46-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
316 406,7
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанадария
13809,8
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Темирбек Жургенов

35634,9
Аққыр елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
23202,9
"Самара-Шымкент-Мадениет-Мақпалкөл-Жаңаталап-Аққыр" жолындағы Оңтүстік коллектор көпірін қайта жаңғырту
13297
Жалағаш кентіндегі әкімшілік ғимаратының құрылысы
204925
Жалағаш ауданында 12 жаттығу және стритбол алаңдарының құрылысының жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізу
1000
Жалағаш кентіндегі "Жалағаш аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын ғимаратына екі жылыту қазандығы бар шағын бу қазандығының құрылысына
24537,1
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 12-қосымша
2019 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі
Ескерту. Шешім 12-қосымшамен толықтырылды- Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.06.2019 № 41-1; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 48-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
Барлығы
1 379 547,7
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
208 043
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
208043
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
208043
04
Білім беру
8 098
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8098
022
Бастауыш,негізгі орта және жалпы орта білім беру обьектілерін салу және реканструкциялау
8098
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
899 713,6
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
899 713,6
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
4521
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
895192,6
Жаңадария елді мекеніндегі сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта жаңғырту
138095,8
Темірбек Жүргенов елді мекеніндегі сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта жаңғырту
356345,9
Аққыр елді мекеніндегі сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта жаңғырту
232027,9
Жаңақоныс елді мекеніндегі елді мекеніндегі сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта жаңғырту
84361
Далдабай елді мекеніндегі сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта жаңғырту
84362
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
25 537,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
24537,1
008
Спорт обьектілерін дамыту
1000
12
Көлік және коммуникация
238 156
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

35634,9
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Аккыр
23202,9
Реконструкция моста Южный коллектор трассы "Самара-Шымкент-Мадениет-Макпалкол-Жанаталап-Аккыр"
13297
Строительство административного здания в поселке Жалагаш
204925
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы "Строительство 12 тренажерной и стритбольной площадки" в Жалагашском районе
1000
На строительство мини-котельной с двумя отопительными котлами к зданию коммунального государственного казенного предприятия “Жалагашская районная централизованная библиотечная система” в поселке Жалагаш
24537,1
Приложение 12 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 12 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.06.2019 № 41-1; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2019 № 48-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего
1 379 547,7
01
Государственные услуги общего характера
208 043
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
208043
040
Развитие объектов государственных органов
208043
04
Образование
8 098
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8098
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
8098
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
899 713,6
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
899 713,6
005
Развитие коммунального хозяйства
4521
058
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
895192,6
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанадария
138095,8
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Темирбек Жургенов
356345,9
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Аккыр
232027,9
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанаконыс,
84361
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Далдабай
84362
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
25 537,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
011
24537,1
008
Развитие объектов спорта
1000
12
Транспорт и коммуникации
238 156
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)