2018 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 485 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 сәуірде № 6266 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест на 2018 год
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 5 апреля 2018 года № 485. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 апреля 2018 года № 6266. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2018 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квоталар осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в разрезе на 2018 год согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

2. Жаңақорған аудан әкімдігінің 2017 жылғы 24 қазандағы № 340 "2017 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6029 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 23 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанакорганского района от 24 октября 2017 года № 340 "Об установлении квоты рабочих мест на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6029, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 23 ноября 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.