"Кент және ауылдық округтердің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №05-16/199 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 215 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 6285 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кент және ауылдық округтердің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 05-16/199 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6126 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Кент және ауылдық округтердің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері 1-11 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 521 246,3 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті–1 285 183,3 мың теңге;
Шалқия кенті - 94 962 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі–125 840 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі–189 652 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі–112 385 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі –88 906 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі–174 875 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі –125 647 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі –121 482 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі–123 520 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі–78 794 мың теңге.
салықтық түсімдер –119 302,3 мың теңге,оның ішінде:
Жаңақорған кенті–81623 мың теңге;
Шалқия кенті–5 277,3 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі– 4317 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі– 3310 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі– 3952 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 3305 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі– 4469 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі–2987 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі –4819 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі– 3133 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі -2110 мың теңге.
салықтық емес түсімдер –855,7мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті –346,9 мың теңге;
Шалқия кенті –31,2 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі– 31,2 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі –31,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2017 года №05-16/199 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 года"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 апреля 2018 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 мая 2018 года № 6285. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 05-16/199 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6126, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 24 января 2018 года) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты поселка и сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1-11, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы – 2 521 246,3 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жанакорган–1 285 183,3 тысяч тенге;
Поселок Шалхия–94 962 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ–125 840 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ–189 652 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ–112 385 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ–88 906 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ–174 875 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ–125 647 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ–121 482 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ–78 794 тысяч тенге.
налоговые поступления –119 302,3 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жанакорган–81 623 тысяч тенге;
Поселок Шалхия–5 277,3 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ–4 317 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ–3 310 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ–3 952 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ–3 305 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ–4 469 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ–2 987 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ–4 819 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ–3 133 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ–2 110 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 855,7 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жанакорган– 346,9 тысяч тенге;
Поселок Шалхия– 31,2 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ– 31,2 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ–31,2 тысяч тенге;

Қожакент ауылдық округі–88,2 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 31,2 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі–91,2 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі–31,2 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 31,2 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі -67,2мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі–75 мың теңге.
трансферттер түсімі–2 401 088,3 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті–1 203 213,4мың теңге;
Шалқия кенті–89 653,5мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі–121 491,8 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі –186 310,8мың теңге;
Қожакент ауылдық округі –108 344,8 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі –85 569,8мың теңге;
Төменарық ауылдық округі –170 314,8мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі 122 628,8мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі –116 631,8 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі –120 319,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі–76 609,0 мың теңге.
2) шығындар – 2 521 577,2 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті –1 285 293,5 мың теңге,
Шалқия кенті –94 962,7мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі –125840,0 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі –189660,8 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі–112 385,3 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 88909,9мың теңге;
Төменарық ауылдық округі–174 875,0 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі –125848,6 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі –121482,3 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі –123 525,1 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі–78 794,0 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0."
мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
" 7) бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 330,9 мың теңге;"

Кожакентский сельский округ–88,2 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ–31,2 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ–91,2 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ–31,2 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ–31,2 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ–67,2 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ–75 тысяч тенге.
поступление трансфертов –2 401 088,3 тысяч тенге:
Поселок Жанакорган–1 203 213,4 тысяч тенге;
Поселок Шалхия–89 653,5 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ–121 491,8 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ–186 310,8 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ–108 344,8 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ–85 569,8 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ–170 314,8 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ–122 628,8 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ– 116 631,8 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ–120 319,8 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ–76 609,0 тысяч тенге.
2) расходы – 2 521 577,2 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жанакорган–1 285 293,5 тысяч тенге;
Поселок Шалхия–94 962,7 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ–125 840,0 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ–189 660,8 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ–112 385,3 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ–88 909,9 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ–174 875,0 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ - 125 848,6 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ–121 482,3 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ–123 525,1 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ–78 794,0 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование– 0; в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.
5) дефицит (профицит) бюджета – 0.
6) финансированиедефицита(использование профицита) бюджета–0."
Дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) используемые остатки бюджетных средств –330,9 тысяч тенге;"

аталған шешімнің № 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезекті ХХІ сессиясының төрағасы
Н.Қалжанов
Жаңақорған аудандық
мәслихатының хатшысы
Е.Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі кезекті ХХІ сессиясының №215 шешіміне № 1 қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы кезектен тыс ХІХ сессиясының №05-16/199 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Жаңақорған кенті бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

приложения № 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной ХХІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
Н.Калжанов
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов
Приложение 1 к решению очередной ХХІ сессии Жанакорганского районного маслихатa от 23 апреля 2018 года №215
Приложение 1 к решению неочередной ХІХ сессии Жанакорганского районного маслихатa от 27 декабря 2018 года №05-16/199
Бюджет поселка Жанакорган на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ