"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 05-16/186 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 234 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 6373 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюжет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 05-16/186 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6115 болып тіркелген, 2018 жылдың 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –14 833 748,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 962 089,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 438,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 186,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 832 034,6 мың теңге;
2) шығындар – 14 890 006,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 194 362,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 284 076,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 89 714,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 250 620,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 250 620,1 мың теңге.
7) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары - 56 258,1 мың теңге".
Аталған шешімнің 1, 4, 6- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезекті
ХХХХІІ cессиясының төрағасы М. Балқожаев
Жаңақорған аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2018 жылғы 20 маусымдағы
кезекті ХХІІ сессиясының
№234 шешіміне
1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
XVIII сессиясының № 05-16/186
шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Түсімдер

О внесении изменений в решение Жанакоргаского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №05-16/186 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 20 июня 2018 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 июля 2018 года № 6373. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 05-16/186 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6115, публиковано в Эталонном контрольном банке норвативных правовых актов Республики Казахстана от 5 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 833 748,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 962 089,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 438,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21 186,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 832 034,6 тысяч тенге;
2) затраты – 14 890 006,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 194 362,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 284 076,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 89 714,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 250 620,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 250 620,1 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 56 258,1 тысяч тенге".
Приложения 1, 4, 6 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной
ХХІІ сессии Жанакорганского
районного маслихата М. Балқожаев
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата Е. Ильясов
Приложение 1 к решению очередной
ХХІІ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 20 июня 2018 года №234
Приложение 1 к решению очередной
ХVІІІ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 26 декабря 2017 года №05-16/186
Районный бюджет за 2018 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Поступления

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
321945,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
303819,8
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13832,7
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4293
2
Қаржылық қызмет
431344,2
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
415871,2
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52010,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1330
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
388
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
362142,5
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
15473
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13369
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2104
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
39896,2
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
39896,2
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39896,2
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
149755,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18638,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18638,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
57732
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
57732
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
15415,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15415,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
57969,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52019,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5950
02
Қорғаныс
21643,7
1
Әскери мұқтаждар

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
321945,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
303819,8
022
Капитальные расходы государственного органа
13832,7
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4293
2
Финансовая деятельность
431344,2
452
Отдел финансов района (города областного значения)
415871,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
52010,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1330
018
Капитальные расходы государственного органа
388
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
362142,5
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
15473
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
13369
003
Капитальные расходы государственного органа
2104
5
Планирование и статистическая деятельность
39896,2
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
39896,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
39896,2
9
Прочие государственные услуги общего характера
149755,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18638,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
18638,8
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
57732
040
Развитие объектов государственных органов
57732
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
15415,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
15415,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
57969,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
52019,2
003
Капитальные расходы государственного органа
5950
02
Оборона
21643,7
1
Военные нужды

175982
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
172886
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
828
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
927
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12410
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12157
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
224071
05
Денсаулық сақтау
148
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
148
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
148
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
148
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
763827,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
238564
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9175
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9175
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
229389
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
229389
2
Әлеуметтiк көмек
487361,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
18612
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
18612
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
468749,7
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
207175
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32719
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
14308
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
55
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7301
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
89986,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
12704
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

175982
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
172886
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
828
012
Капитальные расходы государственных органов
927
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12410
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12157
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
224071
05
Здравоохранение
148
9
Прочие услуги в области здравоохранения
148
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
148
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
148
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
763827,7
1
Социальное обеспечение
238564
464
Отдел образования района (города областного значения)
9175
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9175
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
229389
010
Государственная адресная социальная помощь
229389
2
Социальная помощь
487361,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18612
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18612
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
468749,7
004
Программа занятости
207175
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32719
007
Оказание жилищной помощи
14308
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
55
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7301
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
89986,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12704
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

89714
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
89714
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
56258,1
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
56258,1
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
56258,1
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2018 жылғы 20 маусымдағы кезекті
ХХІІ сессиясының № 234
Шешіміне
2-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатаның
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
ХVIII сессиясының № 05-16/186
шешіміне № 4 қосымша
2018 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
р/с
Кент, ауылдық округ-тердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемле-кеттік орган-ның күрделі шығыс-тары
Ведом-стволық бағыныс-тағы мемле-кеттік меке-мелер мен ұйым-дардың күрделі шығыс-тары
Мек-тепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйым-дарының қызметін қамтама-сыз ету
Мек-тепке дейінгі білім беру ұйым-дарында мемле-кеттік білім беру тапсы-рысын іске асыруға
Ауыл-дық жер-лерде бала-ларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымда-стыру
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
1
Қандоз а/о

89714
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
89714
8
Используемые остатки бюджетных средств
56258,1
01
Остатки бюджетных средств
56258,1
1
Свободные остатки бюджетных средств
56258,1
Приложение 2 к решению очередной
ХХІІ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 20 июня 2018 года№ 234
Приложение 4 к решению очередной
ХVІІІ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 26 декабря 2017 года № 05-16/186
Распределение сумм, предусмотренных на 2018 год сельским округам
п/п
Наименование поселков, сельских округов
Услуги по обеспе-чению деятель-ности акима города район-ного значения, села, поселка, сельского округа-
Капи-тальные расходы государ-ственного органа
Капи-тальные расходы подведом-ственных государ-ственных учреж-дений и органи-заций
Обес-печение деятель-ности органи-заций дошколь-ного воспи-тания и обучения
Реали-зация государ-ственного образова-тельного заказа в дошколь-ных органи-зациях образо-вания-
Органи-зация бесплат-ного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Органи-зация в экстренных случаях доставки тяжело-больных людей до ближай-шей органи-зации здраво-охранения, оказы-вающей врачебную помощь
1
Кандозскийс/о

268366,0
Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінде Саяжай учаскесінде тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы. Ауыз су мен су әкету жобасына
158366,0
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының Жаңақорған кентіндегі Саяжай учаскесінде тұрғын үйлердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу. Электрмен және жылумен жабдықтау
100000,0
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының Жаңақорған кентіндегі Саяжай учаскесінде тұрғын үйлердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу. Электрмен және жылумен жабдықтау жобасын қоса қаржыландыру
10000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
29473,0
1
Ауыл шаруашылығы
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
29473,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
29473,0
Жаңақорған ауданы Төменарық елді мекенінде мал қорымы (биотермиялық шұңқырлар) құрылысын
14 736,5
Жаңақорған ауданы Жаңаарық елді мекенінде мал қорымы (биотермиялық шұңқырлар) құрылысын
14 736,5

268366,0
Обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры уч. Саяжай пос Жаңакорган. Водоснабжение и водаотведение.
158366,0
Обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры уч. Саяжай пос Жаңакорган. Электроснабжение и теплоснабжение.
100000,0
Обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры уч. Саяжай пос Жаңакорган. Соофинансирование электроснабжение и теплоснабжение
10000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
29473,0
1
Сельское хозяйство
29473,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
29473,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
29473,0
Строительство скотомогильника (биотермическая яма) в населенном пункте Томенарык Жанакорганского района
14736,5
Строительство скотомогильника (биотермическая яма) в населенном пункте Жанаарык Жанакорганского района
14736,5