"Кент және ауылдық округтердің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №05-16/199 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 тамыздағы № 245 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 тамызда № 6414 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кент және ауылдық округтердің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 05-16/199 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6126 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Кент және ауылдық округтердің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері 1-11 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 2 572 282,5 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті - 1 319 399 мың теңге;
Шалқия кенті - 95 868 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі - 126 240 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі- 192 282,5 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі -112 593 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі - 94 284 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі - 175 135 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі - 127 018 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі -120 633 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 129 762 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі - 79 068 мың теңге.
Салықтық түсімдер - 119 302,3 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті - 81 623 мың теңге;
Шалқия кенті - 5 277,3 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі - 4 317 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі - 3 310 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі - 3 952 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі - 3 305 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі - 4 469 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі - 2 987 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі - 4 819 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 3 133 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі - 2 110 мың теңге.
Салықтық емес түсімдер - 855,7мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті - 346,9 мың теңге;
Шалқия кенті - 31,2 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі - 31,2 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі - 31,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря2017 года №05-16/199 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 года"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 3 августа 2018 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 августа 2018 года № 6414. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 05-16/199 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6126, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 24 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты поселка и сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1-11, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 572 282,5 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган- 1 319 399 тысяч тенге;
поселок Шалхия - 95 868 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ - 126 240 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ - 192 282,5 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ - 112 593 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ - 94 284 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ - 175 135 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ - 127 018 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ - 120 633 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ - 129 762 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ -79 068 тысяч тенге.
Налоговые поступления - 119 302,3 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган - 81 623 тысяч тенге;
поселок Шалхия - 5 277,3 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ - 4 317 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ - 3 310 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ - 3 952 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ - 3 305 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ - 4 469 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ - 2 987 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ - 4 819 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ - 3 133 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ -2 110 тысяч тенге.
Неналоговые поступления - 855,7 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган - 346,9 тысяч тенге;
поселок Шалхия - 31,2 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ - 31,2 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ - 31,2 тысяч тенге;

Қожакент ауылдық округі - 88,2 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі - 31,2 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі - 91,2 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі - 31,2 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі - 31,2 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 67,2 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі - 75 мың теңге.
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1113,0 мың теңге, оның ішінде:
Сүттіқұдық ауылдық округі - 1113,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2 451 011,5 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті - 1 237 429,1мың теңге;
Шалқия кенті - 90 559,5 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі - 121 891,8 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі - 188 941,3 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі - 108 552,8 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі - 90 947,8 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі - 170 574,8 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі - 122 886,8 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі -115 782,8 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі -126 561,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі -76 883,0 мың теңге.
2) Шығындар - 2 572 613,4 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті - 1 319 509,2 мың теңге;
Шалқия кенті - 95 868,7 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі - 126 240,0 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі - 192 291,3 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі - 112 593,3 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі - 94 287,9 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі - 175 135,0 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі - 127 219,6 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі - 120 633,3 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 129 767,1 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі - 79 068,0 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредиттеу - 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0.
4) Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0.
5) Бюджет тапшылығы (профициті) - 0.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 0.

Кожакентский сельский округ - 88,2 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ - 31,2 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ - 91,2 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ - 31,2 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ - 31,2 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ - 67,2 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ - 75 тысяч тенге.
Поступления от продажи основного капитала - 1113 тысяч теңге, в том числе:
Суттикудыкский сельский округ - 1113 тысяч тенге.
поступление трансфертов - 2 451 011,5 тысяч тенге:
поселок Жанакорган - 1 237 429,1 тысяч тенге;
поселок Шалхия - 90 559,5 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ - 121 891,8 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ - 188 941,3 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ - 108 552,8 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ - 90 947,8 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ - 170 574,8 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ -122 886,8 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ - 115 782,8 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ - 126 561,8 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ - 76 883,0 тысяч тенге.
2) Расходы -2 572 613,4 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган - 1 319 509,2 тысяч тенге;
поселок Шалхия -95 868,7 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ -126 240,0 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ -192 291,3 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ - 112 593,3тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ -94 287,9 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ -175 135,0 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ - 127 219,6 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ - 120 633,3 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ - 129 767,1 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ - 79 068,0 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование 0, в том числе:
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0.
5) Дефицит (профицит) бюджета - 0.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0.

7) Бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 330,9 мың теңге".
Аталған шешімнің № 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХІІІ сессиясының төрағасы
М. Балқожаев
Жаңақорған аудандық мәслихат
хатшысының міндетін уақытша атқарушы
Ж. Амалбеков

7) Используемые остатки бюджетных средств - 330,9 тысяч тенге".
Приложения № 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХІІІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
М. Балхожаев
Временно исполняющий обязанности
секретаря Жанакорганского районного
маслихата
Ж. Амалбеков