Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 14 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қарашада № 6504 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 19.11.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жаңақорған ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жаңақорған ауданы әкімінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 6 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5906 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 03 тамызында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Жаңақорған ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев
КЕЛІСІЛДІ
Жаңақорған аудандық
Сайлау комиссиясының төрағасы
______________ Е.Сейлов
24 қазан 2018 жыл
Жаңақорған ауданы әкімінің 2018 жылғы "08" қарашадағы № 14 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы бойынша сайлау учаскелері
р/с
Сайлауучаске
лері
Орналасқан жері
Сайлау учаскелерінің
шекаралары
1
№304
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 166 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Б.Алмасбаев көшесі нөмірсіз
Екпінді ауылдық округінің Екпінді ауылы
2
№305
"Сунақата ауылдық округі әкімі аппаратының "Сунақата ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Сығанақ көшесі №6
Сунақата ауылдық округінің Сунақата ауылы
3
№306
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 162 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шаймен көшесі №32
Қожамберді ауылдық округінің Қожамберді ауылы
4
№307
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 223 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Б. Байымбетов көшесі №1
Төменарық ауылдық округі Төменарық ауылының
Ә. Молдағұлова, М. Нажимов,
А. Мұсабаев, Р. Құдайбергенов,
Б. Пашаев, Б. Аралбаев,
Д. Нүрпейсова, Б. Баймбетов,
М. Мақатаев, Б. Еденбаев,
А. Алтыбаев, Елтай,
Қ. Сағырбаев көшелері
5
№308

Об образовании избирательных участков
Решение акима Жанакорганского района Кызылординской области от 8 ноября 2018 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 ноября 2018 года № 6504. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 19 ноября 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 19.11.2019 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Жанакорганскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Жанакорганского района от 26 июня 2017 года № 6 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5906, Опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 03 августа 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Жанакорганского района".
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев
СОГЛАСОВАНО
Председатель избирательной комиссий
Жанакорганского района
______________Сейлов Е.
24 октябрь 2018 год
Приложение к решению акима Жанакорганского района от "08" ноября 2018 года №14
Избирательные участки по Жанакорганскому району
п/н
Избирательные участки
Место расположения
Границы избирательных участков
1
№304
Коммунальное государственное учреждени "Общая средняя школа №166 отдела образования Жанакорганского района", улица Б. Алмасбаева без номера,
село Екпинди сельского округа Екпинди
2
№305
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Сунаката" аппарата акима сельского округа Сунаката", улица Сыганак №6
село Сунаката сельского округа Сунаката
3
№306
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №162 отдела образования Жанакорганского района", улица Шаймена №32
село Кожамберди сельского округа Кожамберди
4
№307
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №223 отдела образования Жанакорганского района", улица Б. Байымбетова №1
улицы А. Молдагуловой, М. Нажимова, А. Мусабаева, Р. Кудайбергенова,
Б. Пашаева, Б. Аралбаева,
Д. Нурпейсовой, Б. Байымбетова,
М. Макатаева, Б. Еденбаева,
А. Алтыбаева, Елтай, К. Сагырбаева села Томенарык сельского округа Томенарык
5
№308

"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің А.Д.Романов атындағы № 53 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ш. Дүйсебеков көшесі №1
Төменарық ауылдық округі Төменарық ауылының
А. Құнанбаев, З. Жүсіпов,
Ә. Камал, Т. Рысқұлов,
Р. Құлымбетова, Р. Наурызбаев,
Ш. Дүйсебеков, Ә. Исаев,
М. Маметова көшелері
6
№309
"Сүттіқұдық ауылдық округі әкімі аппаратының "Сүттіқұдық ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, С. Сапарбеков көшесі №8
Сүттіқұдық ауылдық округінің Сүттіқұдық ауылы
7
№310
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 195 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С. Бүкеев көшесі №21
Жайылма ауылдық округінің Жайылма ауылы
8
№311
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің Ахмет Әділов атындағы № 86 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жібек жолы көшесі №7 А
Шалқия кенті және Жайылма ауылдық округінің Құттықожа ауылы
9
№312
"Ақүйік ауылдық округі әкімі аппаратының "Бірлік ауылдық клубы"коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Н. Түршекұлы көшесі №42
Ақүйік ауылдық округінің Бірлік ауылы
10
№313
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 180 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тәуелсіздік көшесі №9,
Қыраш ауылдық округінің Қыраш ауылы
11
№314
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 161 жалпыорта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақбұлақ көшесі №24
Қосүйеңкі ауылдық округінің Қосүйеңкі ауылы
12
№315
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 221негізгі ортамектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аққұм көшесі №24
Кейден ауылдық округінің Аққұм ауылы
13
№316
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 247 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өркендеу көшесі №1
Талап ауылдық округінің Бесарық бекеті
14
№317
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің Төлепберген Әбдірашев атындағы №239 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, И.Топышов көшесі №16
Бесарық ауылдық округінің Кеңес ауылы
15
№318
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 254 негізгі ортамектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С. Мырзатаев көшесі №7А
Манап ауылдық округінің Талап бекеті
16
№319
"Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының №7 Жаңақорған ауданының олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А. Сұлтанов көшесі №2
Жаңақорған кентінің Қ.Тағаев, Н. Ержанов, С.Мұсылманқұлов, С. Құрымбеков, Қ. Омаров,
Е. Айтбембетов, А. Байниязов,
Ә. Сұлтанов, С. Әлібеков, Б.Майлин 61-139 үйлер аралығы тақ жағы, 72-140 үйлер аралығы жұп жағы, М.Әуезов 21-75 үйлер аралығы тақ жағы, 18-76 үйлер аралығы жұп жағы,Т.Бигелдинов 55-119 үйлер аралығы тақ жағы, 64-120 үйлер аралығы жұп жағы,
Қ. Жарқымбекұлы,
Қ. Алдабергенұлы,
Ш. Бәкірұлы, Н.Тастаев,
А. Ержанов, Т. Бердібаев,
С. Сұлтанмұратов, О. Бидашев, Е. Белсенбаев, Ә. Еламанов,
А. Романов, Ә. Әбуталіпов,
Т. Шалапов, Ә. Исаев,
К. Байдүйсен, Т. Тотаев,
Е. Сабырханов,
Ғ. Мұхамеджанов,
Ш. Мұсахметов, Д. Шоманұлы,
О. Ильясов, З. Байзақов,
А. Файзулдаев,М. Есболғанов, көшелері, Ипподром, Саяжай мөлтек аудандары
17
№320
"Манап ауылдық округі әкімі аппаратының "Манап ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ж. Көпешұлы көшесі №19
Манап ауылдық округінің Манап ауылы
18
№321

Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №53 имени А. Д.Романова отдела образования Жанакорганского района", улица Ш. Дюсебекова №1
улицы А. Кунанбаева, З. Жусипова,
А. Камал, Т. Рыскулова,
Р. Кулымбетовой, Р. Наурызбаева Ш. Дюсебекова, А. Исаева, М. Маметовой села Томенарык сельского округа Томенарык
6
№309
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Суттикудык" аппарата акима сельского округа Суттикудик" улица С. Сапарбекова №8
село Суттикудык сельского округа Суттикудык
7
№310
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №195 отдела образования Жанакорганского района", улица С. Букеева №21
село Жайылма сельского округа Жайылма
8
№311
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №86 имени Ахмета Адилова отдела образования Жанакорганского района", улица Жибек жолы №7А
поселок Шалкия и село Куттыкожа сельского округа Жайылма
9
№312
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Бирлик" аппарата акима сельского округа Акуйик", улица Н.Туршекулы №42
село Бирлик сельского округа Акуйик
10
№313
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №180 отдела образования Жанакорганского района", улица Тауелсиздик №9
Село Кыраш сельского округа Кыраш
11
№314
Коммунальное государственное учреждение "Общаясредняя школа №161 отдела образования Жанакорганского района", улица Акбулак №24
Село Косуйенки сельского округа Косуйенки
12
№315
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №221 отдела образования Жанакорганского района", улица Аккум №24
село Аккум сельского округа Кейден
13
№316
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №247 отдела образования Жанакорганского района", улица Оркендеу №1
станция Бесарык сельского округа Талап
14
№317
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №239 имени Толепбергена Абдрашева отдела образования Жанакорганского района", улица И. Топышова №16
село Кенес сельского округа Бесарык
15
№318
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №254 отдела образования Жанакорганского района", улица С. Мырзатаева №7 А
станция Талап сельского округа Манап
16
№319
Коммунальное государственное учреждение "Жанакорганская районная специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва №7 Управления физической культуры и спорта Кызылординской области", улица А. Султанова №2
улицы К. Тагаева, Н. Ержанова, С. Мусылманкулова, С. Курымбекова, К. Омарова, Е. Айтбембетова, А. Байниязова, А. Султанова, С. Алибекова, Б.Майлина с 61- по 139 дома нечетная сторона, с 72- по 140 дома четная сторона,М.Ауезова с 21- по 75 дома нечетная сторона, с 18- по 76 дома четная сторона,Т.Бигелдинова с 55- по 119 дома нечетная сторона, с 64- по 120 домачетная сторона, К. Жарқымбекулы, К. Алдабергенулы, Ш. Бакирулы, Н.Тастаева, А.Ержанова, Т. Бердибаева, С. Султанмуратова, О. Бидашева, Е. Белсенбаева, А. Еламанова, А. Романова, А. Абуталипова, Т. Шалапова, А. Исаева, К. Байдуйсен, Т. Тотаева, Е. Сабырханова, Г. Мухамеджанова, Ш. Мусахметова, Д. Шоманулы, О. Ильясова, З. Байзакова, А. Файзулдаева,М. Есболганова, микрорайоны Ипподром, Саяжай поселка Жанакорган
17
№320
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Манап" аппарата акима сельского округа Манап", улица Ж. Копешулы №19
село Манап сельского округа Манап
18
№321

"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің Ж.Қыдыров атындағы № 54 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Кенебаев көшесі №73
Бесарық ауылдық округінің Бесарық ауылы
19
№322
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 229 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Т.Тоқтаров көшесі №17
Қаратөбе ауылдық округінің Қаратөбе ауылы
20
№323
"Кандөз ауылдық округі әкімі аппаратының "Қандөз ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ж.Үркінбаев көшесі №25
Қандөз ауылдық округінің Қандөз ауылы
21
№324
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 89 негізгі ортамектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тәуелсіздік көшесі №1
Көктөбе ауылдық округінің Көктөбе ауылы
22
№325
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 192 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Т. Рысқұлов көшесі №75
Келінтөбе ауылдық округінің Келінтөбе ауылы
23
№326
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің Ә. Әбутәліпов атындағы №209 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аққорған ауылдық округі, Қ.Тағаев көшесі №23
Аққорған ауылдық округінің Түгіскен ауылы және Апанғақ елді мекені
24
№327
"Машбек Нәлібаев ауылдық округі әкімі аппаратының "Машбек Нәлібаев ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Абылайхан көшесі №8,
Машбек Нәлібаев ауылдық округінің Машбек Нәлібаев ауылы
25
№328
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 224 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д.Шоманов көшесі №3
Өзгент ауылдық округінің Ақсуат ауылы
26
№329
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің Исатай Әбдікәрімов атындағы № 168 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ә. Төлегенұлы көшесі №9
Қожакент ауылдық округінің Қожакент ауылы
27
№330
"Байкенже ауылдық округі әкімі аппаратының "Байкенже ауылдық клубы"коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қ.Сіргебайұлы көшесі №5
Байкенже ауылдық округінің Байкенже ауылы
28
№331
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 255 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А. Мүстиярұлы көшесі №1А
Байкенже ауылдық округінің Билібай ауылы
29
№332
"Жаңарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Жаңарық ауылдық клубы"коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жанай көшесі №4
Жаңарық ауылдық округінің Жаңарық ауылы
30
№333
"Қыркеңсе ауылдық округі әкімі аппаратының "Әбдіғаппар ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Төлгетай көшесі №1
Қыркеңсе ауылдық округінің Әбдіғаппар ауылы
31
№334
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің М.Қаратаев атындағы № 51 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жеңіс көшесі №1
Жаңақорған кентінің
Қорғантоғай, Қ. Әшіров, Б.Аралбаев, З. Мұсаханов, Жеңіс, А. Жанпейсов, К. Сейтпенбетов,
Ә. Мәжитов, Достық, Бостандық,
И. Илялетдинов,
А. Шаухаманов көшелері
32
№335
"Жаңақорған ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Манап Көкенов атындағы аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, М. Көкенов көшесі №4
Жаңақорған кентінің
М. Көкенов, А. Иманов,
С. Даушеев, Ж. Әбдіреймов,
Ғ. Мұхамеджанов,
Ж. Нақыпов, Қорған,
Ақмешіт,Б. Байкенжеев, Ш.Уалиханов, М. Мусаев,А. Асанов, Н. Айдарбек,М. Нарымбетов көшелері
33
№336
"Жаңақорған санаториясы" акционерлік қоғамы
Жаңақорған кентінің Санатория, Б.Ысқаков, М.Түйменұлы,
Т. Исмайлов,С. Қожанов, А. Пақырдинов, Ы. Алтынсарин,
Н. Қалилаев, И.Ысқақов,
М. Дариуш көшелері
34
№337
"Жаңақорған аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қ.Сағырбаев көшесі №81
Жаңақорған кентінің
Қ. Сағырбаев, Ә. Молдағулова, Қ. Аблақов, С. Қошқаров, Ордакент, Болашақ, Өркендеу,
Е. Қоңкабаев, Р. Әбенқожаұлы, А. Мұхамеджанов,
С. Молдалиев,
С. Искендиров, С. Сапарбаев,
Ү. Мәдиев, А. Аюпов,
Б. Досымұлы көшелері,
35
№338
"Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Жаңақорған аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу кұқығындағы мемлекеттік қоммуналдық кәсіпорны (Жабық), Б.Майлин көшесі №32 А
Жаңақорған кенті
36
№339

Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №54 имени Ж.Кыдыроваотдела образования Жанакорганского района", улица М. Кенебаева №73
село Бесарык сельского округа Бесарык
19
№322
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №229 отдела образования Жанакорганского района", улица Т. Токтарова №17
село Каратобе сельского округа Каратобе
20
№323
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Кандоз" аппарата акима сельского округа Кандоз", улица Ж.Уркенбаева №25
Село Кандоз сельского округа Кандоз
21
№324
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №89 отдела образования Жанакорганского района", улица Тауелсиздик №1
Село Коктобе сельского округа Коктобе
22
№325
Коммунальное государственное учреждение "Общаясредняя школа №192 отдела образования Жанакорганского района", улица Т.Рыскулова №75
Село Келинтобе сельского округа Келинтобе
23
№326
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №209 имени А. Абуталипова Жанакорганского районного отдела образования", улица К. Тагаева №23
село Тугискен сельского округа Аккорган и населенный пункт Аппангак
24
№327
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Машбек Налибаев" аппарата акима сельского округа Машбек Налибаев" улица Абылайхана №8
село Машбек Налибаева сельского округа Машбека Налибаев
25
№328
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №224 отдела образования Жанакорганского района", улица Д.Шоманова №3
село Аксуат сельского округа Озгент
26
№329
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №168 имени Исатая Абдукаримова отдела образования Жанакорганского района", улица А. Тулегенулы №9
Село Кожакент сельского округа Кожакент
27
№330
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Байкенже" аппарата акима сельского округа Байкенже", улица К.Сиргебайулы №5
село Байкенже сельского округа Байкенже
28
№331
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №255 отдела образования Жанакорганского района" улица А. Мустиярулы №1 А
село Билибай сельского округа Байкенже
29
№332
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Жанарык" аппарата акима сельского округа Жанарык", улица Жаная №4
село Жанарык сельского округа Жанарык
30
№333
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Абдигаппар" аппарата акима сельского округа Кыркенсе", улица Толегетай №1
село Абдигаппар сельского округа Кыркенсе
31
№334
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №51 имени М.Каратаева отдела образования Жанакорганского района", улица Женис №1
Улицы Корғантогай, К.Аширова, Б.Аралбаева, З.Мусаханова, Женис, А.Жанпейсова, К.Сейтпенбетова, А.Мажитова, Достык, Бостандык,
И. Илялетдинова, А. Шаухаманова поселка Жанакорган
32
№335
Коммунальное государственное казенное предпрятие "Районный дом культуры имени Манапа Кокенова" отдела культуры и развития языков Жанакорганского района", улица М.Кокенова №4
улицы М.Кокенова, А.Иманова, С.Даушеева, Ж.Абдиреймова, Г.Мухамеджанова, Ж.Нақыпова, Корган, Акмешит, Б.Байкенжеева, Ш.Уалиханова, М. Мусаева, А. Асанова, Н. Айдарбек, М.Нарымбетова поселка Жанакорган
33
№336
Акционерное общество "Санатория Жанакорган"
улицы Санатория, Б. Ыскакова,
М. Туйменулы, Т. Исмайлова,С.Кожанова, А.Пақырдинова, Ы.Алтынсарина, Н.Калилаева, И.Ыскакова, М. Дариуша поселка Жанакорган
34
№337
Коммунальное государственное казенное предпрятие "Жанакорганский аграрно-технический колледж", улица К. Сагырбаева №81
улицы К.Сагырбаева, А. Молдагуловой, К. Аблакова, С. Кошкарова, Ордакент, Болашак, Оркендеу, Е. Конкабаева,
Р. Абенкожаулы, А. Мухамеджанова,
С. Молдалиева, С. Искендирова, С. Сапарбаева, У. Мадиева, А. Аюпова,
Б. Досымулы поселка Жанакорган
35
№338
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанакорганская центральная районная болница с Амбулаторно-поликлинической услугой", (закрытый) улица Б. Майлина 32 А
поселок Жанакорган
36
№339

"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 163 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Н. Оңғарбай көшесі №67
Жаңақорған кентінің Қорасан-ата, А.Құнанбаев, Н.Оңғарбай, Сығанақ, А.Сүлеймен,Б.Майлин 1-59 үйлер аралығы тақ жағы, 2-70 үйлер аралығы жұп жағы, М.Әуезов 1-19 үйлер аралығы тақ жағы,2-16 үйлер аралығы жұп жағы, Т.Бигелдинов 1-53 үйлер аралығы тақ жағы, 2-62 үйлер аралығы жұп жағы, Ызғар көшелері
37
№340
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің С.Сапарбеков атындағы № 125 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сығанақ көшесі №1
Жаңақорған кентінің
С. Сапарбекұлы, Ә. Бектібаев,
Н. Түршекұлы, А. Шонабаев,
Е. Байзақов, С. Мұстафаев,
Ә. Тоқсанбаев, М. Жаппаров,
К. Жүнісбеков,А. Жаппасов,
Ә. Хайникеев, С. Абдреймов,
Ү. Есенбеков көшелері, Май бекеті, Ынтымақ мөлтек ауданы
38
№341
"Кейден ауылдық округі әкімі аппаратының "Кейден ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Сырдария көшесі №6
Кейден ауылдық округінің Кейден ауылы
39
№342
"Қызылқұм" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, (Жабық) "Хорасан-1" кеніші, Байкенже көшесі номерсіз
Байкенже ауылдық округінің Байкенже ауылы
40
№343
"СКЗ-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, (Жабық)
Кейден ауылдық округінің Кейден ауылы

Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №163 отдела образования Жанакорганского района", улица Н. Онгарбай №67
улицы Корасан-ата, А.Кунанбаева,
Н. Онгарбай, Сыганак, А. Сулеймен, Б.Майлин с 1-по 59 дома нечетная сторона, с 2- по 70 дома четная сторона, М.Ауезов с 1- по 19 дома нечетная сторона, с 2- по 16 дома четная сторона, Т.Бигелдинов с 1- по 53 дома нечетная сторона, с 2- по 62 дома четная сторона, Ызгар поселка Жанакорган
37
№340
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №125 имени С.Сапарбекова отдела образования Жанакорганского района" улица Сыганак №1
улицы С. Сапарбекулы, А. Бектибаева, Н. Туршекулы, А. Шонабаева,
Е. Байзакова, С. Мустафаева, А.Токсанбаева, М.Жаппарова,
К. Жунисбекова, А. Жаппасова,
А. Хайникеева, С. Абдреймова,
У. Есенбекова, микрорайоны Май бекети, Ынтымак поселка Жанакорган
38
№341
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Кейден" аппарата акима сельского округа Кейден", улица Сырдария №6
Село Кейден сельского округа Кейден
39
№342
Товорищество с ограниченной ответственностью "Кызылкум", (закрытый) Рудник "Хорасан-1" "Кызылкум" улица Байкенже без номера
село Байкенже сельского округа Байкенже
40
№343
Товорищество с ограниченной ответственностью "СКЗ-U" (закрытый)
село Кейден сельского округа Кейден