Тұйық көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Кейден ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 91 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 6637 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14- бабының 4 тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 9 тамыздағы №3 қортындысына сәйкес Кейден ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кейден ауылдық округінің, Кейден ауылындағы "Жалаңаш" тұйық көшесі "Нуриддин Кенжебаев" есімімен қайта аталсын.
2. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кейден ауылдық округінің әкімі Б. Тоқтыбаев

О переименовании переулка
Решение акима сельского округа Кейден Жанакорганского района Кызылординской области от 28 декабря 2018 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2018 года № 6637
В соответствии с Законам Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 09 августа 2018 года № 3 аким сельского округа Кейден РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок "Жаланаш" именем "Нуриддин Кенжебаев" села Кейден сельского округа Кейден.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кейден Токтыбаев Б.