Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Қосуйеңкі ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 6634 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4-тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 09 тамыздағы №3 қорытындысына сәйкес, Қосүйеңкі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосүйеңкі ауылдық округінің Қосүйеңкі ауылындағы атауы жоқ көшеге "Сәрсен Сариев" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қосүйеңкі ауылдық округ әкімі Ж. Жанпеисов

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Косуйенки Жанакорганского района Кызылординской области от 24 декабря 2018 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2018 года № 6634
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии № 3 от 09 августа 2018 года, аким сельского округа Косуйенки РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Косуйенки сельского округа Косуйенки имя "Сәрсен Сариев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Косуйенки Ж. Жанпеисов