Бірыңғай тiркелген салық мөлшерлемелерiн белгiлеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 шілдедегі № 206 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 шілдеде № 6371 болып тіркелді. Күші жойылды - Кызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 400 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Кызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 18.03.2020 № 400 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексiнiң 546-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15)-тармақшасына сәйкес, Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметiн Сырдария ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн тiркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерiнiң мөлшерлерi қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың
кезекті 23 сессиясының төрағасы: О. Сейтмуратов____________
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Е. Әжікенов_____________
"КЕЛIСIЛДI"
"Қазақстан Республикасы қаржы
министрлiгiнiң мемлекеттiк кiрiстер
Комитетi Қызылорда облысы бойынша
мемлекеттiк кiрiстер департаментiнiң
Сырдария ауданы бойынша мемлекеттiк
кiрiстер басқармасы" Республикалық
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы
М.Абдықалықов________________
" 15 " маусым 2018 жыл.
Сырдария аудандық мәслихатының
2018 жылғы 15 маусымдағы
№ 206 шешiмiне қосымша
Қызметiн Сырдария ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн тiркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерiнiң мөлшерлерi
р/с
Салық салу объектiсiнiң атауы
Тiркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерiнiң мөлшерлерi (айлық есептiк көрсеткiштерде)
1.
Бiр ойыншымен өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
2.
Бiреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3.
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
1
4.
Ойын жолы
5
5.
Карт
2
6.
Бильярд үстелi
3

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 15 июля 2018 года № 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 июля 2018 года № 6371. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 18 марта 2020 года № 400
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 18.03.2020 № 400 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии с статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Сырдарьинского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной
23 сессии районного маслихата: О. Сейтмуратов___________
Секретарь районного маслихата: Е. Ажикенов____________
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Республиканского государственного
учреждения "Управление
государственных доходов
по Сырдарьинскому району
департамента государственных
доходов по Кызылординской
области Комитета государственных
доходов министерства финансов
Республики Казахстан"
М. Абдыкалыков_______________
" 15 " июня 2018 год
Приложение
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 15 июня 2018 года № 206
Размеры единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Сырдарьинского района
п/н
Наименование обьекта налогооблажения
Размеры единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4.
Игровая дорожка
5
5.
Карт
2
6.
Бильярдный стол
3