"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №153 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қыркүйектегі № 231 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 қазанда № 6445 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 153 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6120 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 1) кірістер – 8012273,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша –4487622,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –8895 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –10885,5 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша –3504870,4 мың теңге ";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 2) шығындар –8143730,2 мың теңге ";
1–тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 3) таза бюджеттік кредиттеу – 159397 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 225804 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66407 мың теңге ";
1–тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4000 мың теңге";
қаржы активтерін сатып алу – 4000 мың теңге ";
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ";
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 5) бюджет тапшылығы – - 294853,8 мың теңге ";
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 294853,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 225804 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 66472 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №153 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 24 сентября 2018 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 октября 2018 года № 6445. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 153 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6120, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 17 января 2018 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 1) доходы –8012273,4 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 4487622,5 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 8895 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 10885,5 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 3504870,4 тысяч тенге ";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 2) затраты – 8143730,2 тысяч тенге ";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 3) чистое бюджетное кредитование – 159397 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 225804 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66407 тысяч тенге ";
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 4) сальдо от операций с финансовыми активами – 4000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 ";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 5) дефицит бюджета – - 294853,8 тысяч тенге ";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 6) финансирование дефицита бюджета –294853,8 тысяч тенге;
поступление займов -225804 тысяч тенге;
погашение займов – 66472 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын калдықтары – 135521,8 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1– қосымшасы осы шешімнің 1– қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Аталған шешімнің 5-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
26 сессиясының төрағасы:
Б.Есназар
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 қыркүйектегі № 231 шешіміне 1 - қосымша

используемые остатки бюджетных средств – 135521,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Пункт 5 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
26 сессии районного маслихата:
Б.Есназар
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 24 сентября 2018 года № 231

23614
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
11086
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
166
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3139
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54529
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4879
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
46547,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28472
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
23137
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
880
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
22257
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
773795,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
471
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
150
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
321
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
760415,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
389885
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
203194,2
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
167336
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11024,3
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
11024,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1885,0
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1885,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
435239,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
75934
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
75934
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
102733
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
78157
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету

23614
007
Оказание жилищной помощи
11086
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
166
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3139
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54529
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4879
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
46547,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28472
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23137
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
880
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
22257
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
773795,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
471
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
150
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
321
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
760415,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
389885
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
203194,2
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
167336
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11024,3
008
Освещение улиц населенных пунктов
11024,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1885,0
015
Освещение улиц населенных пунктов
1885,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
435239,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
75934
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
75934
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
102733
003
Поддержка культурно-досуговой работы
78157
009
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним