"Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2018–2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №168 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 қазандағы № 239 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қазанда № 6457 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 168 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6128 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1092322 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті –432636 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 88728 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 81354 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 81395 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 135448 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 90735 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 76945 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 105081 мың теңге;
салықтық түсімдер – 43632 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 26148 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 1306 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 955 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 3881 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 4002 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 3226 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі –1310 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 2804 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3935 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 1983 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 79 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 34 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 1671 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 78 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 53 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 32 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1044755 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 404505 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі - 87343 мың теңге
Н.Ілиясов ауылдық округі - 80365 мың теңге
Ақжарма ауылдық округі - 75843 мың теңге;
Шаған ауылдық округі - 131368 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі - 87504 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 75582 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі - 102245 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №168 "О бюджетах на 2018–2020 годы поселка и сельских округов Сырдарьинского района"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 8 октября 2018 года № 239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 октября 2018 года № 6457
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 168 "О бюджетах на 2018-2020 годы поселка и сельских округов Сырдарьинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6128, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 января 2018 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1092322 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 432636 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 88728 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 81354 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 81395 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 135448 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 90735 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 76945 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 105081 тысяч тенге;
налоговые поступления – 43632 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 26148 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 1306 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 955 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 3881 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 4002 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 3226 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык –1310 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 2804 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3935 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 1983 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 79 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 34 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 1671 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 78 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 53 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 32 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1044755 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 404505 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 87343 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 80365 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 75843 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 131368 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 87504 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 75582 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 102245 тысяч тенге.".

Аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
28 сессиясының төрағасы:
Б.Есназар
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 08 қазандағы № 239 шешіміне 1қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №168 шешіміне 1- қосымша
Тереңөзек кентінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 28
сессии районного маслихата:
Б.Есназар
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 08 октября 2018 года №239
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №168
Бюджет поселка Теренозек на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование