Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 377 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 6589 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 наурыздағы № 59 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 14.03.2019 № 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении публичного сервитута
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 21 декабря 2018 года № 377. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 декабря 2018 года № 6589. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 14 марта 2019 года № 59
Сноска. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 14.03.2019 № 59 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы кодексінің 17-бабының 5-1) тармақшасына және 69-бабының 4-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырдария ауданында талшықты оптикалық байланыс жүйесi желiсiн жүргiзу мақсатында жер учаскесiн пайдалану үшiн жер учаскелерiн жер пайдаланушылардан алып қоймай үш жыл мерзiмге осы қаулының қосымшасына сәйкес қауымдық сервитут белгiленсiн.

В соответствии с подпунктом 5-1) статьей 17 и подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на три года без изъятия земельных участков у землепользователей для использования земельного участка в целях прокладки волоконно-оптической линии связи в Сырдарьинском районе согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты - оптикалық байланыс жүйесi желiсiн жүргiзу аяқталғаннан кейін бүлінген жерлерді жаңғырту жүргізу ұсынылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 желтоқсан №377 қаулысына қосымша
Сырдария ауданында талшықты-оптикалық байланыс жүйесі желісін жүргізу мақсатында жер учаскесін пайдалану үшін үш жыл мерзімге жер учаскелерін жер пайдаланушылардан алып қоймай белгіленетін қауымдық сервитут
Жер учаскесiнiң орналасқан жерi
Қауымдық сервитут белгiленген жерлер, гектар жалпы
оның iшiнде
ұзындығы метр
енi, метр
1
Ақжарма ауылдық округi

2. Рекомендовать товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" после завершения прокладки волоконно-оптической линии связи провести рекультивацию нарушенных земель.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Акима района Казантаев Г.
Приложение к постановлению акимата Сырдарьинского района от 21 декабря 2018 года №377
Устанавливаемый публичный сервитут сроком на три года без изъятия земельных участков у землепользователей для использования земельного участка в целях прокладки волоконно-оптической линии связи в Сырдарьинском районе
Местонахождение земельного участка
Земли установленные публичным сервитутом, гектар общее
в том числе
длина, метр
ширина, метр
1
сельский округ Акжарма