2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 253 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 6597 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10428027,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4613428,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9295 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21891 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5783413 мың теңге;
2) шығындар – 10600475,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119305,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 200737,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 81432 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 291753,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 291753,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 200737,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 81432 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 172448,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 357 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері белгіленсін:
жеке табыс салығы- 50 пайыз;
әлеуметтік салық – 50 пайыз.
3. Аудандық бюджетке берілетін субвенцияның көлемі 2019 жылға 210511 мың теңге болып белгіленсін.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кент және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1058314 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Тереңөзек кенті - 389364 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі -82874 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі - 107041 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 76959 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі - 91770 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі - 83679 мың теңге;
Шаған ауылдық округі - 136512 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі - 90116 мың теңге.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2019 жылға арналған резерві 71878 мың теңге сомасында бекітілсін.

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2018 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 декабря 2018 года № 6597. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 10428027,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4613428,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9295 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21891 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5783413 тысяч тенге;
2) затраты – 10600475,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 119305,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 200737,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 81432 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 291753,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 291753,6 тысяч тенге;
поступление займов - 200737,4 тысяч тенге;
погашение займов – 81432 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 172448,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 18.12.2019 № 357 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Определить нормативы распределения доходов в областной бюджет:
индивидуальный подоходный налог -50 процентов;
социальный налог- 50 процентов.
3. Установить объем субвенций передаваемых из областного бюджета в 2019 году 210511 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов в сумме 1058314 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек - 389364 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма - 82874 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды - 107041 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык - 76959 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь - 91770 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов - 83679 тысяч тенге;
сельский округ Шаган - 136512 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли - 90116 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 71878 тысяч тенге.

6. 2019 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019 - 2021 жылдарға ауылдық округі әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5 – 7 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 – 2021 жылдарға аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің ауылдық округі әкімдері аппараттарының арасындағы бөлінісі 810 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 5 - 7.
8. Утвердить распределение между аппаратами акимов сельских округов трансфертов, передаваемых органам местного самоуправления из районного бюджета на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 8-10.

9. Осы шешiм 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезекті 31
сессиясының төрағасы:
Б.Есназар
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы №253 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 357 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной 31 сессии
районного маслихата:
Б.Есназар
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №253
Районный бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 18.12.2019 № 357 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

466343,1
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
281124,3
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25000
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2067
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
173
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3553
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56338,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5433,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
59877
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32777
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
17810,2
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3181,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14629
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
559827,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
508366,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3513,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
504853
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27632
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
27632
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10070
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
10070
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12274,9
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
10591,9
009
Елді мекеннің санитариясын қамтамасыз ету
163
011
Елді мекенді абаттандыру және көгалдандыру
1520
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1483,6
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

466343,1
004
Программа занятости
281124,3
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25000
007
Оказание жилищной помощи
2067
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
173
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3553
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56338,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5433,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
59877
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32777
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
17810,2
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3181,2
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
14629
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
559827,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
508366,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3513,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
504853
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27632
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
27632
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10070
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
10070
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12274,9
008
Освещение улиц населенных пунктов
10591,9
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
163
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1520
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1483,6
015
Освещение улиц в населенных пунктах

115099
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
238045
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32848
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
54120
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
124619
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2528
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
12405
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10650
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
876
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
207422
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3951
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3951
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
29801
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
29801
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10045
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
10045
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
157182
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
35917
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23203
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
8844
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
400
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2837
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8038
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4998
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

115099
464
Отдел образования района (города областного значения)
238045
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32848
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
54120
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
124619
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2528
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12405
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10650
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
876
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
207422
464
Отдел образования района (города областного значения)
3951
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3951
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
29801
010
Государственная адресная социальная помощь
29801
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10045
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10045
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
157182
004
Программа занятости
35917
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23203
007
Оказание жилищной помощи
8844
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
400
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2837
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8038
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4998
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

22971
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1061
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1061
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
14461
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14461
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
24697
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24697
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21636
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21636
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
13158
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13158
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
42117
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42117
02
Қорғаныс
10435
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9519
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9519
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
916
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
916
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4947
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4947
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4947
04
Бiлiм беру
4091875
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
120805
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
108461
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
12344
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
134075
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
134075
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

22971
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1061
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1061
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
14461
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных
закупок на местном уровне
14461
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
24697
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
24697
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21636
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21636
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
13158
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
13158
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
42117
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
42117
02
Оборона
10435
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9519
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9519
122
Аппарат акима района (города областного значения)
916
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
916
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4947
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4947
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4947
04
Образование
4091875
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
120805
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
108461
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12344
464
Отдел образования района (города областного значения)
134075
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
134075
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

987
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
987
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
76255
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
76255
14
Борышқа қызмет көрсету
55
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
55
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
55
15
Трансферттер
1416672
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1416672
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
285184
038
Субвенциялар
1124515
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
6973
Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы №253 шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы №253 шешіміне 5-қосымша
2019 жылға ауылдық округі әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 357 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
"Сәкен Сейфуллин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
22977,4
795,8
34089
12120
"Іңкәрдария ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17918
429,7
1054
"Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
24882,4
420,6
42522
"Қалжан ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
19697,9
471
36272
"Айдарлы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
23812
438
20290
"Жетікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
21069,4
1340,8
ЖИЫНЫ
130357,1
3895,9
133173
12120
1054
Кестенін жалғасы
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Елді мекеннің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекенді абаттандыру және көгалдандыру
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
БАРЛЫҒЫ
2860

987
006
Поддержка предпринимательской деятельности
987
452
Отдел финансов района (города областного значения)
76255
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
76255
14
Обслуживание долга
55
452
Отдел финансов района (города областного значения)
55
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
55
15
Трансферты
1416672
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1416672
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
285184
038
Субвенции
1124515
051
Трансферты органам местного самоуправления
6973
Приложение 4 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №253
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №253
Перечень бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов на 2019 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 18.12.2019 № 357 (вводится в действие с 01.01.2019).
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Сакен Сейфуллина"
22977,4
795,8
34089
12120
2860
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Инкардария"
17918
429,7
1054
904
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Аскара Токмаганбетова"
24882,4
420,6
42522
3477
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Калжан ахун"
19697,9
471
36272
1038
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Айдарлы"
23812
438
20290
1906
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жетиколь"
21069,4
1340,8
968
ИТОГО
130357,1
3895,9
133173
12120
1054
11153
Продолжение таблицы
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Б ВСЕГО