"2018-2020 жылдарға арналған Жуантөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №19/9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 21/9 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 сәуірде № 6235 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 91бабының және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6бабына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Жуантөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6141 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 25 қаңтарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Жуантөбе ауылдық округінің бюджеті1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
2.1) кірістер - 98 368 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер -1 426мың теңге;
салықтық емес түсімдер -130мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттердің түсімі -96 812мың теңге;
2) шығындар -97 368мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 0;

"О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 27 декабря 2017 года №19/9 "О бюджете Жуантобинского сельского округа на 2018-2020 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 20 марта 2018 года № 21/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 апреля 2018 года № 6235. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 19/9 "О бюджете Жуантобинского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6141, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 25 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Жуантобинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы -98368 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям -1 426 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям -130 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала - 0;
по поступлениям трансфертов -96812 тысяч тенге;
2) затраты -97 368 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) - 0;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 0;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0;

аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шиелі аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
П. Маханбет
Шиелі аудандық
мәслихат хатшысы:
Б. Сыздык
Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы "20" наурыздағы №21/9 шешіміне 1-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы "27" желтоқсандағы №19/9 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Жуантөбе ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

приложение 1 к указанномурешению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действиес 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Шиелийского
районного маслихата
П. Маханбет
Секретарь Шиелийского
районного маслихата
Б.Сыздық
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от "20" марта 2018 года №21/9
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от "27" декабря 2017 года №19/9
Бюджет сельского округа Жуантобе на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы