"Шиелі ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды әкету тарифін бекіту туралы" Шиелі аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 21 ақпандағы №26/3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қазандағы № 30/4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қазанда № 6490 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шиелі ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды әкету тарифін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 4619 нөмірімен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 31 наурызда, 2014 жылы 5 сәуірде аудандық "Өскен өңір" газетінің 24 нөмірінде жарияланған) Шиелі аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 21 ақпандағы № 26/3 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың сессия
төрағасы
Қ.Шәукебаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Сыздық

О признании утратившим силу решения Шиелийского районного маслихата от 21 февраля 2014 года №26/3 "Об утверждении тарифа на вывоз твердых бытавых отходов по Шиелийскому району"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 29 октября 2018 года № 30/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 октября 2018 года № 6490
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 26/3 "Об утверждении тарифа на вывоз твердых бытовых отходов по Шиелийскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4619, опубликовано в информационно-правовая системе "Әділет" от 31 марта 2014 года, в районном газете "Өскен өңір" за номером 24 от 5 апреля 2014 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата К.Шаукебаев
Секретарь районного маслихата Б.Сыздык