Шиелі ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы
Бірлескен Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 340 қаулысы және Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 34/25 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 6638 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 108 бабының 5-тармағына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об изменении границ (черты) населенных пунктов Шиелийского района
Совместное постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 28 декабря 2018 года № 340 и решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2018 года № 34/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2018 года № 6638
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы Шиелі ауданының Алмалы ауылдық округі Алмалы ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 796,8 гектар, Алмалы ауылдық округі №21 бекетінің шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 218 гектар, Жаңатұрмыс ауылдық округі Байсын ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 1549,6 гектар, Ақтоған ауылдық округі Досбол би ауылының шекарасының (шегінің)жалпы алаңы 915 гектар болып өзгертілсін.

1. Изменить границу (черту) села Алмалы сельского округа Алмалы общей площадью 796,8 гектаров, границу (черту) разъезда №21 сельского округа Алмалы общей площадью 218 гектаров, границу (черту) села Байсын сельского округа Жанатурмыс общей площадью 1549,6 гектаров, границу (черту) села Досбол би сельского округа Актоган Шиелийского района Кызылординской области общей площадью 915 гектаров согласно приложению к настоящим совместным постановлению и решению.