Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Шиелі кенті әкімінің 2018 жылғы 19 шілдедегі № 1245 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 тамызда № 6399 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 22 қарашадағы №4 қортындысына сәйкес Шиелі кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданы Шиелі кентіндегі:
1) "Береке" шағын ауданындағы №1 жаңа көшеге "Айдарбек Абеков" есімі;
2) "Береке" шағын ауданындағы №2 жаңа көшеге "Әбдеш Сәрсембаев" есімі берілсін.
2. Шешімнің орындалуын бақылау "Шиелі кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бас маманы Ә.Алдабергеновке жүктелсін.
3. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шиелі кентінің әкімі Ғ. Аманжолов

О присвоении наименований улицам
Решение акима поселка Шиели Шиелийского района Кызылординской области от 19 июля 2018 года № 1245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 августа 2018 года № 6399
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 22 ноября 2016 года №4 аким поселка Шиели РЕШИЛ:
1. Присвоить в поселке Шиели Шиелийского района:
1) новой улице №1 микрорайоне "Береке" имя "Айдарбек Абеков";
2) новой улице №2 микрорайоне "Береке" имя "Әбдеш Сәрсембаев".
2. Контроль за исполнением решения возложить на главного специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Шиели" Алдабергенову А.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Шиели Аманжолов Г.