Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 15/173 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 17/210 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 сәуірде № 3558 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 13 желтоқсандағы №15/173 "2018 - 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3497 болып тіркелген, 2018 жылғы 6 қаңтардағы № 3-4 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 376 957,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 73 767 514,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 407 606,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 17 199 337,9 мың теңге;
2) шығындар – 93 381 450,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 682 866,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 384 868,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 067 734,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 144 511,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 144 511,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 533 862,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 533 862,8 мың теңге.
13 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Облыс әкімдігінің резерві 2 801 533,9 мың теңге сомасында бекітілсін.";
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Клинчев
Облыстық мәслихат хатшысы С. Трұмов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Х.Х. Нұрғалиева

О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 15/173 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Мангистауской области от 20 марта 2018 года № 17/210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 апреля 2018 года № 3558
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 15/173 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3497, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 06 января 2018 года № 3-4) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы - 94 376 957,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 73 767 514,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 407 606,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 199 337,9 тысяч тенге;
2) затраты – 93 381 450,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 682 866,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 384 868,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 067 734,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 144 511,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 144 511,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 533 862,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 533 862,8 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить резерв акимата области в сумме 2 801 533,9 тысяч тенге.";
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Д. Клинчев
Секретарь областного маслихата С. Трумов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области"
Нургалиева Х.Х.

20 000,0
04
Білім беру
14 579 114,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
165 861,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
2 000,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
163 861,0
261
Облыстың білім басқармасы
7 914 419,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 210,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 073 496,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36 648,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
619 078,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
237 942,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық - медициналық - педагогикалық консультациялық көмек көрсету
236 068,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
100 306,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 189 960,0
029
Әдістемелік жұмыс
245 775,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
905 263,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139 026,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
36 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 647,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
887 801,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
887 801,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 611 033,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
0,0
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
517 090,0
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 093 943,0
05
Денсаулық сақтау
2 900 732,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 948 410,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

20 000,0
04
Образование
14 579 114,0
253
Управление здравоохранения области
165 861,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 000,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
163 861,0
261
Управление образования области
7 914 419,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
86 210,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 073 496,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
36 648,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
619 078,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
237 942,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
236 068,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
100 306,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 189 960,0
029
Методическая работа
245 775,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
905 263,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
139 026,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
36 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 647,0
285
Управление физической культуры и спорта области
887 801,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
887 801,0
271
Управление строительства области
5 611 033,0
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
517 090,0
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
5 093 943,0
05
Здравоохранение
2 900 732,0
253
Управление здравоохранения области
1 948 410,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

98 023,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
52 351,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
154 452,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
118,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 448,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
31 509,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 288 885,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
27 599,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
235 000,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
18 898,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
127,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
952 322,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
952 322,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2 980 957,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 708 478,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
417 590,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
193 803,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
289 932,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
295 832,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
84 214,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

98 023,0
006
Услуги по охране материнства и детства
52 351,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
154 452,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
118,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 448,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
31 509,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 288 885,0
029
Областные базы спецмедснабжения
27 599,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
235 000,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
18 898,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
127,0
271
Управление строительства области
952 322,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
952 322,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 190 957,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 918 478,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
627 590,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
193 803,0
003
Социальная поддержка инвалидов
289 932,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
295 832,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
84 214,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

244 685,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
52 178,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
74 365,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
247 365,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13 979,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
723 047,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
32 400,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 516,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 572,0
261
Облыстың білім басқармасы
193 747,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
147 572,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 175,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 938,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 938,0
297
Облыстың еңбек басқармасы
50 014,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
50 014,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 065 545,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 511 980,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
879 914,0
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

244 685,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
52 178,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
74 365,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
247 365,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13 979,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
723 047,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
32 400,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
3 516,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
35 572,0
261
Управление образования области
193 747,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
147 572,0
037
Социальная реабилитация
46 175,0
263
Управление внутренней политики области
26 780,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 938,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 938,0
297
Управление труда области
50 014,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
50 014,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 065 545,0
271
Управление строительства области
1 511 980,0
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
879 914,0
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

271
Облыстың құрылыс басқармасы
151 479,0
016
Мәдениет объектiлерiн дамыту
131 479,0
017
Cпорт объектiлерiн дамыту
20 000,0
734
Облыстың тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы
188 898,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы, архив ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 751,0
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
23 000,0
003
Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету
134 147,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
2 038 909,0
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
76 892,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 220,0
003
Жер қатынастарын реттеу
41 672,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
548 891,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 277,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
86 358,0
006
Жануарлар дүниесiн қорғау
136 256,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша iс-шаралар
287 000,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 126 196,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 304,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
15 000,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
20 000,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5 000,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
30 000,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
35 000,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
635 960,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
50 000,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
10 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
224 532,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
32 400,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

271
Управление строительства области
151 479,0
016
Развитие объектов культуры
131 479,0
017
Развитие объектов спорта
20 000,0
734
Управление по развитию языков, архивов и документации области
188 898,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков, по управлению архивным делом
31 751,0
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
23 000,0
003
Обеспечение сохранности архивного фонда
134 147,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2 038 909,0
251
Управление земельных отношений области
76 892,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
35 220,0
003
Регулирование земельных отношений
41 672,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
548 891,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
39 277,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
86 358,0
006
Охрана животного мира
136 256,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
287 000,0
255
Управление сельского хозяйства области
1 126 196,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
53 304,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
15 000,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
20 000,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
5 000,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
30 000,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
35 000,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
635 960,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
50 000,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
10 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
224 532,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
32 400,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства