Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 15/173 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 қарашадағы № 21/259 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қарашада № 3718 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 707 "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсанындағы № 823 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 13 желтоқсандағы №15/173 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3497 болып тіркелген, 2018 жылғы 6 қаңтардағы № 3-4 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 488 717,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 77 864 798,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 792 279,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 008,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 26 810 630,9 мың теңге;
2) шығындар – 109 584 927,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 147 986,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 833 706,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 981 692,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 736 673,1 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 744 511,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 7 837,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 315 102,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 315 102,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2018 жылға қалалар мен аудандардың бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері мына мөлшерде белгіленсін:
1) Төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 0 пайыз;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 15/173 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 12 ноября 2018 года № 21/259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 ноября 2018 года № 3718
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2018 года № 707 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 15/173 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3497, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 6 января 2018 года № 3-4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы – 111 488 717,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 77 864 798,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 792 279,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21 008,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 810 630,9 тысяч тенге;
2) затраты – 109 584 927,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 147 986,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 833 706,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 981 692,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 736 673,1 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 744 511,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 7 837,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 315 102,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 315 102,8 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Установить на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджеты городов и районов в следующих размерах:
1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 0 процентов;

Қарақия ауданына – 37,5 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 95,1 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 15,5 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 43,5 пайыз.
2) Төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз.
3) Шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 0 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 6,5 пайыз;
Түпқараған ауданына – 0 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 5,9 пайыз;
Ақтау қаласына – 0 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 72,6 пайыз.
4) Әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 0 пайыз;
Қарақия ауданына – 37,6 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 95,2 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 15,3 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 43,5 пайыз.";
көрсетілген шешімнің 3 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2018 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 10 965 553,6 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 5 185 474,6 мың теңге;
Маңғыстау ауданына – 545 712,0 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 5 234 367,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Облыс әкімдігінің резерві 50 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төрағалық етуші, облыстық мәслихаттың хатшысы С. Трұмов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ М.Б. Альбекова
"12" қараша 2018 жыл
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2018 жылғы "12" қарашадағы

Каракиянскому району – 37,5 процента;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 95,1 процента;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 15,5 процента;
городу Жанаозен – 43,5 процента.
2) Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 100 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 100 процентов;
городу Жанаозен – 100 процентов.
3) Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 0 процентов;
Каракиянскому району – 100 процентов;
Мангистаускому району – 6,5 процента;
Тупкараганскому району – 0 процентов;
Мунайлинскому району – 5,9 процента;
городу Актау – 0 процентов;
городу Жанаозен – 72,6 процента.
4) Социальный налог:
Бейнеускому району – 0 процентов;
Каракиянскому району – 37,6 процента;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 95,2 процента;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 15,3 процента;
городу Жанаозен – 43,5 процента.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"3. Предусмотреть в областном бюджете на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты, в сумме 10 965 553,6 тысячи тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 5 185 474,6 тысяч тенге;
Мангистаускому району – 545 712,0 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 5 234 367,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"13. Утвердить резерв акимата области в сумме 50 000,0 тысяч тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председательствующий, секретарь областного маслихата С. Трумов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области"
_____________ Альбекова М.Б.
"12" ноября 2018 года
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихата
от "12" ноября 2018 года

4 708 786,0
029
Әдістемелік жұмыс
452 119,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
905 263,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
175 964,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
51 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
144 558,0
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 058 102,0
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
165 729,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
313 000,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
974 335,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
974 335,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 763 886,5
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
344 680,0
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 419 206,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
369 523,5
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
369 523,5
05
Денсаулық сақтау
4 258 392,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 399 523,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
166 540,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
52 351,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
154 452,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
115 007,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

4 708 786,0
029
Методическая работа
452 119,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
905 263,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
175 964,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
51 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
144 558,0
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
2 058 102,0
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
165 729,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
313 000,0
285
Управление физической культуры и спорта области
974 335,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
974 335,0
271
Управление строительства области
4 763 886,5
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
344 680,0
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 419 206,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
369 523,5
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
369 523,5
05
Здравоохранение
4 258 392,0
253
Управление здравоохранения области
3 399 523,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
166 540,0
006
Услуги по охране материнства и детства
52 351,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
154 452,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
115 007,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

51 448,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
31 509,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 282 812,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
28 958,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
5 200,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 420 219,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
23 567,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
67 460,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
733 666,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
733 666,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
125 203,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
125 203,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2 700 462,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 391 681,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
581 967,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
168 546,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
289 932,0
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
3 000,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
254 306,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
67 544,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
230 456,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
24 379,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

51 448,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
31 509,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 282 812,0
029
Областные базы спецмедснабжения
28 958,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
5 200,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 420 219,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
23 567,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
67 460,0
271
Управление строительства области
733 666,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
733 666,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
125 203,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
125 203,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 700 462,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 391 681,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
581 967,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
168 546,0
003
Социальная поддержка инвалидов
289 932,0
007
Капитальные расходы государственного органа
3 000,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
254 306,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
67 544,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
230 456,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
24 379,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

1 800,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
74 365,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
154 655,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
9 590,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
464 110,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
33 379,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
244,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 600,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 808,0
261
Облыстың білім басқармасы
194 017,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
146 860,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 157,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
30 298,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
30 298,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 938,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 938,0
297
Облыстың еңбек басқармасы
55 665,1
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
55 665,1
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
26 862,9
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
26 862,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 474 026,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 265 604,5
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 800,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
74 365,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
154 655,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
9 590,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
464 110,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
33 379,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
244,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
25 600,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 808,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
261
Управление образования области
194 017,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
146 860,0
037
Социальная реабилитация
47 157,0
263
Управление внутренней политики области
30 298,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
30 298,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 938,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 938,0
297
Управление труда области
55 665,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
55 665,1
298
Управление государственной инспекции труда области
26 862,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
26 862,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 474 026,0
271
Управление строительства области
1 265 604,5
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

633 258,0
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
612 452,0
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
19 894,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 141 667,5
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
247 333,0
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
37 246,5
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 857 088,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 066 754,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 421,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
983,0
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
908 395,0
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 725 802,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 152 910,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
7 680,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
157 563,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5 358 056,3
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 279 078,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 484,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
185 165,0
005
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
426 447,0
007
Театр және музыка өнерін қолдау
478 144,0
008
Облыстық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
77 809,0
011
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
200,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
39 829,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
813 575,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
144 274,0
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
668 863,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

633 258,0
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
612 452,0
030
Развитие коммунального хозяйства
19 894,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 141 667,5
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
247 333,0
030
Развитие коммунального хозяйства
37 246,5
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 857 088,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 066 754,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
113 421,0
005
Капитальные расходы государственного органа
983,0
008
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
908 395,0
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 725 802,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 152 910,0
038
Развитие коммунального хозяйства
7 680,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
157 563,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5 358 056,3
262
Управление культуры области
1 279 078,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
71 484,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
185 165,0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
426 447,0
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
478 144,0
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
77 809,0
011
Капитальные расходы государственного органа
200,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
39 829,0
263
Управление внутренней политики области
813 575,0
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
144 274,0
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
668 863,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций