Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 17 наурыздағы №18/181 "Ақтау қалалық мәслихатының Регламенті туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 14/167 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 сәуірде № 3585 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 17 наурыздағы № 18/181 "Ақтау қалалық мәслихатының Регламенті туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2398 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 6 мамырда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы – Д.Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының әлеуметтік мәселелер және заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ы.Көшербай) жүктелсін.
4. Осы шешім Маңғыстау облысының  әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ.Есетов
Қалалық мәслихат хатшысы М.Молдағұлов

О признании утратившим силу решения городского маслихата от 17 марта 2014 года №18/181 "О Регламенте Актауского городского маслихата"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 3 апреля 2018 года № 14/167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 апреля 2018 года № 3585
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение городского маслихата от 17 марта 2014 года № 18/181 "О Регламенте Актауского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2398, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 6 мая 2014 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по социальным вопросам и вопросам законности и правопорядка (Ы.Кошербай).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К.Есетов
Секретарь городского маслихата М.Молдагулов