Ақтау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №12/137 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/226 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 3766 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Ақтау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №12/137 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3511 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет осы шешімнің қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 693 800,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 20 042 310,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 119 687 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 993 604 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 538 199 мың теңге;
2) шығындар – 28 454 618 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 655 679,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 656 109,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 430 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 416 497,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 416 497,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 1 656 109,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 725 226 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 485 613,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 15 декабря 2017 года №12/137 "О бюджете города Актау на 2018-2020 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 25 декабря 2018 года № 21/226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 декабря 2018 года № 3766
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата от 15 декабря 2017 года №12/137 "О бюджете города Актау на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3511, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 24 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложению к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
доходы – 28 693 800,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 042 310,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 119 687 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 993 604 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 538 199 тысяч тенге;
2) затраты – 28 454 618 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 655 679,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 656 109,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 430 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 416 497,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 416 497,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 656 109,8 тысяч тенге;
погашение займов – 725 226 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 485 613,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д. Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ж.Үмбетова
Қалалық мәслихат хатшысы С. Зәкенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№21/226 шешіміне қосымша
Ақтау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№12/137 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Ақтау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Ж. Умбетова
Секретарь городского маслихата С. Закенов
Приложение
к решению Актауского городского маслихата
от 25 декабря 2018 года №21/226
Приложение 1
к решению Актауского городского маслихата
от 15 декабря 2017 года №12/137
Бюджет города Актау на 2018 год
категория
Сумма тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1 . ДОХОДЫ