Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 35/276 "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты жөніндегі ереже туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 1999 жылғы 23 желтоқсандағы № 2/22 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 26/328 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 3759 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабының 2 тармағына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 35/276 "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты жөніндегі ереже туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 1999 жылғы 23 желтоқсандағы № 2/22 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2602 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 ақпандағы "Жаңаөзен" газетінде және "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде 2015 жылы 4 ақпанда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысына (А.Ермуханов) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К.Мынтурганов
Қалалық мәслихат хатшысы С.Мыңбай

О признании утратившим силу решения Жанаозенского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 35/276 "О внесении изменений и дополнений в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 1999 года № 2/22 "Об положении аппарата Жанаозенского городского маслихата"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 25 декабря 2018 года № 26/328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 декабря 2018 года № 3759
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанаозенского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 35/276 "О внесении изменений и дополнений в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 1999 года № 2/22 "Об положении аппарата Жанаозенского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2602, опубликовано в газете "Жаңаөзен" от 4 февраля 2015 года и в информационно - правовой системе "Әділет" 4 февраля 2015 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А.Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К.Мынтурганов
Секретарь городского маслихата С.Мыңбай