Қарақия аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 13/167 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы № 16/182 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 наурызда № 3554 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 13/167 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3510 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған), келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 186 097,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 851 523,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 472,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 93 441,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 231 661,0 мың теңге;
2) шығындар – 9 219 609,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 61 021,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 105 618,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 596,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 94 533,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін қолдану ) – 94 533,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 105 618,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 596,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 33 512,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Есенқосов).

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 13/167 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 7 марта 2018 года № 16/182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 марта 2018 года № 3554
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 13/167 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3510, опубликовано 18 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения :
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания :
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложению 1, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 9 186 097,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 851 523,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 472,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 93 441,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 231 661,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9 219 609,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 61 021,3 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 105 618,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 596,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 94 533,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 533,5 тысяч тенге;
поступление займов – 105 618,0 тысяч тенге;
погашение займов – 44 596,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 512,2 тысяч тенге.";
приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).

99 527,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
53 092,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
53 092,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46 647,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 647,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 466,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 689,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
777,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 000,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
19 811,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 811,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
13 729,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 729,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
25 690,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 690,0
02
Қорғаныс
2 675,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 675,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 675,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 500,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 500,0
04
Білім беру
3 615 484,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 470 492,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 850,0
003
Жалпы білім беру
2 470 402,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

99 527,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
53 092,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
53 092,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46 647,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
46 647,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 466,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30 689,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
777,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 000,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
19 811,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
19 811,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
13 729,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
13 729,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
25 690,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
25 690,0
02
Оборона
2 675,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 675,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 675,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 500,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 500,0
04
Образование
3 615 484,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 470 492,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25 850,0
003
Общеобразовательное обучение
2 470 402,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

122 720,0
006
Балаларға қосымша білім беру
121 550,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
4 460,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
687 978,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
4 012,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
22 390,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 130,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет , дене шынықтыру және спорт бөлімі
144 992,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
144 992,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
351 156,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 202,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 202,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
345 814,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
63 007,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20 570,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 204,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
52 015,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
133 530,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
1 593,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманның қызметтерін ұсыну
21 342,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
790,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31 801,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
17 962,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
140,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

122 720,0
006
Дополнительное образование для детей
121 550,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4 460,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
687 978,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 012,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
22 390,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 130,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
144 992,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
144 992,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
351 156,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 202,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 202,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
345 814,0
004
Программа занятости
63 007,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20 570,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 204,0
010
Государственная адресная социальная помощь
52 015,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
133 530,0
014
Оказание соцальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 593,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21 342,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
790,0
023
Обеспечение деятелности центров занятости населения
31 801,0
050
Реализация Плана мероприятии по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
17 962,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
140,0
050
Реализация Плана мероприятии по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
033
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту

467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры