Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 мамырдағы № 6 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 мамырда № 3614 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарақия ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2813 болып тіркелген, "Қарақия" газетінде 2015 жылғы 3 қыркүйекте жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарақия ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (А.Атадусов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Атадусовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы Қ. Беков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарақия аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Атағараев Дүйсенбай Айткалиевич
"11" 05 2018 жыл.
Қарақия ауданы әкімінің
2018 жылғы 11 мамырдағы
№ 6 шешіміне қосымша
Қарақия ауданы бойынша сайлау учаскелері № 145 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрық ауылы, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 2-22-71.
Шекарасы: Құрық ауылының 1 шағын ауданының, 2 шағын ауданының №4-47 үйлері, С.Датұлы, Қ.Сүйеуов, Ардагер көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрық ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Құрық орта мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 2-22-45.
Шекарасы: Құрық ауылының 2-шағын ауданының 49-55, 100-101 үйлері; 3, 3 "а", 4, 5, 9, 10, 13, 14 шағын аудандарының үйлері, Сәтпаев көшесінің № 29-38 үйлері, Маметова көшесінің № 25-49а үйлері, Т.Алиев көшесінің № 29-48 үйлері, Жангельдин көшесінің № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28а үйлері, С.Әлиев көшесінің № 16-38а үйлері, Абай көшесінің 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14-28а үйлері, Ш.Уәлиханов көшесінің № 17-28а үйлері, Карьер көшесінің үйлері, Барлаушылар Массиві көшесінің үйлері.
№ 147 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима Каракиянского района от 14 августа 2015 года № 61 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Каракиянского района Мангистауской области от 11 мая 2018 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 мая 2018 года № 3614
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Каракиянского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каракиянского района от 14 августа 2015 года № 61 "Об образовании избирательных участков" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2813, опубликовано в газете "Қарақия" от 3 сентября 2015 года) следующие изменения:
приложение решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каракиянского района" (Атадусов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Атадусова А.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима К. Беков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Каракиянской
районной избирательной комиссий
Атагараев Дюсенбай Айткалиевич
"11" 05 2018 год
Приложение к решению акима
Каракиянского района
от 11 мая 2018 года № 6
Избирательные участки по Каракиянскому району Избирательный участок № 145
Центр: село Курык, здание государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/72937/ 2-22-71.
Границы: жилые дома микрорайона 1, дома № 4-47 микрорайона 2, все дома улиц С. Датулы, К. Суйеуова, Ардагер села Курык.
Избирательный участок № 146
Центр: село Курык, здание коммунального государственного учреждения "Курыкская средняя школа-гимназия" Каракиянского районного отдела образования, телефон/факс: 8/72937/ 2-22-45.
Границы: жилые дома № 49-55, 100-101 микрорайона 2, микрорайонов 3, 3 "а", 4, 5, 9, 10, 13, 14, дома № 29-38 улицы Сатпаева, дома № 25-49а улицы Маметова; дома № 29-48 улицы Т. Алиева, дома № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28а улицы Жангельдина, дома №16-38а улицы С.Алиева, дома 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14-28а улицы Абая, дома № 17-28а улицы Ш. Валиханова, дома улицы Карьер, дома улицы Массив Геологов села Курык.
Избирательный участок № 147

Орталығы: Құрық ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Құрық ауылының № 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 2-11-89.
Шекарасы: Құрық ауылының Жолаушылар массиві көшесінің үйлері, Сәтпаев көшесінің № 1-28 үйлері, Жангельдин көшесінің № 1-14а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлері, Маметова көшесінің № 1-24 үйлері, Т.Алиев көшесінің № 1-28а үйлері, С.Әлиев көшесінің 1-14а үйлері, Абай көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлері, Ш.Уәлиханов көшесінің № 1-14а үйлері, Автобаза, Қазақ ауыл, Авиатор, Сельхоз, Подстанция көшелерінің барлық үйлері, "Ерсай" жұмысшылар қалашығы, №2018 әскери бөлімінің "Жыланды" шекарашылар заставасы, "Песчаный", "Жыланды" техникалық бақылау бекеттері.
№ 148 сайлау учаскесі
Орталығы: Ералиев станциясы, "Қарақия аудандық білім бөлімінің № 2 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 7-15-40.
Шекарасы: Ералиев станциясы, Маңғыстау шағын ауданы.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұнайшы ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Мұнайшы ауылының № 5 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 27-2-03.
Шекарасы: Мұнайшы ауылының Теміржолшы, Ардагер, Арман, Көктем, Бәйтерек шағын аудандарының, Қазақ ауыл көшесінің барлық үйлері, Шұкырой, Асар, Шынжыр-1, Шынжыр-2, Қонайқора, Бисенбай, Тасболат, Кожабай қыстақтарындағы үйлер.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұнайшы ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Мұнайшы ауылының № 7 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 28-2-73.
Шекарасы: Мұнайшы ауылының Салтанат, Жаңақұрылыс, Акбөбек-1, Акбөбек-2, Мұрагер, Жаңақұрылыс-2, ВПЧ-18 шағын аудандары.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Жетібай ауылының № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. телефон/факс: 8/72937/ 26-2-30.
Шекарасы: Жетібай ауылының Геофизика, Ш.Ыбырайымұлы, 2-ауыл шағын аудандары.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Жетібай ауылының № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
телефон/факс: 8/72937/ 26-1-41.
Шекарасы: Жетібай ауылының Астана, Аэропорт, Күржіманұлы, Мұнайшы-2 шағын аудандары.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, "Қарақия ауданы әкімдігінің "Өскенбай Қалманбетұлы атындағы Жетібай балалар өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-5-51.
Шекарасы: Жетібай ауылының Мұнайшы-1, Т.Аубәкіров, М.Өскінбаев шағынаудандары, "Жаңақұрылыс" шағын ауданының № 103-156, 217-230 үйлері.
№ 154 сайлау учаскесі

Центр: село Курык, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6 села Курык" Каракиянского районного отдела образования, телефон/факс: 8/72937/ 2-11-89.
Границы: дома улицы Массив Дорожников, дома № 1-28 улицы Сатпаева, дома № 1-14а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 улицы Жангельдина, дома № 1-24 улицы Маметова, дома №1-28а улицы Т. Алиева, дома № 1-14а улицы С.Алиева, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 улицы Абая, дома № 1-14а улицы Ш.Валиханова, все дома улиц Автобаза, Казах ауыл, Авиаторов, Сельхоз, Подстанция, рабочий поселок "Ерсай", застава пограничного отдела № 2018 "Жыланды", пункты технического контроля "Жыланды", "Песчанный" села Курык.
Избирательный участок № 148
Центр: станция Ералиево, здание государственного учреждения "Начальная школа № 2 Каракиянского районного отдела образования", телефон/факс: 8/72937/ 7-15-40
Границы: станция Ералиево; микрорайон Мангистау.
Избирательный участок № 149
Центр: село Мунайшы, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 5 села Мунайшы" Каракиянского районного отдела образования, телефон/факс: 8/72937/ 27-2-03.
Границы: все дома микрорайонов Темиржолшы, Ардагер, Арман, Коктем, Байтерек, все дома улицы Казак аул; дома местности Шукырой, Асар, Шынжыр-1, Шынжыр-2, Конайкора, Бисенбай, Тасболат, Кожабай села Мунайшы.
Избирательный участок № 150
Центр: село Мунайшы, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 7 села Мунайшы" Каракиянского районного отдела образования, телефон/факс: 8/72937/ 28-2-73.
Границы: микрорайоны Салтанат, Жанакурылыс, Акбобек-1, Акбобек-2, Мурагер, Жаңакурылыс-2, ВПЧ -18 села Мунайшы.
Избирательный участок № 151
Центр: село Жетыбай, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №3 села Жетыбай" Каракиянского районного отдела образования, телефон/факс: 8/72937/ 26-2-30.
Границы: микрорайоны Геофизика, Ш.Ыбраймулы, 2-ауыл села Жетыбай.
Избирательный участок № 152
Центр: село Жетыбай, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4 села Жетыбай" Каракиянского районного отдела образования, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-41.
Границы: микрорайоны Астана, Аэропорт, Куржиманулы, Мунайшы-2 села Жетыбай.
Избирательный участок № 153
Центр: село Жетыбай, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жетыбайская детская школа искусств имени Оскенбая Калманбетулы" акимата Каракиянского района, телефон/факс: 8/72937/ 26-5-51.
Границы: микрорайоны Мунайшы-1, Т.Аубакиров, М.Оскинбаев, дома № 103-156, 217-230 микрорайона Жанакурылыс села Жетыбай.
Избирательный участок № 154

Орталығы: Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Жетібай ауылдық мәдениет үйі" филиалының ғимараты. телефон/факс: 8/72937/ 26-1-30.
Шекарасы: Жетібай ауылының "Жаңақұрылыс" шағынауданының барлық үйлері.
№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Жетібай ауылының № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-90.
Шекарасы: Жетібай ауылының Ж.Мыңбаев, Ө.Қалманбетұлы, Т.Әлиев, С.Жанғабылұлы, Ұлутас, Төлендиев шағын аудандарының барлық үйлері.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: Сенек ауылы, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Сенек ауылдық мәдениет үйі" филиалының ғимараты, телефон/факс: 31-4-52.
Шекарасы: Сенек ауылындағы барлық үйлер.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: Аққұдық ауылы, Қарақия аудандық білім беру бөлімінің "Аққұдық орталау орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 41-010.
Шекарасы: Аққұдық ауылындағы барлық үйлер.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы: Бостан ауылы, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Бостан ауылдық мәдениет үйі" филиалының ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 61-177.
Шекарасы: Бостан ауылындағы барлық үйлер.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: Кұланды ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Құланды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 71-020.
Шекарасы: Құланды ауылындағы барлық үйлер.
№160 сайлау учаскесі
Орталығы: Болашақ ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Болашақ селолық округінің № 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72959/ 42-120.
Шекарасы: Болашақ және Бопай ауылдарындағы барлық үйлер.

Центр: село Жетыбай, здание филиала "Сельский дом культуры Жетыбай" государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-30.
Границы: все дома микрорайона "Жанакурылыс" села Жетыбай.
Избирательный участок № 155
Центр: село Жетыбай, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 8 села Жетыбай" Каракиянского районного отдела образования, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-90.
Границы: все дома микрорайонов Ж. Мынбаев, О.Калманбетулы, Т.Алиев, С.Жангабылулы, Улутас, Толендиев села Жетыбай.
Избирательный участок № 156
Центр: село Сенек, здание филиала "Сельский дом культуры Сенек" государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/72937/ 31-4-52.
Границы: все дома села Сенек.
Избирательный участок № 157
Центр: село Аккудык, здание государственного учреждения "Аккудукская неполная средняя школа" отдела образования Каракиянского района, телефон/факс: 8/72937/ 41-010.
Границы: все дома села Аккудык.
Избирательный участок № 158
Центр: село Бостан, здание филиала "Сельский дом культуры Бостан" государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/72937/ 61-177.
Границы: все дома села Бостан.
Избирательный участок № 159
Центр: село Куланды, здание коммунального государственного учреждения "Куландинская средняя школа" Каракиянского районного отдела образования, телефон/факс: 8/72937/ 71-020.
Границы: все дома села Куланды.
Избирательный участок № 160
Центр: село Болашак, коммунальное государственное учреждение Каракиянский районный отдел образования "Средняя школа № 10 сельского округа Болашак", телефон/факс: 8/72937/ 42-120.
Границы: все дома сел Болашак и Бопай.