Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 маусымдағы № 18/207 Қарақия аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/23 "Құрық ауылы бойынша аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 маусымдағы № 18/207 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 шілдеде № 3678 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексіне және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес және Маңғыстау облысының Әділет департаментінің 2018 жылғы 16 мамырдағы № 10-09-1632 ұсынысының негізінде Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/236 "Құрық ауылы бойынша аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2598 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 4 ақпанында жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Құрық ауылы бойынша аймақтарға бөлу жобасы (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерінде "Аймақтар сипаттамасы" бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
"I аймақ: Бұл аймаққа төртінші аймаққа кіретін "Тоқмақ мүйісі" (32 километр теңіз жағалауымен созылып жатқан) басқа Құрық ауылының теңіз жағалауындағы барлық жерлері жатады.
II аймақ: Екінші аймаққа Құрық ауылының шығыс беті (Қызылқұм мүйісі) жатады, сонымен қатар ауылды батыс бөлігі, оның ішінде өнеркәсіп аумағы және жел электростанциясының алаңы жатады.
III аймақ: Үшінші аймаққа Құрық ауылының оң түстігіне бағытталып созылған тұрғын аймағы жатады. Бұл аймақта Сәтпаев, Қазақ ауыл, Жолшы массив, Барлаушы массив, Уалиханов, Жангельдин, Маметова, Сәлімжан, Автобаза, Авиатор, Алиев, Абай көшелері және 3А, 4, 5, 9, 10, 13, 14 шағын аудандары жатады.
IV аймақ: Төртінші аймақ Ералиев станциясы орналасқан Құрық ауылының солтүстік-батыс бөлігі. Оңтүстік және оңтүстік-батыс бөлігінде 32 километр теңіз жағалауымен созылып жатқан "Тоқмақ мүйісі" және ауыл шаруашылығы жерлері орналасқан.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының заңдылық, депутаттар өкілеттігі және әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Д.Сабытова).

Каракиянского районного маслихата № 18/207 от 19 июня 2018 года "О внесении изменения в решение Каракиянского районного маслихата от 15 декабря 2014 года № 24/236 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Курык"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 19 июня 2018 года № 18/207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 июля 2018 года № 3678
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании Представления Департамента юстиции Мангистауской области от 16 мая 2018 года № 10-09-1632 Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 15 декабря 2014 года № 24/236 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Курык" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2598, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 4 февраля 2015 года) следующие изменения:
Проект (схемы) зонирования земель и поправочные коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Курык утвержденный указанным решением часть "Характеристика зон" изложить в новой редакции:
"I зона: В данную территорию включена вся территория, прилегающая к береговой линии села Курык, за исключением "Тоқмақ мүйісі", относящейся к четвертой зоне (протяженностью 32 километров по береговой линии).
II зона: Во вторую зону включена восточная часть села Курык (Қызылқұм мүйісі), а также западная часть села, которая включает промышленную территорию и площадь ветроэлектростанции.
III зона: В третью зону включена жилая зона села Курык, вытянутая в южном направлении. В данной зоне расположены улицы Сатпаева, Казах аул, Жолшы массив, Барлаушы массив, Уалиханова, Жангельдина, Маметова, Салимжана, Автобаза, Авиатора, Алиева, Абая и микрорайоны 3А, 4, 5, 9, 10, 13, 14.
IV зона: Четвертая зона распологается в северо-западной части села Курык, где расположена станция Ералиево. В южной и юго-западной части села расположены земли сельскохозяйственного назначения и "Тоқмақ мүйісі" протяженностью 32 километров по береговой линии.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата законности, полномочия депутатов и по социальным вопросам (председатель комиссии Д.Сабытова).

3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Есенқосов
Аудандық мәслихат хатшысының
өкілеттігін жүзеге асырушы Д. Сабытова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық жер қатынастары,
сәулет және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Таубаев Алпысбай Бұрханұлы
19 маусым 2018 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қарақия ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Оразов Бахыт Ыдырысұлы
19 маусым 2018 жыл

3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) после государственной регистрации настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е.Есенкосов
Осуществляющий полномочия
секретаря районного маслихата Д.Сабытова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский
районный отдел земельных
отношений, архитектуры и
градостроительства"
Таубаев Алпысбай Бурханович
19 июня 2018 год
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Каракиянскому району
Департамента государственных
доходов по Мангистауской области
Комитета государственных доходов
Минитерства финансов Республики Казахстан"
Оразов Бахыт Идрисович
19 июня 2018 год