Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы №69 "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізінде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 59 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 наурызда № 3549 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4 және 6 тармақтарына, Маңғыстау облысы әділет департаментінің 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 10-11-274 хатына сәйкес Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 69 "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізінде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2663 болып тіркелген, 2015 жылы 16 сәуірде "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Шарқатбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Айтуаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
Озған Саттар Тұрашұлы
"13" 03 2018 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 13 наурыздағы
№ 59 қаулысына
1 қосымша
Маңғыстау ауданының аумағында сайлаулар өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ауылдық округ, ауыл атаулары
Кездесу өткізілетін орын
Мекен-жайы, байланыс телефондары
1
Шетпе ауылы
"Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының аудандық мәдениет үйі

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауского района от 20 марта 2015 года №69 "О предоставлении помещений кандидатам для встречи с избирателями на договорной основе и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов"
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 13 марта 2018 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 марта 2018 года № 3549
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного  Закона  Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", письмом департамента юстиции Мангистауской области от 19 января 2018 года №10-11-274 акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауского района от 20 марта 2015 года №69 "О предоставлении помещений кандидатам для встречи с избирателями на договорной основе и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2663, опубликовано 16 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
приложения 1, 2 указанного постановления изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауского района" (руководитель аппарата Шаркатбаева Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Махмутова Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Айтуаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мангистауской
районной избирательной комиссии
Озган Саттар Турашевич
"13" 03 2018 год
Приложение 1
к постанавлению
акимата Мангистауского района
от 13 марта 2018 года
№ 59
Предоставляемые помещения для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов на территории Мангистауского района
Наименования сельских округов, сел
Места для встречи
Адрес, контактные телефоны
1
село Шетпе
Районный дом культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу"

Шетпе ауылы, Орталық алаң 8(72931) 21457
2
Ақтөбе ауылдық округі
"Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Ұштаған ауылдық мәдениет үйі
Ұштаған ауылы 8(72959) 43851
3
Онды ауылдық округі
"Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Онды ауылдық мәдениет үйі
Онды ауылы 8(72931) 24734
4
Жармыш ауылы
"Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жармыш ауылдық мәдениет үйі
Жармыш ауылы 8(72931) 27348
5
Сайөтес ауылдық округі
"Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Сайөтес ауылдық клубы
Сайөтес ауылы 8(72931) 45468
6
Жыңғылды ауылы
"Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жыңғылды ауылдық мәдениет үйі
Жыңғылды ауылы 8(72931) 24493
7
Отпан ауылдық округі
Маңғыстау ауданы әкімиятының "Тұщыбек негізгі орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Тұщыбек ауылы 8(72931) 28036
8
Шайыр ауылдық округі
"Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Шайыр ауылдық мәдениет үйі
Шайыр ауылы (872931) 27704
9
Тұщықұдық ауылдық округі
"Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Тұщықұдық ауылдық мәдениет үйі
Тұщықұдық ауылы 8(72931) 41481
10
Шебір ауылдық округі
"Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Шебір ауылдық клубы
Шебір ауылы 8(72931) 41712
11
Ақшымырау ауылы
"Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Ақшымырау ауылдық клубы
Ақшымырау ауылы 8(72931) 42587
12
Қызан ауылы
"Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қызан ауылдық мәдениет үйі
Қызан ауылы 8(72931) 42065
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 13 наурыздағы
№ 59 қаулысына
2 қосымша
Маңғыстау ауданының аумағында кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Шетпе ауылы
Орталық базар, муниципалдық сауда орталығы аумақтарындағы ақпараттық стендтер, Шетпе-1 және Қарашоқы шағын аудандарында орналасқан бильбордтар тұғыры
2
Сайөтес ауылдық округі, Сайөтес ауылы
"Өтес орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд
3
Жыңғылды ауылы
"Е.Айшуақұлы атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы ақпараттық стенд
4
Отпан ауылдық округі, Тұшыбек ауылы
Маңғыстау облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық Е.Оразақов атындағы туберкулезге қарсы санаторийі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты аумағындағы ақпараттық стенд
5
Шайыр ауылдық округі, Шайыр ауылы
"Тұрар Жалғасбайұлы атындағы Шайыр орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы ақпараттық стенд
6
Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы
"С.Жанғабылов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы ақпараттық стенд
7
Шебір ауылдық округі, Шебір ауылы
"Қаратөбе" орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы ақпараттық стенд
8
Қызан ауылы
"Ә.Жангелдин атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимараттарындағы ақпараттық стендтер
9
Ақшымырау ауылы
"Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Ақшымырау ауылдық клуб ғимаратындағы ақпараттық стенд
10
Жармыш ауылы
"Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жармыш ауылдық мәдениет үйі, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимараттарындағы ақпараттық стендтер
11
Ақтөбе ауылдық округі, Ұштаған ауылы
"Асқар Өтепбергенов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы ақпараттық стенд
12
Онды ауылдық округі, Онды ауылы
"Онды орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы ақпараттық стенд

село Шетпе, Центральная площадь 8(72931) 21457
2
сельский округ Актобе
Сельский дом культуры Уштаган государственного казенного предприятия "Өрлеу"
село Уштаган 8(72959) 43851
3
сельский округ Онды
Сельский дом культуры Онды государственного казенного предприятия "Өрлеу"
село Онды 8(72931) 24734
4
село Жармыш
Сельский дом культуры Жармыш государственного казенного предприятия "Өрлеу"
село Жармыш 8(72931) 27348
5
сельский округ Сайотес
Сельский клуб Сайотес государственного казенного предприятия "Өрлеу"
село Сайотес 8(72931) 45468
6
село Жынгылды
Сельский дом культуры Жынгылды государственного казенного предприятия "Өрлеу"
село Жынгылды 8(72931) 24493
7
сельский округ Отпан
Здание государственного учреждения "Основная средняя школа Тущибек" акимата Мангистауского района
село Тущыбек 8(72931) 28036
8
сельский округ Шайыр
Сельский дом культуры Шайыр государственного казенного предприятия "Өрлеу"
село Шайыр (872931) 27704
9
сельский округ Тущыкудык
Сельский дом культуры Тущыкудык государственного казенного предприятия "Өрлеу"
село Тущыкудук 8(72931) 41481
10
Шебирский сельский округ
Сельский клуб Шебир государственного казенного предприятия "Өрлеу"
село Шебир 8(72931) 41712
11
село Акшымырау
Сельский клуб Акшымырау государственного казенного предприятия "Өрлеу"
село Акшымырау 8(72931) 42587
12
село Кызан
Сельский дом культуры Кызан государственного казенного предприятия "Өрлеу"
село Кызан 8(72931) 42065
Приложение 2
к постанавлению
акимата Мангистауского района
от 13 марта 2018 года
№ 59
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов на территории Мангистауского района
п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Шетпе
Информационные стенды на территории центрального рынка, муниципального торгового центра, подставки бильбордов расположенные в микрорайонах Шетпе-1 и Карашокы
2
сельский округ Сайотес, село Сайотес
Информационный стенд у здании государственного учреждения "Өтес орта мектебі"
3
село Жынгылды
Информационный стенд у здании государственного учреждения "Средняя школа имени Е.Айшуакулы"
4
сельский округ Отпан, село Тущыбек
Информационный стенд на территории государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский областной противотуберкулезный санаторий имени Е.Оразакова" Управления здравоохранения Мангистауской области
5
сельский округ Шайыр, село Шайыр
Информационный стенд у здании государственного учреждения "Шайырская средняя школа имени Турара Жалгасбайулы"
6
сельский округ Тущыкудык, село Тущыкудук
Информационный стенд у здании государственного учреждения "Средняя школа имени С.Жангабылова"
7
Шебирский сельский округ, село Шебир
Информационный стенд у здании государственного учреждения "Средняя школа "Қаратөбе"
8
село Кызан
Информационные стенды у здании государственного учреждения "Средняя школа имени А.Жангелдина", сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
9
село Акшымырау
Информационный стенд у здании сельского клуба Акшымырау государственного казенного предприятия "Өрлеу"
10
село Жармыш
Информационные стенды у здании сельского дома культуры Жармыш государственного казенного предприятия "Өрлеу", сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
11
сельский округ Актобе, село Уштаган
Информационный стенд у здании государственного учреждения "Средняя школа имени Аскара Отепбергенова"
12
сельский округ Онды, село Онды
Информационный стенд у здании государственного учреждения "Ондинская средняя школа"