Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы № 16/176 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 мамырда № 3618 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 36/406 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 20.03.2020 № 36/406(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509 бабының 5 тармағына, 704 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау ауданының аумағында Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 27/223 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2887 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) және Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 30/264 "Маңғыстау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 27/223 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3023 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Далжанов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Сарбалаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Маңғыстау облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Маңғыстау ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Сарбалаев Қайрат Бірғалиұлы
"15" 05 2018 жыл
"Маңғыстау аудандық жер
қатынастары, сәулет және қала
құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Қожаев Еркін Егеубайұлы
"15" 05 2018 жыл

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 15 мая 2018 года № 16/176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 мая 2018 года № 3618. Утратило силу решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 20 марта 2020 года № 36/406
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 20.03.2020 № 36/406 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговой кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения на территории Мангистауского района, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу решения Мангистауского районного маслихата от 28 октября 2015 года № 27/223 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2887, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 4 декабря 2015 года) и решения Мангистауского районного маслихата от 17 марта 2016 года № 30/264 "О внесении изменения в решение Мангистауского районного маслихата от 28 октября 2015 года № 27/223 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3023 опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 26 апреля 2016 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4.Настоящее  решение  вступает  в  силу  со  дня  государственной  регистрации  в  органах  юстиции  и  вводится  в  действие  по  истечении  десяти  календарных  дней  после  дня  его  первого  официального  опубликования.
Председатель сессиии Т.Далжанов
Секретарь районного маслихата А.Сарбалаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Мангистаускому району
департамента государственных доходов
по Мангистауской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республкики Казахстан"
Сарбалаев Кайрат Биргалиевич
"15" 05 2018 год
Руководителя государственного
учреждения "Мангистауский
районный отдел земельных отношении
архитектуры и градостроительства"
Кожаев Еркин Егеубаевич
"15" 05 2018 год