Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №259-қ "2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 120-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 маусымда № 3622 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении дополнений в постановление акимата Мунайлинского района от 25 декабря 2017 года №259-қ "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год"
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 21 мая 2018 года № 120-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 июня 2018 года № 3622
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №259-қ "2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3502 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей толықтырулар енгізілсін:

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мунайлинского района от 25 декабря 2017 года №259-қ "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3502, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 10 января 2018 года) следующие дополнения:

2. "Мұнайлы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Е. Овезов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Біләловке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Н. Тәжібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ай-Шах" жеке меншік балабақшасы
(жеке кәсіпкер Есжанова Актилек Борисовна)
" 18 " мамыр 2018 жыл.
"Гүлдер" жеке меншік балабақшасы
(жеке кәсіпкер Овезова Мерует Есеновна)
" 18 " мамыр 2018 жыл.
"Жасұлан" жеке меншік балабақшасы
(жеке кәсіпкер Калапбаева Балмекен Инаятовна)
" 18 " мамыр 2018 жыл.
"Жұлдыз" жеке меншік балабақшасы
(жеке кәсіпкер Жетеу Жұлдыз Елемесқызы)
" 18 " мамыр 2018 жыл.
"Құлыншақ-2020" жеке меншік балабақшасы
(жеке кәсіпкер Джораев Атаджан Ахметжанович)
" 18 " мамыр 2018 жыл.
"Мөлдір" жеке меншік балабақшасы
(жеке кәсіпкер Сугирбекова Гульнара Калдыбековна)
" 18 " мамыр 2018 жыл.
"Мұнайлы аудандық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.О.Овезов
" 18 " мамыр 2018 жыл.
"Мұнайлы аудандық экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Ш.Сұңғат
" 18 " мамыр 2018 жыл.
"Нұр-Айым" жеке меншік балабақшасы
(жеке кәсіпкер Досжанова Санем Кебитбкалиевна)
" 18 " мамыр 2018 жыл.
"Шыңғыс" жеке меншік балабақшасы
(жеке кәсіпкер Серикова Алтынай Сериковна)
" 18 " мамыр 2018 жыл.

2. Государственному учреждению "Мунайлинский районный отдел образования" (Овезов Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Билялова Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Н. Тажибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Частный детский сад "Ай-Шах"
(индивидуальный предприниматель
Есжанова Актилек Борисовна)
" 18 " май 2018 год.
Частный детский сад "Гүлдер"
(индивидуальный предприниматель
Овезова Мерует Есеновна)
" 18 " май 2018 год.
Частный детский сад "Жасұлан"
(индивидуальный предприниматель
Калапбаева Балмекен Инаятовна)
" 18 " май 2018 год.
Частный детский сад "Жұлдыз"
(индивидуальный предприниматель
Жетеу Жұлдыз Елемесқызы)
" 18 " май 2018 год.
Частный детский сад "Құлыншақ-2020"
(индивидуальный предприниматель
Джораев Атаджан Ахметжанович)
" 18 " май 2018 год.
Частный детский сад "Мөлдір"
(индивидуальный предприниматель
Сугирбекова Гульнара Калдыбековна)
" 18 " май 2018 год.
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел образования"
Овезов Е.О.
" 18 " май 2018 год.
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Мунайлинского района"
Сұңғат Ш.
" 18 " май 2018 год.
Частный детский сад "Нұр-Айым"
(индивидуальный предприниматель
Досжанова Санем Кебитбкалиевна)
" 18 " май 2018 год.
Частный детский сад "Шыңғыс"
(индивидуальный предприниматель
Серикова Алтынай Сериковна)
"18" май 2018 год.