Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 204 "Қостанай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 232 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 7682 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 204 "Қостанай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7452 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37251755,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 22496044,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 95658,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1985513,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12674540,4 мың теңге;
2) шығындар 48216719,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10964964,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10964964,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 9
сайлау округі бойынша депутаты
И. Бибин
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы
Б. Сандыбеков
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ М. Ержанов
Мәслихаттың
2018 жылғы 28 наурыздағы
№ 232 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 204 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 204 "О бюджете города Костаная на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 28 марта 2018 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 апреля 2018 года № 7682. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 204 "О бюджете города Костаная на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7452, опубликованное 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 37251755,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22496044,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 95658,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1985513,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 12674540,4 тысяч тенге;
2) затраты – 48216719,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10964964,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10964964,5 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
депутат по избирательному округу № 9
И. Бибин
Секретарь Костанайского
городского маслихата
Б. Сандыбеков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата города Костаная"
__________________ М. Ержанов
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 марта 2018 года № 232
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 204
Бюджет города Костаная на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

14077
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
14077
14
Борышқа қызмет көрсету
15335
1
Борышқа қызмет көрсету
15335
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15335
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15335
15
Трансферттер
8328702,2
1
Трансферттер
8328702,2
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8328702,2
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
3057,1
007
Бюджеттік алып қоюлар
7851989
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
473656
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
0,1
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-10964964,5
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
10964964,5

14077
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
14077
14
Обслуживание долга
15335
1
Обслуживание долга
15335
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15335
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15335
15
Трансферты
8328702,2
1
Трансферты
8328702,2
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8328702,2
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3057,1
007
Бюджетные изъятия
7851989
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
473656
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
0,1
III. Чистое бюджетное кредитование
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-10964964,5
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
10964964,5