Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 204 "Қостанай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 шілдедегі № 263 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 шілдеде № 7996 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 204 "Қостанай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7452 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41170189,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 25687593,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 119787,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2073835,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13288974,6 мың теңге;
2) шығындар – 49806379,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 34965,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8601223,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8601223,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2018 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 150503,2 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, № 14 сайлау округі бойынша депутаты О. Игимбаева
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
_______________ М. Теньгаева
"17" шілде 2018 жыл
Мәслихаттың
2018 жылғы 17 шілдедегі
№ 263 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 204 "О бюджете города Костаная на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 17 июля 2018 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 июля 2018 года № 7996. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 204 "О бюджете города Костаная на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7452, опубликованное 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 41170189,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 25687593,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 119787,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2073835,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13288974,6 тысячи тенге;
2) затраты – 49806379,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34965,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8601223,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8601223,9 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2018 год в сумме 150503,2 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2018 года.
Председатель сессии, депутат по избирательному округу № 14 О. Игимбаева
Секретарь Костанайского городского маслихата Б. Сандыбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата города Костаная"
______________ М. Теньгаева
"17" июля 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 17 июля 2018 года
№ 263
Приложение 1
к решению маслихата