Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 187 "Рудный қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 250 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 мамырда № 7758 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 187 "Рудный қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7445 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14918405,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12341382,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35553,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1453686,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1087784,0 мың теңге;
2) шығындар – 15189819,9 мың теңге;";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 37333,5 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы
М. Мамонтова
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Байгужин
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный
қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ З. Жигунова
Мәслихаттың
2018 жылғы 27 сәуірдегі
№ 250 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 187 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2018 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 187 "О городском бюджете города Рудного на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 27 апреля 2018 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 мая 2018 года № 7758. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 187 "О городском бюджете города Рудного на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 7445, опубликовано 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14918405,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12341382,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35553,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1453686,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1087784,0 тысячи тенге;
2) затраты – 15189819,9 тысячи тенге;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 37333,5 тысячи тенге;";
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата
М. Мамонтова
Секретарь городского маслихата С. Байгужин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования" акимата
города Рудного
___________________________ З. Жигунова
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 апреля 2018 года № 250
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2017 года № 187
Городской бюджет города Рудного на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

205944,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
205944,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17808,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
135000,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
53136,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
772200,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
19210,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4165,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4165,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15045,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
15045,0
2
Әлеуметтiк көмек
671725,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
671725,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
144505,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
60806,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
102419,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8317,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
119392,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
156976,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
42859,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36451,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81265,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81265,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67484,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1101,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1800,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
10456,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

205944,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
205944,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17808,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
135000,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
53136,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
772200,0
1
Социальное обеспечение
19210,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4165,0
005
Государственная адресная социальная помощь
4165,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
15045,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
15045,0
2
Социальная помощь
671725,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
671725,0
002
Программа занятости
144505,0
006
Оказание жилищной помощи
60806,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
102419,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8317,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
119392,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
156976,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42859,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36451,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81265,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81265,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
67484,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1101,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1800,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
10456,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях