Мәслихаттың 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 54 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 253 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 7805 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 54 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6672 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 8 қарашада "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы М. Мамонтова
Қалалық мәслихат хатшысы С. Байгужин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитетінің Қостанай облысы Мемлекеттік
кірістер департаментінің Рудный қаласы
бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________________ Н. Ахметкалиев
04.05.2018 ж.
"КЕЛІСІЛДІ"
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық
жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________________________ Н. Рак
04.05.2018 ж.

О признании утратившим силу решения маслихата от 27 сентября 2016 года № 54 "О корректировке базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 4 мая 2018 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 мая 2018 года № 7805
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 27 сентября 2016 года № 54 "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6672, опубликованное 8 ноября 2016 года в городской газете "Рудненский рабочий").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
городского маслихата М. Мамонтова
Секретарь городского маслихата С. Байгужин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения "Управление
государственных доходов по городу Рудному
Департамента государственных доходов
Костанайской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
________________________ Н. Ахметкалиев
04.05.2018 г.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел земельных
отношений" акимата города Рудного
________________________________ Н. Рак
04.05.2018 г.